Еңбекшіқазақ ауданы бойынша дауыс беруді өткізу және дауыс санау үшін сайлау учаскелерін құру туралы
Алматы облысы Еңбекшіқазақ ауданы әкімінің 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 12-14 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2018 жылы 27 желтоқсанда № 4979 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Еңбекшіқазақ ауданы әкімінің 2019 жылғы 19 желтоқсандағы № 12-06 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Еңбекшіқазақ ауданы әкімінің 19.12.2019 № 12-06 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Қазақстан Республикасының Конституциялық заңының 23-бабының 1-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңының 33-бабының 2-тармағына сәйкес, аудан әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Еңбекшіқазақ ауданы бойынша дауыс беруді өткізу және дауыс санау үшін сайлау учаскелері осы шешімнің қосымшасына сәйкес құрылсын.
2. Еңбекшіқазақ ауданының әкімінің "Еңбекшіқазақ ауданы бойынша дауыс беруді өткізу және дауыс санау үшін сайлау учаскелерін құру туралы" 2015 жылғы 29 қазандағы № 10-14 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3515 тіркелген, 2015 жылдың 18 қарашасында "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімінің аппарат басшысы Бекен Орынбекұлы Керімбековке жүктелсін.
4. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Б. Ысқақ
Еңбекшіқазақ ауданы әкімінің 2018 жылғы "24" желтоқсандағы "Еңбекшіқазақ ауданы бойынша дауыс беруді өткізу және дауыс санау үшін сайлау учаскелерін құру туралы" № 12-14 шешіміне қосымша
Еңбекшіқазақ ауданында дауыс беруді өткізу және дауыс санау үшін құрылған сайлау учаскелері
1. № 119 сайлау учаскесі.
Орталығы: Есік қаласы, Райымбек батыр көшесі № 44, Райымбек атындағы орта мектебінің фойесі.
Шекарасы: Есік қаласы, көшелер: Строительная, Дзержинский, Пархоменко, Целинная, Щорс, Лазо, Фурманов, Победы, Полевая, Ханкелді батыр, Оразбаев, А. Малкеев № 95-тен 187-ге дейін (тақ жағы), № 96-дан 188-ге дейін (жұп жағы), Абай № 1-ден 57-ге дейін (тақ жағы), № 2-ден 52-ге дейін (жұп жағы), С. Абдиев № 1-ден 47-ге дейін (тақ жағы), № 2-ден 54 а-ға дейін (жұп жағы), Р. Тоқатаев № 1-ден 69-ға дейін (тақ жағы), № 2-ден 72-ге дейін (жұп жағы), М. Әуезов № 1-ден 13 а-ға дейін (тақ жағы), № 2-ден 26-ға дейін (жұп жағы), Қ. Жаманқараев № 1-ден 15-ке дейін (тақ жағы), № 2-ден 10-ға дейін (жұп жағы), Первомайская № 1-ден 29-ға дейін (тақ жағы), № 2-ден 32 а-ға дейін (жұп жағы), Циолковский № 2-ден 30-ға дейін (жұп жағы), Райымбек батыр № 23-тен 59-ға дейін (тақ жағы), № 36-дан 70-ке дейін (жұп жағы), Васильев № 19-дан 33-ке дейін (тақ жағы), № 22-ден 36-ға дейін (жұп жағы), Грибоедов № 1-ден 21-ге дейін (тақ жағы); тұйық көшелер: А. Малкеев, Ханкелді батыр.
2. № 120 сайлау учаскесі.
Орталығы: Есік қаласы, Абай көшесі № 98, Қазақ-түрік лицей-интернаты.

Об образовании избирательных участков для проведения голосования и подсчета голосов по Енбекшиказахскому району
Решение акима Енбекшиказахского района Алматинской области от 24 декабря 2018 года № 12-14. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 27 декабря 2018 года № 4979. Утратило силу решением акима Енбекшиказахского района Алматинской области от 19 декабря 2019 года № 12-06
Сноска. Утратило силу решением акима Енбекшиказахского района Алматинской области от 19.12.2019 № 12-06 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 1 статьи 23 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", аким района РЕШИЛ:
1. Для проведения голосования и подсчета голосов образовать по Енбекшиказахскому району избирательные участки согласно приложению к настоящему решению.
2. Признать утратившим силу решения акима Енбекшиказахского района "Об образовании избирательных участков для проведения голосования и подсчета голосов по Енбекшиказахскому району" от 29 октября 2015 года № 10-14 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3515, опубликован 18 ноября 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет").
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима района Керимбекова Бекена Орынбековича.
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Б. Ыскак
Приложение к решению акима Енбекшиказахского района от "24" декабря 2018 года № 12-14 "Об образовании избирательных участков для проведения голосования и подсчета голосов в Енбекшиказахском районе"
Избирательные участки, образованные для проведения голосования и подсчета голосов в Енбекшиказахском районе
1.Избирательный участок № 119.
Центр: город Есик, улица Райымбек батыра № 44, фойе средней школы имени Райымбека.
В границах: город Есик, улицы: Строительная, Дзержинского, Пархоменко, Целинная, Щорса, Лазо, Фурманова, Победы, Полевая, Ханкелды батыра, Оразбаева, А. Малькеева с № 95 по 187 (нечетная сторона), с № 96 по 188 (четная сторона), Абая с № 1 по 57 (нечетная сторона), с № 2 по 52 (четная сторона), С. Абдиева с № 1 по 47 (нечетная сторона), с № 2 по 54 а (четная сторона), Р. Токатаева с № 1 по 69 (нечетная сторона), с № 2 по 72 (четная сторона), М. Ауэзова с № 1 по 13 а (нечетная сторона), с № 2 по 26 (четная сторона), К. Жаманкараева с № 1 по 15 (нечетная сторона), с № 2 по 10 (четная сторона), Первомайская с № 1 по 29 (нечетная сторона), с № 2 по 32 а (четная сторона), Циолковского с № 2 по 30 (четная сторона), Райымбек батыра с № 23 по 59 (нечетная сторона), с № 36 по 70 (четная сторона), Васильева с № 19 по 33 (нечетная сторона), с № 22 по 36 (четная сторона), Грибоедова с № 1 по 21(нечетная сторона); переулки: А. Малькеева, Ханкелды батыра.
2.Избирательный участок № 120.
Центр: город Есик, улица Абая № 98, Казахско-турецкий лицей-интернат.

Шекарасы: Есік қаласы, көшелер: Куйбышев, Орджоникидзе, Мир, Урицкий, Қали Нұрбаев, Нұрсәлім Жақыпов, Киров, Чайковский, Суворов, Грушовый, Вишневый, Речная, Стадион, Колхозная, Циолковский № 1-ден 31 а-ға дейін (тақ жағы), Первомайская № 31-ден 115-ке дейін (тақ жағы), № 34-тен 46-ға дейін (жұп жағы), М. Әуезов № 15-тен 67-ге дейін (тақ жағы), № 28-ден 82-ге дейін (жұп жағы), Р. Тоқатаев № 71-ден 153-ке дейін (тақ жағы), № 74-тен 114-ке дейін (жұп жағы), Абай № 59-дан 113-ке дейін (тақ жағы), № 54-тен 136-ға дейін (жұп жағы), Қ. Жаманқараев № 17-ден 85-ке дейін (тақ жағы), № 12-ден 86-ға дейін (жұп жағы), Қ. Орымбетов № 1-ден 45-ке дейін (тақ жағы), № 2-ден 58-ге дейін (жұп жағы), С. Абдиев № 49-дан 99-ға дейін (тақ жағы), № 56-дан 106-ға дейін (жұп жағы), Фрунзе № 1-ден 7-ге дейін (тақ жағы), № 2-ден 8-ге дейін (жұп жағы), Алматы № 96-дан 200-ге дейін (жұп жағы), Западная № 1-ден 3-ке дейін (тақ жағы), № 2-ден 4 а-ға дейін (жұп жағы).
3. № 121 сайлау учаскесі.
Орталығы: Есік қаласы, Абай көшесі № 138, Абылай хан атындағы № 4 орта мектеп.
Шекарасы: Есік қаласы, көшелер: Попов, Д. Кешубаев, Лермонтов, Қ. Жаманқараев № 87-ден 129-ға дейін (тақ жағы), № 88-ден 132-ге дейін (жұп жағы), Р. Тоқатаев № 155-тен 167-ге дейін (тақ жағы), № 116-дан 162-ге дейін (жұп жағы), Первомайская № 117-ден 179-ға дейін (тақ жағы), № 48-ден 120-ға дейін (жұп жағы), Қ. Орымбетов № 47-ден 91-ге дейін (тақ жағы), № 60-тан 92-ге дейін (жұп жағы), С. Абдиев № 101-ден 121-ге дейін (тақ жағы), № 108-ден 136-ға дейін (жұп жағы), Островский № 75-тен 99-ға дейін (тақ жағы), № 2-ден 72-ге дейін (жұп жағы), Пушкин № 1-ден 27-ге дейін (тақ жағы), № 2-ден 30-ға дейін (жұп жағы), Жамбыл № 1-ден 31-ге дейін (тақ жағы), № 2-ден 30-ға дейін (жұп жағы), Абай № 115-тен 157-ге дейін (тақ жағы), № 138-ден 170-ке дейін (жұп жағы), Западная № 5-тен 29-ға дейін (тақ жағы), № 6-дан 30-ға дейін (жұп жағы), Грушовый сад, Подстанция; тұйық көшелер: Попов, Абай, Первомайский.
4. № 122 сайлау учаскесі.
Орталығы: Есік қаласы, Абай көшесі № 231, Р. Тоқатаев атындағы орта мектебінің фойесі.
Шекарасы: Есік қаласы, көшелер: Крупская, Омская, Ломоносов № 15-тен 37-ге дейін (тақ жағы), № 16-дан 38-ге дейін (жұп жағы), Островский № 33-тен 73-ке дейін (тақ жағы), Қ. Жаманқараев № 131-ден 193-ке дейін (тақ жағы), № 134-тен 210-ға дейін (жұп жағы), Пушкин № 27 а-дан 63-ке дейін (тақ жағы), № 32-ден 84 а-ға дейін (жұп жағы), Р. Тоқатаев № 164-тен 252-ге дейін (жұп жағы), Жамбыл № 33-тен 47-ге дейін (тақ жағы), № 32-ден 50-ге дейін (жұп жағы), Қ. Орымбетов № 93-тен 171-ге дейін (тақ жағы), № 94-тен 158-ге дейін (жұп жағы), Чернышевский № 45-тен 81-ге дейін (тақ жағы), № 46-дан 92-ге дейін (жұп жағы), Матросов № 47-ден 85-ке дейін (тақ жағы), № 46-дан 76-ға дейін (жұп жағы), Первомайская № 181-ден 201-ге дейін (тақ жағы), № 122-ден 154-ке дейін (жұп жағы), Жамбыл даңғылы № 26-дан 42-ге дейін (жұп жағы).
5. № 123 сайлау учаскесі.
Орталығы: Есік қаласы, Абай көшесі № 318, аудандық Мәдениет үйі.

В границах: город Есик, улицы: Куйбышева, Орджоникидзе, Мира, Урицкая, Кали Нурбаева, Нурсалим Жакыпов, Кирова, Чайковского, Суворова, Грушовая, Вишневая, Речная, Стадионная, Колхозная, Циолковского с № 1 по 31 а (нечетная сторона), Первомайская с № 31 по 115 (нечетная сторона), с № 34 по 46 (четная сторона), М. Ауэзова с № 15 по 67 (нечетная сторона), с № 28 по 82 (четная сторона), Р. Токатаева с № 71 по 153 (нечетная сторона), с № 74 по 114 (четная сторона), Абая с № 59 по 113 (нечетная сторона), с № 54 по 136 (четная сторона), К. Жаманкараева с № 17 по 85 (нечетная сторона), с № 12 по 86 (четная сторона), К. Орымбетова с № 1 по 45 (нечетная сторона), с № 2 по 58 (четная сторона), С. Абдиева с № 49 по 99 (нечетная сторона), с № 56 по 106 (четная сторона), Фрунзе с № 1 по 7 (нечетная сторона), с № 2 по 8 (четная сторона), Алматинская с № 96 по 200 (четная сторона), Западная с № 1 по 3 (нечетная сторона), с № 2 по 4 а (четная сторона).
3.Избирательный участок № 121.
Центр: город Есик, улица Абая № 138, средняя школа № 4 имени Абылай хана.
В границах: город Есик, улицы: Попова, Д. Кешубаева, Лермонтова, К. Жаманкараева с № 87 по 129 (нечетная сторона), с № 88 по 132 (четная сторона), Р. Токатаева с № 155 по 167 (нечетная сторона), с № 116 по 162 (четная сторона), Первомайская с № 117 по 179 (нечетная сторона), с № 48 по 120 (четная сторона), К. Орымбетова с № 47 по 91 (нечетная сторона), с № 60 по 92 (четная сторона), С. Абдиева с № 101 по 121 (нечетная сторона), с № 108 по 136 (четная сторона), Островского с № 75 по 99 (нечетная сторона), с № 2 по 72 (четная сторона), Пушкина с № 1 по 27 (нечетная сторона), с № 2 по 30 (четная сторона), Жамбыла с № 1 по 31 (нечетная сторона), с № 2 по 30 (четная сторона), Абая с № 115 по 157 (нечетная сторона), с № 138 по 170 (четная сторона), Западная с № 5 по 29 (нечетная сторона), с № 6 по 30 (четная сторона), Грушовый сад, Подстанция; переулки: Попова, Абая, Первомайский.
4.Избирательный участок № 122.
Центр: город Есик, улица Абая № 231, фойе средней школы имени Р. Токатаева.
В границах: город Есик, улицы: Крупская, Омская, Ломоносова с № 15 по 37 (нечетная сторона), с № 16 по 38 (четная сторона), Островского с № 33 по 73 (нечетная сторона), К. Жаманкараева с № 131 по 193 (нечетная сторона), с № 134 по 210 (четная сторона), Пушкина с № 27 а по 63 (нечетная сторона), с № 32 по 84 а (четная сторона), Р. Токатаева с № 164 по 252 (четная сторона), Жамбыла с № 33 по 47 (нечетная сторона), с № 32 по 50 (четная сторона), К. Орымбетова с № 93 по 171 (нечетная сторона), с № 94 по 158 (четная сторона), Чернышевского с № 45 по 81 (нечетная сторона), с № 46 по 92 (четная сторона), Матросова с № 47 по 85 (нечетная сторона), с № 46 по 76 (четная сторона), Первомайская с № 181 по 201 (нечетная сторона), с № 122 по 154 (четная сторона); проспект Жамбыла с № 26 по 42 (четная сторона).
5.Избирательный участок № 123.
Центр: город Есик, улица Абая № 318, районный Дом культуры.

Шекарасы: Есік қаласы, көшелер: М. Мәметова, Амурская, Мечников, Заводская, С. Абдиев № 141-ден 203-ке дейін (тақ жағы), № 206-дан 224-ке дейін (жұп жағы), Қ. Орымбетов № 173-тен 215-ке дейін (тақ жағы), № 160-тан 214-ке дейін (жұп жағы), № 218-ден 220-ға дейін (жұп жағы), Қ. Жаманқараев № 195-тен 237-ге дейін (тақ жағы), № 212-ден 238-ге дейін (жұп жағы), Абай № 249-дан 289-ге дейін (тақ жағы), № 268-ден 318-ге дейін (жұп жағы), Р. Тоқатаев № 255-тен 289-ға дейін (тақ жағы), № 254-тен 280-ге дейін (жұп жағы), Г. Тохтабаев № 43-тен 61-ге дейін (тақ жағы), № 44-тен 62-ге дейін (жұп жағы), Амангелді № 106-дан 142-ге дейін (жұп жағы), № 146-дан 150-ге дейін (жұп жағы), Торговая № 11-ден 31-ге дейін (тақ жағы), № 12-ден 32-ге дейін (жұп жағы), Ш. Құмарова № 11-ден 59-ға дейін (тақ жағы), № 10-нан 58-ге дейін (жұп жағы); Жамбыл даңғылы № 9-дан 47-ге дейін (тақ жағы); № 1 ықшам ауданы; тұйық көшелер: Заводская, Амангелді, Север.
6. № 124 сайлау учаскесі.
Орталығы: Есік қаласы, Абай көшесі № 320, Есік гуманитарлық-экономикалық колледжі.
Шекарасы: Есік қаласы, көшелер: Ардагер, Болашақ, Ынтымақ, Желтоқсан, Абай № 291-ден 327-ге дейін (тақ жағы) № 320-дан 336 д-ға дейін (жұп жағы), Қ. Орымбетов № 216; ықшам аудандары: № 2, № 4.
7. № 125 сайлау учаскесі.
Орталығы: Есік қаласы, Марат Абдошұлы Ысқақ көшесі № 86, "Алатау Жарық Компаниясы" акционерлік қоғамының Есік аудандық электр жүйелерінің әкімшілік ғимараты.
Шекарасы: Есік қаласы, көшелер: Марат Абдошұлы Ысқақ, Амангелді № 97-ден 143-ке дейін (тақ жағы), № 144 (жұп жағы), Набережный № 97-ден 157-ге дейін (тақ жағы), № 96-дан 144-ке дейін (жұп жағы), Торговая № 1-ден 9 б-ға дейін (тақ жағы), № 2-ден 10-ға дейін (жұп жағы), Ш. Құмарова № 1-ден 9 а-ға дейін (тақ жағы), № 2-ден 8-ге дейін (жұп жағы), Ш. Уәлиханов № 11-ден 29-ға дейін (тақ жағы), № 16-дан 26 а-ға дейін (жұп жағы), Есік № 18-ден 28-ге дейін (жұп жағы); Жамбыл даңғылы № 1-ден 7 а/2-ге дейін (тақ жағы); № 3 ықшам ауданы.
8. № 126 сайлау учаскесі.
Орталығы: Есік қаласы, Алматы көшесі № 37, Қаныш Сәтпаев атындағы орта мектебінің фойесі.
Шекарасы: Есік қаласы, көшелер: Менделеев, Малая, Волжский, А. Гайдар, Байкальская, Колесник № 1-ден 31-ге дейін (тақ жағы), № 2-ден 58-ге дейін (жұп жағы), Одесская № 2-ден 38-ге дейін (жұп жағы), Алтын Адам аллеясы № 23-тен 117-ге дейін (тақ жағы), № 38-ден 122-ге дейін (жұп жағы), Астана № 1-ден 81-ге дейін (тақ жағы), № 2-ден 78-ге дейін (жұп жағы), Алматы № 37-ден 109-ға дейін (тақ жағы), № 40-тан 50-ге дейін (жұп жағы), Гастелло № 25-тен 97-ге дейін (тақ жағы), № 24-тен 98-ге дейін (жұп жағы), Матросов № 1-ден 17-ге дейін (тақ жағы), № 2-ден 20-ға дейін (жұп жағы), Чернышевский № 1-ден 19-ға дейін (тақ жағы), № 2-ден 14-ке дейін (жұп жағы), Островский № 1-ден 13-ке дейін (тақ жағы); тұйық көшелер: Глубинный, Волжский, А. Гайдар, Украинский, Зеленый, Одесский, Байкал.
9. № 127 сайлау учаскесі.
Орталығы: Есік қаласы, Астана көшесі № 1, Қазақстан Республикасы Ішкі Істер министілігі Төтенше жағдайлар комитеті "Қазселденқорғау" мемлекеттік мекемесінің "Алматы облыстық пайдалану басқармасы" филиалының Есік өндірістік-пайдалану бөлімінің ғимараты.

В границах: город Есик, улицы: М. Маметовой, Амурская, Мечникова, Заводская, С. Абдиева с № 141 по 203 (нечетная сторона), с № 206 по 224 (четная сторона), К. Орымбетова с № 173 по 215 (нечетная сторона), с № 160 по 214 (четная сторона), с № 218 по 220 (четная сторона), К. Жаманкараева с № 195 по 237 (нечетная сторона), с № 212 по 238 (четная сторона), Абая с № 249 по 289 (нечетная сторона), с № 268 по 318 (четная сторона), Р. Токатаева с № 255 по 289 (нечетная сторона), с № 254 по 280 (четная сторона), Г. Тохтабаева с № 43 по 61 (нечетная сторона), с № 44 по 62 (четная сторона), Амангелды с № 106 по 142 (четная сторона), с № 146 по 150 (четная сторона), Торговая с № 11 по 31 (нечетная сторона), с № 12 по 32 (четная сторона), Ш. Кумаровой с № 11 по 59 (нечетная сторона), с № 10 по 58 (четная сторона); проспект Жамбыла с № 9 по 47 (нечетная сторона); микрорайон № 1; переулки: Заводской, Амангелды, Северный.
6.Избирательный участок № 124.
Центр: город Есик, улица Абая № 320, Есикский гуманитарно-экономический колледж.
В границах: город Есик, улицы: Ардагер, Болашак, Ынтымак, Желтоксан, Абая с № 291 по 327 (нечетная сторона), с № 320 по 336 д (четная сторона), К. Орымбетова № 216; микрорайоны: № 2, № 4.
7.Избирательный участок № 125.
Центр: город Есик, улица Марата Абдошулы Ыскак № 86, административное здание Есикских районных электрических сетей акционерного общества "Алатау Жарык Компаниясы".
В границах: город Есик, улицы: Марата Абдошулы Ыскак, Амангелды с № 97 по 143 (нечетная сторона), № 144 (четная сторона), Набережная с № 97 по 157 (нечетная сторона), с № 96 по 144 (четная сторона), Торговая с № 1 по 9 б (нечетная сторона), с № 2 по 10 (четная сторона), Ш. Кумаровой с № 1 по 9 а (нечетная сторона), с № 2 по 8 (четная сторона), Ш. Валиханова с № 11 по 29 (нечетная сторона), с № 16 по 26 а (четная сторона), Есикская с № 18 по 28 (четная сторона); проспект Жамбыла с № 1 по 7 а/2 (нечетная сторона); микрорайон № 3.
8.Избирательный участок № 126.
Центр: город Есик, улица Алматинская № 37, фойе средней школы имени Каныша Сатпаева.
В границах: город Есик, улицы: Менделеева, Малая, Волжский, А. Гайдара, Байкальская, Колесника с № 1 по 31 (нечетная сторона), с № 2 по 58 (четная сторона), Одесская с № 2 по 38 (четная сторона), аллея Алтын Адам с № 23 по 117 (нечетная сторона), с № 38 по 122 (четная сторона), Астана с № 1 по 81 (нечетная сторона), с № 2 по 78 (четная сторона), Алматинская с № 37 по 109 (нечетная сторона), с № 40 по 50 (четная сторона), Гастелло с № 25 по 97 (нечетная сторона), с № 24 по 98 (четная сторона), Матросова с № 1 по 17 (нечетная сторона), с № 2 по 20 (четная сторона), Чернышевского с № 1 по 19 (нечетная сторона), с № 2 по 14 (четная сторона), Островского с № 1 по 13 (нечетная сторона); переулки: Глубинный, Волжский, А. Гайдара, Украинский, Зеленый, Одесский, Байкальский.
9.Избирательный участок № 127.
Центр: город Есик, улица Астана № 1, здание Есикского производственно-эксплуатационного отдела филиала "Алматинского областного эксплуатационного управления" "Казселезащита" комитета по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан.

Шекарасы: Есік қаласы, көшелер: Некрасов, Крылов, Степной, Калинин, Коммунальная, Сәкен Сейфуллин, Талғар, Панфилов, Мағжан Жұмабаев, Жароков, Бейімбет Майлин, Зазулин, Әлия Молдағұлова, Спортивный, Юбилейная, Төле би, Қазыбек би, Әйтеке би, Бәйтерек, Ш. Уәлиханов № 1-ден 9-ға дейін (тақ жағы), № 2-ден 14-ке дейін (жұп жағы), Киевская № 11-ден 93-ке дейін (тақ жағы), № 12-ден 92-ге дейін (жұп жағы), Космонавт № 1-ден 21-ге дейін (тақ жағы), Крымская № 25-тен 59-ға дейін (тақ жағы), № 26-дан 58-ге дейін (жұп жағы); тұйық көшелер: Юбилейный, Водопровод.
10. № 128 сайлау учаскесі.
Орталығы: Есік қаласы, Райымбек батыр көшесі № 44, Райымбек атындағы орта мектебінің спорт залы.
Шекарасы: Есік қаласы, көшелері: Горная, Подгорная, Гражданская, Российская, Трудовая, Вавилов, 8 Март, Уральская, Кавказская, Быковский, А. Малкеев № 1-ден 93-ке дейін (тақ жағы), № 2-ден 94-ке дейін (жұп жағы), Райымбек батыр № 1-ден 21-ге дейін (тақ жағы), № 2-ден 34-ке дейін (жұп жағы), Васильев № 1-ден 17-ге дейін (тақ жағы), № 2-ден 20-ға дейін (жұп жағы), Грибоедов № 2-ден 14-ке дейін (жұп жағы); тұйық көшелер: 8 Март, Мирный, Братский, Карагачев, Трудовой.
11. № 129 сайлау учаскесі.
Орталығы: Есік қаласы, Абай көшесі № 231, Р. Тоқатаев атындағы орта мектебінің спорт залы.
Шекарасы: Есік қаласы, көшелері: А. Чехов, Кошевой, Ломоносов № 1-ден 13-ке дейін (тақ жағы), № 2-ден 14-ке дейін (жұп жағы), Островский № 15-тен 31-ге дейін (тақ жағы), Амангелді № 13-тен 95-ке дейін (тақ жағы), № 32-ден 104-ке дейін (жұп жағы), М. Әуезов № 107-ден 181-ге дейін (тақ жағы), № 132-ден 210-ға дейін (жұп жағы), Р. Тоқатаев № 169-дан 253-ке дейін (тақ жағы), Чернышевский № 21-ден 43-ке дейін (тақ жағы), № 16-дан 44-ке дейін (жұп жағы), Матросов № 19-дан 45-ке дейін (тақ жағы), № 20 а-дан 44-ке дейін (жұп жағы), Набережный № 13-тен 95-ке дейін (тақ жағы), № 8-тен 94-ке дейін (жұп жағы), Есік № 2-ден 16-ға дейін (жұп жағы), Г. Тохтабаев № 1-ден 41-ге дейін (тақ жағы), № 2-ден 42-ге дейін (жұп жағы); Жамбыл даңғылы № 2-ден 24-ге дейін (жұп жағы) Абай № 159-дан 247-ге дейін (тақ жағы), № 172-ден 266-ға дейін (жұп жағы), С. Абдиев № 121 а-дан 139-ға дейін (тақ жағы), № 138-ден 204 г-ға дейін (жұп жағы); тұйық көшелер: М. Аманбаев, Набережный.
12. № 130 сайлау учаскесі.
Орталығы: Есік қаласы, Алматы көшесі № 37, Қаныш Сатпаев атындағы орта мектебінің кіші спорт залы.
Шекарасы: Есік қаласы, көшелері: Нұркен Әбдіров, Төлеген Тохтаров, Рақымжан Қошқарбаев, Гоголь, Арычная, Таубөктері, Самал, Достық, Наурыз, Туристическая, Новостройка 1, Новостройка 2, Малокрымская, Алматы № 1-ден 35-ке дейін (тақ жағы), № 2-ден 38-ге дейін (жұп жағы), Одесская № 1-ден 17-ге дейін (тақ жағы), Крымская № 1-ден 23-ке дейін (тақ жағы), № 2-ден 24-ке дейін (жұп жағы), Киевская № 1-ден 9-ға дейін (тақ жағы), № 2-ден 10-ға дейін (жұп жағы), Космонавт № 2-ден 22-ге дейін (жұп жағы), Астана № 83-тен 157-ге дейін (тақ жағы), № 80-нен 156-ға дейін (жұп жағы), Колесник № 33-тен 87-ге дейін (тақ жағы), № 60-тан 94-ке дейін (жұп жағы), Алтын Адам аллеясы № 119-дан 159-ға дейін (тақ жағы), № 124-тен 152-ге дейін (жұп жағы); тұйық көшелер: Запад, Алматы, Киевская.

В границах: город Есик, улицы: Некрасова, Крылова, Степная, Калинина, Коммунальная, Сакена Сейфуллина, Талгарская, Панфилова, Магжана Жумабаева, Жарокова, Бейимбета Майлина, Зазулина, Алии Молдагуловой, Спортивная, Юбилейная, Толе би, Казыбек би, Айтеке би, Байтерек, Ш. Валиханова с № 1 по 9 (нечетная сторона), с № 2 по 14 (четная сторона), Киевская с № 11 по 93 (нечетная сторона), с № 12 по 92 (четная сторона), Космонавтов с № 1 по 21 (нечетная сторона), Крымская с № 25 по 59 (нечетная сторона), с № 26 по 58 (четная сторона); переулки: Юбилейный, Водопроводный.
10. Избирательный участок № 128.
Центр: город Есик, улица Райымбек батыра № 44, спортивный зал средней школы имени Райымбека.
В границах: город Есик, улицы: Горная, Подгорная, Гражданская, Российская, Трудовая, Вавилова, 8 Марта, Уральская, Кавказская, Быковского, А. Малкеева с № 1 по 93 (нечетная сторона), с № 2 по 94 (четная сторона), Райымбек батыра с № 1 по 21 (нечетная сторона), с № 2 по 34 (четная сторона), Васильева с № 1 по 17 (нечетная сторона), с № 2 по 20 (четная сторона), Грибоедова с № 2 по 14 (четная сторона); переулки: 8 Марта, Мирный, Братский, Карагачевый, Трудовой.
11. Избирательный участок № 129.
Центр: город Есик, улица Абая № 231, спортивный зал средней школы имени Р. Токатаева.
В границах: город Есик, улицы: А. Чехова, Кошевого, Ломоносова с № 1 по 13 (нечетная сторона), с № 2 по 14 (четная сторона), Островского с № 15 по 31 (нечетная сторона), Амангелды с № 13 по 95 (нечетная сторона), с № 32 по 104 (четная сторона), М. Ауезова с № 107 по 181 (нечетная сторона), с № 132 по 210 (четная сторона), Р. Токатаева с № 169 по 253 (нечетная сторона), Чернышевского с № 21 по 43 (нечетная сторона), с № 16 по 44 (четная сторона), Матросова с № 19 по 45 (нечетная сторона), с № 20 а по 44 (четная сторона), Набережная с № 13 по 95 (нечетная сторона), с № 8 по 94 (четная сторона), Есикская с № 2 по 16 (четная сторона), Г. Тохтабаева с № 1 по 41 (нечетная сторона), с № 2 по 42 (четная сторона); проспект Жамбыла с № 2 по 24 (четная сторона), Абая с № 159 по 247 (нечетная сторона), с № 172 по 266 (четная сторона), С. Абдиева с № 121 а по 139 (нечетная сторона), с № 138 по 204 г (четная сторона); переулки: М. Аманбаева, Набережный.
12. Избирательный участок № 130.
Центр: город Есик, улица Алматинская № 37, малый спортивный зал средней школы имени Каныша Сатпаева.
В границах: город Есик, улицы: Нуркена Абдирова, Толегена Тохтарова, Ракымжана Кошкарбаева, Гоголя, Арычная, Таубоктеры, Самал, Достык, Наурыз, Туристическая, Новостройка 1, Новостройка 2, Малокрымская, Алматинская с № 1 по 35 (нечетная сторона), с № 2 по 38 (четная сторона), Одесская с № 1 по 17 (нечетная сторона), Крымская с № 1 по 23 (нечетная сторона), с № 2 по 24 (четная сторона), Киевская с № 1 по 9 (нечетная сторона), с № 2 по 10 (четная сторона), Космонавтов с № 2 по 22 (четная сторона), Астана с № 83 по 157 (нечетная сторона), с № 80 по 156 (четная сторона), Колесника с № 33 по 87 (нечетная сторона), с № 60 по 94 (четная сторона), аллея Алтын Адам с № 119 по 159 (нечетная сторона), с № 124 по 152 (четная сторона); переулки: Западный, Алматинский, Киевский.

13. № 131 сайлау учаскесі.
Орталығы: Есік қаласы, Абай көшесі № 138 а, жеке меншік гуманитарлық гимназиясы.
Шекарасы: Есік қаласы, көшелер: Чапаев, Қарсақбайұлы, Тиккелдиев, М. Әуезов № 69-дан 105-ке дейін (тақ жағы), № 84-тен 130-ға дейін (жұп жағы), Гастелло № 1-ден 23-ке дейін (тақ жағы), № 2-ден 22-ге дейін (жұп жағы), Амангелді № 1-ден 11-ге дейін (тақ жағы), № 2-ден 30-ға дейін (жұп жағы), Набережный № 1-ден 11-ге дейін (тақ жағы), № 2-ден 6-ға дейін (жұп жағы), Алматы № 111-ден 217 а-ға дейін (тақ жағы), № 52-ден 94-ке дейін (жұп жағы), Фрунзе № 9-дан 65-ке дейін (тақ жағы), № 10-нан 60-қа дейін (жұп жағы); Алтын Адам аллеясы № 1-ден 21-ге дейін (тақ жағы), № 2-ден 36-ға дейін (жұп жағы).
14. № 132 сайлау учаскесі.
Орталығы: Ават ауылы, Абылай хан көшесі нөмірсіз, Мәдениет үйі.
Шекарасы: Ават ауылы; бақ өсірушілер серіктестіктері: "Бағдаршам", "Эдельвейс", "Солнечная поляна", "Алматы трамвай-троллейбус басқармасы".
15. № 133 сайлау учаскесі.
Орталығы: Ақши ауылы, Бөлек батыр көшесі № 47, Ақши орта мектебі.
Шекарасы: Ақши ауылы, Саз ауылы; "Тайфи-2" бақшашылық қоғамы тұтыну кооперативі.
16. № 134 сайлау учаскесі.
Орталығы: Ақши ауылдық округінің Қайрат ауылы, Түрікпен көшесі № 4, Қайрат негізгі орта мектебі.
Шекарасы: Ақши ауылдық округінің Қайрат ауылы; Сүт - тауарлы фермасы.
17. № 135 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қазатком ауылы, Ошақбай көшесі № 13, Қазатком негізгі орта мектебі.
Шекарасы: Қазатком ауылы; Жарсу учаскесі.
18. № 136 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қызылшарық ауылы, Мақсұтов көшесі № 15, М. Әуезов атындағы орта мектебінің фойесі.
Шекарасы: Қызылшарық ауылы, көшелер: № 1 - № 9, Абай, Закиров, Мусабалаев, М. Әуезов, Гагарин, Бульвар–Мира, Әубәкіров, Жамбыл, Насыров, Молодежная, Сумская, Новосельская, Рыскулбекова, Худайбердиева, Айсарова.
19. № 137 сайлау учаскесі
Орталығы: Қызылшарық ауылы, Мақсұтов көшесі № 15, М. Әуезов атындағы орта мектебінің спорт залы.
Шекарасы: Қызылшарық ауылы, көшелер: Матбакиев, Асланов, Максутов, Турдиева; Диқан ауылы; Ақбаз учаскесі.
20. № 138 сайлау учаскесі.
Орталығы: Асы ауылдық округінің Қайрат ауылы, Ж. Салиева көшесі № 2, И. Саттаров атындағы орта мектеп.
Шекарасы: Асы ауылдық округінің Қайрат ауылы.
21. № 139 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жаңашаруа ауылы, Т. Одаманова көшесі нөмірсіз, Жаңашаруа орта мектебі.
Шекарасы: Жаңашаруа ауылы; Қонаев атындағы Үлкен Алматы Каналының учаскесі.
22. № 140 сайлау учаскесі.
Орталығы: Асысаға ауылы, Қ. Үшбаев көшесі нөмірсіз, Мәдениет үйі.
Шекарасы: Асысаға ауылы, Таусүгір ауылы, Сартау ауылы; мал шаруашылық кешені

13. Избирательный участок № 131.
Центр: город Есик, улица Абая № 138 а, частная гуманитарная гимназия.
Границы: город Есик, улицы: Чапаева, Карсакбайулы, Тиккелдиев, М. Ауэзова с № 69 по 105 (нечетная сторона), с № 84 по 130 (четная сторона), Гастелло с № 1 по 23 (нечетная сторона), с № 2 по 22 (четная сторона), Амангельды с № 1 по 11 (нечетная сторона), с № 2 по 30 (четная сторона), Набережная с № 1 по 11 (нечетная сторона), с № 2 по 6 (четная сторона), Алматинская с № 111 по 217 а (нечетная сторона), с № 52 по 94 (четная сторона), Фрунзе с № 9 по 65 (нечетная сторона), с № 10 по 60 (четная сторона), аллея Алтын Адам с № 1 по 21 (нечетная сторона), с № 2 по 36 (четная сторона).
14. Избирательный участок № 132.
Центр: село Ават, улица Абылай хана без номера, Дом культуры.
В границах: село Ават; садоводческие товарищества: "Багдаршам", "Эдельвейс", "Солнечная поляна", "Алматинское трамвайно-троллейбусное управление".
15. Избирательный участок № 133.
Центр: село Акши, улица Болек батыра № 47, Акшийская средняя школа.
В границах: село Акши, село Саз; потребительский кооператив садоводческое общество "Тайфи-2".
16. Избирательный участок № 134.
Центр: село Кайрат Акшийского сельского округа, улица Туркпена № 4, Кайратская основная средняя школа.
В границах: село Кайрат Акшийского сельского округа; Молочно - товарная ферма.
17. Избирательный участок № 135.
Центр: село Казатком, улица Ошакбая № 13, Казаткомская основная средняя школа.
В границах: село Казатком; участок Жарсу.
18. Избирательный участок № 136.
Центр: село Кызылшарык, улица Максутова № 15, фойе средней школы имени М. Ауезова.
В границах: село Кызылшарык, улицы: № 1 - № 9, Абая, Закирова, Мусабалаева, М. Ауезова, Гагарина, Бульвар–Мира, Аубакирова, Жамбыла, Насырова, Молодежная, Сумская, Новосельский, Рысқұлбеков, Худайбердиев, Айсаров.
19. Избирательный участок № 137
Центр: село Кызылшарык, улица Максутова № 15, спортивный зал средней школы имени М. Ауезова.
В границах: село Кызылшарык, улицы: Матбакиева, Асланова, Максутова, Турдиев; село Дихан; участок Акбаз.
20. Избирательный участок № 138.
Центр: село Кайрат Асинского сельского округа, улица Ж. Салиевой № 2, средняя школа имени И. Саттарова.
В границах: село Кайрат Асинского сельского округа.
21. Избирательный участок № 139.
Центр: село Жанашаруа, улица Т. Одаманова без номера, Жанашаруинская средняя школа.
В границах: село Жанашаруа; участок Большого Алматинского Канала имени Конаева.
22. Избирательный участок № 140.
Центр: село Асысага, улица К. Ушбаева без номера, Дом культуры.
В границах: село Асысага; село Таусугур; село Сартау; животноводческий комплекс.

23. № 141 сайлау учаскесі.
Орталығы: Балтабай ауылы, Мектеп көшесі нөмірсіз, Балтабай орта мектеп – мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекарасы: Балтабай ауылы; Сүт - тауарлы фермасы № 1, Сүт - тауарлы фермасы № 2; тұтыну кооперативтері: "Труд", "Прометей"; тұтыну кооперативі бақшашылық серіктестігі "Надежда".
24. № 142 сайлау учаскесі.
Орталығы: Бірлік ауылы, Мелиораторная көшесі № 1, Үлкен Алматы Каналы учаскесінің кеңсесі.
Шекарасы: Бірлік ауылы.
25. № 143 сайлау учаскесі.
Орталығы: Ақтоғай ауылы, Школьная көшесі № 1, Еңбек орта мектеп – мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекарасы: Ақтоғай ауылы; Еңбек ауылы.
26. № 144 сайлау учаскесі.
Орталығы: Өрнек ауылы, Жарылқап көшесі № 26, Өрнек бастауыш мектебі.
Шекарасы: Өрнек ауылы.
27. № 145 сайлау учаскесі.
Орталығы: Ақбастау ауылы, Центральная көшесі № 15, Ақбастау орта мектеп – мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекарасы: Ақбастау ауылы.
28. № 146 сайлау учаскесі.
Орталығы: Күш ауылы, Ленин көшесі № 1, "КОРПОРАЦИЯ Алмалы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің "Қарашеңгел аңшылық шаруашылығы" № 5 филиалының ғимараты.
Шекарасы: Күш ауылы; Құлжа тас жолы Күш ауылының бұрылысы.
29. № 147 сайлау учаскесі.
Орталығы: Бөлек ауылы, Достық көшесі нөмірсіз, М. Горький атындағы орта мектеп.
Шекарасы: Бөлек ауылы; тұтыну кооперативтері: "Ромашка" Бақшашылық қоғамы", "Ветеран" Бақшашылық қоғамы", "СОЛНЕЧНОЕ." Бақшашылық қоғамы", "Деметра" бау-бақша қоғамы", "Садоводческое таварищество "Теміржолы - Жетысу", "Садоводческое таварищество "Энтузиаст", "ШИННИК", "Химик"; тұтыну кооперативтері бақшашылық қоғамдастықтары: "Тас-Гуль", "Таугуль", "Чайка", "Дружба-1", "ПРОГРЕСС", "Октябрь", "Массив Иссык", "Жетысу", "Монтажник-1"; тұтыну кооперативтері бақшашылық серіктестіктері: "Подснежник", "Алмагуль", "Кировец 37", "Восход-АЗТМ", "Джетысу-Дружба", "Дюбек", "Ак-Бидай", "Труд", "АЗОК"; бағбандардың тұтыну кооперативі "Орешек"; бақшашылық тұтынушылар кооперативі "Иссык"; қоғамдық бірлестіктер: "Энергетик", "Чубар".
30. № 148 сайлау учаскесі.
Орталығы: Әймен ауылы, Ленин көшесі № 225, Әймен орта мектеп – мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекарасы: Әймен ауылы.
31. № 149 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қарасай ауылы, Гагарин көшесі № 1, Абай атындағы орта мектеп.
Шекарасы: Қарасай ауылы.
32. № 150 сайлау учаскесі.
Орталығы: Бәйдібек би ауылы, Балағозов көшесі № 2, Н. Островский атындағы орта мектеп – мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекарасы: Бәйдібек би ауылы, көшелер: Балағозов, Акбуюмов, Сыдықов, Садовая, С. Сейфуллин, Шевченко, Ключевая, Васильев, Коммунистическая, Алмабеков, Комсомольская, Первомайская, Кавказская, Фурманов, М. Байболов № 131-ден 255-ке дейін (тақ жағы), № 122-ден 176-ға дейін (жұп жағы), С. Оразбеков № 1-ден 81-ге дейін (тақ жағы), № 2-ден 76-ға дейін (жұп жағы), Гагарин № 1-ден 21-ге дейін (тақ жағы), № 2-ден 22-ге дейін (жұп жағы), Сибирьская № 1-ден 21-ге дейін (тақ жағы), № 2-ден 22-ге дейін (жұп жағы).

23. Избирательный участок № 141.
Центр: село Балтабай, улица Мектеп без номера, Балтабайская средняя школа с дошкольным мини-центром.
В границах: село Балтабай; Молочно - товарная ферма № 1, Молочно - товарная ферма № 2; потребительские кооперативы: "Труд", "Прометей"; потребительский кооператив садоводческое товарищество "Надежда".
24. Избирательный участок № 142.
Центр: село Бирлик, улица Мелиораторная № 1, офис участка Большого Алматинского Канала.
В границах: село Бирлик.
25. Избирательный участок № 143.
Центр: село Актогай, улица Школьная № 1, Енбекская средняя школа с дошкольным мини-центром.
В границах: село Актогай; село Енбек.
26. Избирательный участок № 144.
Центр: село Орнек, улица Жарылкап № 26, Орнекская начальная школа.
В границах: село Орнек.
27. Избирательный участок № 145.
Центр: село Акбастау, улица Центральная № 15, Акбастауская средняя школа с дошкольным мини-центром.
В границах: село Акбастау.
28. Избирательный участок № 146.
Центр: село Куш, улица Ленина № 1, здание филиала № 5 "Карачингильское охотничье хозяйство" товарищества с ограниченной ответственностью "КОРПОРАЦИЯ Алмалы".
В границах: село Куш; Кульжинский тракт поворот на село Куш.
29. Избирательный участок № 147.
Центр: село Болек, улица Достык без номера, средняя школа имени М. Горького.
В границах: село Болек; потребительские кооперативы: "Садоводческое общество "Ромашка", "Садоводческое общество "Ветеран", "Садоводческое общество "СОЛНЕЧНОЕ.", "Садоводческое общество "Деметра", "Садоводческое товарищество "Темиржолы - Жетысу", "Садоводческое товарищество "Энтузиаст", "ШИННИК", "Химик"; потребительские кооперативы садоводческие общества: "Тас-Гуль", "Таугуль", "Чайка", "Дружба-1", "ПРОГРЕСС", "Октябрь", "Массив Иссык", "Жетысу", "Монтажник-1"; потребительские кооперативы садоводческие товарищества: "Подснежник", "Алмагуль", "Кировец 37", "Восход-АЗТМ", "Джетысу-Дружба", "Дюбек", "Ак-Бидай", "Труд", "АЗОК"; потребительский кооператив садоводов "Орешек"; садоводческий потребительский кооператив "Иссык"; общественные объединения: "Энергетик", "Чубар".
30. Избирательный участок № 148.
Центр: село Аймен, улица Ленина № 225, Айменская средняя школа с дошкольным мини-центром.
В границах: село Аймен.
31. Избирательный участок № 149.
Центр: село Карасай, улица Гагарина № 1, средняя школа имени Абая.
В границах: село Карасай.
32. Избирательный участок № 150.
Центр: село Байдибек бия, улица Балагозова № 2, средняя школа имени Н. Островского с дошкольным мини-центром.
В границах: село Байдибек бия, улицы: Балагозова, Акбуюмова, Сыдыкова, Садовая, С. Сейфуллина, Шевченко, Ключевая, Васильева, Коммунистическая, Алмабекова, Комсомольская, Первомайская, Кавказская, Фурманова, М. Байболова с № 131 по 255 (нечетная сторона), с № 122 по 176 (четная сторона), С. Оразбекова с № 1 по 81 (нечетная сторона), с № 2 по 76 (четная сторона), Гагарина с № 1 по 21 (нечетная сторона), с № 2 по 22 (четная сторона), Сибирьская с № 1 по 21 (нечетная сторона), с № 2 по 22 (четная сторона).

33. № 151 сайлау учаскесі.
Орталығы: Бәйдібек би ауылы, М. Байболов көшесі № 244, Т. Әубәкіров атындағы орта мектеп-мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекарасы: Бәйдібек би ауылы, көшелер: Северная, Ә.Закиров, С.Оралбаев, Виноградная, Космодемьянская, Арычная, Титов, Сибирьская № 23-дан 81-ге дейін (тақ жағы), № 24-тен 62-ге дейін (жұп жағы), Гагарин № 23-тен 51-ге дейін (тақ жағы), № 24-тен 52-ге дейін (жұп жағы), М. Байболов № 257-ден 367-ге дейін (тақ жағы), № 178-ден № 304-ке дейін (жұп жағы), № 358 (жұп жағы), С. Оразбеков № 83-тен 133-ке дейін (тақ жағы), № 78-ден 136-ға дейін (жұп жағы); тұйық көшелер: Восточный, 8 Марта; Сүт - тауарлы фермасы.
34. № 152 сайлау учаскесі.
Орталығы: Бәйдібек би ауылы, М. Байболов көшесі № 17, "ЭкоАгроПродукт" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің кеңсесі.
Шекарасы: Бәйдібек би ауылы, көшелері: Н. Панфилов, С. Олжабулатов, Ю. Зазулин, А. Жақыпов, О. Зорманов, Мир, Терешкова, Т. Рысқұлов, М. Байболов № 1-ден 129-ға дейін (тақ жағы), № 2-ден 120-ға дейін (жұп жағы).
35. № 153 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жаңашар ауылы, П. Кузиев көшесі № 69, Т. Рысқұлов атындағы орта мектебінің акт залы.
Шекарасы: Жаңашар ауылы, көшелер: М. Наниев, П. Кузиев, Саймасай, И. Нокабаева, Ә. Өмірәлі, М. Баекешев, Олимпиада.
36. № 154 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жаңашар ауылы, П. Кузиев көшесі № 69, Т. Рысқұлов атындағы орта мектебінің спорт залы.
Шекарасы: Жаңашар ауылы, көшелер: Абай, М. Токушев, Егемендік; бақшашылық қоғамдар тұтыну кооперативтері: "Машиностроитель", "Жерұйық", "Алма"; бақшашылық серіктестіктері тұтыну кооперативтері: "АҚСУ", "Наурыз", "АЛИИТ", "Асфа", "Весна", "Солнечное", "Жаңашар"; тұтыну кооперативтері: "KAZGOR-Бақша", "Қуат", "Изыскатель бау бақшасы", "Садоводческое товарищество "ТЕМИРЛАН", "Қазақстанның ДББ "Энергия" бағбандық қоғамы".
37. № 155 сайлау учаскесі.
Орталығы: Космос ауылы, Школьная көшесі № 13, І. Жансүгіров атындағы орта мектеп–мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекарасы: Космос ауылы.
38. № 156 сайлау учаскесі.
Орталығы: Базаркелді ауылы, Центральная көшесі № 33, Базаркелді бастауыш мектебі.
Шекарасы: Базаркелді ауылы.
39. № 157 сайлау учаскесі.
Орталығы: Ащыбұлақ ауылы, А. Бубенцов көшесі № 1 б, А. Н. Бубенцов атындағы орта мектеп – мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекарасы: Ащыбұлақ ауылы.
40. № 158 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қазақстан ауылы, Ж. Қайыпов көшесі № 8, Ж. Қайыпов атындағы орта мектеп.
Шекарасы: Қазақстан ауылы.
41. № 159 сайлау учаскесі.
Орталығы: Ж. Қайыпов ауылы, М. Мәметова көшесі № 26, Қазақстан орта мектебі.
Шекарасы: Ж. Қайыпов ауылы.

33. Избирательный участок № 151.
Центр: село Байдибек бия, улица М. Байболова № 244, средняя школа имени Т. Аубакирова с дошкольным мини-центром.
В границах: село Байдибек бия, улицы: Северная, А.Закирова, С.Оралбаева, Виноградная, Космодемьянской, Арычная, Титова, Сибирьская с № 23 по 81 (нечетная сторона), с № 24 по 62 (четная сторона), Гагарина с № 23 по 51 (нечетная сторона), с № 24 по 52 (четная сторона), М. Байболова с № 257 по 367 (нечетная сторона), с № 178 по 304 (четная сторона), № 358 (четная сторона), С. Оразбекова с № 83 по 133 (нечетная сторона), с № 78 по 136 (четная сторона); переулки: Восточный, 8 Марта; Молочно - товарная ферма.
34. Избирательный участок № 152.
Центр: село Байдибек бия, улица М. Байболова № 17, офис товарищества с ограниченной ответственностью "ЭкоАгроПродукт".
В границах: село Байдибек бия, улицы: Н. Панфилова, С. Олжабулатова, Ю. Зазулина, А. Жакупова, О. Зорманова, Мира, Терешковой, Т. Рыскулова, М. Байболова с № 1 по 129 (нечетная строна), с № 2 по 120 (четная строна).
35. Избирательный участок № 153.
Центр: село Жанашар, улица П. Кузиева № 69, актовый зал средней школы имени Т. Рыскулова.
В границах: село Жанашар, улицы: М. Наниева, П. Кузиева, Саймасай, И. Нокабаева, А. Омирали, М. Баекешева, Олимпиада.
36. Избирательный участок № 154
Центр: село Жанашар, улица П. Кузиева № 69, актовый зал средней школы имени Т. Рыскулова.
В границах: село Жанашар, улицы; Абая, М. Токушева, Егемендык; потребительские кооперативы садоводческие общества: "Машиностроитель", "Жеруйык", "Алма"; потребительские кооперативы садоводческие товарищества: "АКСУ", "Наурыз", "АЛИИТ", "Асфа", "Весна", "Солнечное", "Жанашар"; потребительские кооперативы: "КАZGOR-Бакша", "Куат", "Садоводческое товарищество "Изыскатель", "Садоводческое товарищество "ТЕМИРЛАН", "Садоводческое общество "Энергия" ОДУ Казахстан".
37. Избирательный участок № 155.
Центр: село Космос, улица Школьная № 13, средняя школа имени И. Жансугурова с дошкольным мини-центром.
В границах: село Космос.
38. Избирательный участок № 156.
Центр: село Базаркелды, улица Центральная № 33, Базаркелдинская начальная школа.
В границах: село Базаркелды.
39. Избирательный участок № 157.
Центр: село Ащибулак, улица А. Бубенцова № 1 б, средняя школа имени А. Н. Бубенцова с дошкольным мини-центром.
В границах: село Ащибулак.
40. Избирательный участок № 158.
Центр: село Казахстан, улица Ж. Каипова № 8, средняя школа имени Ж. Каипова.
В границах: село Казахстан.
41. Избирательный участок № 159.
Центр: село Ж. Каипова, улица М. Маметовой № 26, Казахстанская средняя школа.
В границах: село Ж. Каипова.

42. № 160 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қаражота ауылы, А. Иманов көшесі № 20, Б. Момышұлы атындағы орта мектеп.
Шекарасы: Қаражота ауылы; мал жайылым учаскелері: Ақтұма, Бабатоған, Торғай, Дайырсаз, Сарыбас.
43. № 161 сайлау учаскесі.
Орталығы: Сарыбұлақ ауылы, П. Вихрев көшесі № 11, Сарыбұлақ орта мектеп – мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекарасы: Сарыбұлақ ауылы; мал жайылым учаскелері: Бесбаз, Диірменбаз, Жалалбаз.
44. № 162 сайлау учаскесі.
Орталығы: Ақтоған ауылы, Абай көшесі № 31, Ақтоған орта мектебі.
Шекарасы: Ақтоған ауылы; "Куликовка" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі; мал жайылым учаскелері: Шұбайбаз, Шадайбаз, Қымызбаз.
45. № 163 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қаракемер ауылы, А. Тастанбеков көшесі № 11, Қ. Орымбетов атындағы орта мектеп.
Шекарасы: Қаракемер ауылы, көшелері: АртҰм Гайкович, Бек Әмір, Семіт Белдібай, Бүркітбаев, Жакен, Жандосов, Малгелдиев, Қ. Орымбетов, Рысқұлов, Тоқатаев, Шілдебаев, Новостройка, А. Тастанбеков № 15-тен 55-ке дейін (тақ жағы), № 16-дан 54-ке дейін (жұп жағы).
46. № 164 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қаракемер ауылы, № 6654 әскери бөлімшесінің клубы.
Шекарасы: № 6654 әскери бөлімшесі.
47. № 165 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қаракемер ауылы, А. Тастанбеков көшесі № 5, Мәдениет үйі.
Шекарасы: Қаракемер ауылы, көшелері: Нұртай Мәндіұлы, Боранбай, Жаманғараев, Абай, Садырбаев, Шоссе, Дача, Малкеев, Құрманбаев, А. Тастанбеков № 1-ден 13-ке дейін (тақ жағы), № 2-ден 14-ке дейін (жұп жағы).
48. № 166 сайлау учаскесі.
Орталығы: Талдыбұлақ ауылы, Жаманғараев көшесі нөмірсіз, Талдыбұлақ орта мектеп – мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекарасы: Талдыбұлақ ауылы; Сатай ауылы.
49. № 167 сайлау учаскесі.
Орталығы: Достық ауылы, Т. Әубәкіров көшесі № 103, А. Бертаева атындағы орта мектеп.
Шекарасы: Достық ауылы, Лавар ауылы; Сүт - тауарлы фермасы.
50. № 168 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қаратұрық ауылы, Калинин көшесі № 11, А. Саттаров атындағы орта мектеп – мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекарасы: Қаратұрық ауылы.
51. № 169 сайлау учаскесі.
Орталығы: Ащысай ауылы, Шоқан Уәлиханов көшесі нөмірсіз, Ш. Уәлиханов атындағы орта мектеп – мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекарасы: Ащысай ауылы; Сүт - тауарлы фермасы; Дөнқара мал жайылым учаскесі.
52. № 170 сайлау учаскесі.
Орталығы: Тауқаратұрық ауылы, Самсыбеков көшесі № 1, С. Аманжолов атындағы орта мектеп.
Шекарасы: Тауқаратұрық ауылы, Мелиоратор ауылы; Бұрандасу мал жайылым учаскесі.
53. № 171 сайлау учаскесі.
Орталығы: Көктөбе ауылы, Нұрманбетов көшесі № 55 а, Көктөбе орта мектеп – мектепке дейінгі шағын орталығымен.

42. Избирательный участок № 160.
Центр: село Каражота, улица А. Иманова № 20, средняя школа имени Б. Момышулы.
В границах: село Каражота; отгонные участки: Актума, Бабатоган, Торгай, Дайырсаз, Сарыбас.
43. Избирательный участок № 161.
Центр: село Сарыбулак, улица П. Вихрева № 11, Сарыбулакская средняя школа с дошкольным мини-центром.
В границах: село Сарыбулак; отгонные участки: Бесбаз, Диирменбаз, Жалалбаз.
44. Избирательный участок № 162.
Центр: село Актоган, улица Абая № 31, Актоганская средняя школа.
В границах: село Актоган; товарищество с ограниченной ответственностью "Куликовка"; отгонные участки: Шубайбаз, Шадайбаз, Кымызбаз.
45. Избирательный участок № 163.
Центр: село Каракемер, улица А. Тастанбекова № 11, средняя школа имени К. Орымбетова.
В границах: село Каракемер, улицы: АртҰма Гайковича, Бек Амира, Семита Белдибаева, Буркитбаева, Жакена, Жандосова, Малгелдиева, К. Орымбетова, Рыскулова, Токатаева, Шилдебаева, Новостройка, А. Тастанбекова с № 15 по 55 (нечетная сторона), с № 16 по 54 (четная сторона).
46.Избирательный участок № 164.
Центр: село Каракемер, клуб воинской части № 6654.
В границах: воинская часть № 6654.
47. Избирательный участок № 165.
Центр: село Каракемер, улица А. Тастанбекова № 5, Дом культуры.
В границах: село Каракемер, улицы: Нуртай Мандиулы, Боранбая, Жамангараева, Абая, Садырбаева, Шоссейная, Дачная, Малкеева, Курманбаева, А. Тастанбекова с № 1 по 13 (нечетная сторона), с № 2 по 14 (четная сторона).
48. Избирательный участок № 166.
Центр: село Талдыбулак, улица Жамангараева без номера, Талдыбулакская средняя школа с дошкольным мини - центром.
В границах: село Талдыбулак; село Сатай.
49. Избирательный участок № 167.
Центр: село Достык, улица Т. Аубакирова № 103, средняя школа имени А. Бертаевой.
В границах: село Достык, село Лавар; Молочно - товарная ферма.
50. Избирательный участок № 168.
Центр: село Каратурык, улица Калинина № 11, средняя школа имени А. Саттарова с дошкольным мини-центром.
В границах: село Каратурык.
51. Избирательный участок № 169.
Центр: село Ащисай, улица Шокана Валиханова без номера, средняя школа имени Ш. Валиханова с дошкольным мини-центром.
В границах: село Ащисай; Молочно - товарная ферма; отгонный участок Донкара.
52. Избирательный участок № 170.
Центр: село Таукаратурык, улица Самсыбекова № 1, средняя школа имени С. Аманжолова.
В границах: село Таукаратурык, село Мелиоратор; отгонный участок Бурандасу.
53. Избирательный участок № 171.
Центр: село Коктобе, улица Нурманбетова № 55 а, Коктобинская средняя школа с дошкольным мини-центром.

Шекарасы: Көктөбе ауылы, көшелері: Логовая, Садовая, Киров, Камалов, С. Сейфуллин № 2-ден 182 а-ға дейін (жұп жағы).
54. № 172 сайлау учаскесі.
Орталығы: Көктөбе ауылы, С. Сейфуллин көшесі № 5, "Айгөлек" балалар бақшасы.
Шекарасы: Көктөбе ауылы, көшелер: Жанбакиев, Тәуелсіздік, Нұрманбетов, С. Сейфуллин № 1-ден 125 а-ға дейін (тақ жағы).
55. № 173 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қызылжар ауылы, Т. Естемесов көшесі № 21, Көктөбе ауылдық кітапханасы.
Шекарасы: Қызылжар ауылы, көшелер: Есенбай, Е. Олжабай, Амангелді, Т. Бокин, Д. Қонаев, Т. Естемесов № 1-ден 57-ге дейін (тақ жағы).
56. № 174 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қызылжар ауылы, Жандосов көшесі нөмірсіз, Ораз Жандосов атындағы орта мектеп.
Шекарасы: Қызылжар ауылы, көшелер: Аюбай, Нурпейсов, С. Мұқанов, Б. Кәрібаев, Абай, Құрманғали, Жамбыл, Жандосов, Т. Естемесов № 2-ден 52 а-ға дейін (жұп жағы).
57. № 175 сайлау учаскесі.
Орталығы: Төле би ауылы, Ленин көшесі № 22, Төле би атындағы орта мектеп – мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекарасы: Төле би ауылы.
58. № 176 сайлау учаскесі.
Орталығы: Алмалы ауылы, Шорманов көшесі № 2, И. Шорманов атындағы орта мектеп – мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекарасы: Алмалы ауылы.
59. № 177 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қорам ауылы, Зарватов көшесі № 46, Қорам орта мектебінің спорт залы.
Шекарасы: Қорам ауылы, көшелер: Жобаланған, Жобаланған 1, Жобаланған 2, Шымболатов, Тойбеков, Зарватов, Беспаев, 1 Май, Октябрь, Темірқұлов, Комсомол, Заречный, 8 Март № 1-ден 7-ге дейін (тақ жағы), № 2-ден 6-ға дейін (жұп жағы), Дулятов № 1-ден 15-ке дейін (тақ жағы), № 2-ден 16-ға дейін (жұп жағы), Арзиев № 1-ден 15-ке дейін (тақ жағы), № 2-ден 14-ке дейін (жұп жағы); № 1 ықшам ауданы.
60. № 178 сайлау учаскесі.
Орталығылы: Қорам ауылы, Зарватов көшесі № 46, Қорам орта мектебінің акт залы.
Шекарасы: Қорам ауылы, көшелер: Уәлиханов, Полевойстан, Саутахун, Абай, Гаитов, Жамбыл, Розыбакиев, Жандосов, Каипов, Таиров, Иманов, 8 Март № 9-дан 13-ке дейін (тақ жағы), № 8-ден 12-ге дейін (жұп жағы), Дулятов № 17-ден 31-ге дейін (тақ жағы), № 18-ден 32-ге дейін (жұп жағы), Арзиев № 17-ден 169-ға дейін (тақ жағы), № 16-дан 168-ге дейін (жұп жағы); Сүт – тауарлы фермасы № 2; № 2 ықшам ауданы; тұйық көшелері; Абай, Жандосов.
61. № 179 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қырбалтабай ауылы, Ы. Алтынсарин көшесі № 3, Ы. Алтынсарин атындағы орта мектеп.
Шекарасы: Қырбалтабай ауылы.
62. № 180 сайлау учаскесі.
Орталығы: Шалқар ауылы, Жамбыл көшесі № 3, Құрөзек негізгі орта мектебі.
Шекарасы: Ақжал ауылы, Шалқар ауылы.

В границах: село Коктобе, улицы: Логовая, Садовая, Кирова, Камалова, С. Сейфуллина с № 2 по 182 а (четная сторона).
54. Избирательный участок № 172.
Центр: село Коктобе, улица С. Сейфуллина № 5, детский ясли-сад "Айголек".
В границах: село Коктобе, улицы: Жанбакиева, Тауелсыздык, Нурманбетова, С. Сейфуллина с № 1 по 125 (нечетная сторона).
55. Избирательный участок № 173.
Центр: село Кызылжар, улица Т. Естемесова № 21, Коктобинская сельская библиотека.
В границах: село Кызылжар, улицы: Есенбая, Е. Олжабая, Амангелды, Т. Бокина, Д. Конаева, Т. Естемесова с № 1 по 57 (нечетная сторона).
56. Избирательный участок № 174.
Центр: село Кызылжар, улица Жандосова без номера, средняя школа имени Ораза Жандосова.
В границах: село Кызылжар, улицы: Аюбая, Нурпейсова, С. Муканова, Б. Карибаева, Абая, Курмангали, Жамбыла, Жандосова, Т. Естемесова с № 2 по 52 а (четная сторона).
57. Избирательный участок № 175.
Центр: село Толе би, улица Ленина № 22, средняя школа имени Толе би с дошкольным мини-центром.
В границах: село Толе би.
58. Избирательный участок № 176.
Центр: село Алмалы, улица Шорманова № 2, средняя школа имени И. Шорманова с дошкольным мини-центром.
В границах: село Алмалы.
59. Избирательный участок № 177.
Центр: село Корам, улица Зарватова № 46, спортивный зал Корамской средней школы.
В границах: село Корам, улицы: Жобаланган, Жобаланган 1, Жобаланган 2, Шымболатова, Тойбекова, Зарватова, Беспаева, 1 Мая, Октябрьская, Темиркулова, Комсомольская, Заречная, 8 Марта с № 1 по 7 (нечетная сторона), с № 2 по 6 (четная сторона), Дулятова с № 1 по 15 (нечетная сторона), с № 2 по 16 (четная сторона), Арзиева с № 1 по 15 (нечетная сторона), с № 2 по 14 (четная сторона); микрорайон № 1.
60. Избирательный участок № 178.
Центр: село Корам, улица Зарватова № 46, актовый зал Корамской средней школы.
В границах: село Корам, улицы: Валиханова, Полевойстан, Саутахуна, Абая, Гаитова, Жамбыла, Розыбакиева, Жандосова, Каипова, Таирова, Иманова, 8 Марта с № 9 по 13 (нечетная сторона), с № 8 по 12 (четная сторона), Дулятова с № 17 по 31 (нечетная сторона), с № 18 по 32 (четная сторона), Арзиева с № 17 по 169 (нечетная сторона), с № 16 по 168 (четная сторона); Молочно - товарная ферма № 2; микрорайон № 2; переулки: Абая, Жандосова.
61. Избирательный участок № 179.
Центр: село Кырбалтабай, улица Ы. Алтынсарина № 3, средняя школа имени Ы. Алтынсарина.
В границах: село Кырбалтабай.
62. Избирательный участок № 180.
Центр: село Шалкар, улица Жамбыла № 3, Курозекская основная средняя школа.
В границах: село Акжал, село Шалкар.

63. № 181 сайлау учаскесі.
Орталығы: Екпінді ауылы, Набережная көшесі № 14, Екпінді негізгі орта мектебі.
Шекарасы: Екпінді ауылы.
64. № 182 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қайнар ауылы, Ә. Жапеков көшесі № 2/1, Қайнар бастауыш мектебі.
Шекарасы: Қайнар ауылы; "Есік жеміс-консерві зауыты" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі.
65. № 183 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қазтай Ұлтарақов ауылы, Сәтбаев көшесі № 5, Масақ орта мектебі.
Шекарасы: Қазтай Ұлтарақов ауылы; Қызыл баз учаскесі; "Шелек" теміржол станциясы және разьездері; "Азиялық газ құбыры" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің газ бөліп таратқыш станциясы.
66. № 184 сайлау учаскесі.
Орталығы: Нұрлы ауылы, Жангельдин көшесі № 7, Нұрлы орта мектебі.
Шекарасы: Нұрлы ауылы.
67. № 185 сайлау учаскесі.
Орталығы: Бәйтерек ауылы, Школьная көшесі № 51, Әл-Фараби атындағы орта мектебінің спорт залы.
Шекарасы: Бәйтерек ауылы, көшелер: Строительная, Садовая, Б. Сүлейменов, Әлмерек абыз, Молодежная, Комаров, Школьная, Совхозная, Вишневая, Болашақ; тұйық көшелері: Центральный, Октябрьский, Талгарский, Советский, Мельничный, Сосновый; тұтыну кооперативтері: "Садоводческое товарищество "Авиаремонтник", "Садоводческое товарищество "Арман"; тұтыну кооперативі бақшашылық қоғамдастықтары: "Надежда", "Эдельвейс", "Рубин", "Ковровщица"; тұтыну кооперативтері бақшашылық серіктестіктері: "Труженик", "Орел".
68. № 186 сайлау учаскесі.
Орталығы: Бәйтерек ауылы, Школьная көшесі № 51, Әл–Фараби атындағы орта мектебінің акт залы.
Шекарасы: Бәйтерек ауылы, көшелер: Победа, Луговая, Горная, Новосельская, Арычная, Нововиноградная, Виноградная, Южная, Дачная, Транспортная, Заводская, Мир, Новая, Комсомольская, Солнечная, Цветочная, Каменистая, Дружба, Юность; Тенистый тұйық көшесі.
69. № 187 сайлау учаскесі.
Орталығы: Алға ауылы, Солтанбай Жарықбасов көшесі № 25, Алға орта мектебі.
Шекарасы: Алға ауылы.
70. № 188 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қойшыбек ауылы, Сәтбаев көшесі № 1, Қойшыбек орта мектеп – мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекарасы: Қойшыбек ауылы.
71. № 189 сайлау учаскесі.
Орталығы: Нұра ауылы, Еспергенов көшесі № 30 а, Мәдениет үйі.
Шекарасы: Нұра ауылы, Көкпек ауылы; мал жайылым учаскелері: Бартоғай, Аласа, Қарағайлы, Қопалы, Торайғыр, Күнгей, Сарбастау, Үйтас, Шеңгелсу, Бүгіті, Городок.
72. № 190 сайлау учаскесі.
Орталығы: Байсейіт ауылы, Юнус Хамра көшесі № 3, Исмаил Таиров атындағы орта мектеп – мектепке дейінгі шағын орталағымен.
Шекарасы: Байсейіт ауылы; Тройник мал жайылым учаскесі; шаруа қожалықтары: Седа, Емгек.

63. Избирательный участок № 181.
Центр: село Екпинди, улица Набережная № 14, Екпиндинская основная средняя школа.
В границах: село Екпинди.
64. Избирательный участок № 182
Центр: село Кайнар, улица А. Жапекова № 2/1, начальная школа села Кайнар.
В границах: село Кайнар; товарищество с ограниченной ответственностью "Есикский плодоконсервный завод".
65. Избирательный участок № 183.
Центр: село Казтая Ултаракова, улица Сатбаева № 5, Масакская средняя школа.
В границах: село Казтая Ултаракова; участок Кызыл баз; железнодорожная станция "Шелек" и разъезды; газораспределительная станция товарищества с ограниченной ответственностью "Азиатский газопровод".
66. Избирательный участок № 184.
Центр: село Нурлы, улица Жангельдина № 7, Нурлинская средняя школа.
В границах: село Нурлы.
67. Избирательный участок № 185.
Центр: село Байтерек, улица Школьная № 51, спортивный зал средней школы имени Аль-Фараби.
В границах: село Байтерек, улицы: Строительная, Садовая, Б. Сулейменова, Алмерек абыз, Молодежная, Комарова, Школьная, Совхозная, Вишневая, Болашак; переулки: Центральный, Октябрьский, Талгарский, Советский, Мельничный, Сосновый; потребительский кооператив "Садоводческие товарищество "Авиаремонтник", "Садоводческие товарищество "Арман"; потребительские кооперативы садоводческие общества: "Надежда", "Эдельвейс", "Рубин", "Ковровщица"; потребительские кооперативы садоводческие товарищество: "Труженик", "Орел".
68. Избирательный участок № 186.
Центр: село Байтерек, улица Школьная № 51, актовый зал средней школы имени Аль-Фараби.
В границах: село Байтерек, улицы: Победы, Луговая, Горная, Новосельская, Арычная, Нововиноградная, Виноградная, Южная, Дачная, Транспортная, Заводская, Мира, Новая, Комсомольская, Солнечная, Цветочная, Каменистая, Дружбы, Юности; переулок Тенистый.
69. Избирательный участок № 187.
Центр: село Алга, улица Солтанбая Жарыкбасова № 25, Алгинская средняя школа.
В границах: село Алга.
70. Избирательный участок № 188.
Центр: село Койшыбек, улица Сатбаева № 1, Койшибекская средняя школа с дошкольным мини-центром.
В границах: село Койшыбек.
71. Избирательный участок № 189.
Центр: село Нура, улица Еспергенова № 30 а, Дом культуры.
В границах: село Нура, село Кокпек; отгонные участки: Бартогай, Аласа, Карагайлы, Копалы, Торайгыр, Кунгей, Сарбастау, Уйтас, Шенгелсу, Бугуты, Городок.
72. Избирательный участок № 190.
Центр: село Байсеит, улица Юнуса Хамра № 3, средняя школа имени Исмаила Таирова с дошкольным мини-центром.
В границах: село Байсеит; отгонный участок Тройник; крестьянские хозяйства: Седа, Емгек.

73. № 191 сайлау учаскесі.
Орталығы: Бижанов ауылы, Шамсутдин көшесі нөмірсіз, ақын Мұқағали Мақатаев атындағы орта мектеп – мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекарасы: Бижанов ауылы.
74. № 192 сайлау учаскесі.
Орталығы: Малыбай ауылы, Жүнісбек Жұмабеков көшесі нөмірсіз, Малыбай орта мектеп – мектепке дейінгі шағын орталағымен.
Шекарасы: Малыбай ауылы, көшелер: Хамраев, Ипархан, Дуганов, Исмаилов, Сабиров, Бокин, Амангелді, Жүнісбек Жұмабеков, М. Оразымбетов, Новостройка; тұйық көше: Т. Бокин; сүт - тауарлы фермасы.; Көк-терек мал жайылым учаскесі.
75. № 193 сайлау учаскесі.
Орталығы: Малыбай ауылы, Розыбакиев көшесі № 39 а, Мәдениет үйі.
Шекарасы: Малыбай ауылы, көшелер: Мұстафа Өзтүрік, Амет Дарванкулов, Исатай Алжанбаев, Тоқтар Әубәкіров, Садир Палван, Абдулла Розыбакиев, Құрван Тохтимаметов, Абдурешит Иминов, Қадир Кулиев, Жобаланған, Жобаланған-2, Жобаланған-3.
76. № 194 сайлау учаскесі.
Орталығы: Саймасай ауылы, А. Байтұрсынов көшесі нөмірсіз, А. Байтұрсынов атындағы орта мектебінің – мектепке дейінгі шағын орталығымен акт залы.
Шекарасы: Саймасай ауылы, көшелер: Райымбек, Интернациональная, Гусейнов, Абай, Озерная, Колхозная, А. Байтұрсынов, Дружба, Мир, Комсомольская, Мельничная, Северная, Амангелді № 11-ден 83-ке дейін (тақ жағы), № 10-нан 84-ке дейін (жұп жағы), № 110 а (жұп жағы), Э. Хазиев № 11-ден 29-ға дейін (тақ жағы), № 12-ден 30-ға дейін (жұп жағы), Аманжолов № 11-ден 19-ға дейін (тақ жағы), № 12-ден 18-ге дейін (жұп жағы).
77. № 195 сайлау учаскесі.
Орталығы: Саймасай ауылы, А. Байтұрсынов көшесі нөмірсіз, А. Байтұрсынов атындағы орта мектебінің – мектепке дейінгі шағын орталығымен спорт залы.
Шекарасы: Саймасай ауылы, көшелер: Студенческая, Александровская, Рысбеков, Пащенко, Первомайская, Терешкова, Пушкин, Н. Елемесов, Садовая, Д. Қонаев, Островский, Октябрьская, Э. Хазиев № 1-ден 9-ға дейін (тақ жағы), № 2-ден 10-ға дейін (жұп жағы), Амангелді № 1-ден 9-ға дейін (тақ жағы), № 2-ден 8-ге дейін (жұп жағы), Аманжолов № 1-ден 9-ға дейін (тақ жағы), № 2-ден 10-ға дейін (жұп жағы); Роща.
78. № 196 сайлау учаскесі.
Орталығы: Амангелді ауылы, А. Ушуров көшесі № 7, Садыр атындағы орта мектеп – мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекарасы: Амангелді ауылы.
79. № 197 сайлау учаскесі.
Орталығы: Азат ауылы, Школьная көшесі № 10 а, Азат негізгі орта мектебі.
Шекарасы: Азат ауылы.
80. №198 сайлау учаскесі.
Орталығы: Азат ауылы, Школьная көшесі 9 г, Азат № 1 орта мектеп.
Шекарасы: тұтыну кооперативтері бақшашылық қоғамдастықтары: "Коммунальник", "Энтузиаст", "Арман", "Алмагуль", "Проектстальконструкция", "Педагог", "Селевик", "Дорожник", "Тюльпан", "Достық"; тұтыну кооперативтері бақшашылық серіктестіктері: "Раздольное", "Энергетик", "Талгарское", "Звездочка".

73. Избирательный участок № 191.
Центр: село Бижанова, улица Шамсутдина без номера, средняя школа имени акына Мукагали Макатаева с дошкольным мини-центром.
В границах: село Бижанова.
74. Избирательный участок № 192.
Центр: село Малыбай, улица Жунисбека Жумабекова без номера, Малыбайская средняя школа с дошкольным мини-центром.
В границах: село Малыбай, улицы: Хамраева, Ипархан, Дуганова, Исмаилова, Сабирова, Бокина, Амангельды, Жунисбека Жумабекова, М. Оразымбетова, Новостройка; переулок: Т. Бокина; молочно-товарная ферма; отгонный участок Кок-Терек.
75. Избирательный участок № 193.
Центр: село Малыбай, улица Розыбакиева № 39 а, Дом культуры.
В границах: село Малыбай, улицы: Мустафы Озтурука, Амета Дарванкулова, Исатая Алжанбаева, Токтара Аубакирова, Садира Палвана, Абдуллы Розыбакиева, Курвана Тохтимаметова, Абдурешита Иминова, Кадира Кулиева, Жобаланган, Жобаланган-2, Жобаланган-3.
76. Избирательный участок № 194.
Центр: село Саймасай, улица А. Байтурсынова без номера, актовый зал средней школы имени А. Байтурсынова с дошкольным мини-центром.
В границах: село Саймасай, улицы: Райымбека, Интернациональная, Гусейнова, Абая, Озерная, Колхозная, А. Байтурсынова, Дружбы, Мира, Комсомольская, Мельничная, Северная, Амангельды с № 11 по 83 (нечетная сторона), с № 10 по 84 (четная сторона), № 110 а (четная сторона), Э. Хазиева с № 11 по 29 (нечетная сторона), с № 12 по 30 (четная сторона), Аманжолова с № 11 по 19 (нечетная сторона), с № 12 по 18 (четная сторона).
77. Избирательный участок № 195.
Центр: село Саймасай, улица А. Байтурсынова без номера, спортивный зал средней школы имени А. Байтурсынова с дошкольным мини-центром.
В границах: село Саймасай, улицы: Студенческая, Александровская, Рысбекова, Пащенко, Первомайская, Терешковой, Пушкина, Н. Елемесова, Садовая, Д. Конаева, Островского, Октябрьская, Э. Хазиева с № 1 по 9 (нечетная сторона), с № 2 по 10 (четная сторона), Амангельды с № 1 по 9 (нечетная сторона), с № 2 по 8 (четная сторона), Аманжолова с № 1 по 9, (нечетная сторона), с № 2 по 10 (четная сторона); Роща.
78. Избирательный участок № 196.
Центр: село Амангелды, улица А. Ушурова № 7, средняя школа имени Садыра с дошкольным мини-центром.
В границах: село Амангелды.
79. Избирательный участок № 197.
Центр: село Азат, улица Школьная № 10 а, Азатская основная средняя школа.
В границах: село Азат.
80. Избирательный участок № 198.
Центр: село Азат, улица Школьная № 9 г, Азатская средняя школа № 1.
В границах: потребительские кооперативы садоводческие общества: "Коммунальник", "Энтузиаст", "Арман", "Алмагуль", "Проектстальконструкция", "Педагог", "Селевик", "Дорожник", "Тюльпан", "Достык"; потребительские кооперативы садоводческие товарищества: "Раздольное", "Энергетик", "Талгарское", "Звездочка".

81. № 199 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қайназар ауылы, Алматинская көшесі № 71, Шоқан Уалиханов атындағы орта мектеп-мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекарасы: тұтыну кооперативтері бақшашылық қоғамдастықтары: "Автобаза", "Бакай", "Кировец", "Восток", "Пенсионер", "Рассвет", "Вторчермет", "Полиграфист"; тұтыну кооперативтері: "Ковровец", "Садовод", "Волковгеология".
82. № 200 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қайназар ауылы, Алматинская көшесі № 70 б, Мәдениет үйі.
Шекарасы: Қайназар ауылы.
83. № 201 сайлау учаскесі.
Орталығы: Алматы-Көкпек-Көктал тасжолы, Есік-6,6 шақырымы кіре берісі, "Есік" мемлекеттік тарихи-мәдени қорық-мұражайы.
Шекарасы: тұтыну кооперативтері бақшашылық серіктестіктері: "Трудовик", "Самал", "Ветеран", "Иссык-2", "Қыпшақ"; "Калинин атындағы біріккен бақшашылық серіктестігі" тұтыну кооперативі.
84. № 202 сайлау учаскесі.
Орталығы: Есік қаласы, Жамбыл даңғылы № 21 а, Рахат ауылдық округі № 1 орта мектебі.
Шекарасы: тұтыну кооперативтері бақшашылық серіктестіктері: "Алтын алма", "Железнодорожник", "Восход", "Алтын адам", "Подснежник", "Надежда"; тұтыну кооперативтері бақшашылық қоғамдастықтары: "Береке", "Көксай", "Тасгуль", "Надежда";
85. № 203 сайлау учаскесі.
Орталығы: Рахат ауылы, Құмарова көшесі № 16, Рахат орта мектебі.
Шекарасы: Рахат ауылы.
86. № 204 сайлау учаскесі.
Орталығы: Өрікті ауылы, Новостройка көшесі нөмірсіз, Б. Майлин атындағы орта мектебінің акт залы.
Шекарасы: Өрікті ауылы, көшелер: Новая, Советская, Новостройка, Набережная.
87. № 205 сайлау учаскесі.
Орталығы: Өрікті ауылы, Новостройка көшесі нөмірсіз, Б. Майлин атындағы орта мектебінің спорт залы.
Шекарасы: Өрікті ауылы, көшелер: Юбилейная, Подгорная, Пролетарская, Молодежная, Речная.
88. № 206 сайлау учаскесі.
Орталығы: Ташкенсаз ауылы, З. Газамов көшесі нөмірсіз, Х. Абдуллин атындағы орта мектеп.
Шекарасы: Ташкенсаз ауылы.
89. № 207 сайлау учаскесі.
Орталығы: Баяндай ауылы, Набережная көшесі № 4, Баяндай негізгі орта мектебі.
Шекарасы: Баяндай ауылы.
90. № 208 сайлау учаскесі.
Орталығы: Құлжа ауылы, Алматинская көшесі нөмірсіз, фельдшерлік акушерлік пункті.
Шекарасы: Құлжа ауылы.
91. № 209 сайлау учаскесі.
Орталығы: Тескенсу ауылы, Қалдыбаев көшесі № 1, Жамбыл атындағы орта мектеп – мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекарасы: Тескенсу ауылы; Сүт - тауарлы фермасы.
92. № 210 сайлау учаскесі.
Орталығы: Көлді ауылы, Ғ. Мұратбаев көшесі № 2, Көлді орта мектеп – мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекарасы: Көлді ауылы.
93. № 211 сайлау учаскесі.
Орталығы: Толқын ауылы, Толқын орта мектебі.
Шекарасы: Толқын ауылы.

81. Избирательный участок № 199.
Центр: село Кайназар, улица Алматинская № 71, средняя школа имени Ш.Уалиханова с дошкольным мини-центром.
В границах: потребительские кооперативы садоводческие общества: "Автобаза", "Бакай", "Кировец", "Восток", "Пенсионер", "Рассвет", "Вторчермет", "Полиграфист"; потребительские кооперативы: "Ковровец", "Садовод", "Волковгеология".
82. Избирательный участок № 200.
Центр: село Кайназар, улица Алматинская № 70 б, Дом культуры.
В границах: село Кайназар.
83. Избирательный участок № 201.
Центр: трасса Алматы-Кокпек-Коктал, подъезд Есик-6, 6 километр, государственный историко-культурный заповедник-музей "Иссык".
В границах: потребительские кооперативы садоводческие товарищества: "Трудовик", "Самал", "Ветеран", "Иссык-2", "Кыпшак"; потребительский кооператив "Объединенного садоводческого товарищества имени Калинина".
84. Избирательный участок № 202.
Центр: город Есик, проспект Жамбыла № 21 а, средняя школа № 1 Рахатского сельского округа.
В границах: потребительские кооперативы садоводческие товарищества: "Алтын алма", "Железнодорожник", "Восход", "Алтын адам", "Подснежник", "Надежда"; потребительские кооперативы садоводческие общества: "Береке", "Коксай", "Тасгуль", "Надежда".
85. Избирательный участок № 203.
Центр: село Рахат, улица Кумаровой № 16, Рахатская средняя школа.
В границах: село Рахат.
86.Избирательный участок № 204.
Центр: село Орикти, улица Новостройка без номера, актовый зал средней школы имени Б. Майлина.
В границах: село Орикти, улицы: Новая, Советская, Новостройка, Набережная.
87. Избирательный участок № 205.
Центр: село Орикти, улица Новостройка без номера, спортивный зал средней школы имени Б. Майлина.
В границах: село Орикти, улицы: Юбилейная, Подгорная, Пролетарская, Молодежная, Речная.
88. Избирательный участок № 206.
Центр: село Ташкенсаз, улица З. Газамова без номера, средняя школа имени Х. Абдуллина.
В границах: село Ташкенсаз.
89. Избирательный участок № 207.
Центр: село Баяндай, улица Набережная № 4, Баяндайская основная средняя школа.
В границах: село Баяндай.
90. Избирательный участок № 208.
Центр: село Кулжа, улица Алматинская без номера, фельдшерский акушерский пункт.
В границах: село Кулжа.
91. Избирательный участок № 209.
Центр: село Тескенсу, улица Калдыбаева № 1, средняя школа имени Жамбыла с дошкольным мини-центром.
В границах: село Тескенсу; Молочно - товарная ферма.
92. Избирательный участок № 210.
Центр: село Колды, улица Г. Муратбаева № 2, средняя школа Колды с дошкольным мини-центром.
В границах: село Колды.
93. Избирательный участок № 211.
Центр: село Толкын, средняя школа Толкын.
В границах: село Толкын.

94. № 212 сайлау учаскесі.
Орталығы: Түрген ауылы, Д. Қонаев көшесі № 2, Д. А. Қонаев атындағы орта мектеп.
Шекарасы: Түрген ауылы, көшелер: Шынасыл Бөрке, С. Иманбеков, Сәт Момбайұлы, Береке, А. Жолдыбаев, Мельничная, Тоқаш Бокин, Тажметов, Пушкин, Дархан, 40 лет Победы, Строительная, М. Әуезов, Құланаян Құлманбет № 65-тен 155-ке дейін (тақ жағы), № 88-ден 168-ге дейін (жұп жағы).
95. № 213 сайлау учаскесі.
Орталығы: Түрген ауылы, Құланаян Құлманбет көшесі № 2, Абыхан Жексембеков атындағы қазақ орта мектеп – мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекарасы: Түрген ауылы, көшелер: А. Масягин, А. Петров, Школьная, Жүнісбай, Титов, Чапаев, Свердлов, Құланаян Құлманбет № 2-ден 34-ке дейін (жұп жағы), В. Харламов № 1-ден 63-ке дейін (тақ жағы), № 2-ден 60-қа дейін (жұп жағы), Қ. Князбаев № 1-ден 59-ға дейін (тақ жағы), № 2-ден 72-ге дейін (жұп жағы), Сатай батыр № 1-ден 85-ке дейін (тақ жағы), № 2-ден 84-ке дейін (жұп жағы), Желтоқсан № 1-ден 97-ге дейін (тақ жағы), № 2-ден 92-ге дейін (жұп жағы).
96. № 214 сайлау учаскесі.
Орталығы: Түрген ауылы, Желтоқсан көшесі № 97, Ломоносов атындағы орта мектеп – мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекарасы: Түрген ауылы, көшелер: Воронежская, С. Сергеев, С. Бурдин, Терешкова, Гагарин, Е. Стамбеков, Н. Сушков, Мир, Құланаян Құлманбет № 1-ден 39-ға дейін (тақ жағы), В. Харламов № 65-тен 73-ке дейін (тақ жағы) № 62-ден 70-ке дейін (жұп жағы), Қ. Князбаев № 61-ден 93-ке дейін (тақ жағы), № 74-тен 110-ға дейін (жұп жағы), Сатай батыр № 87-ден 249-ға дейін (тақ жағы), № 86-дан 184-ке дейін (жұп жағы), Желтоқсан № 99-дан 143-ке дейін (тақ жағы), № 94-тен 150-ге дейін (жұп жағы).
97. № 215 сайлау учаскесі.
Орталығы: Түрген ауылы, Құланаян Құлманбет көшесі нөмірсіз, Мәдениет үйі.
Шекарасы: Түрген ауылы, көшелер: Д. Қонаев, Н. Терехин, Демесінов, Құланаян Құлманбет № 49-дан 63-ке дейін (тақ жағы), № 42-ден 88-ге дейін (жұп жағы); Сүт - тауарлы фермасы № 2.
98. № 216 сайлау учаскесі.
Орталығы: Түрген ауылы, Құланаян Құлманбет көшесі № 45 д, ауылдық дәрігерлік амбулаториясы.
Шекарасы: Түрген ауылы, көшелер: Т. Әубәкіров, Абай, Достық, Жамбыл, Рысқұлов, Құланаян Құлманбет № 41-ден 47-ге дейін (тақ жағы), № 36-дан 40-қа дейін (жұп жағы).
99. № 217 сайлау учаскесі.
Орталығы: Таутүрген ауылы, Бөркеев көшесі № 3, Таутүрген негізгі орта мектеп – мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекарасы: Таутүрген ауылы; форель шаруашылығы; демалыс үйлері: "Синегорье", "Таутүрген", "Эдельвейс", "Орбита".
100. № 218 сайлау учаскесі.
Орталығы: Шелек ауылы, Бижанов көшесі № 91, Х. Бижанов атындағы орта мектеп – мектепке дейінгі шағын орталығымен.

94. Избирательный участок № 212.
Центр: село Турген, улица Д. Конаева № 2, средняя школа имени Д. А. Конаева.
В границах: село Турген, улицы: Шынасыл Борке, С. Иманбекова, Сат Момбайулы, Береке, А. Жолдыбаева, Мельничная, Токаша Бокина, Тажметова, Пушкина, Дархана, 40 лет Победы, Строительная, М. Ауезова, Куланаян Кулманбета с № 65 по 155 (нечетная сторона), с № 88 по 168 (четная сторона).
95. Избирательный участок № 213.
Центр: село Турген, улица Куланаян Кулманбета № 2, Казахская средняя школа имени Абыхана Жексембекова с дошкольным мини-центром.
В границах: село Турген, улицы: А. Масягина, А. Петрова, Школьная, Жунисбая, Титова, Чапаева, Свердлова, Куланаян Кулманбета с № 2 по 34 (четная сторона), В. Харламова с № 1 по 63 (нечетная сторона), с № 2 по 60 (четная сторона), К. Князбаева № 1 по 59 (нечетная сторона), с № 2 по 72 (четная сторона), Сатай батыра с № 1 по 85 (нечетная сторона), с № 2 по 84 (четная сторона), Желтоксан с № 1 по 97 (нечетная сторона), с № 2 по 92 (четная сторона).
96. Избирательный участок № 214.
Центр: село Турген, улица Желтоксан № 97, средняя школа имени Ломоносова с дошкольным мини-центром.
В границах: село Турген, улицы: Воронежская, С. Сергеева, С. Бурдина, Терешковой, Гагарина, Е. Стамбекова, Н. Сушкова, Мира, Куланаян Кулманбета с № 1 по 39 (нечетная сторона), В. Харламова с № 65 по 73 (нечетная сторона), с № 62 по 70 (четная сторона), К. Князбаева с № 61 по 93 (нечетная сторона), с № 74 по 110 (четная сторона), Сатай батыра с № 87 по 249 (нечетная сторона), с № 86 по 184 (четная сторона), Желтоксан с № 99 по 143 (нечетная сторона), с № 94 по 150 (четная сторона).
97. Избирательный участок № 215.
Центр: село Турген, улица Куланаян Кулманбета без номера, Дом культуры.
В границах: село Турген, улицы: Д. Конаева, Н. Терехина, Демесинова, Куланаян Кулманбета с № 49 по 63 (нечетная сторона), с № 42 по 88 (четная сторона); Молочно - товарная ферма № 2.
98. Избирательный участок № 216.
Центр: село Тургень, Куланаян Кулманбета № 45 д, сельская врачебная амбулатория.
Границы: село Тургень, улицы: Т. Аубакирова, Абая, Достык, Жамбыла, Рыскулова, Куланаян Кулманбета с № 41 по 47 (нечетная сторона), с № 36 по 40 (четная сторона).
99. Избирательный участок № 217.
Центр: село Таутурген, улица Буркеева № 3, Таутургенская основная средняя школа с дошкольным мини-центром.
В границах: село Таутурген; форелевое хозяйство; дома отдыха: "Синегорье", "Таутурген", "Эдельвейс", "Орбита".
100.Избирательный участок № 218.
Центр: село Шелек, улица Бижанова № 91, средняя школа имени Х. Бижанова с дошкольным мини-центром.

Шекарасы: Шелек ауылы, көшелер: Строительная, Озерная, Абай № 161-ден 255-ке дейін (тақ жағы), Қадыров № 81-тен 119 б-ға дейін (тақ жағы), Жібек Жолы № 42-ден 166-ға дейін (жұп жағы), Бижанов № 51-ден 171-ге дейін (тақ жағы), № 64-тен 204-ке дейін (жұп жағы), Әжібай батыр № 55-тен 103-ке дейін (тақ жағы), № 127 а (тақ жағы), № 50-ден 110-ға дейін (жұп жағы), Момышұлы № 75 б-дан 235-ке дейін (тақ жағы), № 110-ден 242-ге дейін (жұп жағы), Малай батыр № 77-ден 219-ға дейін (тақ жағы), № 114-тен 242-ге дейін (жұп жағы), Сыздықов № 145-тен 227-ге дейін (тақ жағы), № 162-ден 280-ге дейін (жұп жағы), Орынтаев № 35-тен 137-ге дейін (тақ жағы), № 40-тан 124-ке дейін (жұп жағы), Кенжебаев № 49-дан 143-ке дейін (тақ жағы), № 58-ден 138-ге дейін (жұп жағы), Розыбакиев № 143-тен 209-ға дейін (тақ жағы), №154-тен 220-ға дейін (жұп жағы);
101. № 219 сайлау учаскесі.
Орталығы: Шелек ауылы, Илийская көшесі № 12, Әлия Молдағұлова атындағы орта мектеп – мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекарасы: Шелек ауылы, көшелер: Медицинская, Мәметова, Заречная, Арычная, Дружба, Нұрпейісова, Илийская, Әбішев, Молдағұлова, Стадионная, Абай № 257-ден 323/2-ке дейін (тақ жағы), № 198-ден 306-ға дейін (жұп жағы), Бижанов № 173-тен 241-ге дейін (тақ жағы), № 206-дан 306-ға дейін (жұп жағы), Қадыров № 2-ден 68-ге дейін (жұп жағы), Ұзар Үсен № 153-тен 163-ке дейін (тақ жағы), № 178-ден 198-ге дейін (жұп жағы), Вихрев № 137-ден 161 а-ға дейін (тақ жағы), № 132-ден 160-қа дейін (жұп жағы), Қайыпов № 96-дан 108-ге дейін (жұп жағы); тұйық көшелер: Дачный, Әбішев, Арычный, Үсенов, Абай, Іле, Вихрев, Тихий, Омаров, Медицинский, Речной.
102. № 220 сайлау учаскесі.
Орталығы: Шелек ауылы, Жібек Жолы көшесі № 47, А. Розыбакиев атындағы орта мектеп.
Шекарасы: Шелек ауылы, көшелер: Жібек Жолы № 37-ден 81-ге дейін (тақ жағы), № 18 а-дан 40-қа дейін (жұп жағы), Абай № 86-дан 196-ға дейін (жұп жағы), Момышұлы № 25-тен 75-ке дейін (тақ жағы) № 32-ден 108-ге дейін (жұп жағы), Малай батыр № 21-ден 75-ке дейін (тақ жағы), № 36-дан 112-ге дейін (жұп жағы), Розыбакиев № 77-ден 141-ге дейін (тақ жағы), № 76-дан 152-ге дейін (жұп жағы), Сыздықов № 65-тен 143-ке дейін (тақ жағы), № 72-ден 160-қа дейін (жұп жағы), Ұзар Үсен № 37-ден 151-ге дейін (тақ жағы), № 40-тан 176-ға дейін (жұп жағы), Вихрев № 45-дан 135-ке дейін (тақ жағы), № 58-ден 130-ға дейін (жұп жағы), Таиров № 49-дан 163-ке дейін (тақ жағы), № 60-тан 202-ге дейін (жұп жағы), Қадыров № 43-ден 79-ға дейін (тақ жағы); тұйық көшелер: Розыбакиев, Алатау, Юбилейный, Восточный, Сызыдықов, Сыздықов-2.
103. № 221 сайлау учаскесі.
Орталығы: Шелек ауылы, Қабылов көшесі № 2, Абай атындағы орта мектеп.

В границах: село Шелек, улицы: Строительная, Озерная, Абая с № 161 по 255 (нечетная сторона), Кадырова с № 81 по 119 б (нечетная сторона), Жибек Жолы с № 42 по 166 (четная сторона), Бижанова с № 51 по 171 (нечетная сторона), с № 64 по 204 (четная сторона), Ажибай батыра с № 55 по 103 (нечетная сторона), № 127 а (нечетная сторона), с № 50 по 110 (четная сторона), Момышулы с № 75 б по 235 (нечетная сторона), с № 110 по 242 (четная сторона), Малай батыра с № 77 по 219 (нечетная сторона), с № 114 по 242 (четная сторона), Сыздыкова с № 145 по 227 (нечетная сторона), с № 162 по 280 (четная сторона), Орынтаева с № 35 по 137 (нечетная сторона), с № 40 по 124 (четная сторона), Кенжебаева с № 49 по 143 (нечетная сторона), с № 58 по 138 (четная сторона), Розыбакиева с № 143 по 209 (нечетная сторона), с №154 по 220 (четная сторона);
101.Избирательный участок № 219.
Центр: село Шелек, улица Илийская № 12, средняя школа имени Алии Молдагуловой с дошкольным мини-центром.
В границах: село Шелек, улицы: Медицинская, Маметова, Заречная, Арычная, Дружба, Нурпейсова, Илийская, Абишева, Молдагулова, Стадионная, Абая с № 257 по 323/2 (нечетная сторона), с № 198 по 306 (четная сторона), Бижанова с № 173 по 241 (нечетная сторона), с № 206 по 306 (четная сторона), Кадыров с № 2 по 68 (четная сторона), Узар Усена с № 153 по 163 (нечетная сторона), с № 178 по 198 (четная сторона), Вихрева с № 137 по 161 а (нечетная сторона), с № 132 по 160 (четная сторона), Каипова с № 96 по 108 (четная сторона); переулки: Дачный, Абишева, Арычный, Усенова, Абая, Илийский, Вихрева, Тихий, Омарова, Медицинская, Речная.
102.Избирательный участок № 220.
Центр: село Шелек, улица Жибек Жолы № 47, средняя школа имени А. Розыбакиева.
В границах: село Шелек, улицы: Жибек Жолы с № 37 по 81 (нечетная сторона), с № 18 а по 40 (четная сторона), Абая с № 86 по 196 (четная сторона), Момышулы с № 25 по 75 (нечетная сторона), с № 32 по 108 (четная сторона), Малай батыра с № 21 по 75 (нечетная сторона), с № 36 по 112 (четная сторона), Розыбакиева с № 77 по 141 (нечетная сторона), с № 76 по 152 (четная сторона), Сыздыкова с № 65 по 143 (нечетная сторона), с № 72 по 160 (четная сторона), Узар Усена с № 37 по 151 (нечетная сторона), с № 40 по 176 (четная сторона), Вихрева с № 45 по 135 (нечетная сторона), с № 58 по 130 (четная сторона), Таирова с № 49 по 163 (нечетная сторона), с № 60 по 202 (четная сторона), Кадырова с № 43 по 79 (нечетная сторона); переулки: Розыбакиева, Алатау, Юбилейный, Восточный, Сыздыкова, Сыздыкова-2.
103.Избирательный участок № 221.
Центр: село Шелек, улица Кабылова № 2, средняя школа имени Абая.

Шекарасы: Шелек ауылы, көшелер: Гаражная, Гидростроитель, Абай № 2-ден 84-ке дейін (жұп жағы), Таиров № 1-ден 47-ге дейін (тақ жағы), № 2-ден 58-ге дейін (жұп жағы), Ұзар Үсен № 1-ден 35-ке дейін (тақ жағы), № 2-ден 64-ке дейін (жұп жағы), Вихрев № 1-ден 43-ке дейін (тақ жағы), № 2-ден 56-ға дейін (жұп жағы), Қайыпов № 1-ден 45-ке дейін (тақ жағы), № 2-ден 8-ге дейін (жұп жағы), Садовая № 1-ден 27-ге дейін (тақ жағы), № 2-ден 16-ға дейін (жұп жағы), Қабылов № 1-ден 69-ға дейін (тақ жағы), № 2-ден 56-ға дейін (жұп жағы), Нұрғазин № 1-ден 111-ге дейін (тақ жағы), Жылысбаев № 1-ден 69-ға дейін (тақ жағы), № 2-ден 50-ге дейін (жұп жағы), Мұратбаев №1-ден 11-ге дейін (тақ жағы), № 2 а-дан 4 а-ға дейін (жұп жағы); аудандық электр жүйесі учаскесі; № 2 ықшам ауданы; тұйық көшелер: Қабылов, Таиров, Южный.
104. № 222 сайлау учаскесі.
Орталығы: Шелек ауылы, Нұрғазин көшесі № 150, Ыбырай Алтынсарин атындағы орта мектеп – мектепке дейінгі шағын орталағымен.
Шекарасы: Шелек ауылы, көшелер: Советская, Лесная, Авангардская, Виноградная, Мелиоративная, Абай № 1-ден 159-ға дейін (тақ жағы), Жылысбаев № 71-ден 115-ке дейін (тақ жағы), № 52-ден 140-қа дейін (жұп жағы), Қабылов № 71-тен 159-ға дейін (тақ жағы), № 58-тен 166-ға дейін (жұп жағы), Нұрғазин № 113-тен 197-ге дейін (тақ жағы), № 130-дан 190-ға дейін (жұп жағы), Бижанов № 1-ден 49-ға дейін (тақ жағы), № 2-ден 62-ге дейін (жұп жағы), Орынтаев № 1-ден 33-ке дейін (тақ жағы), № 2-ден 38-ге дейін (жұп жағы), Кенжебаев № 1-ден 47-ге дейін (тақ жағы), № 2-ден 56-ға дейін (жұп жағы), Целинная № 1-ден 63-ке дейін (тақ жағы), № 2-ден 58-ге дейін (жұп жағы), Садовая № 29-дан 39-ға дейін (тақ жағы), № 18-ден 58-ге дейін (жұп жағы), Әжібай батыр № 1-ден 53-ке дейін (тақ жағы), № 2-ден 48-ге дейін (жұп жағы), Жібек Жолы № 83-тен 167-ге дейін (тақ жағы); тұйық көше: Қабылов-1.
105. № 223 сайлау учаскесі.
Орталығы: Шелек ауылы, Бокин көшесі № 40, Петр Вихрев атындағы орта мектеп – мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекарасы: Шелек ауылы, көшелер: Маяковский, Егізбаев, Ғани Батыр, Бокин, Солнечная, Космонавт, Луговая, Кирпичная, Нұрғазин № 199-дан 239-ға дейін (тақ жағы), Целинная № 65-тен 87-ге дейін (тақ жағы), № 60-тан 84-ке дейін (жұп жағы), Жылысбаев № 117-ден 171-ге дейін (тақ жағы), № 142-ден 196-ға дейін (жұп жағы), Қабылов № 161-ден 237-ге дейін (тақ жағы), № 168-ден 234-ке дейін (жұп жағы), Жібек Жолы № 169-дан 301-ге дейін (тақ жағы); тұйық көшелер: Кирпичный, Солнечный, Егізбаев.
106. № 224 сайлау учаскесі.
Орталығы: Шелек ауылы, Әбдікәрімов көшесі № 14, Т. Кенжебаев атындағы орта мектеп – мектепке дейінгі шағын орталығымен.

В границах: село Шелек, улицы: Гаражная, Гидростроительная, Абая с № 2 по 84 (четная сторона), Таирова с № 1 по 47 (нечетная сторона), с № 2 по 58 (четная сторона), Узар Усена с № 1 по 35 (нечетная сторона), с № 2 по 64 (четная сторона), Вихрева с № 1 по 43 (нечетная сторона), с № 2 по 56 (четная сторона), Каипова с № 1 по 45 (нечетная сторона), с № 2 по 8 (четная сторона), Садовая с № 1 по 27 (нечетная сторона), с № 2 по 16 (четная сторона), Кабылова с № 1 по 69 (нечетная сторона), с № 2 по 56 (четная сторона), Нургазина с № 1 по 111 (нечетная сторона), Жылысбаева с № 1 по 69 (нечетная сторона), с № 2 по 50 (четная сторона), Муратбаева с №1 по 11 (нечетная сторона), с № 2 а по 4 а (четная сторона); участок районных электрических сетей; микрорайон № 2; переулки: Кабылова, Таирова, Южный.
104.Избирательный участок № 222.
Центр: село Шелек, улица Нургазина № 150, средняя школа имени Ыбырая Алтынсарина с дошкольным мини-центром.
В границах: село Шелек, улицы: Советская, Лесная, Авангардская, Виноградная, Мелиоративная, Абая с № 1 по 159 (нечетная сторона), Жылысбаева с № 71 по 115 (нечетная сторона), с № 52 по 140 (четная сторона), Кабылова с № 71 по 159 (нечетная сторона), с № 58 по 166 (четная сторона), Нургазина с № 113 по 197 (нечетная сторона), с № 130 по 190 (четная сторона), Бижанова с № 1 по 49 (нечетная сторона), с № 2 по 62 (четная сторона), Орынтаева с № 1 по 33 (нечетная сторона), с № 2 по 38 (четная сторона), Кенжебаева с № 1 по 47 (нечетная сторона), с № 2 по 56 (четная сторона), Целинная с № 1 по 63 (нечетная сторона), с № 2 по 58 (четная сторона), Садовая с № 29 по 39 (нечетная сторона), с № 18 по 58 (четная сторона), Ажибай батыр с № 1 по 53 (нечетная сторона), с № 2 по 48 (четная сторона), Жибек Жолы с № 83 по 167 (нечетная сторона); переулок: Кабылова-1.
105.Избирательный участок № 223.
Центр: село Шелек, улица Бокина № 40, средняя школа имени Петра Вихрева с дошкольным мини-центром.
В границах: село Шелек, улицы: Маяковского, Егизбаева, Гани Батыра, Бокина, Солнечная, Космонавтов, Луговая, Кирпичная, Нургазина с № 199 по 239 (нечетная сторона), Целинная с № 65 по 87 (нечетная сторона), с № 60 по 84 (четная сторона), Жылысбаева с № 117 по 171 (нечетная сторона), с № 142 по 196 (четная сторона), Кабылова с № 161 по 237 (нечетная сторона), с № 168 по 234 (четная сторона), Жибек Жолы с № 169 по 301 (нечетная сторона); переулки: Кирпичный, Солнечный, Егизбаева.
106.Избирательный участок № 224.
Центр: село Шелек, улица Абдикеримова № 14, средняя школа имени Т. Кенжебаева с дошкольным мини-центром.

Шекарасы: Шелек ауылы, көшелер: Жетісу, Казачья, Новосельская, Коммунальная, Сайдуллаев, Ключевая, Мұқашев, Жібек Жолы № 168-ден 320-ға дейін (жұп жағы), Малай батыр № 221-ден 267-ге дейін (тақ жағы), № 244-тен 274-ке дейін (жұп жағы), Семятов № 2-ден 32-ге дейін (жүп жағы); тұйық көшелер: Новосельский, Малай батыр, Кондвор, Райавтодор.
107. № 225 сайлау учаскесі.
Орталығы: Шелек ауылы, Нұрғазин көшесі № 2, Шелек Политехникалық колледжі.
Шекарасы: Шелек ауылы, көшелер: Элеваторная, Складская, Қағазбаев, Жібек Жолы № 1-ден 35-ке дейін (тақ жағы), № 2-ден 16-ға дейін (жұп жағы), Момышұлы № 1-ден 23-ке дейін (тақ жағы), № 2-ден 30-ға дейін (жұп жағы), Малай батыр № 1-ден 19-ға дейін (тақ жағы), № 2-ден 34-ке дейін (жұп жағы), Қайыпов № 47-ден 131-ге дейін (тақ жағы), № 10-ден 94-ке дейін (жұп жағы), Нұрғазин № 2-ден 128-ге дейін (жұп жағы), Мұратбаев № 13-тен 17-ге дейін (тақ жағы), № 4-тен 14-ке дейін (жұп жағы), Сыздықов № 1-ден 63-ке дейін (тақ жағы), № 2-ден 70-ке дейін (жұп жағы), Қадыров № 1-ден 41-ге дейін (тақ жағы), Розыбакиев № 1-ден 75-ке дейін (тақ жағы), № 2-ден 74-ке дейін (жұп жағы), № 1 ықшам ауданы; тұйық көшелер: Қайыпов, Момышұлы, Нұрғазин.
108. № 226 сайлау учаскесі.
Орталығы: Май ауылы, Парковая көшесі нөмірсіз, М. Мәметова атындағы орта мектеп – мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекарасы: Май ауылы; Торғайбаз ауылы.
109. № 227 сайлау учаскесі.
Орталығы: Шелек ауылы, Әбдікәрімов көшесі № 62 г, Шелек ауылындағы № 1 орта мектеп.
Шекарасы: Шелек ауылы, көшелер: Пятно, Мир, 8 Март, Вишневая, Ахметов, Имамниязов, Мақатаев, Парниковая, Әбдікәрімов, Интернациональная, Молодежная, Жобаланған, Жобаланған 1, Жобаланған 2, Жобаланған 3, Әубәкіров, Әуезов, Жандосов, Семятов № 1-ден 55-ке дейін (тақ жағы); тұйық көшелер: Имамниязов, Молодежный, Әбдікәрімов.

В границах: село Шелек, улицы: Жетысу, Казачья, Новосельская, Коммунальная, Сайдуллаева, Ключевая, Мукашева, Жибек Жолы с № 168 по 320 (четная сторона), Малай батыра с № 221 по 267 (нечетная сторона), с № 244 по 274 (четная сторона), Семятова с № 2 по 32 (четная сторона); переулки: Новосельская,Малай батыра, Кондвор, Райавтодор.
107.Избирательный участок № 225.
Центр: село Шелек, улица Нургазина № 2, Политехнический колледж.
В границах: село Шелек, улицы: Элеваторная, Складская, Кагазбаева, Жибек Жолы с № 1 по 35 (нечетная сторона), с № 2 по 16 (четная сторона), Момышулы с № 1 по 23 (нечетная сторона), с № 2 по 30 (четная сторона), Малай батыра с № 1 по 19 (нечетная сторона), с № 2 по 34 (четная сторона), Каипова с № 47 по 131 (нечетная сторона), с № 10 по 94 (четная сторона), Нургазина с № 2 по 128 (четная сторона), Муратбаева с № 13 по 17 (нечетная сторона), с № 4 по 14 (четная сторона), Сыздыкова с № 1 по 63 (нечетная сторона), с № 2 по 70 (четная сторона), Кадырова с № 1 по 41 (нечетная сторона), Розыбакиева с № 1 по 75 (нечетная сторона), с № 2 по 74 (четная сторона), микрорайон № 1; переулки: Каипова, Момышулы, Нургазина.
108.Избирательный участок № 226.
Центр: село Майское, улица Парковая без номера, средняя школа имени М. Маметовой с дошкольным мини-центром.
В границах: село Майское; село Торгайбаза.
109.Избирательный участок № 227.
Центр: село Шелек, улица Абдикаримова № 62 г, средняя школа № 1 села Шелек.
Границы: село Шелек, улицы: Пятно, Мира, 8 Марта, Вишневая, Ахметова, Имамниязова, Макатаева, Парниковая, Абдикаримова, Интернациональная, Молодежная, Жобаланган, Жобаланган 1, Жобаланган 2, Жобаланган 3, Аубакирова, Ауэзова, Жандосова, Семятова с № 1 по 55 (нечетная сторона); переулки: Имамниязова, Молодежная, Абдикаримова.