Іле аудандық мәслихатының 2017 жылғы 21 желтоқсандағы "Іле ауданының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 19-92 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Іле аудандық мәслихатының 2018 жылғы 7 тамыздағы № 30-142 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2018 жылы 23 тамызда № 4792 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Іле аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Іле аудандық мәслихатының "Іле ауданының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2017 жылғы 21 желтоқсандағы № 19-92 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4473 тіркелген, 2018 жылдың 25 қаңтарында Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1, 2-тармақтары жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 99 578 573 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 90 982174 мың теңге;
cалықтық емес түсiмдер 1 000 000 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 252 000 теңге;
трансферттердің түсімдері 7 344 399 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 4 684695 мың теңге;
нысаналы даму трансферттер 1 860727 мың теңге;
2) шығындар 106 784 942 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 95 099 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 126 263 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 31 164 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (−) 7 301468 теңге;

О внесении изменений в решение Илийского районного маслихата от 21 декабря 2017 года № 19-92 "О бюджете Илийского района на 2018-2020 годы"
Решение Илийского районного маслихата Алматинской области от 7 августа 2018 года № 30-142. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 23 августа 2018 года № 4792
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Илийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Илийского районного маслихата "О бюджете Илийского района на 2018-2020 годы" от 21 декабря 2017 года № 19-92 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4473, опубликован 25 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункты 1, 2 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 99 578 573 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 90 982 174 тысячи тенге;
неналоговые поступления 1 000 000 тенге;
поступления от продажи основного капитала 252 000 тысячи тенге;
поступления трансфертов 7 344 399 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 4 684 695 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 1 860 727 тысяч тенге;
2) затраты 106 784 942 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 95 099 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 126 263 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов 31 164 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (−)7 301 468 тысяч тенге;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 7 301 468 мың теңге.";
"2. 2018 жылға арналған аудандық бюджетте 85 200 397 мың теңге сомасында облыстық бюджетке бюджеттік алып қоюдың көлемі көзделсін.".
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Іле аудандық мәслихатының "Бюджет, әлеуметтік-экономикалық даму, көлік, құрылыс, байланыс, өнеркәсіп, ауыл шаруашылығы, жер қатынастары және кәсіпкерлік мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 7 301 468 тысяч тенге.";
"2. Предусмотреть в районном бюджете на 2018 год объем бюджетных изъятий в областной бюджет в сумме 85 200 397 тысяч тенге.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Илийского районного маслихата "По вопросам бюджета, социально-экономического развития, транспорта, строительства, связи, промышленности, сельского хозяйства, земельных отношений и предпринимательства".

4. Осы шешім 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Іле аудандық мәслихатының сессия төрағасы С. Давлетов
Іле аудандық мәслихатының хатшысының міндетін атқарушы В. Батыр
Іле аудандық мәслихатының 2018 жылғы "07" тамызындағы "Іле аудандық мәслихатының 2017 жылғы 21 желтоқсандағы "Іле ауданының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 19-92 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 30-142 шешіміне қосымша

4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии Илийского районного маслихата С. Давлетов
Исполняющий обязанности секретаря Илийского районного маслихата В. Батыр
Приложение к решению Илийского районного маслихата от "7" августа 2018 года № 30-142 "О внесении изменений в решение Илийского районного маслихата от 21 декабря 2017 года №19-92 "О бюджете Илийского района на 2018-2020 годы"