Іле аудандық мәслихатының 2017 жылғы 21 желтоқсандағы "Іле ауданының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 19-92 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Іле аудандық мәслихатының 2018 жылғы 26 ақпандағы № 22-108 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2018 жылы 15 наурызда № 4558 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 104-бабының 4-тармағының 5) тармақшасына және 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылдың 23 қаңтарындағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Іле аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Іле аудандық мәслихатының "Іле ауданының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2017 жылғы 21 желтоқсандағы № 19-92 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4473 тіркелген, 2018 жылдың 25 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1, 2, 3, 4, 5-тармақтары жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 90 289 562 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 83 637 585 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 400 000 мың теңге;
трансферттер түсімі 6 251 977 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 3 526 451 мың теңге;
нысаналы даму трансферттер 1 919 963 мың теңге;
2) шығындар 97 495 931 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 95 099 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 126 263 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 31 164 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (−) 7 301 468 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 7 301 468 мың теңге.";
"2. 2018 жылға арналған аудандық бюджетте 77 700 397 мың теңге сомасында облыстық бюджетке бюджеттік алып қоюдың көлемі көзделсін.";
"3. Ауданның жергілікті атқарушы органының 2018 жылға арналған резерві 64 179 мың теңге сомасында бекітілсiн.";
"4. 2018 жылға арналған аудандық бюджетте кент және ауылдық округтері бюджетінен аудандық бюджетке бюджеттік алып қоюлардың көлемі 805 563 мың теңге сомасында көзделсін, оның ішінде:і
Боралдай кентінен 155 963 мың теңге;
Ащыбұлақ ауылдық округінен 69 659 мың теңге; Байсерке ауылдық округінен 128 476 мың теңге;
Жетіген ауылдық округіне 13 521 мың теңге;
КазЦИК ауылдық округінен 15 298 мың теңге;

О внесении изменений в решение Илийского районного маслихата от 21 декабря 2017 года № 19-92 "О бюджете Илийского района на 2018-2020 годы"
Решение Илийского районного маслихата Алматинской области от 26 февраля 2018 года № 22-108. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 15 марта 2018 года № 4558
В соответствии с подпунктом 5) пункта 4 статьи 104 и пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Илийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Илийского районного маслихата от 21 декабря 2017 года № 19-92 "О бюджете Илийского района на 2018-2020 годы" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4473, опубликован 25 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункты 1, 2, 3, 4, 5 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 90 289 562 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 83 637 585 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 400 000 тысяч тенге;
поступления трансфертов 6 251 977 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 3 526 451 тысяча тенге;
целевые трансферты на развитие 1 919 963 тысячи тенге;
2) затраты 97 495 931 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 95 099 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 126 263 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов 31 164 тысячи тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (−) 7 301 468 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 7 301 468 тысяч тенге.";
"2. Предусмотреть в районном бюджете на 2018 год объем бюджетных изъятий в областной бюджет в сумме 77 700 397 тысяч тенге.";
"3. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2018 год в сумме 64 179 тысяч тенге.";
"4. Предусмотреть в районном бюджете на 2018 год объемы бюджетных изъятий из бюджета поселка и сельских округов в бюджет района в сумме 805 563 тысячи тенге, в том числе:
Поселка Боралдай 155 963 тысяч тенге;
Ащыбулакского сельского округа 69 659 тысяч тенге;
Байсеркенского сельского округа 128 476 тысяч тенге;
Жетыгенского сельского округа 13 521 тысяча тенге;
КазЦИКовского сельского округа 15 298 тысяч тенге;

Қараой ауылдық округінен 29 578 мың теңге;
Күрті ауылдық округінен 7 223 мың теңге;
Междуреченск ауылдық округінен 8 272 мың теңге;
Энергетический ауылдық округінен 377 573 мың теңге.";
"5. 2018 жылға арналған аудандық бюджетте Чапай ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін субвенция көлемі 14 730 мың теңге сомасында көзделсін.".
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Іле аудандық мәслихатының "Бюджет, әлеуметтік-экономикалық даму, көлік, құрылыс, байланыс, өнеркәсіп, ауыл шаруашылығы, жер қатынастары және кәсіпкерлік мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Іле аудандық мәслихатының сессия төрайымы Р. Нурбаев
Іле аудандық мәслихатының хатшысы Р. Абилова

Караойского сельского округа 29 578 тысяч тенге;
Куртинского сельского округа 7 223 тысячи тенге;
Междуреченского сельского округа 8 272 тысячи тенге;
Энергетического сельского округа 377 573 тысячи тенге.";
"5. Предусмотреть в районном бюджете на 2018 год объемы субвенций, передаваемых из районного бюджета бюджету Чапаевского сельского округа в сумме 14 730 тысяч тенге.".
6. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
7. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию маслихата Илийского района "По вопросам бюджета, социально-экономического развития, транспорта, строительства, связи, промышленности, сельского хозяйства, земельных отношений и предпринимательства".
8. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии маслихата Илийского района Р. Нурбаев
Секретарь маслихата Илийского района Р. Абилова

Іле аудандық мәслихатының 2018 жылғы "26" ақпандағы "Іле аудандық мәслихатының 2017 жылғы 21 желтоқсандағы "Іле ауданының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 19-92 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 22-108 шешіміне қосымша
Іле аудандық мәслихатының 2017 жылғы 21 желтоқсандағы "Іле ауданының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 19-92 шешіміне 1-қосымша
2018 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
І. Кірістер

Приложение к решению Илийского районного маслихата от "26" февраля 2018 года № 22-108 "О внесении изменений в решение Илийского районного маслихата от 21 декабря 2017 года № 19-92 "О бюджете Илийского района на 2018-2020 годы"
Приложение 1 к решению Илийского районного маслихата от 21 декабря 2017 года № 19-92 "О бюджете Илийского района на 2018-2020 годы"
Районный бюджет на 2018 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
І. Доходы