Іле аудандық мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Іле ауданының Боралдай кенті және ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 20-105 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Іле аудандық мәслихатының 2018 жылғы 4 мамырдағы № 27-132 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2018 жылы 17 мамырда № 4709 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Іле аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Іле аудандық мәслихатының "Іле ауданының Боралдай кенті және ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2017 жылғы 25 желтоқсандағы № 20-105 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4487 тіркелген, 2018 жылдың 25 қаңтарында Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1, 2, 3, 5, 7-тармақтары жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған Боралдай кентінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 408 507 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 310 005 мың теңге;
трансферттер түсімі 98 502 мың теңге;
2) шығындар 424 089 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 15 582 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 15 582 мың теңге.";
"2. 2018-2020 жылдарға арналған Ащыбұлақ ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5, 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 213 466 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдері 148 827 мың теңге;
трансферттердің түсімдері 64 639 мың теңге;
2) шығындар 225 114 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 11 648 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 11 648 мың теңге.";
"3. 2018-2020 жылдарға арналған Байсерке ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 7, 8, 9-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 256 183 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдері 235 399 мың теңге;
трансферттердің түсімдері 20 784 мың теңге;
2) шығындар 271 327 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;

О внесении изменений в решение Илийского районного маслихата от 25 декабря 2017 года № 20-105 "О бюджетах поселка Боралдай и сельских округов Илийского района на 2018-2020 годы"
Решение Илийского районного маслихата Алматинской области от 4 мая 2018 года № 27-132. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 17 мая 2018 года № 4709
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Илийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Илийского районного маслихата "О бюджетах поселка Боралдай и сельских округов Илийского района на 2018-2020 годы" от 25 декабря 2017 года № 20-105 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4487, опубликован 25 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункты 1, 2, 3, 5, 7 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Боралдай 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 408507 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 310 005 тысяч тенге;
поступления трансфертов 98 502 тысячи тенге;
2) затраты 424 089 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета (-) 15 582 тысячи тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 15 582 тысячи тенге.";
"2. Утвердить бюджет Ащыбулакского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 4, 5, 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 213 466 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 148 827 тысяч тенге;
поступления трансфертов 64 639 тысяч тенге;
2) затраты 225 114 тысячи тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета (-) 11 648 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 11 648 тысяч тенге.";
"3. Утвердить бюджет Байсеркенского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 7, 8, 9 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 256 183 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 235 399 тысяч тенге;
поступления трансфертов 20 784 тысячи тенге;
2) затраты 271 327 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;

4) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 15 144 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 15 144 мың теңге.";
"5. 2018-2020 жылдарға арналған КазЦИК ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 13, 14, 15-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 87 403 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдері 67 619 мың теңге;
трансферттердің түсімдері 19 784 мың теңге;
2) шығындар 90 620 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) (-)3 217 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 3 217 мың теңге.";
"7. 2018-2020 жылдарға арналған Күрті ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 19, 20, 21-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 50 757 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдері 45 317 мың теңге;
трансферттердің түсімдері 5 440 мың теңге;
2) шығындар 58 254 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 7 497 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 7 497 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 13, 19-қосымшалары тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Іле аудандық мәслихатының "Бюджет, әлеуметтік-экономикалық даму, көлік, құрылыс, байланыс, өнеркәсіп, ауыл шаруашылығы, жер қатынастары және кәсіпкерлік мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Іле аудандық мәслихатының сессия төрағасы Е. Тұрымбетов
Іле аудандық мәслихатының хатшысы Р. Абилова

4) дефицит (профицит) бюджета (-) 15 144 тысячи тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 15 144 тысячи тенге.";
"5. Утвердить бюджет КазЦИКовского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 13, 14, 15 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 87 403 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 67 619 тысяч тенге;
поступления трансфертов 19 784 тысячи тенге;
2) затраты 90 620 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета (-) 3 217 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 3 217 тысяч тенге.";
"7. Утвердить бюджет Куртинского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 19, 20, 21 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 50757 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 45 317 тысяч тенге;
поступления трансфертов 5 440 тысяч тенге;
2) затраты 58254 тысячи тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета (-) 7 497 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 7 497 тысяч тенге.".
2. Приложения 1, 4, 7, 13, 19 к указанному решению соответственно изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Илийского районного маслихата "По вопросам бюджета, социально-экономического развития, транспорта, строительства, связи, промышленности, сельского хозяйства, земельных отношений и предпринимательства".
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии Илийского районного маслихата Е. Турымбетов
Секретарь Илийского районного маслихата Р. Абилова

Іле аудандық малихатының 2018 жылғы "4" мамыр "Іле аудандық мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Іле ауданының Боралдай кенті және ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 20-105 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 27-132 шешіміне келісім
"КЕЛІСІЛДІ"
"Іле ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау
бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы Естеусизова Гульнар Таутаевна
"4" мамыр 2018 жыл

Согласование к решению Илийского районного маслихата от "4" мая 2018 года № 27-132 "О внесении изменений в решение Илийского районного маслихата от 25 декабря 2017 года № 20-105 "О бюджетах поселка Боралдай и сельских округов Илийского района на 2018-2020 годы"
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования
Илийского района" Естеусизова Гульнар Таутаевна

Іле аудандық мәслихатының 2018 жылғы "4" мамыр "Іле аудандық мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Іле ауданының Боралдай кенті және ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 20-105 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 27-132 шешіміне 1-қосымша
Іле аудандық мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Іле ауданының Боралдай кенті және ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 20-105 шешіміне 1-қосымша
2018 жылға арналған Боралдай кентінің бюджеті
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
І. Кірістер

Приложение 1 к решению Илийского районного маслихата от "4" мая 2018 года № 27-132 "О внесении изменений в решение Илийского районного маслихата от 25 декабря 2017 года № 20-105 "О бюджетах поселка Боралдай и сельских округов Илийского района на 2018-2020 годы"
Приложение 1 к решению Илийского районного маслихата от 25 декабря 2017 года № 20-105 "О бюджетах поселка Боралдай и сельских округов Илийского района на 2018-2020 годы"
Бюджет поселка Боралдай на 2018 год
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
І. Доходы

124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
0
054
Аудандық (облыстық маңызы бар қаланың) бюджетінен бөлінген нысыналы мақсатқа сай пайдаланылмаған кредиттерді қайтару
0
Іле аудандық мәслихатының 2018 жылғы "4" мамыр "Іле аудандық мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Іле ауданының Боралдай кенті және ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 20-105 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 27-132 шешіміне 2-қосымша
Іле аудандық мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Іле ауданының Боралдай кенті және ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 20-105 шешіміне 4-қосымша
2018 жылға арналған Ащыбұлақ ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
І. Кірістер

124
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
0
054
Возврат, использованных не по целевому назначению кредитов, выданных из районного (города областного значения) бюджета
0
Приложение 2 к решению Илийского районного маслихата от "4" мая 2018 года № 27-132 "О внесении изменений в решение Илийского районного маслихата от 25 декабря 2017 года № 20-105 "О бюджетах поселка Боралдай и сельских округов Илийского района на 2018-2020 годы"
Приложение 4 к решению Илийского районного маслихата от 25 декабря 2017 года № 20-105 "О бюджетах поселка Боралдай и сельских округов Илийского района на 2018-2020 годы"
Бюджет Ащыбулакского сельского округа на 2018 год
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
І. Доходы