Қарасай аудандық мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Қарасай ауданының қала, ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 23-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Қарасай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 27 қарашадағы № 37-3 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2018 жылы 4 желтоқсанда № 4922 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Қарасай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қарасай аудандық мәслихатының "Қарасай ауданының қала, ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2017 жылғы 25 желтоқсандағы № 23-3 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4479 тіркелген, 2018 жылдың 23 қаңтарында Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12-тармақтары жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. Қарасай ауданы Қаскелең қаласының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 1079078 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 805024 мың теңге;
трансферттер түсімі 274054 мың теңге;
2) шығындар 1089678 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 10600 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 10600 мың теңге.";
"2. Қарасай ауданы Жамбыл ауылдық округінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5, 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 111108 мың теңге,оның ішінде:
салықтық түсімдер 75258 мың теңге;
трансферттер түсімі 35850 мың теңге;
2) шығындар 116944 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 5836 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 5836 мың теңге.";
"3. Қарасай ауданы Елтай ауылдық округінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 7, 8, 9-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 145377 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 94022 мың теңге;
трансферттер түсімі 51355 мың теңге;

О внесении изменений в решение Карасайского районного маслихата от 25 декабря 2017 года № 23-3 "О бюджетах города, сельских округов Карасайского района на 2018-2020 годы"
Решение Карасайского районного маслихата Алматинской области от 27 ноября 2018 года № 37-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 4 декабря 2018 года № 4922
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Карасайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Карасайского районного маслихата "О бюджетах города, сельских округов Карасайского района на 2018-2020 годы" от 25 декабря 2017 года № 23-3 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4479, опубликован 23 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункты 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Каскелен Карасайского района на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 1079078 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 805024 тысячи тенге;
поступления трансфертов 274054 тысячи тенге;
2) затраты 1089678 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета (-) 10600 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 10600 тысяч тенге.";
"2. Утвердить бюджет Жамбылского сельского округа Карасайского района на 2018-2020 годы согласно приложениям 4, 5, 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 111108 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 75258 тысяч тенге;
поступления трансфертов 35850 тысяч тенге;
2) затраты 116944 тысячи тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета (-) 5836 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 5836 тысяч тенге.";
"3. Утвердить бюджет Елтайского сельского округа Карасайского района на 2018-2020 годы согласно приложениям 7, 8, 9 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 145377 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 94022 тысячи тенге;
поступления трансфертов 51355 тысяч тенге;

2) шығындар 145377 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.";
"4. Қарасай ауданы Жаңашамалған ауылдық округінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 10, 11, 12-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 171163 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 143396 мың теңге;
трансферттер түсімі 27767 мың теңге;
2) шығындар 172663 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 1500 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 1500 мың теңге.";
"5. Қарасай ауданы Райымбек ауылдық округінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 13, 14, 15-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 392909 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 222412 мың теңге;
трансферттер түсімі 170497 мың теңге;
2) шығындар 393608 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 699 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 699 мың теңге.";
"6. Қарасай ауданы Бірінші май ауылдық округінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 16, 17, 18-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 61593 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 28930 мың теңге;
трансферттер түсімі 32663 мың теңге;
2) шығындар 62473 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 880 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 880 мың теңге.";
"7. Қарасай ауданы Жандосов ауылдық округінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 19, 20, 21-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 67122 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 47904 мың теңге;
трансферттер түсімі 19218 мың теңге;
2) шығындар 67392 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 270 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 270 мың теңге.";
"8. Қарасай ауданы Ұмтыл ауылдық округінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 22, 23, 24-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

2) затраты 145377 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.";
"4. Утвердить бюджет Жанашамалганского сельского округа Карасайского района на 2018-2020 годы согласно приложениям 10, 11, 12 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 171163 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 143396 тысяч тенге;
поступления трансфертов 27767 тысяч тенге;
2) затраты 172663 тысячи тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета (-) 1500 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1500 тысяч тенге.";
"5. Утвердить бюджет Райымбекского сельского округа Карасайского района на 2018-2020 годы согласно приложениям 13, 14, 15 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 392909 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 222412 тысячи тенге;
поступления трансфертов 170497 тысяч тенге;
2) затраты 393608 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета (-) 699 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 699 тысяч тенге.";
"6. Утвердить бюджет Первомайского сельского округа Карасайского района на 2018-2020 годы согласно приложениям 16, 17, 18 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 61593 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 28930 тысяч тенге;
поступления трансфертов 32663 тысячи тенге;
2) затраты 62473 тысячи тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета (-) 880 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 880 тысяч тенге.";
"7. Утвердить бюджет Жандосовского сельского округа Карасайского района на 2018-2020 годы согласно приложениям 19, 20, 21 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 67122 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 47904 тысячи тенге;
поступления трансфертов 19218 тысяч тенге;
2) затраты 67392 тысячи тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета (-) 270 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 270 тысяч тенге.";
"8. Утвердить бюджет Умтылского сельского округа Карасайского района на 2018-2020 годы согласно приложениям 22, 23, 24 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:

1) кірістер 137644 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 108540 мың теңге;
трансферттер түсімі 29104 мың теңге;
2) шығындар 140899 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 3255 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 3255 мың теңге.";
"9. Қарасай ауданы Шамалған ауылдық округінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 25, 26, 27-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 180840 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 123740 мың теңге;
трансферттер түсімі 57100 мың теңге;
2) шығындар 180840 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.";
"10. Қарасай ауданы Іргелі ауылдық округінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 28, 29, 30-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 244887 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 209967 мың теңге;
трансферттер түсімі 34920 мың теңге;
2) шығындар 246125 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге";
4) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 1238 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 1238 мың теңге.";
"11. Қарасай ауданы Әйтей ауылдық округінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 31, 32, 33-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 59289 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 36400 мың теңге;
трансферттер түсімі 22889 мың теңге;
2) шығындар 59289 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.";
"12. 2018 жылға арналған аудандық бюджетте қала, ауылдық округтері бюджетінен аудандық бюджетке бюджеттік алып қоюлардың көлемі 1254504 мың теңге сомасында көзделсін, оның ішінде:
Қаскелең қаласы 603854 мың теңге;
Жамбыл ауылдық округі 40922 мың теңге;
Елтай ауылдық округі 51144 мың теңге;
Жаңашамалған ауылдық округі 100141 мың теңге;
Райымбек ауылдық округі 138837 мың теңге.
Бірінші май ауылдық округі 800 мың теңге;
Жандосов ауылдық округі 27065 мың теңге;
Ұмтыл ауылдық округі 74662 мың теңге;
Шамалған ауылдық округі 26265 мың теңге;
Іргелі ауылдық округі 177561 мың теңге;
Әйтей ауылдық округі 13253 мың теңге.".

1) доходы 137644 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 108540 тысяч тенге;
поступления трансфертов 29104 тысячи тенге;
2) затраты 140899 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета (-) 3255 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 3255 тысяч тенге.";
"9. Утвердить бюджет Шамалганского сельского округа Карасайского района на 2018-2020 годы согласно приложениям 25, 26, 27 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 180840 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 123740 тысяч тенге;
поступления трансфертов 57100 тысяч тенге;
2) затраты 180840 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.";
"10. Утвердить бюджет Иргелинского сельского округа Карасайского района на 2018-2020 годы согласно приложениям 28, 29, 30 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 244887 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 209967 тысяч тенге;
поступления трансфертов 34920 тысяч тенге;
2) затраты 246125 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета (-) 1238 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1238 тысяч тенге.";
"11. Утвердить бюджет Айтейского сельского округа Карасайского района на 2018-2020 годы согласно приложениям 31, 32, 33 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 59289 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 36400 тысяч тенге;
поступления трансфертов 22889 тысяч тенге;
2) затраты 59289 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге;
"12. Предусмотреть в районном бюджете на 2018 год объем бюджетных изъятий из бюджета города, сельских округов в районный бюджет в сумме 1254504 тысячи тенге, в том числе:
Города Каскелен 603854 тысячи тенге;
Жамбылского сельского округа 40922 тысячи тенге;
Елтайского сельского округа 51144 тысячи тенге;
Жанашамалганского сельского округа 100141 тысяча тенге;
Райымбекского сельского округа 138837 тысяч тенге;
Первомайского сельского округа 800 тысяч тенге;
Жандосовского сельского округа 27065 тысяч тенге;
Умтылский сельского округа 74662 тысячи тенге;
Шамалганского сельского округа 26265 тысяч тенге;
Иргелинского сельского округа 177561 тысяча тенге;
Айтейского сельского округа 13253 тысячи тенге.".

2. Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31-қосымшалары тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Қарасай аудандық мәслихатыңың "Экономика, бюджет, жұмыспен қамту, кәсіпкерлік пен әлеуметтік инфрақұрылымдарды дамыту жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қарасай аудандық мәслихатының сессия төрағасы Қ. Баяманов
Қарасай аудандық мәслихатының хатшысы А. Көшкімбаев

2. Приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 к настоящему решению соответственно.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Карасайского районного маслихата "По экономике, бюджету, трудоустройству, развитию предпринимательства и социальной инфраструктуры".
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии Карасайского районного маслихата К. Баяманов
Секретарь Карасайского районного маслихата А. Кошкимбаев

Қарасай аудандық мәслихатының 2018 жылғы "27" қарашадағы "Қарасай аудандық мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Қарасай ауданының қала, ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 23-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 37-3 шешіміне 1-қосымша
Қарасай аудандық мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Қарасай ауданының қала, ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттік туралы" № 23-3 шешіміне 1-қосымша
Қаскелең қаласының 2018 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы
(мың теңге)
Сыныбы
Атауы
Кіші сыныбы
І. Кірістер

Приложение 1 к решению Карасайского районного маслихата от "27" ноября 2018 года № 37-3 "О внесении изменении в решение Карасайского районного маслихата от 25 декабря 2017 года № 23-3 "О бюджетах города, сельских округов Карасайского района на 2018-2020 годы"
Приложение 1 к решению Карасайского районного маслихата от 25 декабря 2017 года № 23-3 "О бюджетах города, сельских округов Карасайского района на 2018-2020 годы"
Бюджет города Каскелен на 2018 год
Категория
Сумма
(тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
І. Доходы

124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
603854
043
Бюджеттік алып коюлар
603854
Санаты
Сомасы
(мың теңге)
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
III. Бюджеттік кредиттерді өтеу
0
Функционалдық топ
Сомасы
(мың теңге)
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
IV. Қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо
0
Санаты
Сомасы
(мың теңге)
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
Мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер
0
Санаты
Сомасы
(мың теңге)
Сыныбы
Атауы
Кіші сыныбы
V. Бюджет тапшылығы (профициті)
-10 600
VI. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
10 600
8
Бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары
10 600
01
Бюджет қаражаты қалдықтары
10 600
1
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
10 600
01
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
10 600
Функционалдық топ
Сомасы
(мың теңге)
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
16
Қарыздарды өтеу
0
Қарасай аудандық мәслихатының 2018 жылғы "27" қарашадағы "Қарасай аудандық мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Қарасай ауданының қала, ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 23-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 37-3 шешіміне 2-қосымша
Қарасай аудандық мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Қарасай ауданының қала, ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттік туралы" № 23-3 шешіміне 4-қосымша
Жамбыл ауылдық округінің 2018 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы
(мың теңге)
Сыныбы
Атауы
Кіші сыныбы
І. Кірістер

124
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
603854
043
Бюджетные изъятия
603854
Категория
Сумма
(тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
III. Погашение бюджетных кредитов
0
Функциональная группа
Сумма
(тысяч тенге)
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
IV. Сальдо по операциям с финансовыми активами
0
Категория
Сумма
(тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
Поступления от продажи финансовых активов государства
0
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Наименование
Подкласс
V. Дефицит (профицит) бюджета
-10 600
VI. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
10 600
8
Используемые остатки бюджетных средств
10 600
01
Остатки бюджетных средств
10 600
1
Свободные остатки бюджетных средств
10 600
01
Свободные остатки бюджетных средств
10 600
Функциональная группа
Сумма
(тысяч тенге)
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
16
Погашение займов
0
Приложение 2 к решению Карасайского районного маслихата от "27" ноября 2018 года № 37-3 "О внесении изменении в решение Карасайского районного маслихата от 25 декабря 2017 года № 23-3 "О бюджетах города, сельских округов Карасайского района на 2018-2020 годы" Приложение 4 к решению Карасайского районного маслихата от 25 декабря 2017 года № 23-3 "О бюджетах города, сельских округов Карасайского района на 2018-2020 годы"
Бюджет Жамбылского сельского округа на 2018 год
Категория
Сумма
(тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
І. Доходы