Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2017 жылғы 27 желтоқсандағы "Еңбекшіқазақ ауданының Есік қаласы мен ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 23-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2018 жылғы 5 желтоқсандағы № 38-87 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2018 жылы 6 желтоқсанда № 4929 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Еңбекшіқазақ аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының "Еңбекшіқазақ ауданының Есік қаласы мен ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2017 жылғы 27 желтоқсандағы № 23-1 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4495 тіркелген, 2018 жылдың 6 ақпанында Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 21, 22, 23, 24, 25, 26-тармақтары жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған Ават ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімінің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 41194 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 35194 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 6000 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 6000 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
2) шығындар 41194 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 тенге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.";
"2. 2018-2020 жылдарға арналған Асы ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімінің 4, 5 және 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 68230 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 23403 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 44827 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 44827 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;

О внесении изменений в решение Енбекшиказахского районного маслихата от 27 декабря 2017 года № 23-1 "О бюджетах города Есик и сельских округов Енбекшиказахского района на 2018-2020 годы"
Решение Енбекшиказахского районного маслихата Алматинской области от 5 декабря 2018 года № 38-87. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 6 декабря 2018 года № 4929
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Енбекшиказахский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Енбекшиказахского районного маслихата "О бюджетах города Есик и сельских округов Енбекшиказахского района на 2018-2020 годы" от 27 декабря 2017 года № 23-1 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4495, опубликован 6 февраля 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункты 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 21, 22, 23, 24, 25, 26 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Аватского сельского округа на 2018-2020 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 41194 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 35194 тысячи тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступление трансфертов 6000 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 6000 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
2) затраты 41194 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.";
"2. Утвердить бюджет Ассинского сельского округа на 2018-2020 годы, согласно приложениям 4, 5 и 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 68230 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 23403 тысячи тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступление трансфертов 44827 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 44827 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;

"9. 2018-2020 жылдарға арналған Есік қаласының бюджеті тиісінше осы шешімінің 25, 26 және 27-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 430173 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 382173 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 48000 теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 48000 теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
2) шығындар 430173 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 тенге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.";
"10. 2018-2020 жылдарға арналған Жанашар ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімінің 28, 29 және 30-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 55334 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 46569 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 8765 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 8765 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
2) шығындар 55334 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 тенге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.";
"11. 2018-2020 жылдарға арналған Қаратұрық ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімінің 31, 32 және 33-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 52246 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 30764 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 21482 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 21482 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
2) шығындар 52246 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 тенге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.";
"12. 2018-2020 жылдарға арналған Қаракемер ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімінің 34, 35 және 36-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

"9. Утвердить бюджет города Есик на 2018-2020 годы, согласно приложениям 25, 26 и 27 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 430173 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 382173 тысячи тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступление трансфертов 48000 тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 48000 тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
2) затраты 430173 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.";
"10. Утвердить бюджет Жанашарского сельского округа на 2018-2020 годы, согласно приложениям 28, 29 и 30 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 55334 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 46569 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступление трансфертов 8765 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 8765 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
2) затраты 55334 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.";
"11. Утвердить бюджет Каратурукского сельского округа на 2018-2020 годы, согласно приложениям 31, 32 и 33 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 52246 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 30764 тысячи тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступление трансфертов 21482 тысячи тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 21482 тысячи тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
2) затраты 52246 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.";
"12. Утвердить бюджет Каракемерского сельского округа на 2018-2020 годы, согласно приложениям 34, 35 и 36 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:

5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40, 43, 46, 49, 52, 61, 64, 67, 70, 73, 76-қосымшалары тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының "Экономика, бюджет және қаржы мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.

5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.".
2. Приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40, 43, 46, 49, 52, 61, 64, 67, 70, 73, 76 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 к настоящему решению соответственно.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Енбекшиказахского районного маслихата "По вопросам экономики, бюджета и финансов".

4. Осы шешім 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының сессия төрағасы Ж. Абдыкадырова
Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының хатшысы Б. Ахметов
Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2018 жылғы 5 желтоқсандағы "Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2017 жылғы 27 желтоқсандағы "Еңбекшіқазақ ауданының Есік қаласы мен ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 23-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 38-87 шешіміне 1-қосымша

4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии Енбекшиказахского районного маслихата Ж. Абдыкадырова
Секретарь Енбекшиказахского районного маслихата Б. Ахметов
Приложение 1 к решению Енбекшиказахского районного маслихата от 5 декабря 2018 года № 38-87 "О внесении изменений в решение Енбекшиказахского районного маслихата от 27 декабря 2017 года № 23-1 "О бюджетах города Есик и сельских на 2018-2020 годы"

452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
0
008
Жергілікті атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
0
Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2018 жылғы 5 желтоқсандағы "Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2017 жылғы 27 желтоқсандағы "Еңбекшіқазақ ауданының Есік қаласы мен ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 23-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 38-87 шешіміне 2-қосымша
Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2017 жылғы 27 желтоқсандағы "Еңбекшіқазақ ауданының Есік қаласы мен ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 23-1 шешіміне 4-қосымша
2018 жылға арналған Асы ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
I. Кірістер

452
Отдел финансов района (города областного значения)
0
008
Погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом
0
Приложение 2 к решению Енбекшиказахского районного маслихата от 5 декабря 2018 года № 38-87 "О внесении изменений в решение Енбекшиказахского районного маслихата от 27 декабря 2017 года № 23-1 "О бюджетах города Есик и сельских на 2018-2020 годы"
Приложение 4 к решению Енбекшиказахского районного маслихата от 27 декабря 2017 года № 23-1 "О бюджетах города Есик и сельских округов Енбекшиказахского района на 2018-2020 годы"
Бюджет Асинского сельского округа на 2018 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
0
008
Жергілікті атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
0
Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2018 жылғы 5 желтоқсандағы "Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2017 жылғы 27 желтоқсандағы "Еңбекшіқазақ ауданының Есік қаласы мен ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 23-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 38-87 шешіміне 8-қосымша
Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2017 жылғы 27 желтоқсандағы "Еңбекшіқазақ ауданының Есік қаласы мен ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 23-1 шешіміне 22-қосымша
2018 жылға арналған Бартоғай ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
I. Кірістер

452
Отдел финансов района (города областного значения)
0
008
Погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом
0
Приложение 8 к решению Енбекшиказахского районного маслихата от 5 декабря 2018 года № 38-87 "О внесении изменений в решение Енбекшиказахского районного маслихата от 27 декабря 2017 года № 23-1 "О бюджетах города Есик и сельских округов Енбекшиказахского района на 2018-2020 годы"
Приложение 22 к решению Енбекшиказахского районного маслихата от 27 декабря 2017года № 23-1 "О бюджетах города Есик и сельских округов Енбекшиказахского района на 2018-2020 годы"
Бюджет Бартогайского сельского округа на 2018 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы