Ескелді аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы "Ескелді ауданының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 23-156 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Ескелді аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 сәуірдегі № 30-198 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2018 жылы 16 мамырда № 4704 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Ескелдi аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ескелді аудандық мәслихатының "Ескелді ауданының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 23-156 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4458 тіркелген, 2018 жылдың 8 қаңтарында Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 5596411 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 173616 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 3125 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 6386 мың теңге;
трансферттер түсімі 5413284 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 936295 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 506149 мың теңге;
субвенциялар 3970840 мың теңге;
2) шығындар 5660163 мың теңге;

О внесении изменений в решение Ескельдинского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 23-156 "О бюджете Ескельдинского района на 2018-2020 годы"
Решение Ескельдинского районного маслихата Алматинской области от 28 апреля 2018 года № 30-198. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 16 мая 2018 года № 4704
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Ескельдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Ескельдинского районного маслихата "О бюджете Ескельдинского района на 2018-2020 годы" от 22 декабря 2017 года № 23-156 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4458, опубликован 8 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 5596411 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления 173616 тысячи тенге;
неналоговые поступления 3125 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 6386 тысячи тенге;
поступления трансфертов 5413284 тысячи тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 936295 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 506149 тысяч тенге;
субвенции 3970840 тысяч тенге;
2) затраты 5660163 тысяч тенге;

3) таза бюджеттік кредиттеу 48860 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 86580 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 37720 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 112612 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 112612 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.

3) чистое бюджетное кредитование 48860 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 86580 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 37720 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-)112612 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 112612 тысяч тенге.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Ескелді аудандық мәслихатының "Экономика, қаржы, бюджет және заңдылықты сақтау мәселелерін қамтитын" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ескелді аудандық мәслихатының сессия төрағасы Г. Нам
Ескелді аудандық мәслихатының хатшысы Қ. Алпысбаев
Ескелді аудандық мәслихатының 2018 жылғы "28" сәуірдегі "Ескелді аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы "Ескелді ауданының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 23-156 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 30-198 шешіміне қосымша

3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Ескельдинского районного маслихата "По вопросам экономики, финансов, бюджету и соблюдения законности".
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии Ескельдинского районного маслихата Г. Нам
Секретарь Ескельдинского районного маслихата К. Алпысбаев
Приложение к решению Ескельдинского районного маслихата от "28" апреля 2018 года № 30-198 "О внесении изменений в решение Ескельдинского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 23-156 "О бюджете Ескельдинского района на 2018-2020 годы"

015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
27000
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
159201
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
95635
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
402103
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
62960
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
59730
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
59730
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
3230
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
1046
031
Жетім балаларды және ата-аналарының қамқорынсыз қалған, отбасылық үлгідегі балалар үйлері мен асыраушы отбасыларындағы балаларды мемлекеттік қолдау
2184
2
Әлеуметтiк көмек
292438
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
292438
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
121094
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
23333
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
6175
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
10463
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
3380
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
33513
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
62199
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
32281
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
46705
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
45030
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
29597
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1997
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
9744
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012-2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру

015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
27000
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
159201
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
95635
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
402103
1
Социальное обеспечение
62960
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
59730
005
Государственная адресная социальная помощь
59730
464
Отдел образования района (города областного значения)
3230
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
1046
031
Государственная поддержка по содержанию детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, в детских домах семейного типа и приемных семьях
2184
2
Социальная помощь
292438
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
292438
002
Программа занятости
121094
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
23333
006
Оказание жилищной помощи
6175
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
10463
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
3380
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
33513
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
62199
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
32281
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
46705
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
45030
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
29597
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1997
021
Капитальные расходы государственного органа
9744
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012-2018 годы