Іле аудандық мәслихатының 2017 жылғы 21 желтоқсандағы "Іле ауданының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 19-92 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Іле аудандық мәслихатының 2018 жылғы 22 қарашадағы № 34-159 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2018 жылы 23 қарашада № 4878 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Іле аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Іле аудандық мәслихатының "Іле ауданының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2017 жылғы 21 желтоқсандағы № 19-92 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4473 тіркелген, 2018 жылдың 25 қаңтарында Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1, 2-тармақтары жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 108 440 411 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 99 072 742 мың теңге;
cалықтық емес түсiмдер 1 015 000 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 237 000 мың теңге;
трансферттер түсімі 8 115 669 мың теңге, оның ішінде:
аудан бюджетіне округ бюджетіне алып қоюлар 798 977 мың теңге;
ағымдағы нысаналы трансферттер 5 039 023 мың теңге;
нысаналы даму трансферттер 2 277 669 мың теңге;
2) шығындар 115 646 780 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 95 099 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 126 263 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 31 164 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 7 301 468 мың теңге;

О внесении изменений в решение Илийского районного маслихата от 21 декабря 2017 года № 19-92 "О бюджете Илийского района на 2018-2020 годы"
Решение Илийского районного маслихата Алматинской области от 22 ноября 2018 года № 34-159. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 23 ноября 2018 года № 4878
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Илийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Илийского районного маслихата "О бюджете Илийского района на 2018-2020 годы" от 21 декабря 2017 года № 19-92 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4473, опубликован 25 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункты 1, 2 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 108 440 411 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления 99 072 742 тысячи тенге;
неналоговые поступления 1 015 000 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 237 000 тысяч тенге;
поступления трансфертов 8 115 669 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные изъятия с сельского бюджета в районный 798 977 тысяч тенге;
целевые текущие трансферты 5 039 023 тысячи тенге;
целевые трансферты на развитие 2 277 669 тысяч тенге;
2) затраты 115 646 780 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 95 099 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 126 263 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов 31 164 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 7 301 468 тысяч тенге;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 7 301 468 мың теңге.";
"2. 2018 жылға арналған аудандық бюджетте 92 613 807 мың теңге сомасында облыстық бюджетке бюджеттік алып қоюдың көлемі көзделсін.".
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Іле аудандық мәслихатының "Бюджет, әлеуметтік-экономикалық даму, көлік, құрылыс, байланыс, өнеркәсіп, ауыл шаруашылығы, жер қатынастары және кәсіпкерлік мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 7 301 468 тысяч тенге.";
"2. Предусмотреть в районном бюджете на 2018 год объем бюджетных изъятий в областной бюджет в сумме 92 613 807 тысяч тенге.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Илийского районного маслихата "По вопросам бюджета, социально-экономического развития, транспорта, строительства, связи, промышленности, сельского хозяйства, земельных отношений и предпринимательства".

4. Осы шешім 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Іле аудандық мәслихатының сессия төрағасы С. Давлетов
Іле аудандық мәслихатының хатшысы Р. Абилова
Іле аудандық мәслихатының 2018 жылғы " 22 " қараша "Іле аудандық мәслихатының 2017 жылғы 21 желтоқсандағы "Іле ауданының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 19-92 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 34-159 шешіміне қосымша
Іле аудандық мәслихатының 2017 жылғы 21 желтоқсандағы "Іле ауданының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 19-92 шешіміне 1-қосымша
2018 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
І. Кірістер

4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии Илийского районного маслихата С. Давлетов
Секретарь Илийского районного маслихата Р. Абилова
Приложение к решению Илийского районного маслихата от " 22 " ноября 2018 года № 34-159 "О внесении изменений в решение Илийского районного маслихата от 21 декабря 2017 года №19-92 "О бюджете Илийского района на 2018-2020 годы"
Приложение 1 к решению Илийского районного маслихата от 21 декабря 2017 года № 19-92 "О бюджете Илийского района на 2018-2020 годы"
Районный бюджет на 2018 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
І. Доходы