Ескелді ауданы бойынша 2018-2019 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі жоспарды бекіту туралы
Алматы облысы Ескелді аудандық мәслихатының 2018 жылғы 3 сәуірдегі № 28-190 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2018 жылы 16 сәуірде № 4642 болып тіркелді
"Жайылымдар туралы" 2017 жылғы 20 ақпандағы Қазақстан Республикасы Заңының 8-бабының 1) тармақшасына сәйкес, Ескелді аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ескелді ауданы бойынша 2018-2019 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі жоспар осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7-қосымшаларына сәйкес бекітілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Ескелді аудандық мәслихатының "Жер мәселелері, ауыл шаруашылығы және табиғатты қорғау жұмыстарын қамтитын" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа еңгізіледі.
Ескелді аудандық мәслихатының сессия төрағасы Қ. Тастанбаев
Ескелді аудандық мәслихатының хатшысы Қ. Алпысбаев
Ескелді ауданы мәслихатының 2018 жылғы 3 сәуірдегі "2018-2019 жылдарға арналған Ескелді ауданы бойынша жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі Жоспарды бекіту туралы" № 28-190 шешіміне 1-қосымша
Құқық белгілейтін құжаттар негізінде жер санаттары, жер телімдерінің меншік иелері және жер пайдаланушылар тұрғысында Ескелді ауданы аумағында жайылымдардың орналасу схемасы (картасы)
Ескелді ауданы мәслихатының 2018 жылғы 3 сәуірдегі "2018-2019 жылдарға арналған Ескелді ауданы бойынша жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі Жоспарды бекіту туралы" № 28-190 шешіміне 2-қосымша
Жайылым айналымдарының тиімді схемасы
Ескелді ауданы мәслихатының 2018 жылғы 3 сәуірдегі "2018-2019 жылдарға арналған Ескелді ауданы бойынша жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі Жоспарды бекіту туралы" № 28-190 шешіміне 3-қосымша
Жайылымдардың, оның ішінде маусымдық жайлымдардың сыртқы және ішкі шекаралары мен алаңдары, жайылымдық инфрақұрылым объектілері белгіленген картасы
Ескелді ауданы мәслихатының 2018 жылғы 3 сәуірдегі "2018-2019 жылдарға арналған Ескелді ауданы бойынша жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі Жоспарды бекіту туралы" № 28-190 шешіміне 4-қосымша
Жайылым пайдаланушылардың су тұтыну нормасына сәйкес жасалған су көздеріне (көлдерге, өзендерге, тоғандарға, апандарға, суару немесе суландыру каналдарына, құбырлы немес шахталы құдықтарға) қол жеткізу схемасы
Ескелді ауданы мәслихатының 2018 жылғы 3 сәуірдегі "2018-2019 жылдарға арналған Ескелді ауданы бойынша жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі Жоспарды бекіту туралы" № 28-190 шешіміне 5-қосымша
Жайылымдары жоқ жеке және (немесе) заңды тұлғалардың ауыл шаруашылығы жануарларының мал басын орналастыруға және оны берілетін жайылымдарға ауыстыруға арналған жайылымдарды қайта бөлу схемасы

Об утверждении Плана по управлению пастбищами и их использованию по Ескельдинскому району на 2018-2019 годы
Решение Ескельдинского районного маслихата Алматинской области от 3 апреля 2018 года № 28-190. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 16 апреля 2018 года № 4642
В соответствии с подпунктом 1) статьи 8 Закона Республики Казахстан от 20 февраля 2017 года "О пастбищах", Ескельдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить План по управлению пастбищами и их использованию по Ескельдинскому району на 2018-2019 годы согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Ескельдинского районного маслихата "по обеспечивающей земельные вопросы, сельское хозяйство и работы по охране природы".
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Ескельдинского
районного маслихата Қ. Тастанбаев
Секретарь Ескельдинского районного маслихата К. Алпысбаев
Приложение 1 к решению Ескельдинского районного маслихата № 28-190 от 3 апреля 2018 года "Об утверждении Плана по управлению пастбищами и их использованию по Ескельдинскому району на 2018-2019 годы"
Схема (карта) расположения пастбищ на территории Ескельдинского района в разрезе категорий земель, собственников земельных участков и землепользователей на основании правоустанавливающих документов
Приложение 2 к решению Ескельдинского районного маслихата № 28-190 от 3 апреля 2018 года "Об утверждении Плана по управлению пастбищами и их использованию по Ескельдинскому району на 2018-2019 годы"
Приемлемые схемы пастбищеоборотов
Приложение 3 к решению Ескельдинского районного маслихата № 28-190 от 3 апреля 2018 года "Об утверждении Плана по управлению пастбищами и их использованию по Ескельдинскому району на 2018-2019 годы"
Карта с обозначением внешних и внутренних границ и площадей пастбищ, в том числе сезонных объектов пастбищной инфраструктуры
Приложение 4 к решению Ескельдинского районного маслихата № 28-190 от 3 апреля 2018 года "Об утверждении Плана по управлению пастбищами и их использованию по Ескельдинскому району на 2018-2019 годы"
Схема доступа пастбищепользователей к водоисточникам (озерам, рекам, прудам, копаниям, оросительным или обводнительным каналам, трубчатым или шахтным колодцам), составлена согласно норме потребления воды
Приложение 5 к решению Ескельдинского районного маслихата № 28-190 от 3 апреля 2018 года "Об утверждении Плана по управлению пастбищами и их использованию по Ескельдинскому району на 2018-2019 годы"
Схема перераспределения пастбищ для размещения поголовья сельскохозяйственных животных физических и (или) юридических лиц, у которых отсутствуют пастбища, и перемещения его на предоставляемые пастбища

Ескелді ауданы мәслихатының 2018 жылғы 3 сәуірдегі "2018-2019 жылдарға арналған Ескелді ауданы бойынша жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі Жоспарды бекіту туралы" № 28-190 шешіміне 6-қосымша
Ауылдық округ маңында орналасқан жайылымдармен қамтамасыз етілмеген жеке және заңды тұлғалардың ауыл шаруашылығы жануарларының мал басын шалғайдағы жайылымдарға орналастыру схемасы
Ескелді ауданы мәслихатының 2018 жылғы 3 сәуірдегі "2018-2019 жылдарға арналған Ескелді ауданы бойынша жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі Жоспарды бекіту туралы" № 28-190 шешіміне 7-қосымша
Ауыл шаруашылығы жануарларын жаюдың және айдаудың маусымдық маршруттарын белгілейтін жайылымдарды пайдалану жөніндегі күнтізбелік графигі
Жылдар
Жайылымдарға малдарды айдап шығару және жайылымдардан қайтару мерзімі
Көктем
Жаз
Күз
Қыс
2018
Нурыз айының І-ші он күндігі
Мамыр айының ІІ-ші он күндігі
Мамыр айының І-ші он күндігі
Қазан
айының ІІ-ші он күндігі
Қазан
айының І-ші он күндігі
Қараша айының ІІ-ші он күндігі
Қараша айының І-ші он күндігі
Наурыз айының ІІ-ші он күндігі
2019
Нурыз айының І-ші он күндігі
Мамыр айының ІІ-ші он күндігі
Мамыр айының І-ші он күндігі
Қазан
айының ІІ-ші он күндігі
Қазан
айының І-ші он күндігі
Қараша айының ІІ-ші он күндігі
Қараша айының І-ші он күндігі
Наурыз айының ІІ-ші он күндігі

Приложение 6 к решению Ескельдинского районного маслихата № 28-190 от 3 апреля 2018 года "Об утверждении Плана по управлению пастбищами и их использованию по Ескельдинскому району на 2018-2019 годы"
Схема размещения поголовья сельскохозяйственных животных на отгонных пастбищах физических и (или) юридических лиц, не обеспеченных пастбищами, расположенных при городе районного значения, поселке, селе, сельском округе
Приложение 7 к решению Ескельдинского районного маслихата № 28-190 от 3 апреля 2018 года "Об утверждении Плана по управлению пастбищами и их использованию по Ескельдинскому району на 2018-2019 годы"
Календарный график по использованию пастбищ, устанавливающий сезонные маршруты выпаса и передвижения сельскохозяйственных животных
Годы
Сроки перегона скота на пастбища и
возврата скота из пастбищ
Весна
Лето
Осень
Зима
2018
І- декада
марта
ІІ- декада
мая
І- декада
мая
ІІ- декада
октября
І- декада октября
ІІ- декада
ноября
І- декада
ноября
ІІ- декада
марта
2019
І- декада
марта
ІІ- декада
мая
І- декада
мая
ІІ- декада
октября
І- декада октября
ІІ- декада
ноября
І- декада
ноября
ІІ- декада
марта