Іле аудандық мәслихатының 2017 жылғы 21 желтоқсандағы "Іле ауданының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 19-92 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Іле аудандық мәслихатының 2018 жылғы 26 сәуірдегі № 26-126 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2018 жылы 11 мамырда № 4691 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылдың 23 қаңтарындағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Іле аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Іле аудандық мәслихатының "Іле ауданының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2017 жылғы 21 желтоқсандағы № 19-92 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4473 тіркелген, 2018 жылдың 25 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1- тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 90 344 988 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 83 640 174 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 400 000 мың теңге;
трансферттер түсімі 6 304 814 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 3 563 897 мың теңге;
нысаналы даму трансферттер 1 935 354 мың теңге;
2) шығындар 97 551 357 мың теңге;
3) бюджет тапшылығы (профициті) (−) 7 301 468 теңге;
4) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 7 301 468 мың теңге.";
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Іле аудандық мәслихатының "Бюджет, әлеуметтік-экономикалық даму, көлік, құрылыс, байланыс, өнеркәсіп, ауыл шаруашылығы, жер қатынастары және кәсіпкерлік мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Іле аудандық мәслихатының сессия төрағасы И. Шамиев
Іле аудандық мәслихатының хатшысы Р. Абилова
Іле аудандық мәслихатының 2018 жылғы 26 сәуірдегі "Іле аудандық мәслихатының 2017 жылғы 21 желтоқсандағы "Іле ауданының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 19-92 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 26-126 шешіміне келісім
"КЕЛІСІЛДІ"
"Іле ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау
бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы Естеусизова Гульнар Таутаевна
Іле аудандық мәслихатының 2018 жылғы "26" сәуір "Іле аудандық мәслихатының 2017 жылғы 21 желтоқсандағы "Іле ауданының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 19-92 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 26-126 шешіміне қосымша

О внесении изменений в решение Илийского районного маслихата от 21 декабря 2017 года № 19-92 "О бюджете Илийского района на 2018-2020 годы"
Решение Илийского районного маслихата Алматинской области от 26 апреля 2018 года № 26-126. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 11 мая 2018 года № 4691
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Илийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Илийского районного маслихата "О бюджете Илийского района на 2018-2020 годы" от 21 декабря 2017 года № 19-92 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4473, опубликован 25 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 90 344 988 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 83 640 174 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала 400 000 тысяч тенге;
поступления трансфертов 6 304 814 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 3 563 897 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 1 935 354 тысячи тенге;
2) затраты 97 551 357 тысяч тенге;
3) дефицит (профицит) бюджета (−) 7 301 468 тысяч тенге;
4) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 7 301 468 тысяч тенге.";
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию маслихата Илийского района "По вопросам бюджета, социально-экономического развития, транспорта, строительства, связи, промышленности, сельского хозяйства, земельных отношений и предпринимательства".
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии маслихата Илийского района И. Шамиев
Секретарь маслихата Илийского района Р. Абилова
Согласование к решению маслихата Илийского района от 26 апреля 2018 года № 26-126 "О внесении изменений в решение маслихата Илийского района от 21 декабря 2017 года № 19-92 "О бюджете Илийского района на 2018-2020 годы"
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования
Илийского района" Естеусизова Гульнар Таутаевна
Приложение к решению Илийского районного маслихата от "26" апреля 2018 года № 26-126 "О внесении изменений в решение Илийского районного маслихата от 21 декабря 2017 года №19-92 "О бюджете Илийского района на 2018-2020 годы"

500 373
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
600
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
77 800
019
Ауданның (областык маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелеріне жұмыстағы жоғары көрсеткіштері үшін гранттарды табыс ету
19 567
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
1 304 598
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
193 915
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
1 026 493
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
344 018
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
328 598
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
328 598
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
15 420
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
12 805
031
Жетім балаларды және ата-аналарының қамқорынсыз қалған, отбасылық үлгідегі балалар үйлері мен асыраушы отбасыларындағы балаларды мемлекеттік қолдау
2 615
2
Әлеуметтiк көмек
634 107
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
634 107
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
223 981
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
53 428
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
26 600
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
29 799
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
8 449
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
95 067
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
148 845
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
47 938
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
48 368
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
48 368
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
37 416
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
4 660
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 600
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру

500 373
012
Капитальные расходы государственного органа
600
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
77 800
019
Присуждение грантов государственным учреждениям образования района (города областного значения) за высокие показатели работы
19 567
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
1 304 598
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
193 915
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
1 026 493
1
Социальное обеспечение
344 018
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
328 598
005
Государственная адресная социальная помощь
328 598
464
Отдел образования района (города областного значения)
15 420
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
12 805
031
Государственная поддержка по содержанию детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, в детских домах семейного типа и приемных семьях
2 615
2
Социальная помощь
634 107
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
634 107
002
Программа занятости
223 981
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
53 428
006
Оказание жилищной помощи
26 600
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
29 799
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
8 449
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
95 067
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
148 845
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
47 938
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
48 368
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
48 368
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
37 416
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
4 660
021
Капитальные расходы государственного органа
2 600
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы