Ескелді аудандық мәслихатының 2017 жылғы 27 желтоқсандағы "Ескелді ауданының ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 24-162 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Ескелді аудандық мәслихатының 2018 жылғы 13 наурыздағы № 27-177 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2018 жылы 27 наурызда № 4601 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексiнің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Ескелді аудандық мәслихаты ШЕШIМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ескелді аудандық мәслихатының 2017 жылғы 27 желтоқсандағы "Ескелді ауданының ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 24-162 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4488 тіркелген, 2018 жылдың 29 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1 және 3-тармақтары жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған Алдабергенов ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 58465 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 11782 мың теңге;
трансферттердің түсімдері 46683 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 5450 мың теңге;
субвенциялар 41233 мың теңге;
2) шығындар 58465 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге,
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.";
"3. 2018-2020 жылдарға арналған Бақтыбай ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 7, 8, 9-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 64476 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 37782 мың теңге;
трансферттердің түсімдері 26694 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 8792 мың теңге;
субвенциялар 17902 мың теңге;

О внесении изменений в решение Ескельдинского районного маслихата от 27 декабря 2017 года № 24-162 "О бюджетах сельских округов Ескельдинского района на 2018-2020 годы"
Решение Ескельдинского районного маслихата Алматинской области от 13 марта 2018 года № 27-177. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 27 марта 2018 года № 4601
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Ескельдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Ескельдинского районного маслихата "О бюджетах сельских округов Ескельдинского района на 2018-2020 годы" от 27 декабря 2017 года № 24-162 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4488, опубликован 29 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункты 1 и 3 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Алдабергеновского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 58465 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 11782 тысячи тенге;
поступление трансфертов 46683 тысячи тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 5450 тысяч тенге;
субвенции 41233 тысячи тенге;
2) затраты 58465 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге,
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.";
"3. Утвердить бюджет Бактыбайского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 7, 8, 9 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 64476 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 37782 тысячи тенге;
поступление трансфертов 26694 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 8792 тысячи тенге;
субвенции 17902 тысячи тенге;

2) шығындар 64476 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге,
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1 және 7-қосымшалары тиісінше осы шешімнің 1 және 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың "Экономика, қаржы, бюджет және заңдылықты сақтау мәселелерін қамтитын" тұрақты комиссиясына жүктелсін.

2) затраты 64476 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге,
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.".
2. Приложение 1 и 7 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению соответственно.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Ескельдинского районного маслихата "По вопросам экономики, финансов, бюджету и соблюдения законности".

4. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ескелді аудандық мәслихатының сессия төрағасы Д. Идрисов
Ескелді аудандық мәслихатының хатшысы Қ. Алпысбаев
Ескелді аудандық мәслихатының 2018 жылғы "13" наурыздағы "Ескелді ауданының ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" Ескелді аудандық мәслихатының 2017 жылғы 27 желтоқсандағы № 24-162 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 27-177 шешіміне 1-қосымша

4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии Ескельдинского
районного маслихата Д. Идрисов
Секретарь Ескельдинского районного маслихата К. Алпысбаев
Приложение 1 к решению Ескельдинского районного маслихата от "13" марта 2018 года № 27-177 "О внесении изменений в решение Ескельдинского районного маслихата от 27 декабря 2017 года № 24-162 "О бюджетах сельских округов Ескельдинского района на 2018-2020 годы"