Қарасай ауданы бойынша дауыс беруді өткізу және дауыс санау үшін сайлау учаскелерін құру туралы
Алматы облысы Қарасай ауданы әкімінің 2018 жылғы 13 желтоқсандағы № 7 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2018 жылы 13 желтоқсанда № 4958 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Қарасай ауданы әкімінің 2020 жылғы 27 қарашадағы № 8 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Қарасай ауданы әкімінің 27.11.2020 № 8 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Қазақстан Республикасы Конституциялық заңының 23-бабының 1-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңының 33-бабының 2-тармағына сәйкес, аудан әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қарасай ауданы бойынша дауыс беруді өткізу және дауыс санау үшін сайлау учаскелері осы шешімнің қосымшасына сәйкес құрылсын.
2. Қарасай ауданының әкімінің "Қарасай ауданы бойынша дауыс беруді өткізу және дауыс санау үшін сайлау учаскелерін құру туралы" 2015 жылғы 3 тамыздағы № 8-15 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3373 тіркелген, 2015 жылдың 16 қыркүйегінде "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау ауданы әкімінің аппарат басшысы Әуесбай Айдын Әуесбайұлына жүктелсін.
4. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ауданы әкімі Ж. Далабаев
Қарасай ауданы әкімінің 2018 жылғы "13" желтоқсандағы "Қарасай ауданында дауыс беруді өткізу және дауыс санау үшін құрылған сайлау учаскелерін құру туралы" № 7 шешіміне қосымша
Қарасай ауданында дауыс беруді өткізу және дауыс санау үшін құрылған сайлау учаскелері
№ 419 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қаскелең қаласы, Әлімқұлов көшесі № 86, Пушкин атындағы орта мектеп (оң жақ қанаты), телефон: 27012.
Шекарасы: Қаскелең қаласы, Аймауытов № 63-тен 141-ге дейін (тақ жағы), Омбы № 1-ден 22-ге дейін, Байтұрсынов № 1-ден 35-ке дейін, Өркен № 1-ден 30-ға дейін, Қалдаяқов № 1-ден 16-ға дейін, Канкуров № 49-дан 79-ға дейін, Кебеже № 1-ден 42-ге дейін, Құрманғазы № 1-ден 36-ға дейін, Әтекеев № 1-ден 62-ге дейін, Әлімқұлов № 40-тан 144-ке дейін (жұп жағы), Гоголь № 91-ден 141-ге (тақ жағы) дейінгі көшелері.
№ 420 сайлау учаскесі.

Об образовании избирательных участков для проведения голосования и подсчета голосов по Карасайскому району
Решение акима Карасайского района Алматинской области от 13 декабря 2018 года № 7. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 13 декабря 2018 года № 4958. Утратило силу решением акима Карасайского района Алматинской области от 27 ноября 2020 года № 8
Сноска. Утратило силу решением акима Карасайского района Алматинской области от 27.11.2020 № 8 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 1 статьи 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", аким района РЕШИЛ:
1. Для проведения голосования и подсчета голосов образовать по Карасайскому району избирательные участки согласно приложению к настоящему решению.
2. Признать утратившим силу решение акима Карасайского района "Об образовании избирательных участков для проведения голосования и подсчета голосов по Карасайскому району" от 3 августа 2015 года № 8-15 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3373, опубликован 16 сентября 2015 года в инфармационно-правовой системе "Әділет").
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима района Әуесбай Айдын Әуесбайұлы.
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Акима района Ж. Далабаев
Приложение к решению акима Карасайского района от "13" декабря 2018 года № 7 "Об образовании избирательных участков для проведения голосования и подсчета голосов в Карасайском районе"
Избирательные участки, образованные для проведения голосования и подсчета голосов в Карасайском районе
Избирательный участок № 419.
Центр: город Каскелен, улица Алимкулова № 86, средняя школа имени Пушкина (правое крыло), телефон: 27012.
В границах: город Каскелен, улицы: Аймауытова с № 63 по 141 (нечетная сторона), Омбы с № 1 по № 22, Байтурсынова с № 1 по 35, Оркен с № 1 по 30, Калдаякова с № 1 по 16, Канкурова с № 49 по 79, Кебеже с № 1 по 42, Курмангазы с № 1 по 36, Атекеева с № 1 по 62, Алимкулова с № 40 по 144 (четная сторона), Гоголя с № 91 по № 141 (нечетная сторона).
Избирательный участок № 420.

Орталығы: Қаскелең қаласы, Әлімқұлов көшесі № 86, Пушкин атындағы орта мектеп (сол жақ қанаты), телефон: 27012.
Шекарасы: Қаскелең қаласы, Алтын адам № 1-ден 13-ке дейін, Ақтоғай № 1-ден 7-ге дейін, Нұрлы № 1-ден 35-ке дейін, Самалжел № 1-ден 25-ке дейін, Бурабай № 1-ден 41-ге дейін, Бәйтерек № 1-ден 25-ке дейін, Жасқанат № 1-ден 25-ке дейін, Алтын дән № 1-ден 21-ге дейін, Еңбек № 1-ден 10-ға дейін, Үлгілі № 1-ден 15-ке дейін, Жайлау № 1-ден 20-ға дейін, Сарыжұлдыз № 1-ден 6-ға дейін, Бейбітшілік № 1-ден 7-ге дейін, Тайбурыл № 1-ден 5-ке дейін, Ақсауыт № 1-ден 10-ға дейін, Алтыбақан № 1-ден 7-ге дейін, Ғанибет № 1-ден 11-ге дейін, Кеңдала № 1-ден 15-ке дейін, Бұлақты № 1-ден 21-ге дейін, Ақтоған № 1-ден 7-ге дейін, Наурыз № 1-ден 15-ке дейін, Алаш № 1-ден 21-ге дейін, Алтынсақа № 1-ден 15-ке дейін, Көлді № 1-ден 13-ке дейін, Шұғыла № 1-ден 7-ге дейін, Ар-намыс № 1-ден 15-ке дейін, Ақтаң № 1-ден 5-ке дейін, Бейбарыс № 1-ден 41-ге дейінгі көшелері; Бурабай тұйық көшесі № 1-ден 17-ге дейін.
№ 421 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қаскелең қаласы, Гоголь көшесі № 66, балалар мен жасөспірімдер спорт мектебі, телефон: 21331.
Шекарасы: Қаскелең қаласы, Әлімқұлов № 111-ден 129-ға дейін (тақ жағы), Әуезов № 1-ден 62-ге дейін, Гоголь № 92-ден 141-ге дейін, (жұп жағы), Бокин № 46-дан 82-ге дейін, Әйтей батыр № 20-дан 66-ға дейін (жұп жағы), Абылай хан № 291-ден 317-ге дейін, Көшек батыр № 42-ден 160-қа дейін (жұп жағы), Қарасай батыр № 81-ден 137-ге дейін (тақ жағы), Қарасай батыр № 84-тен 138-ге (жұп жағы) дейінгі көшелері.
№ 422 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қаскелең қаласы, Гоголь көшесі № 44, Абай атындағы орта мектеп – гимназиясы (негізгі корпус), телефон: 22060.
Шекарасы: Қаскелең қаласы, Төле би № 66-дан 96-ға дейін, Қарасай батыр № 58-ден 82-ге дейін (жұп жағы), Т.Бокин № 1-ден 45-ке дейін, Гоголь № 54-тен 91-ге дейін, Ұябаев № 56-дан 91-ге дейін, Аймауытов № 64-тен 108-ге (жұп жағы) дейінгі көшелері.
№ 423 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қаскелең қаласы, Гоголь көшесі № 44, Абай атындағы орта мектеп – гимназиясы (бастауыш сынып корпусы), телефон: 22060.
Шекарасы: Қаскелең қаласы, Қарасай батыр № 43-тен 79-ға дейін (тақ жағы), Қалтаев № 60-тан 107-ге дейін, Байжарасов № 56-дан 100-ге дейін, Қаражанов № 53-тен 68-ге дейін, Уәлиханов № 7-ден 24-ке дейін, Абылай хан № 235-тен 289-ға дейін, Көшек батыр № 43-тен 89-ға дейін (тақ жағы), Мақашев № 44-тен 134-ке дейін, Әлімқұлов № 41-ден 129-ға дейін (тақ жағы), Әйтей батыр № 21-ден 67-ге (тақ жағы) дейінгі көшелері; тұйық көшелер: Тоқтаров № 1-ден 11-ге дейін, Алмалы № 1-ден 18-ге дейін, Әлімқұлов № 1-ден 14-ке дейін, Жас талап № 1-ден 17-ге дейінгі көшелері.
№ 424 сайлау учаскесі.

Центр: город Каскелен, улица Алимкулова № 86, средняя школа имени Пушкина (левое крыло), телефон: 27012.
В границах: Алтын адам с № 1 по 13, Актогай с № 1 по 7, Нурлы с № 1 по 35, Самалжел с № 1 по 25, Бурабай с № 1 по 41, Байтерек с № 1 по 25, Жасканат с № 1 по 25, Алтын дан с № 1 по 21, Енбек с № 1 по 10, Улгили с № 1 по 15, Жайлау с № 1 по 20, Сарыжулдыз с № 1 по 6, Бейбитшилик с № 1 по 7, Тайбурыл с № 1 по 5, Аксауыт с № 1 по 10, Алтыбакан с № 1 по 7, Ганибет с № 1 по 11, Кендала с № 1 по 15, Булакты с № 1 по 21, Актоган с № 1 по 7, Наурыз с № 1 по 15, Алаш с № 1 по 21, Алтынсака с № 1 по 15, Колди с № 1 по 13, Шугыла с № 1 по 7, Ар-намыс с № 1 по 15, Актан с № 1 по 5, Бейбарыс с № 1 по 41; переулок Бурабай с № 1 по 17.
Избирательный участок № 421.
Центр: город Каскелен, улица Гоголя № 66, детско – юношеская спортивная школа, телефон: 21331.
В границах: город Каскелен, улицы: Абылай хана с № 291 по 317, Алимкулова с № 111 по 129 (нечетная сторона), Ауэзова с № 1 по 62, Карасай батыра с № 81 по 137 (нечетная сторона), Карасай батыра с № 84 по 138 (четная сторона), Гоголя с № 92 по 142 (четная сторона), Бокина с № 46 по 82, Айтей батыра с № 20 по 66 (четная сторона), Кошек батыра с № 42 по 160 (четная сторона).
Избирательный участок № 422.
Центр: город Каскелен, улица Гоголя № 44, средняя школа - гимназия имени Абая (главный корпус), телефон: 22060.
В границах: город Каскелен, улицы: Толе би с № 66 по 96, Карасай батыра с № 58 по 82 (четная сторона), Т. Бокина с № 1 по 45, Гоголя с № 54 по 91, Уябаева с № 56 по 91, Аймауытова с № 64 по 108 (четная сторона).
Избирательный участок № 423
Центр: город Каскелен, улица Гоголя № 44, средняя школа - гимназия имени Абая (корпус начальных классов), телефон: 22060.
В границах: город Каскелен, улицы: Карасай батыра с № 43 по 79 (нечетная сторона), Калтаева с № 60 по 98, Байжарасова с № 56 по 100, Каражанова с № 53 по 68, Валиханова с № 7 по 24, Абылай хана с № 235 по 289, Кошек батыра с № 43 по 89 (нечетная сторона), Макашева с № 44 по 134, Алимкулова с № 41 по 129 (нечетная сторона), Айтей батыра с № 21 по 67 (нечетная сторона); переулки: Токтарова с № 1 по 11, Алмалы с № 1 по 18, Алимкулова с № 1 по 14, Жасталап с № 1 по 17; микрорайон "Южный" с № 1 по 34.
Избирательный участок № 424.

Орталығы: Қаскелең қаласы, Абылай хан көшесі № 211, Қарасай ауданы әкімінің аудандық кітапханасы (фойе, оң жағы), телефон: 21690.
Шекарасы: Қаскелең қаласы, Абылай хан № 203-тен 234-ке дейін, Абай № 39-дан 82-ге дейін, Қарасай батыр № 2-ден 56-ға дейін (жұп жағы), Байғазиев № 37-ден 69-ға дейін (тақ жағы), Өмірәлиев № 48-ден 84-ке дейін, Төле би № 1-ден 64-ке дейінгі көшелері.
№ 425 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қаскелең қаласы, Абылай хан көшесі № 211, Қарасай ауданы Әкімінің аудандық кітапханасы (фойе, сол жағы), телефон: 21690.
Шекарасы: Қаскелең қаласы, Ағынтай батыр № 45-тен 68-ге дейін, Бәрібаев № 65-тен 95-ке дейін, Гоголь № 1-ден 53-ке дейін, Жұмабаев № 1-ден 54-ке дейін, Қисықов № 36-дан 75-ке дейін, Қарасай батыр № 1-ден 41-ге дейін (тақ жағы), Байғазиев № 54-тен 96-ға (жұп жағы) дейінгі көшелері.
№ 426 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қаскелең қаласы, Байғазиев көшесі № 91, Байжанов атындағы орта мектеп, телефон: 21230.
Шекарасы: Қаскелең қаласы, Аймауытов № 1-ден 54-ке дейін, Байғазиев № 116-дан 150-ге дейін (жұп жағы), Қалтаев № 1-ден 22-ге дейін, Бәрібаев № 96-дан 172-ге дейін, Байжарасов № 1-ден 22-ге дейін, Қазақстан Республикасының Тәуелсіздігіне 10 жыл № 49-дан 90-ға дейін, Қазыбек би № 1-ден 56-ға дейін, Итақов № 1-ден 49-ға дейін, Найзатас № 1-ден 16-ға дейін, Көкжелек № 1-ден 15-ке дейін, Болатбек № 1-ден 6-ға дейін, Аршалы № 1-ден 12-ге дейін, Ұябаев № 1-ден 55-ке дейін, Жағажай № 1-ден 46-ға дейінгі көшелері; Көктөбе ауылы.
№ 427 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қаскелең қаласы, Өмірәлі көшесі № 84, Белинский атындағы орта мектеп, телефон: 21731.
Шекарасы: Көшек батыр № 91-ден 123-ке дейін (тақ жағы), Абай № 83-тен 107-ге дейін (тақ жағы), Абай № 94-тен 118-ге дейін (жұп жағы), Жұмабаев № 55-тен 114-ке дейін, Ағынтай батыр № 70-тен 96-ға дейін (жұп жағы), Ағынтай батыр № 69-дан 91-ге дейін (тақ жағы), Өмірәлиев № 86-дан 118-ге дейін (жұп жағы), Өмірәлиев № 87-ден 143-ке дейін (тақ жағы), Қабанбай батыр № 1-ден 43-ке дейін, Әйтеке би № 1-ден 26-ға дейін, Канкуров № 1-ден 48-ге дейін , Алтын орда № 1-ден 50-ге дейінгі көшелері; "Алтын орда" тұйық көшесі №1-ден 38-ге дейін.
№ 428 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қаскелең қаласы, Бәрібаев көшесі № 48, Керімбеков атындағы орта мектеп (фойе, оң жағы), телефон: 23189.
Шекарасы: Қаскелең қаласы, Бейсебаев № 1-ден 82-ге дейін, Бәрібаев № 1-ден 63-ке дейін, Қисықов № 1-ден 35-ке дейін, Байғазиев № 1-ден 37-ге дейін (тақ жағы), № 2-ден 52-ге дейін (жұп жағы), Өмірәлиев № 1-ден 48-ге дейін, Ағынтай батыр № 1-ден 44-ке дейін, Саламатов № 1-ден 39-ға дейін (тақ жағы), № 2-ден 78-ге дейін (жұп жағы), Бейсебаев № 1-ден 27-ге дейін, Бастау № 1-ден 27-ге дейінгі көшелері.
№ 429 сайлау учаскесі.

Центр: город Каскелен, улица Абылай хана № 211, районная библиотека акима Карасайского района (фойе, правая сторона), телефон: 21690.
В границах: город Каскелен, улицы: Абылай хана с № 203 по 234, Абая с № 39 по 82, Карасай батыра с № 2 по 56 (четная сторона), Байгазиева с № 37 по 69 (нечетная сторона), Умралиева с № 48 по 84, Толе би с № 1 по 64.
Избирательный участок № 425.
Центр: город Каскелен, улица Абылай хана № 211, районная библиотека акима Карасайского района (фойе, левая сторона), телефон: 21690.
В границах: город Каскелен, улицы: Агынтай батыра с № 45 по 68, Барибаева с № 65 по 95, Гоголя с № 1 по 53, Жумабаева с № 1 по 54, Кисикова с № 36 по 75, Карасай батыра с № 1 по 41 (нечетная сторона), Байгазиева с № 54 по 96 (четная сторона).
Избирательный участок № 426.
Центр: город Каскелен, улица Байгазиева № 91, средняя школа имени Байжанова, телефон: 21230.
В границах: город Каскелен, улицы: Аймауытова с № 1 по 54, Байгазиева с № 116 по 150 (четная сторона), Калтаева с № 1 по 22, Барибаева с № 96 по 172, Байжарасова с № 1 по 22, 10 лет Независимости Республики Казахстан с № 49 по 90, Казыбек би с № 1 по 56, Найзатас с № 1 по 16, Итакова с № 1 по 49, Кокжелек с № 1 по 15, Болатбек с № 1 по 6, Аршалы с № 1 по 12, Уябаева с № 1 по 55, Жагажай с № 1 по 46; село Коктобе.
Избирательный участок № 427.
Центр: город Каскелен, улица Умралиева № 84, средняя школа имени Белинского.
В границах: город Каскелен, улицы: Кошек батыра с № 91 по 123 (нечетная сторона), Абая с № 83 по 107 (нечетная сторона), Абая с № 94 по 118 (четная сторона), Жумабаева с № 55 по 114, Агынтай батыра с № 70 по 96 (четная сторона), Агынтай батыра с № 69 по 91 (нечетная сторона), Умралиева с № 86 по 118 (четная сторона), Умралиева с № 87 по 143 (нечетная сторона), Кабанбай батыра с № 1 по 43, Айтеке би с № 1 по 26, Канкурова с № 1 по 48, Алтын орда с № 1 по 30, переулок Алтын орда с № 1 по № 38.
Избирательный участок № 428.
Центр: город Каскелен, улица Барибаева № 48, средняя школа имени Керимбекова (фойе, правая сторона), телефон: 23189.
В границах: город Каскелен, улицы: Бейсебаева с № 1 по 82, Барибаева с № 1 по 63, Кисикова с № 1 по 35, Байгазиева с № 1 по 37 (нечетная сторона), с № 2 по 52 (четная сторона), Умралиева с № 1 по 48, Агынтай батыра с № 1 по 44, Саламатова с № 1 по 39 (нечетная сторона), с № 2 по 78 (четная сторона), Бейсебаева с № 1 по 27, Бастау с № 1 по 27
Избирательный участок № 429.

Орталығы: Қаскелең қаласы, Бәрібаев көшесі № 48, Керімбеков атындағы орта мектеп (фойе, сол жағы), телефон: 23189.
Шекарасы: Қаскелең қаласы, Абылай хан № 66-дан 104-ке дейін (жұп жағы), № 177-ден 201-ге дейін (тақ жағы), Қазақстан Республикасының Тәуелсіздігіне 10 жыл № 1-ден 48-ге дейін, Көбелеков № 1-ден 42-ге дейін, Көбелеков тұйық көшесі № 1-ден 14-ке дейін, Айқайтас № 1-ден 36-ға дейін, Бұқар жырау № 1-ден 36-ға дейін, Тұяқбаев № 1-ден 11-ге дейін, Бұлғақбаев № 1-ден 55-ке дейінгі көшелері.
№ 430 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қаскелең қаласы, Бейсебаев көшесі № 147, "Алматыгазсервис-Холдинг" Акционерлік қоғамының әкімшілік ғимараты (фойе, оң жағы), телефон: 21068.
Шекарасы: Қаскелең қаласы, Абылай хан № 106-дан 200-ге дейін (жұп жағы), Жазира № 1-ден 24-ке дейін, Саламатов № 41-ден 133-ке дейін (тақ жағы), № 80-нен 146-ға дейін (жұп жағы), Бейсебаев № 86-дан 190-ға дейін (жұп жағы), № 83-тен 145-ке дейін (тақ жағы), Шалқар № 1-ден 18-ге дейін, Бастау № 56-дан 150-ге дейін, Тұяқбаев № 12-ден 74-ке дейін, Жанғозин № 52-ден 86-ға дейін (жұп жағы), № 53 тен 101-ге дейін (тақ жағы) және № 75/1-ден 75/5-ке дейінгі көпқабатты үйлер, Әйтей батыр № 1-ден 21-ге дейін (тақ жағы), № 2-ден 18-ге дейін (жұп жағы), Әлімқұлов № 1-ден 39-ға дейін (тақ жағы), № 2-ден 38-ге дейін (жұп жағы), Мақашев № 2-ден 42-ге дейін (жұп жағы), Байтұрсынов № 1-ден 9-ға дейін, Гагарин № 1-ден 29-ға дейінгі көшелері; Бакинский тұйық көшесі № 1-ден 18-ге дейін.
№ 431 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қаскелең қаласы, Бейсебаев көшесі № 147, "Алматыгазсервис-Холдинг" Акционерлік қоғамының әкімшілік ғимараты (фойе, сол жағы), телефон: 21068.
Шекарасы: Қаскелең қаласы, Аяз би № 1-ден 18-ге дейін, Бұрған №1-ден 9-ға дейін, Бәйдібек баба № 1-ден 33-ке дейін, Ақжайық № 1-ден 26-ға дейін, Көкбастау № 1-ден 15-ке дейін, Көкдала № 1-ден 13-ке дейін, Қайнарбұлақ № 1-ден 15-ке дейін, Қойтас № 1-ден 11-ге дейін, Сарыжайлау № 1-ден 10-ға дейін, Ақтілек № 1-ден 10-ға дейін, Қарақия № 1-ден 12-ге дейін, Мұғалжар № 1-ден 17-ге дейін, Құлынды № 1-ден 16-ға дейінгі көшелері; Көкбастау тұйық көшесі № 1-ден 10-ға дейін.
№ 432 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қаскелең қаласы, Абылай хан көшесі № 40, Қарасай ауданы Әкімінің аудандық мәдениет үйі (фойе, оң жағы), телефон: 22870.
Шекарасы: Қаскелең қаласы, Абылай хан № 69-дан 175-ке дейін (тақ жағы), Достық № 1-ден 101-ге дейін, Балқаш № 1-ден 38-ге дейін, Ақши № 1-ден 36-ға дейін, Суықбұлақ № 1-ден 46-ға дейін, Қаратал № 1-ден 44-ке дейін, Қасқасу № 1-ден 40-қа дейін, Ақсай № 1-ден 46-ға дейін, Үлкенсаз № 1-ден 42-ге дейін, Бесқарағай № 1-ден 30-ға дейін, Көктерек № 1-ден 18-ге дейін, Бозой № 1-ден 14-ке дейін, Тұлпарсаз № 1-ден 30-ға дейін, Мамыр № 1-ден 27-ге дейін, Қарасу № 1-ден 26-ға дейін, Қарағайлы № 1-ден 20-ға дейін, Аққайың № 1-ден 12-ге дейін, Мойынқұм № 1-ден 13-ке дейін, Қарақастек № 1-ден 12-ге дейінгі көшелері.
№ 433 сайлау учаскесі.

Центр: город Каскелен, улица Барибаева № 48, средняя школа имени Керимбекова (фойе, левая сторона), телефон: 23189.
В границах: город Каскелен, улицы: Абылай хана с № 66 по 104 (четная сторона), с № 177 по 201 (нечетная сторона), 10-лет Независимости Республики Казахстан с № 1 по 48, Кобелекова с № 1 по 42, Айкайтас с № 1 по 36, Туякбаева с № 1 по 11, Булгакбаева с № 1 по 55, Бухар жырау с № 1 по 36; переулок Кобелекова с № 1 по 14.
Избирательный участок № 430.
Центр: город Каскелен, улица Бейсебаева № 147, административное здание Акционерного общества "Алматыгазсервис - Холдинг" (фойе, правая сторона), телефон: 21068.
В границах: город Каскелен, улицы: Абылай хана с № 106 по 200 (четная сторона), Жазира с № 1 по 24, Саламатова с № 41 по 133 (нечетная сторона), с № 80 по 146 (четная сторона), Бейсебаева с № 86 по 190 (четная сторона), с № 83 по 145 (нечетная сторона), Шалкар с № 1 по 18, Бастау с № 56 по 150, Туякбаева с № 12 по 74, Жангозина с № 52 по 86 (четная сторона), с № 53 по 101 (нечетная сторона) и многоэтажные дома с № 75/1 по 75/5, Айтей батыра с № 1 по 21 (нечетная сторона), с № 2 по18 (четная сторона), Алимкулова с № 1 по 39 (нечетная сторона), с № 2 по 38 (четная сторона), Макашева с № 2 по 42 (четная сторона), Байтурсынова с № 1 по 9, Гагарина с № 1 по 29; переулок: Бакинский с № 1 по 18.
Избирательный участок № 431.
Центр: город Каскелен, улица Бейсебаева № 147, административное здание Акционерного общества "Алматыгазсервис - Холдинг" (фойе, левая сторона), телефон: 21068.
В границах: город Каскелен, улицы: Аяз би с № 1 по 18, Бурган с № 1 по 9, Байдибек баба с № 1 по 33, Акжайык с № 1 по 26, Кокбастау с № 1 по 15, Кокдала с № 1 по 13, Кайнарбулак с № 1 по 15, Койтас с № 1 по 11, Сарыжайлау с № 1 по 10, Актилек с № 1 по 10, Каракия с № 1 по 12, Мугалжар с № 1 по 17, Кулынды с № 1 по 16; переулок: Кокбастау с № 1 по 10.
Избирательный участок № 432.
Центр: город Каскелен, улица Абылай хана № 40, районный дом культуры акима Карасайского района (фойе, правая сторона), телефон: 22870.
В границах: город Каскелен, улицы: Абылай хана с № 69 по 175 (нечетная сторона), Достык с № 1 по 101, Балхаш с № 1 по 38, Акши с № 1 по 36, Суыкбулак с № 1 по 46, Каратал с № 1 по 44, Каскасу с № 1 по 40, Аксай с № 1 по 46, Улкенсаз с № 1 по 42, Бескарагай с № 1 по 30, Коктерек с № 1 по 18, Бозой с № 1 по 14, Тулпарсаз с № 1 по 30, Мамыр с № 1 по 27, Карасу с № 1 по 26, Карагайлы с № 1 по 20, Аккайын с № 1 по 12, Мойынкум с № 1 по 13, Каракастек с № 1 по 12,
Избирательный участок № 433.

Орталығы: Қаскелең қаласы, Абылай хан көшесі № 40, Қарасай ауданы Әкімінің аудандық мәдениет үйі (фойе, сол жағы), телефон: 22870.
Шекарасы: Қаскелең қаласы, Абылай хан № 42-ден 64-ке дейін (жұп жағы), Бөгенбай № 1-ден 32-ге дейін, Тілендиев № 1-ден 33-ке дейін, Қонаев № 1-ден 129-ға дейін, Айдарлы № 1-ден 27-ге дейін, Алпамыс № 1-ден 26-ға дейін, Асқаров № 1-ден 148-ге дейін, Мұратбаев № 1-ден 9-ға дейін, Тастақ № 1-ден 22-ге дейін, Райымбек № 1-ден 29-ға дейін (тақ жағы), № 2-ден 22-ге дейін (жұп жағы) көшелері; Тілендиев тұйық көшесі № 1-ден 13-ке дейін, Алпамыс тұйық көшесі № 1-ден 10-ға дейін.
№ 434 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қаскелең қаласы, "Алтын Ауыл" ықшам ауданы № 25, Алтын Ауыл орта мектебі (фойе), телефон: 29931.
Шекарасы: Қаскелең қаласы, Қалқаман № 1-ден 15-ке дейін, Іргелі № 1-ден 29-ға дейін, Алтынқұм № 1-ден 27-ге дейін, Заводская № 1-ден 22-ге дейін, Темірқазық № 1-ден 19-ға дейін, Жетіөзен № 1-ден 10-ға дейін, Тараз № 1-ден 15-ке дейін, Сәмен батыр № 1-ден 20-ға дейін, Майса № 1-ден 15-ке дейін, Есіл № 1-ден 10-ға дейін, Қызылсай № 1-ден 35-ке дейін, С.Бурашев № 1-ден 32-ге дейін, Мойылды № 1-ден 9-ға дейін, Ақбұлақ № 1-ден 10-ға дейін, Сусар № 1-ден 15-ке дейін, Самұрық № 1-ден 16-ға дейін, Алатау № 1-ден 20-ға дейін, Жерұйық № 1-ден 15-ке дейін, Арқарлы № 1-ден 7-ге дейін, Баталы № 1-ден 11-ге дейін, Дәстүр № 1-ден 13-ке дейін, Ұялы № 1-ден 5-ке дейін, Болашақ № 1-ден 30-ға дейін, Рысқұлов № 1-ден 45-ке дейін, Қошқарбаев № 1-ден 47-ке дейін, Байбосынов № 1-ден 43-ке дейін, Біржансал № 1-ден 27-ге дейін, Ақын Сара № 1-ден 32-ге дейін, Құрылысшы № 1-ден 45-ке дейін, Мәметова № 1-ден 77-ге дейін, Көктем № 1-ден 11-ге дейінгі көшелері; Мәметова тұйық көшесі № 1-ден 20-ға дейін; "Алтын Ауыл" ықшам ауданы № 1-ден 30-ға дейінгі коттедждер.
№ 435 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қаскелең қаласы, "Алтын Ауыл" ықшам ауданы № 25, Алтын Ауыл орта мектебі (бастауыш сынып қанаты), телефон: 29931.
Шекарасы: Қаскелең қаласы, Абылай хан № 2-ден 40-қа дейін (жұп жағы) және № 1-ден 67-ге (тақ жағы) дейінгі көшелері; "Алтын Ауыл" ықшам ауданы № 1-ден 24-ке дейінгі көпқабатты үйлер.
№ 436 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қаскелең қаласы, Қастеев көшесі № 49, Әлімкұлов атындағы орта мектеп (фойе, оң жағы), телефон: 21345.
Шекарасы: Қаскелең қаласы, Үмбетәлі № 1-ден 50-ге дейін, Тастақ № 24-тен 74-ке дейін, Рысқұлбеков № 1-ден 35-ке дейін, Әл-Фараби № 1-ден 81-ге дейін, Махамбет-Исатай № 1-ден 20-ға дейін, Қастеев № 1-ден 68-ге дейін, Керімбеков № 1-ден 30-ға дейін, Самал № 1-ден 30-ға дейін, Жамбыл № 1-ден 38-ге дейін, Шапағат № 1-ден 12-ге дейін, Сейфуллин № 1-ден 10-ға дейін, Ақ жол № 1-ден 26-ға дейін, Марғұлан № 1-ден 40-қа дейін, Таусамалы № 1-ден 55-ке дейін, Райымбек № 14-тен 58-ге дейін (жұп жағы), № 31-ден 57-ге (тақ жағы) дейінгі көшелері; тұйық көшелер: Әл-Фараби № 1-ден 18-ге дейін, Қастеев № 1-ден 9-ға дейін, Керімбеков № 1-ден 17-ге дейін.
№ 437 сайлау учаскесі.

Центр: город Каскелен, улица Абылай хана № 40, районный дом культуры акима Карасайского района (фойе, левая сторона), телефон: 22870.
В границах: город Каскелен, улицы: Абылай хана с № 42 по 64 (четная сторона), Богенбая с № 1 по 32, Тлендиева с № 1 по 33, Кунаева с № 1 по 129, Айдарлы с № 1 по 27, Алпамыс с № 1 по 26, Аскарова с № 1 по 148, Муратбаева с № 1 по 9, Тастак с № 1 по 22, Райымбека с № 1 по 29 (нечетная сторона), с № 2 по 22 (четная сторона); переулок Тлендиева с № 1 по 13.
Избирательный участок № 434.
Центр: город Каскелен, микрорайон "Алтын Ауыл" № 25, средняя школа Алтын Ауыл (фойе), телефон: 29931.
В границах: город Каскелен, улицы: Калкаман с № 1 по 15, Иргели с № 1 по 29, Алтынкум с № 1 по 27, Заводская с № 1 по 22, Темирказык с № 1 по 19, Жетиозен с № 1 по 10, Тараз с № 1 по 15, Самен батыра с № 1 по 20, Майса с № 1 по 15, Есиль с № 1 по 10, Кызылсай с № 1 по 35, Бурашева с № 1 по 32, Мойылды с № 1 по 9, Акбулак с № 1 по 10, Сусар с № 1 по 15, Самурык с № 1 по 16, Алатау с № 1 по 20, Жеруйык с № 1 по 15, Архарлы с № 1 по 7, Баталы с № 1 по 11, Дастур с № 1 по 13, Уялы с № 1 по 5, Болашак с № 1 по 30, Рыскулова с № 1 по 45, Кошкарбаева с № 1 по 47, Байбосынова с № 1 по 43, Биржансал с № 1 по 27, Акын Сара с № 1 по 32, Курылысшы с № 1 по 45, Маметовой с № 1 по 77, Коктем с № 1 по 11; переулок Маметовой с № 1 по 20; микрорайон "Алтын Ауыл" коттеджи с № 1 по 30.
Избирательный участок № 435.
Центр: город Каскелен, микрорайон "Алтын Ауыл" № 25, средняя школа Алтын Ауыл (крыло начальных классов), телефон: 29931.
В границах: город Каскелен, улицы: Абылай хана с № 2 по 40 (четная сторона), с № 1 по 67 (нечетная сторона), микрорайон "Алтын Ауыл" многоэтажные дома с № 1 по 24.
Избирательный участок № 436.
Центр: город Каскелен, улица Кастеева № 49, средняя школа имени Алимкулова (фойе, правая сторона), телефон: 21345.
В границах: город Каскелен, улицы: Умбеталы с № 1 по 50, Тастак с № 24 по 74, Рыскулбекова с № 1 по 35, Аль-Фараби с № 1 по 81, Махамбет-Исатая с № 1 по 20, Кастеева с № 1 по 68, Керимбекова с № 1 по 30, Самал с № 1 по 30, Жамбыла с № 1 по 38, Шапагат с № 1 по 12, Сейфуллина с № 1 по 10, Ак жол с № 1 по 26, Маргулана с № 1 по 40, Таусамалы с № 1 по 55, Райымбека с № 14 по 58 (четная сторона), с № 31 по 57 (нечетная сторона); переулки: Аль-Фараби с № 1 по 18, Кастеева с № 1 по 9, Керимбекова с № 1 по 17.
Избирательный участок № 437.

Орталығы: Қаскелең қаласы, Қастеев көшесі № 49, Әлімкұлов атындағы орта мектеп (фойе, сол жағы), телефон: 21345.
Шекарасы: Қаскелең қаласы, Үмбетәлі № 51-ден 120-ға дейін, Жаңа жол № 1-ден 24-ке дейін, Рысқұлбеков № 36-дан 81-ге дейін, Сұңқар № 1-ден 65-ке дейін, Таусамалы № 54-тен 67-ге дейін, Долан № 1-ден 10-ға дейін, Гаухартас № 1-ден 30-ға дейін, Ақтас № 1-ден 20-ға дейін, Оқжетпес № 1-ден 15-ке дейін, Жартас № 1-ден 20-ға дейін, Ақсу № 1-ден 18-ге дейін, Көктас № 1-ден 21-ге дейін, Шығыс № 1-ден 50-ге дейін, Райымбек № 60-тан 96-ға дейін (жұп жағы), № 59-дан 125-ке дейін (тақ жағы), Кәусар № 1-ден 15-ке дейін, Ақшағала № 1-ден 17-ге дейін, Сарыбұлақ № 1-ден 13-ке дейін, Айнабұлақ № 1-ден 15-ке дейін, Талапкер № 1-ден 12-ге дейін, Хантәңірі № 1-ден 14-ке дейін, Бірлік № 1-ден 16-ға дейін, Бөктер № 1-ден 15-ке дейін, Арна № 1-ден 13-ке дейін, Ақмаржан № 1-ден 19-ға дейінгі көшелері.
№ 438 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қаскелең қаласы, Байғазиев көшесі № 158, Қаскелең мәдениет колледжі (оң жақ қанаты), телефон: 28346.
Шекарасы: Қаскелең қаласы, Көшек батыр № 125-тен 167-ге дейін (тақ жағы), Байжарасов № 23-тен 55-ке дейін, Байғазиев № 152-ден 210-ға дейін, Қаражанов № 1-ден 52-ге дейін, Сәтпаев № 1-ден 24-ке дейін, Әйтеке би № 28-ден 60-қа дейін (жұп жағы), Жауынгер интернационалисттер № 1-ден 54-ке дейін, Қалтаев № 23-тен 59-ға дейін (тақ жағы), № 24-тен 56-ға дейін (жұп жағы), Сүйінбай № 1-ден 59-ға дейін, Үшқоңыр № 1-ден 38-ге дейін, Көктөбе № 1-ден 76-ға дейінгі көшелері.
№ 439 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қаскелең қаласы, Байғазиев көшесі № 158, Қаскелең мәдениет колледжі (сол жақ қанаты), телефон: 28346.
Шекарасы: Қаскелең қаласы, Жетісу № 1-ден 105-ке дейін, Шымбұлақ № 1-ден 129-ға дейін, Медеу № 1-ден 29-ға дейін, Шакеев № 1-ден 41-ге дейін, Желтоқсан № 1-ден 36-ға дейін, Желтау № 1-ден 17-ге дейін, Өмірәлиев № 122-ден 145-ке дейін, Ұлытау №1-ден 15-ке дейін, Аңырақай № 1-ден 25-ке дейін, Сұлусай № 1-ден 15-ке дейін, Елтөре № 1-ден 10-ға дейін, Аққайнар № 1-ден 15-ке дейін, Ақмешіт № 1-ден 10-ға дейін, Ұлағат № 1-ден 10-ға дейінгі көшелері.
№ 440 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қаскелең қаласы, Қайназар батыр көшесі № 34, Санжар Жандосов атындағы Қаскелең кәсіптік-техникалық коледжі (фойе, оң жағы), телефон: 30068.
Шекарасы: Қаскелең қаласы, Наурызбай № 1-ден 97-ге дейін (тақ жағы), Алтынсарин № 1-ден 21-ге дейін, Арасан № 1-ден 17-ге дейін, Ынтымақ № 1-ден 15-ке дейін, Жиделі № 1-ден 32-ге дейін, Қайназар батыр № 1-ден 43-ке дейін, Еңбекші № 1-ден 44-ке дейін, Береке № 1-ден 19-ға дейінгі көшелері; Қайназар батыр тұйық көшесі № 1-ден 18-ге дейін.
№ 441 сайлау учаскесі.

Центр: город Каскелен, улица Кастеева № 49, средняя школа имени Алимкулова (фойе, левая сторона), телефон: 21345.
В границах: город Каскелен, улицы: Умбеталы с № 51 по 120, Жана жол с № 1 по 24, Рыскулбекова с № 36 по 81, Сункар с № 1 по 65, Таусамалы с № 54 по 67, Долан с № 1 по 10, Гаухартас с № 1 по 30, Актас с № 1 по 20, Окжетпес с № 1 по 15, Жартас с № 1 по 20, Аксу с № 1 по 18, Коктас с № 1 по 21, Шыгыс с № 1 по 50, Райымбека с № 60 по 96 (четная сторона), с № 59 по 125 (нечетная сторона), Каусар с № 1 по 15, Акшагала с № 1 по 17, Сарыбулак с № 1 по 13, Айнабулак с № 1 по 15, Талапкер с № 1 по 12, Хантанири с № 1 по 14, Бирлик с № 1 по 16, Боктер с № 1 по 15, Арна с № 1 по 13, Акмаржан с № 1 по 19.
Избирательный участок № 438.
Центр: город Каскелен, улица Байгазиева № 158, Каскеленский колледж культуры (правое крыло), телефон: 28346.
В границах: город Каскелен, улицы: Кошек батыра с № 125 по 167 (нечетная сторона), Байжарасова с № 23 по 55, Байгазиева с № 152 по 210, Каражанова с № 1 по 52, Сатпаева с № 1 по 24, Айтеке би с № 28 по 60 (четная сторона), Воинов-интернационалистов с № 1 по 54, Калтаева с № 23 по 59 (нечетная сторона), с № 24 по 56 (четная сторона), Суюнбая с № 1 по 59, Ушконыр с № 1 по 38, Коктобе с № 1 по 76.
Избирательный участок № 439.
Центр: город Каскелен, улица Байгазиева № 158, Каскеленский колледж культуры (левое крыло), телефон: 28346.
В границах: город Каскелен, улицы: Жетысу с № 1 по 105, Шымбулак с № 1 по 129, Медеу с № 1 по 29, Шакеева с № 1 по 41, Желтоксан с № 1 по 36, Желтау с № 1 по 17, Умралиева с № 122 по 145.
Избирательный участок № 440.
Центр: город Каскелен, улица Кайназар батыра № 34, Каскеленский профессионально-технический колледж имени Санжара Жандосова (фойе, правая сторона), телефон: 30068.
В границах: город Каскелен, улицы: Наурызбая с № 1 по 97 (нечетная сторона), Алтынсарина с № 1 по 21, Арасан с № 1 по 17, Ынтымак с № 1 по 15, Жидели с № 1 по 32, Кайназар батыра с № 1 по 43, Енбекши с № 1 по 44, Береке с № 1 по 19; переулок: Кайназар батыра с № 1 по 18.
Избирательный участок № 441.

Орталығы: Қаскелең қаласы, Қайназар батыр көшесі № 34, Санжар Жандосов атындағы Қаскелең кәсіптік-техникалық коледжі (фойе, сол жағы), телефон: 30068.
Шекарасы: Қаскелең қаласы, Наурызбай (жұп жағы) № 2-ден 98-ге дейін, Намыс № 1-ден 22-ге дейін, Сарқырама № 1-ден 107-ге дейін, Ақдала № 1-ден 20-ға дейін, Құсжолы № 1-ден 12-ге дейін, Арасан № 1-ден 17-ге дейін, Үркер № 1-ден 11-ге дейін, Жиделі № 1-ден 32-ге дейін, Еңбекші № 1-ден 44-ке дейін, Береке № 1-ден 19-ға дейін, Молдағұлова № 1-ден 29-ға дейін, Бердіқұлов № 1-ден 10-ға дейінгі көшелері; тұйық көшелер: Балдәурен № 1-ден 3-ке дейін, Төлебаев № 1-ден 12-ге дейін.
№ 442 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қаскелең қаласы, Жанғозин көшесі № 48, Қ.Сәтбаев атындағы орта мектеп, телефон: 23247.
Шекарасы: Қаскелең қаласы, Абай № 1-ден 38-ге дейін, Көшек батыр № 1-ден 41-ге дейін, Мақашев № 1-ден 43-ке дейін (тақ жағы), Жанғозин № 1-ден 48-ге дейін, Момышұлы № 1-ден 10-ға дейінгі көшелері; Абай тұйық көшесі № 1-ден 10-ға дейін; Қарасай аудандық орталық ауруханасы.
№ 443 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қаскелең қаласы, Жайықты көшесі № 2а, "Айгөлек" балабақшасы, телефон: 3001200.
Шекарасы: Қаскелең қаласы, Сайран № 1-ден 36-ға дейін, Әділет № 1-ден 35-ке дейін, Жобалама № 1-ден 35-ке дейін, Сарыарқа № 1-ден 15-ке дейін, Құлагер № 1-ден 25-ке дейін, Жеңіс № 1-ден 10-ға дейін, Парасат № 1-ден 15-ке дейін, Ақтоқты № 1-ден 14-ке дейін, Ақан Сері № 1-ден 41-ге дейін, Қозы Көрпеш № 1-ден 47-ге дейін, Баян Сұлу № 1-ден 42-ге дейін, Арман № 1-ден 24-ке дейінгі көшелері.
№ 444 сайлау учаскесі.
Орталығы: Әйтей ауылы, Наурыз көшесі № 8, Қосынов атындағы орта мектеп (фойе, оң жағы), телефон: 36869.
Шекарасы: Әйтей ауылы, Ақжар № 1-ден 39-ға дейін, Алатау № 1-ден 46-ға дейін, Алтын сақа № 1-ден 30-ға дейін, Аңырақай № 1-ден 41-ге дейін, Байқоңыр № 1-ден 43-ке дейін, Бәйтерек № 1-ден 26-ға дейін, Достық № 1-ден 30-ға дейін, Әшекеев № 1-ден 44-ке дейін, Жамбыл № 1-ден 98-ге дейін, Жандосов № 1-ден 34-ке дейін, Желтоқсан № 1-ден 32-ке дейін, Желдісай № 1-ден 53-ке дейін, Жерұйық № 1-ден 38-ге дейін, Қазығұрт №1-ден 41-ге дейін, Қаратөбе № 1-ден 24-ке дейін, Наурыз № 1-ден 89-ға дейін, Теректі № 1-ден 27-ге дейін, Бокин № 1-ден 32-ге дейін, Ұлытау № 1-ден 46-ға дейін, Ақмешіт № 1-ден 45-ке дейінгі көшелері; Жамбыл тұйық көшесі № 1-ден 30-ға дейін.
№ 445 сайлау учаскесі.
Орталығы: Әйтей ауылы, Наурыз көшесі № 8, Қосынов атындағы орта мектеп (фойе, сол жағы), телефон: 36869.
Шекарасы: Әйтей ауылы, Аққайнар № 1-ден 27-ге дейін, Сарыарқа № 1-ден 10-ға дейін, Сарыжайлау № 1-ден 30-ға дейін, Жылысай № 1-ден 22-ге дейін, Бірлік № 1-ден 41-ге дейін, Жүнісбаев № 1-ден 26-ға дейін, Қосынов № 1-ден 13-ке дейін, Жұмбақ төбе № 1-ден 35-ке дейін, Сұлусай № 1-ден 22-ге дейінгі көшелері; "Өмірұзақ" ықшам ауданы № 1-ден 33-ке дейін.
№ 446 сайлау учаскесі.
Орталығы: Еңбекші ауылы, Райымбек көшесі № 2, Еңбекші орта мектебі (фойе, оң жағы), телефон: 39211.

Центр: город Каскелен, улица Кайназар батыра № 34, Каскеленский профессионально-технический колледж имени Санжара Жандосова (фойе, левая сторона), телефон: 30068.
В границах: город Каскелен, улицы: Наурызбая с № 2 по 98 (четная сторона), Намыс с № 1 по 22, Саркырама с № 1 по 107, Акдала с № 1 по 20, Кусжолы с № 1 по 12, Арасан с № 1 по 17, Уркер с № 1 по 11, Молдагуловой с № 1 по 29, Бердикулова с № 1 по 10; переулки: Балдаурен с № 1 по 3, Тулебаева с № 1 по 12.
Избирательный участок № 442.
Центр: город Каскелен, улица Жангозина № 48, средняя школа имени К. Сатпаева, телефон: 23247.
В границах: город Каскелен, улицы: Абая с № 1 по 38, Кошек батыра с № 1 по 41, Макашева с № 1 по 43 (нечетная сторона), Жангозина с № 1 по 48, Момышулы с № 1 по 10; переулок Абая с № 1 по 10; Карасайская центральная районная больница.
Избирательный участок № 443.
Центр: город Каскелен, улица Жайыкты № 2а, детский сад Айголек, телефон: 3001200.
В границах: город Каскелен, улицы: Сайран с № 1 по 36, Адилет с № 1 по 35, Жобалама с № 1 по 35, Сарыарка с № 1 по 15, Кулагер с № 1 по 25, Женис с № 1 по 10, Парасат с № 1 по 15, Актокты с № 1 по 14, Акан Сери с № 1 по 41, Козы Корпеш с № 1 по 47, Баян Сулу с № 1 по 42, Арман с № 1 по 24.
Избирательный участок № 444.
Центр: село Айтей, улица Наурыз № 8, средняя школа имени Косынова (фойе, правая сторона), телефон: 36869.
В границах: село Айтей, улицы: Акжар с № 1 по 39, Алатау с № 1 по 46, Алтын сака с № 1 по 30, Аныракай с № 1 по 41, Байконыр с № 1 по 43, Байтерек с № 1 по 26, Достык с № 1 по 30, Ашекеева с № 1 по 44, Жамбыла с № 1 по 98, Жандосова с № 1 по 34, Желтоксан с № 1 по 32, Желдисай с № 1 по 53, Жеруйык с № 1 по 38, Казыгурт с № 1 по 41, Каратобе с № 1 по 24, Наурыз с № 1 по 89, Теректы с №1 по 27, Бокина с №1 по 32, Улытау с №1 по 4, Акмешит с №1 по 45; переулок: Жамбыла с №1 по 30.
Избирательный участок №445.
Центр: село Айтей, улица Наурыз № 8, средняя школа имени Косынова (фойе, левая сторона), телефон: 36869.
В границах: село Айтей, улицы: Аккайнар с № 1 по 27, Сарыарқа с № 1 по 10, Сарыжайлау с № 1 по 30, Жылысай с № 1 по 22, Бирлик с №1 по 41, Жүнисбаева с №1 по 26, Косынова с №1 по 13, Жумбак тобе с №1 по 35, Сулусай с №1 по 22, микрорайон "Омирузак" с №1 по 33 .
Избирательный участок № 446.
Центр: село Енбекши, улица Райымбека № 2, средняя школа Енбекши (фойе, правая сторона), телефон: 59412.

Шекарасы: Еңбекші ауылы, Жетісу № 1-ден 36-ға дейін, Әзірбаев № 1-ден 12-ге дейін, Әйтеке би № 1-ден 16-ға дейін, Құрманғазы № 1-ден 28-ге дейін, Қазақстан № 1-ден 41-ге дейін, Коваль № 1-ден 9-ға дейін, Ынтымақ № 1-ден 42-ге дейін, Шымбұлақ № 1-ден 22-ге дейін, Алмалы № 1-ден 26-ға дейінгі көшелері.
№ 447 сайлау учаскесі.
Орталығы: Еңбекші ауылы, Райымбек көшесі № 2, Еңбекші орта мектебі (фойе, сол жағы), телефон: 39211.
Шекарасы: Еңбекші ауылы, Асау-Барақ № 1-ден 4-ке дейін, Қалдаяқов № 1-ден 35-ке дейін, Райымбек № 1-ден 21-ге дейінгі көшелері; Құмарал, Сауыншы ауылдары.
№ 448 сайлау учаскесі.
Орталығы: Үштерек ауылы, Береке көшесі № 52, Үштерек орта мектебі, телефон: 3708712
Шекарасы: Үштерек ауылы; бағбандық қоғамдастықтар: "Арай", "Дархан".
№ 449 сайлау учаскесі.
Орталығы: Іргелі ауылы, М. Рахметов көшесі, № 24, Л.Толстой атындағы орта мектеп (фойе, оң жағы), телефон: 3883025.
Шекарасы: Іргелі ауылы, Ақжол № 1-ден 131-ге дейін, С. Бейсембаев № 1-ден 149-ға дейін, Көкдала № 1-ден 70-ке дейінгі көшелері; 1-ші квартал № 1-ден 100-ге дейін, 2-ші квартал № 1-ден 99-ға дейін, 3-ші квартал № 1-ден 90-ға дейін, 5-ші квартал № 1-ден 95-ке дейін, 6-шы квартал № 1-ден 88-ге дейін, 8-ші квартал № 1-ден 96-ға дейін, 9-шы квартал № 1-ден 89-ға дейін, 10-шы квартал № 1-ден 86-ға дейін, 11-ші квартал № 1-ден 84-ке дейін; "КазМис" шаруа қожалықтарының ассоциациясы.
№ 450 сайлау учаскесі.
Орталығы: Іргелі ауылы, Рахметов көшесі, № 24, Л.Толстой атындағы орта мектеп (фойе, сол жағы), телефон: 3883025.
Шекарасы: Іргелі ауылы, Б. Момышұлы № 1-ден 101-ге дейін, Достық № 1-ден 137-ге дейін, Жароков № 1-ден 92-ге дейін, Жетісу № 1-ден 109-ға дейін, Рахметов № 1-ден 125-ке дейінгі көшелері.
№ 451 сайлау учаскесі.
Орталығы: Кемертоған ауылы, 8-ші квартал № 269, Кемертоған орта мектебі, телефон: 3883024.
Шекарасы: Кемертоған ауылы, бағбандық қоғамдастықтар: "Красные маки", "Қызыл бөрік сай", "Энергоиспытатель", "Маяк", "Верный маяк", "Қайнар тау", "Учитель", "Цветущий сад", "Машиностроитель", "Орбита", "Агропромовец", "Шырынды сай", "Нива", "Ласточка", "Мелиоратор", "Дружба", "Горизонтоиспытатель", "Драмтеатр".
№ 452 сайлау учаскесі.
Орталығы: Іргелі ауылы, Қонаев көшесі, № 80, Іргелі ауылының Мәдениет үйі (фойе, оң жағы), телефон: 3883529.
Шекарасы: Іргелі ауылы, Абай № 1-ден 40-қа дейін, Алмалы № 1-ден 45-ке дейін, Қонаев № 1-ден 182-ге дейін, Сапарлыжол № 1-ден 18-ге дейін, Жастар № 1-ден 51-ге дейінгі көшелері; Алматы-Бішкек тасжолы № 646, № 7093.
№ 453 сайлау учаскесі.
Орталығы: Іргелі ауылы, Қонаев көшесі, № 80, Іргелі ауылының Мәдениет үйі (фойе, сол жағы), телефон: 3883529.

В границах: село Енбекши, улицы: Жетису с №1 по 36, Азербаева с №1 по 12, Айтеке би с №1 по 16, Курмангазы с №1 по 28, Казахстан с с №1 по 41, Коваль с №1 по 9, Ынтымак с №1 по 42, Шымбулак с № 1 по 22, Алмалы с №1 по 26.
Избирательный участок № 447.
Центр: село Енбекши, улица Райымбека № 2, средняя школа Енбекши (фойе, левая сторона), телефон: 59412.
В границах: село Енбекши, улицы: Асау-Барак с №1 по 4, Калдаякова с № 1по 35, Райымбека с № 1 по 21; села Кумарал, Сауыншы.
Избирательный участок №448.
Центр: село Уштерек, улица Береке №52, средняя школа Уштерек, телефон: 3708712
В границах: село Уштерек; садоводческие общества: "Арай", "Дархан".
Избирательный участок № 449.
Центр: село Иргели, улица М. Рахметова № 24, средняя школа имени Л.Толстого (фойе, правая сторона), телефон: 3883025.
Границы: село Иргели, улицы: Акжол № с 1 по 131, Бейсембаева с № 1 по 149, Кокдала с №1 по 70, квартал -1 с №1 по 100, квартал-2 с №1 по 99, квартал-3 с №1 по 90, квартал-5 с №1 по 95, квартал-6 с №1 по 88, квартал-8 с №1 по 96, квартал-9 с №1 по 89, квартал-10 с №1 по 86, квартал-11 с №1 по 84; ассоциация крестьянских хозяйств "КазМис".
Избирательный участок № 450.
Центр: село Иргели, улица М. Рахметова № 24, средняя школа имени Л.Толстого (фойе, левая сторона), телефон: 3883025.
Границы: село Иргели, улицы: Б. Момышулы с № 1 по 101, Достык с №1 по 137, Жарокова с № 1 по 92, Жетису с № 1 по 109, М. Рахметова с № 1 по 125;
Избирательный участок № 451.
Центр: село Кемертоган, квартал-8 № 269, средняя школа Кемертоган, телефон: 3883024.
Границы: село Кемертоган; садоводческие общества: "Красные маки", "Кызыл бориксай", "Энергоиспытатель", "Маяк", "Верный маяк", "Кайнар тау", "Учитель", "Цветущий сад", "Машиностроитель", "Орбита", "Агропромовец", "Шырындысай", "Нива", "Ласточка", "Мелиоратор", "Дружба", "Горизонтоиспытатель", "Драмтеатр".
Избирательный участок № 452.
Центр: село Иргели, улица Кунаева, № 80, Дом культуры села Иргели (фойе, правая сторона), телефон: 3883529.
Границы: село Иргели, улицы: Абая с № 1 по 40, Алмалы с № 1 по 45, Кунаева с № 1 по 182, Сапарлыжол с № 1 по 18, Жастар с № 1 по 51; трасса Алматы-Бишкек № 646, № 7093.
Избирательный участок № 453.
Центр: село Иргели, улица Кунаева, № 80, Дом культуры села Иргели (фойе, левая сторона), телефон: 3883529.

Шекарасы: Іргелі ауылы, Исағұлов № 1-ден 162-ге дейін, Жаңа жұлдыз № 1-ден 70-ке дейін, Мерей № 1-ден 119-ға дейін, Самал № 1-ден 30-ға дейін, Шұғыла № 1-ден 68-ге дейін, Ынтымақ № 1-ден 91-ге дейінгі көшелері; 4-ші квартал № 1-ден 80-ге дейін, 7-ші квартал № 1-ден 88-ге дейін; "Нұрлытаң" ықшам ауданы № 1-ден 65-ке дейін.
№ 454 сайлау учаскесі.
Орталығы: Іргелі ауылы, "Асыл Арман" тұрғын үй кешені № 10, "Асыл Арман" тұрғын үй кешенінің дәрігерлік амбулаториясы (оң жағы), телефон: 2966159.
Шекарасы: Іргелі ауылы, "Асыл Арман" тұрғын үй кешені № 1-ден 10-ға дейін.
№ 455 сайлау учаскесі.
Орталығы: Іргелі ауылы, "Асыл Арман" тұрғын үй кешені № 10, "Асыл Арман" тұрғын үй кешенінің дәрігерлік амбулаториясы (сол жағы), телефон: 2966159.
Шекарасы: Іргелі ауылы, "Асыл Арман" тұрғын үй кешені № 11-ден 21-ге дейін.
№ 456 сайлау учаскесі.
Орталығы: Көксай ауылы, Наурызбай көшесі № 108, М.Мәметова атындағы орта мектеп (оң жақ қанаты), телефон: 3608063.
Шекарасы: Көксай ауылы, Ақсай № 1-ден 58-ге дейін, Балдырған № 1-ден 97-ге дейін, Бейбітшілік № 1-ден 53-ке дейін, Жасұлан № 1-ден 189-ға дейін, М. Мәметова № 1-ден 53-ке дейін, Наурызбай № 1-ден 198-ге дейін, Пушкин № 1-ден 48-ге дейінгі көшелері; 1-ші квартал № 1-ден 98-ге дейін, 2-ші квартал № 1-ден 96-ға дейін, 3-ші квартал № 1-ден 92-ге дейін, 4-ші квартал № 1-ден 90-ға дейін, 5-ші квартал № 1-ден 96-ға дейін, 6-шы квартал № 1-ден 86-ға дейін, 7-ші квартал № 1-ден 88-ге дейін, 8-ші квартал № 1-ден 88-ге дейін, 9-шы квартал № 1-ден 92-ге дейін, 10-шы квартал № 1-ден 96-ға дейін, 11-ші квартал № 1-ден 90-ға дейін.
№ 457 сайлау учаскесі.
Орталығы: Көксай ауылы, Наурызбай көшесі № 108, М.Мәметова атындағы орта мектеп (сол жақ қанаты), телефон: 3608063.
Шекарасы: Көксай ауылы, Арай № 1-ден 268-ге дейін, Ардагер № 1-ден 144-ке дейін, Береке № 1-ден 81-ге дейін, Жамбыл № 1-ден 127-ге дейін, Жаңа ғасыр № 1-ден 89-ға дейін, Желтоқсан № 1-ден 58-ге дейін, Мереке № 1-ден 48-ге дейінгі көшелері; 12-ші квартал № 1-ден 80-ге дейін,13-ші квартал № 1-ден 98-ге дейін, 14-ші квартал № 1-ден 96-ға дейін, 15-ші квартал № 1-ден 88-ге дейін.
№ 458 сайлау учаскесі.
Орталығы: Көксай ауылы, Қожабеков көшесі № 1, Көксай дәрігерлік емханасы, телефон: 3608027.
Шекарасы: Көксай ауылы, Атшабаров № 1-ден 157-ге дейін, Жеңіс № 1-ден 110-ға дейін, Қожабеков № 1-ден 126-ға дейін, Шоқпар № 1-ден 128-ге дейін, Таңшолпан № 1-ден 109-ға дейін, Тәуелсіздік № 1-ден 134-ке дейін, Ұлттар достығы № 1-ден 58-ге дейінгі көшелері; "Үлгілі" ықшам ауданы № 1-ден 114-ке дейін, "Ақсай" ықшам ауданы № 1-ден 70-ке дейін.
№ 459 сайлау учаскесі.

Границы: село Иргели, улицы: Исагулова с № 1 по 162, Жана жулдыз с № 1 по 70, Мерей с № 1 по 119, Самал с № 1 по 30, Шугыла с № 1 по 68, Ынтымак с № 1 по 91; квартал-4 с №1 по 80, квартал-7 с №1 по 88; микрорайон "Нурлытан" с № 1 по 65.
Избирательный участок № 454.
Центр: село Иргели, жилой комплекс "Асыл Арман" № 10, врачебная амбулатория жилого комплекса "Асыл Арман" (правая сторона), телефон: 2966159.
Границы: село Иргели, жилой комплекс "Асыл Арман" с № 1 по 10.
Избирательный участок № 455.
Центр: село Иргели, жилой комплекс "Асыл Арман", № 10, врачебная амбулатория жилого комплекса "Асыл Арман" (левая сторона), телефон: 2966159.
Границы: село Иргели, жилой комплекс "Асыл Арман" с № 11 по 21.
Избирательный участок № 456.
Центр: село Коксай, улица Наурызбая, № 108, средняя школа имени М. Маметовой ( правое крыло), телефон: 3608063.
Границы: село Коксай, улицы: Аксай с № 1 по 58, Балдырган с № 1 по 97, Бейбитшилик с № 1 по 53, Жасулан с № 1 по 189, М. Маметовой с № 1 по 53, Наурызбая с № 1 по 198, Пушкина с № 1 по 48; квартал-1 с № 1 по 98, квартал-2 с № 1 по 96, квартал-3 с № 1 по 92, квартал-4 с № 1 по 90, квартал-5 с № 1 по 96, квартал-6 с № 1 по 86, квартал-7 с № 1 по 88, квартал-8 с № 1 по 88, квартал-9 с № 1 по 92, квартал-10 с № 1 по 96, квартал-11 с № 1 по 90.
Избирательный участок № 457.
Центр: село Коксай, улица Наурызбай, № 108, средняя школа имени М. Маметовой (левое крыло), телефон: 3608063.
Границы: село Коксай, улицы: Арай с № 1 по 268, Ардагер с № 1 по 144, Береке с № 1 по 81, Жамбыл с № 1 по 127, Жана гасыр с № 1 по 89, Желтоксан с № 1 по 58, Мереке с № 1 по 48; квартал-12 с № 1 по 80, квартал-13 с № 1 по 98, квартал-14 с № 1 по 96, квартал-15 с № 1 по 88.
Избирательный участок № 458.
Центр: село Коксай, улица Кожабекова № 1, врачебная амбулатория села Коксай, телефон: 3608027.
Границы: село Коксай, улицы: Атшабарова с № 1 по 157, Женис с № 1 по 110, Кожабекова с № 1 по 126, Шокпар с № 1 по 128, Таншолпан с № 1 по 109, Тауелсиздик с № 1 по 134, Улттар достыгы с № 1 по 58; микрорайоны: "Улгили" от № 1 по 114, "Аксай" с № 1 по 70.
Избирательный участок № 459.

Орталығы: Шамалған ауылы, Байтұрсынов көшесі № 38, Шамалған орта мектеп – гимназиясы (фойе, оң жағы), телефон: 50574.
Шекарасы: Шамалған ауылы, Байтұрсынов № 1-ден 30-ға дейін, Панфилов № 1-ден 96-ға дейін, Әуезов № 1-ден 95-ке дейін, Әшекеев № 1-ден 24-ке дейін, Төле би № 1-ден 72-ге дейін, Өтеген батыр № 1-ден 65-ке дейін, Жібек жолы № 1-ден 75-ке дейін (тақ жағы), Жетісу № 27-ден 42-ге дейін, Сауытқан № 1-ден 12-ге дейін, Әділбеков № 1-ден 62-ге дейін, Қонаев № 35-тен 68-ге дейін, Мақатаев № 35-тен 86-ға дейін, Қабанбай батыр № 1-ден 33-ке дейінгі көшелері.
№ 460 сайлау учаскесі.
Орталығы: Шамалған ауылы, Байтұрсынов көшесі № 38, Шамалған орта мектеп – гимназиясы (фойе, сол жағы), телефон: 50574.
Шекарасы: Шамалған ауылы, Амангелді № 1-ден 15-ке дейін, Достық № 1-ден 14-ке дейін, Жастар № 1-ден 18-ге дейін, Мамыр № 1-ден 70-ке дейін, Желтоқсан № 1-ден 39-ға дейін, Дегерес № 1-ден 56-ға дейін, Нұра № 1-ден 40-қа дейін, Сат № 1-ден 10-ға дейінгі көшелері.
№ 461 сайлау учаскесі.
Орталығы: Шамалған ауылы, Өтеген батыр көшесі № 40, М.Әуезов атындағы орта мектебі, телефон: 54740.
Шекарасы: Шамалған ауылы, Жібек жолы № 4-тен 88-ге дейін (жұп жағы), Бөгенбай батыр № 1-ден 73-ке дейін, Әбіш № 1-ден 89-ға дейін, Боламбаев № 1-ден 17-ге дейін, Домалақ ана № 1-ден 101-ге дейін, Қапал батыр № 1-ден 111-ге дейінгі көшелері.
№ 462 сайлау учаскесі.
Орталығы: Шамалған ауылы, Рысқұлова № 58а, Шамалған ауылы орта мектебі, телефон: 50214.
Шекарасы: Шамалған ауылы, Рысқұлов № 1-ден 99-ға дейін, Жетісу № 1-ден 26-ға дейін, Әділбеков № 63-тен 94-ке дейін, Қонаев № 1-ден 34-ке дейін, Мақатаев № 1-ден 34-ке дейін, Жанқожа батыр № 1-ден 44-ке дейін, Молдағұлова № 1-ден 6-ға дейінгі көшелері; Айқым ауылы.
№ 463 сайлау учаскесі.
Орталығы: Шамалған ауылы, Жібек жолы көшесі № 83, Қарасай батыр атындағы орта мектеп (фойе, оң жағы), телефон: 54973.
Шекарасы: Шамалған ауылы, Әуезов № 96-дан 137-ге дейін, Төле би № 73-тен 136-ға дейін, Момышұлы № 1-ден 36-ға дейін, Өтеген батыр № 66-дан 108-ге дейін, Жібек жолы № 77-ден 131-ге дейін (тақ жағы) және № 90-нан 132-ге дейін (жұп жағы), Жеңіс № 1-ден 8-ге дейін, Қарасай батыр № 1-ден 17-ге дейінгі көшелері.
№ 464 сайлау учаскесі.
Орталығы: Шамалған ауылы, Жібек жолы көшесі № 83, Қарасай батыр атындағы орта мектеп (фойе, сол жағы), телефон: 54973.
Шекарасы: Шамалған ауылы, Әбіш № 89-дан 154-ке дейін, Баубеков № 1-ден 26-ға дейін, Тілендиев № 1-ден 34-ке дейін, Домалақ ана № 102-ден 134-ке дейін, Қапал батыр № 112-ден 137-ге дейін, Рысқұлов № 100-ден 121-ге дейін, Алдашев № 1-ден 65-ке дейін, Әлжан № 1-ден 64-ке дейін, Жетісу № 43-тен 66-ға дейін, Суық төбе № 1-ден 14-ке дейін, Еңбек № 1-ден 57-ге дейінгі көшелері.
№ 465 сайлау учаскесі.
Орталығы: Шамалған ауылы, Наурыз № 62, Үшқоңыр қазақ орта мектебі (фойе, оң жағы), телефон: 50750.
Шекарасы: Шамалған ауылы, Байтұрсынов № 31-ден 142-ге дейін, Панфилов № 97-ден 137-ге дейін, Сауытқан № 12-ден 57-ге дейін, Қонаев № 69-дан 74-ке дейін, Шамалған су шаруашылығы колледжінің үйлері № 3-тен 10-ға дейін, Жамбыл № 1-ден 121-ге дейін, Алдашев № 68-ден 89-ға дейін, Әлжан ана № 65-тен 71-ге дейін, Жетісу № 62-ден 92-ге дейін, Қарасай батыр № 18-ден 34-ке дейін, Наурыз № 1-ден 62-ге дейінгі көшелері.
№ 466 сайлау учаскесі.
Орталығы: Шамалған ауылы, Наурыз № 62, Үшқоңыр қазақ орта мектебі (фойе, сол жағы), телефон: 50750.

Центр: село Шамалган, улица Байтурсынова № 38, средняя школа-гимназия села Шамалган (фойе, правая сторона), телефон: 50574.
В границах: село Шамалган, улицы: Байтурсынова с № 1 по 30, Панфилова с № 1 по 96, Ауэзова с № 1 по 95, Ашекеева с № 1 по 24, Толе би с № 1 по 72, Отеген батыра с № 1 по 65, Жибек жолы с № 1 по 75 (нечетная сторона), Жетысу с № 27 по 42, Сауыткан с № 1 по 12, Адильбекова с № 1 по 62, Кунаева с № 35 по 68, Макатаева с № 35 по 86, Кабанбай батыра с № 1 по 33.
Избирательный участок №460.
Центр: село Шамалган, улица Байтурсынова № 38, средняя школа-гимназия села Шамалган (фойе, левая сторона), телефон: 50574.
В границах: село Шамалган, улицы: Амангельды с № 1 по 15, Достык с № 1 по 14, Жастар с № 1 по 18, Мамыр с № 1 по 70, Желтоксан с № 1 по 39, Дегерес с № 1 по 56, Нура с № 1 по 40, Сат с № 1 по 10.
Избирательный участок № 461.
Центр: село Шамалган, улица Отеген батыра № 40, средняя школа имени М. Ауэзова, телефон: 54740.
В границах: село Шамалган, улицы: Жибек жолы с № 4 по 88 (четная сторона), Богенбай батыра с № 1 по 73, Абиш с № 1 по 89, Боламбаева с № 1 по 17, Домалак ана с № 1 по 101, Капал батыра с № 1 по 111.
Избирательный участок №462.
Центр: село Шамалган, улица Рыскулова № 58, средняя школа села Шамалган, телефон: 50214.
В границах: село Шамалган, улицы: Рыскулова с № 1 по 99, Жетысу с № 1 по 26, Адильбекова с № 63 по 94, Кунаева с № 1 по 34, Макатаева с № 1 по 34, Жанкожа батыра с № 1 по 44, Молдагуловой с № 1 по 6; село Айкым.
Избирательный участок № 463.
Центр: село Шамалган, улица Жибек жолы № 83, средняя школа имени Карасай батыра (фойе, правая сторона), телефон: 56591.
В границах: село Шамалган, улицы: Ауэзова с № 96 по 137, Толе би с № 73 по 136, Момышулы с № 1 по 36, Отеген батыра с № 66 по 108, Жибек жолы с № 77 по 131 (нечетная сторона) и с № 90 по 132 (четная сторона), Женис с № 1 по № 8, Карасай батыра с № 1 по 17.
Избирательный участок №464.
Центр: село Шамалган, улица Жибек жолы № 83, средняя школа имени Карасай батыра (фойе, левая сторона), телефон: 56591.
В границах: село Шамалган, улицы: Абиш с № 89 по 154, Баубекова с № 1 по 26, Тлендиева с № 1 по 34, Домалак ана с № 102 по 134, Капал батыра с № 112 по 137, Рыскулова с № 100 по 121, Алдашева с № 1 по 65, Алжан с № 1 по 64, Жетысу с № 43 по 66, Суык тобе с № 1 по 14, Енбек с № 1 по 57.
Избирательный участок № 465.
Центр: село Шамалган, улица Наурыз № 62, Ушконырская казахская средняя школа (фойе, правая сторона), телефон: 50750.
В границах: село Шамалган, улицы: Байтурсынова с № 31 по 142, Панфилова с № 97 по 137, Сауыткан с № 12 по 57, Кунаева с № 69 по 74, дома Шамалганского колледжа водного хозяйства с № 3 по 10, Жамбыла с № 1 по 121, Алдашева с № 68 по 89, Алжан ана с № 65 по 71, Жетысу с № 62 по 92, Карасай батыра с № 18 по 34, Наурыз с № 1 по 68.
Избирательный участок №466.
Центр: село Шамалган, улица Наурыз № 62, Ушконырская казахская средняя школа (фойе, левая сторона), телефон: 50750.

Шекарасы: Шамалған ауылы, Тасқын № 1-ден 15-ке дейін, Қайрат № 1-ден 32-ге дейін, Таусамалы № 1-ден 32-ге дейінгі көшелері; бағбандық қоғамдастықтар: "Алатау", "Шамалған", "Эдельвейс", "Зоренька", "Алатау-Байқоңыр", "Автомобилист", "Дорожник", "Геофизик", "Монтажник", "Үшқоңыр".
№ 467 сайлау учаскесі.
Орталығы: Бекболат ауылы, Мектеп көшесі № 1, 1-ші Май атындағы орта мектеп (фойе, оң жағы), телефон: 51539.
Шекарасы: Бекболат ауылы, Абай көшесі № 1-ден 91-ге дейін, Шалқар № 1-ден 47-ге дейін , Жетісу № 1-ден 102-ге дейін; Жамбыл № 1-ден 89-ға дейін; Атамекен № 1-ден 25-ке дейін, Амангелды № 1-ден 32-ге дейін, Мектеп № 1-ден 7-ге дейін, Байконыр № 1-ден 24-ке дейін, Депутат № 1-ден 6-ға дейін, Желтоксан № 1-ден 15-ке дейін, Ақжайық № 1-ден 31-ге дейін, Жайлау № 1-ден 18-ге дейін, Майбулак № 1-ден 110-ға дейін, Жандосов № 1-ден 55-ке дейін, Жастар № 1-ден 45-ке дейінгі көшелері.
№ 468 сайлау учаскесі.
Орталығы: Бекболат ауылы, Мектеп көшесі № 1, Бірінші Май атындағы орта мектеп (фойе, сол жағы), телефон: 51539.
Шекарасы: Бекболат ауылы, Жаңа ғасыр № 1-ден 180-ге дейін, Достык № 1-ден 65-ке дейін, Самал № 1-ден 20-ға дейін, Коккайнар № 1-ден 30-ға дейін, Алатау № 1-ден 80-ге дейін, Қасқасу № 1-ден 24-ке дейін, Барибаева № 1-ден 72-ге дейін, Ұлттар достығы № 1-ден 17-ге дейін, Талапкер № 1-ден 18-ге дейін, Бұрған № 1-ден 10-ға дейін, Болашак № 1-ден 12-ге дейін, Бәйтерек № 1-ден 17-ге дейін, Көктөбе № 1-ден 18-ге дейін, Көкжиек № 1-ден 19-ға дейін, Таусамалы № 1-ден 22-ге дейін, Үшқоныр № 1-ден 18-ге дейін, Бірлік № 1-ден 50-ге дейін, Достық № 1-ден 12-ге дейін, Ынтымақ № 1-ден 12-ге дейінгі көшелері; Сауыншы ауылы.
№ 469 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қайнар ауылы, Бобров көшесі № 3, Қайнар орта мектебі, телефон: 37565.
Шекарасы: Қайнар ауылы.
№ 470 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жандосов ауылы, Темірбеков көшесі № 16, О.Жандосов атындағы орта мектеп (№1 корпусы),телефон: 42057.
Шекарасы: Жандосов ауылы, Айдарлы № 1-ден 15-ке дейін, Ақбастау № 1-ден 66-ға дейін, Ақжайық № 1-ден 37-ге дейін, Әлімқұлов № 1-ден 48-ге дейін, Алмарасан № 1-ден 5-ке дейін, Балбұлақ № 1-ден 7-ге дейін, Балғын № 1-ден 37-ге дейін, Балдырған № 1-ден 37-ге дейін, Береке № 1-ден 39-ға дейін, Жалын № 1-ден 32-ге дейін, Жамбыл № 1-ден 18-ге дейін, Жібек Жолы № 1-ден 57-ге дейін, Жусан № 1-ден 28-ге дейін, Тоғаев № 1-ден 28-ге дейін, Қасқасу № 1-ден 29-ға дейін, Наурызбай № 1-ден 88-ге дейін, Сәйгүлік №1-ден 32-ге дейін, Саяжай № 1-ден 36-ға дейін, Сопиев № 1-ден 36-ға дейін, Талапкер № 1-ден 13-ке дейін, Тастыбұлақ № 1-ден 25-ке дейін, Ұлттар достығы № 1-ден 82-ге дейін, Шапағат № 1-ден 9-ға дейін, Баянды № 1-ден 10-ға дейін, Самұрық № 1-ден 8-ге дейін, Алаш № 1-ден 5-ке дейін, Көктем № 1-ден 4-ке дейін, Аққайың № 1-ден 6-ға дейін, Бозторғай № 1-ден 8-ге дейін, Шөләдір № 1-ден 7-ге дейін, Құлагер № 1-ден 4-ке дейін, Шығыс № 1-ден 5-ке дейін, Қаражанов № 1-ден 45-ке дейін, Темірбеков № 1-ден 29-ға дейінгі көшелері.
№ 471 сайлау учаскесі.

В границах: село Шамалган, улицы: Таскын с № 1 по 15, Кайрат с № 1 по 32, Таусамалы с № 1 по 32; садоводческие общества: "Алатау", "Шамалган", "Эдельвейс", "Зоренька", "Алатау-Байконыр", "Автомобилист", "Дорожник", "Геофизик", "Монтажник", "Ушконыр".
Избирательный участок № 467.
Центр: село Бекболат, улица Мектеп № 1, средняя школа имени 1-Мая (фойе, правая сторона), телефон: 51539.
В границах: село Бекболат, улицы: Абая с № 1 по 91; Шалкар с № 1 по 47; Жетысу с № 1 по 102; Жамбыла с № 1 по 89; Атамекен с № 1 по 25, Амангельды с № 1 по 32, Мектеп с № 1 по 7, Байконыр с № 1 по 24, Депутатская с № 1 по 6, Желтоксан с № 1 по 15, Акжайык с № 1 по 31, Жайлау с № 1 по 18, Майбулак с № 1 по 110, Жандосова с № 1 по 55, Жастар с № 1 по 45.
Избирательный участок № 468.
Центр: село Бекболат, улица Мектеп № 1, средняя школа имени 1-Мая (фойе, левая сторона), телефон: 51539.
В границах: село Бекболат, улицы: Жана гасыр с № 1 по 180, Достык с № 1 по 65, Самал с № 1 по 20, Коккайнар с № 1 по 30, Алатау с № 1 по 80, Каскасу с № 1 по 24, Барибаева с № 1 по 72, Улттар достыгы с № 1 по 17, Талапкер с № 1 по 18, Бурган с № 1 по 10, Болашак с № 1 по 12, Байтерек с № 1 по 17, Коктобе с № 1 по 18, Кокжиек с № 1 по 19, Таусамалы с № 1 по 22, Ушконыр с № 1 по 18, Бирлик с № 1 по 50, Достык с № 1 по 12, Ынтымак с № 1 по 12; село Сауыншы.
Избирательный участок № 469.
Центр: село Кайнар, улица Боброва № 3, Кайнарская средняя школа, телефон: 37565.
В границах: село Кайнар.
Избирательный участок № 470.
Центр: село Жандосово, улица Темирбекова № 16, средняя школа имени О. Жандосова (корпус № 1), телефон: 42057.
В границах: село Жандосово, улицы: Айдарлы с № 1 по 15, Акбастау с № 1 по 66, Акжайык с № 1 по 37, Алимкулова с № 1 по 48, Алмарасан с № 1 по 5, Балбулак с № 1 по 7, Балгын с № 1 по 37, Балдырган с № 1 по 37, Береке с № 1 по 39, Жалын с № 1 по 32 , Жамбыла с № 1 по 18, Жибек жолы с № 1 по 57, Жусан с № 1 по 28, Тогаева с № 1 по 28, Каскасу с № 1 по 29, Наурызбая с № 1 по 88, Сайгулик с № 1 по 32, Саяжай с № 1 по 36, Сопиева с № 1 по 36, Талапкер с № 1 по 13, Тастыбулак с № 1 по 25, Улттар достыгы с № 1 по 82, Шапагат с № 1 по 9, Баянды с № 1 по 10, Самурык с № 1 по 8, Алаш с № 1 по 5, Коктем с № 1 по 4, Аккайын с № 1 по 6, Бозторгай с № 1 по 8, Шоладыр с № 1 по 7, Кулагер с № 1 по 4, Шыгыс с № 1 по 5, Каражанова с № 1 по 45, Темирбекова с № 1 по 29.
Избирательный участок № 471.

Орталығы: Жандосов ауылы, Темірбеков көшесі № 16а, О.Жандосов атындағы орта мектеп (№ 2 корпусы), телефон: 42058
Шекарасы: Жандосов ауылы, Темірбеков № 30-дан 79-ға дейін, Ардагерлер № 1-ден 77-ге дейін, Балауса № 1-ден 10-ға дейін, Бәрібаев № 1-ден 39-ға дейін, Диірмен № 1-ден 51-ге дейін, Көкжиек № 1-ден 10-ға дейін, Жаңа ауыл № 1-ден 4-ке дейін, Ақсу № 1-ден 2-ге дейін, Омаров № 1-ден 56-ға дейін, Райымбек № 1-ден 69-ға дейін, Самал № 1-ден 30-ға дейін, Сүйінбай № 1-ден 28-ге дейін, Бокин № 1-ден 30-ға дейін, Төле би № 1-ден 10-ға дейін, Тұлпар № 1-ден 14-ке дейін, Үйтас № 1-ден 52-ге дейін, Мамыр № 1-ден 15-ке дейін, Қыран № 1-ден 4-ке дейін, Жағажай № 1-ден 8-ге дейін, Жайлау № 1-ден 5-ке дейін, Балдәурен № 1-ден 10-ға дейін, Қызғалдақ № 1-ден 6-ға дейін, Нұрлы № 1-ден 5-ке дейін, Шұғыла № 1-ден 8-ге дейін, Атамекен № 1-ден 8-ге дейін, Қазына № 1-ден 8-ге дейін, Қарасу № 1-ден 10-ға дейін, Сұңқар № 1-ден 7-ге дейін, Бәйтерек № 1-ден 3-ке дейін, Жұлдыз № 1-ден 5-ке дейін, Алмалы № 1-ден 10-ға дейінгі көшелері; бағбандық қоғамдастығы "Береке Фино"; Қайрат ауылы.
№ 472 сайлау учаскесі.
Орталығы: Шалқар ауылы, 4-ші квартал № 69а, Шалқар орта мектебі (фойе, оң жағы), телефон: 39220.
Шекарасы: Шалқар ауылы, Сейфуллин № 1-ден 86-ға дейін, Аққайнар № 1-ден 53-ке дейін, Ақбұлақ № 1-ден 76-ға дейін, Жетісу № 1-ден 70-ке дейін, Жамбыл № 1-ден 81-ге дейін, Әзербаев № 1-ден 84-ке дейін, Маметова № 1-ден 68-ға дейін, Сапарлы № 1-ден 59-ға дейін, Жеңіс № 1-ден 68-ге дейінгі көшелері; 2-ші квартал № 1-ден 10-ға дейін.
№ 473 сайлау учаскесі.
Орталығы: Шалқар ауылы, 4-ші квартал № 69а, Шалқар орта мектебі (фойе, сол жағы), телефон: 39220.
Шекарасы: Шалқар ауылы, Абай № 1-ден 133-ке дейін, Қонаев № 1-ден 88-ге дейін, Қажымұқан № 1-ден 88-ге дейін, Жaстар № 1 - ден 61-ге дейін, Болашақ № 1-ден 66-ға дейін, Алпамыс № 1-ден 55-ке дейін, Таңқурай № 1-ден 79-ға дейін, Дорбудка № 1-ден 34-ке дейін, Желтоқсан № 1-ден 71-ге дейінгі көшелері; 4-ші квартал № 1-ден 69а-ға дейін, 5-ші квартал № 1-ден 10-ға дейін.
№ 474 сайлау учаскесі.
Орталығы: Тұрар ауылы, Көпбаев көшесі № 21, Байсалбаев атындағы орта мектеп (акт залы), телефон: 59921.
Шекарасы: Тұрар ауылы, Жамбыл № 1-ден 20-ға дейін, Бәрібаев № 1-ден 19-ға дейін, Бокин № 1-ден 25-ке дейін, Болысов № 1-ден 23-ке дейін, Панфилов № 1-ден 21-ге дейін, Байжарасов № 1-ден 12-ге дейін, Қонаев № 1-ден 38-ге дейін, Қожахметов № 1-ден 40-қа дейін, Көпбаев № 1-ден 16-ға дейін, Омарбеков № 1-ден 26-ға дейінгі көшелері.
№ 475 сайлау учаскесі.
Орталығы: Тұрар ауылы, Көпбаев көшесі № 21, Байсалбаев атындағы орта мектеп (кабинет № 1), телефон: 59921.

Центр: село Жандосово, улица Темирбекова № 16а, средняя школа имени О. Жандосова (корпус № 2), телефон: 42058.
В границах: село Жандосово, улицы: Темирбекова с № 30 по 79, Ардагерлер с № 1 по 77, Балауса с № 1 по 10, Барибаева с № 1 по 39, Дирмен с № 1 по 51, Кокжиек с № 1 по 10, Жана ауыл с № 1 по 4, Аксу с № 1 по 2, Омарова с № 1 по 56, Райымбека с № 1 по 69, Самал с № 1 по 30, Суюнбая с № 1 по 28, Бокина с № 1 по 30, Толе би с № 1 по 10, Тулпар с № 1 по 14, Уйтас с № 1 по 52, Мамыр с № 1 по 15, Кыран с № 1 по 4, Жагажай с № 1 по 8, Жайлау с № 1 по 5, Балдаурен с № 1 по 10, Кызгалдак с № 1 по 6, Нурлы с № 1 по 5, Шугыла с № 1 по 8, Атамекен с № 1 по 8, Казына с № 1 по 8, Карасу с № 1 по 10, Сункар с № 1 по 7, Байтерек с № 1 по 3, Жулдыз с № 1 по 5, Алмалы с № 1 по 10; садоводческое общество "Береке Фино"; село Кайрат.
Избирательный участок № 472.
Центр: село Шалкар, квартал 4 № 69а, средняя школа Шалкар (фойе, правая сторона), телефон: 39220.
В границах: село Шалкар, улицы: Сейфуллина с № 1 по 86, Аккайнар с № 1 по 53, Акбулак с № 1 по 76, Жетысу с № 1 по 70, Жамбыла с № 1 по 81, Азербаева с № 1 по 84, Маметовой с № 1 по 68, Сапарлы с № 1 по 59, Женис с № 1 по 68; квартал – 2 с № 1 по 10.
Избирательный участок № 473.
Центр: село Шалкар, квартал 4 № 69а, средняя школа Шалкар (фойе, левая сторона), телефон: 39220.
В границах: село Шалкар, улицы: Абая с № 1 по 133, Кунаева с № 1 по 88, Кажымукана с № 1 по 88, Жастар с № 1 по 61, Болашак с № 1 по 66, Алпамыс с № 1 по 55, Танкурай с № 1 по 79, Дорбудка с № 1 по 34, Желтоксан с № 1 по 71; квартал – 4 с № 1 по 69а, квартал – 5 с № 1 по 10.
Избирательный участок № 474.
Центр: село Турар, улица Копбаева № 21, средняя школа имени Байсалбаева (актовый зал), телефон: 59921.
В границах: село Турар, улицы: Жамбыла с № 1 по 20, Барибаева с № 1 по 19, Бокина с № 1 по 25, Болысова с № 1 по 23, Панфилова с № 1 по 21, Байжарасова с № 1 по 12, Кунаева с № 1 по 38, Кожахметова с № 1 по 40, Копбаева с № 1 по 21, Омарбекова с № 1 по 26.
Избирательный участок № 475.
Центр: село Турар, улица Копбаева № 21, средняя школа имени Байсалбаева (кабинет №1), телефон: 59921.

Шекарасы: Тұрар ауылы, Абай № 1-ден 32-ге дейін, Мұқанов № 1-ден 31-ге дейін, Рысқұлов № 1-ден 8-ге дейін, Алтынсарин № 1-ден 10-ға дейін, Нұрпейісов № 1-ден 10-ға дейін, Арай № 1-ден 120-ға дейін, Көкбұлақ № 1-ден 36-ға дейін, Қазанғап №1-ден 38-ге дейін,Ұлан № 1-ден 23-ке дейінгі көшелері; Сүт өндіру фермасы № 1-ден 50-ге дейін.
№ 476 сайлау учаскесі.
Орталығы: Көлащы ауылы, Байжарасов көшесі № 2, Бәрібаев атындағы орта мектеп, телефон: 58493.
Шекарасы: Көлащы ауылы.
№ 477 сайлау учаскесі.
Орталығы: Шамалған бекеті, Дүйсеков көшесі № 42а, Шамалған бекетіндегі қазақ орта мектебі (фойе), телефон: 58755.
Шекарасы: Шамалған бекеті, Дүйсеков көшесі № 50-ден 147- ге дейін,
Алмалы № 1-ден № 36-ға дейін, Береке № 1-ден 26-ға дейін, Жаңадәуір № 1-ден № 36-ға дейін, Жаңалық № 1-ден 45-ке дейін, Жандосов № 1-ден 39-ға дейін, Жансүгіров № 16-дан 32-ге дейін, Жерұйық № 1-ден 26-ға дейін, Панфилов № 1-ден 47-ге дейін, Рысқұлов № 1-ден 54-ке дейін, Сейфуллин № 1-ден 64-ке дейін,Үңгіртас №1-ден 56-ға дейін, Ынтымақ №1-ден 56-ға дейінгі көшелері.
№ 478 сайлау учаскесі.
Орталығы: Шамалған бекеті, Дүйсеков көшесі № 42а, Шамалған бекетіндегі қазақ орта мектебі (спорт залы), телефон: 58755.
Шекарасы: Шамалған бекеті, Ақдала № 1-ден 32-ге дейін, Ақсу № 1-ден 135-ке дейін, Байтұрсынов № 1-ден 20-ға дейін, Көксаз № 1-ден 35-ке дейін, Құсайын № 26-дан 135-ке дейін, Мектеп № 1-ден 31-ге дейін, Тегістік № 1-ден 163-ке дейін, Өтеген батыр № 1-ден 10-ға дейін, Жанқожа батыр № 1-ден 76-ға дейін, Диқан № 1-ден 26-ға дейін, Самсы № 1-ден 51-ге дейін, Мәметова № 1-ден 19-ға дейінгі көшелері.
№ 479 сайлау учаскесі.
Орталығы: Шамалған бекеті, Қонаев көшесі № 2, Ы.Алтынсарин атындағы орта мектеп (фойе), телефон: 58276.
Шекарасы: Шамалған бекеті, Амангелді № 1-ден 43-ке дейін, Баян жүрек № 1-ден 145-ке дейін, Жамбыл № 1-ден 94-ке дейін, Жансүгіров № 1-ден 15-ке дейін, Майлин № 1-ден 59-ға дейін, Молдағалиев № 1-ден 20-ға дейін, Момышұлы № 1-ден 24-ке дейінгі көшелері.
№ 480 сайлау учаскесі.
Орталығы: Шамалған бекеті, Қонаев көшесі № 2, Ы.Алтынсарин атындағы орта мектеп (оң жақ қанаты), телефон: 58276.
Шекарасы: Шамалған бекеті, Абай № 1-ден 113-ке дейін, Алтынсарин
№ 1-ден 80-ге дейін, Бокин № 1-ден 10-ға дейін, Дүйсеков № 1-ден 49-ға дейінгі көшелері.
№ 481 сайлау учаскесі.
Орталығы: Шамалған бекеті, Қонаев көшесі № 2, Ы.Алтынсарин атындағы орта мектеп (спорт залы), телефон: 58276.
Шекарасы: Шамалған бекеті, Ақбастау № 1-ден 11-ге дейін, Бұқар жырау № 1-ден 52-ге дейін, Дулатов № 21-ден 55-ке дейін, Жібек жолы № 1-ден 47-ге дейін, Қажымұқан № 1-ден 14-ке дейін, Қонаев № 1-ден 99-ға дейін (тақ жағы), Қорқыт баба № 1-ден 17-ге дейін, Құсайын № 1-ден 25-ке дейін, Наурызбай батыр № 1-ден 44-ке дейінгі көшелері; Амангелді тұйық көшесі № 1-ден 14-ке дейін.
№ 482 сайлау учаскесі.

В границах: село Турар, улицы: Абая с № 1 по 32, Муканова с № 1 по 31, Рыскулова с № 1 по 8, Алтынсарина с № 1 по 10, Нурпейсова с № 1 по 10, Арай с № 1 по 120, Кокбулак с № 1 по 36, Казангап с № 1 по 38, Улан с № 1 по 23; молочно – товарная ферма с № 1 по 50.
Избирательный участок № 476.
Центр: село Кольащы, улица Байжарасова № 2, средняя школа имени Барибаева, телефон: 58493.
В границах: село Кольащы.
Избирательный участок № 477.
Центр: станция Шамалган, улица Дуйсекова № 42а, казахская средняя школа станции Шамалган (фойе), телефон: 58755.
В границах: станция Шамалган, улицы: Дуйсекова с № 50 по 147, Алмалы с № 1 по 36, Береке с № 1 по 26, Жанадауир с № 1 по 36, Жаналык с № 1 по 45, Жандосова с № 1 по 39, Жансугурова с № 1 по 32, Жеруйык с № 1 по 26, Панфилова с № 1 по 47, Рыскулова с № 1 по 54, Сейфуллина с № 1 по 64, Унгиртас с № 1 по 56, Ынтымак с № 1 по 56.
Избирательный участок № 478.
Центр: станция Шамалган, улица Дуйсекова № 42а, казахская средняя школа станции Шамалган (спортивный зал), телефон: 58755.
В границах: станция Шамалган, улицы: Акдала с № 1 по 32, Аксу с № 1 по 135, Байтурсынова с № 1 по 20, Коксаз с № 1 по 35, Кусайына с № 1 по 115, Мектеп с № 1 по по 31, Тигистик с № 1 по 163, Отеген батыра с № 1 по 10, Жанкожа с № 1 по 76, Дикан с № 1 по 26, Самсы с № 1 по 51, Маметовой с № 1 по 19.
Избирательный участок № 479.
Центр: станция Шамалган, улица Кунаева № 2, средняя школа имени Алтынсарина (фойе), телефон: 58276.
В границах: станция Шамалган, улицы: Амангельды с № 1 по 43, Баян журек с № 1 по 145, Жамбыла с № 1 по 94, Жансугурова с № 1 по 15, Майлина с № 1 по 59, Молдагалиева с № 1 по 20, Момышулы с № 1 по 24.
Избирательный участок № 480.
Центр: станция Шамалган, улица Кунаева № 2, средняя школа имени И.Алтынсарина (правое крыло), телефон: 58276.
В границах: станция Шамалган, улицы: Абая с № 1 по 113, И.Алтынсарина с № 1 по 80, Бокина с № 1 по 10, Дуйсекова с № 1 по 49.
Избирательный участок № 481.
Центр: станция Шамалган, улица Кунаева № 2, средняя школа имени И.Алтынсарина (спортивный зал), телефон: 58276.
В границах: станция Шамалган, улицы: Акбастау с № 1 по 11, Бухар жырау с № 1 по 52, Дулатова с № 21 по 55, Жибек жолы с № 1 по 47, Кажымукана с № 1 по 14, Кунаева с № 1 по 99 (нечетная сторона), Коркыт баба с № 1 по 17, Наурызбай батыра с № 1 по 44; переулок Амангельды с № 1 по 14.
Избирательный участок № 482.

Орталығы: Шамалған бекеті, Қарасу көшесі № 110а, Шамалған бекетіндегі жаңа қазақ орта мектебі (фойе), телефон: 58141.
Шекарасы: Шамалған бекеті, Ақжазық № 1-ден 232-ге дейін, Ақсу № 1-ден 135-ке дейін, Ақтерек № 1-ден 21-ге дейін, Ақтоған № 1-ден 22-ге дейін, Әдемі № 1-ден 90-ға дейін, Баласаз № 1-ден 131-ге дейін, Жаңалық № 1-ден 45-ке дейін, Жиделі № 1-ден 125-ке дейін, Қарасу № 1-ден 228-ге дейін, Қаһарман № 1-ден 48-ге дейін, Көкқайнар № 1-ден 213-ке дейін, Көктас № 1-ден 50-ге дейін, Мәдениет № 1-ден 229-ға дейін, Нұрлы № 1-ден 47-ге дейін, Ұлан № 1-ден 79-ға дейін, Үшқоңыр № 1-ден 58-ге дейінгі көшелері.
№ 483 сайлау учаскесі.
Орталығы: Шамалған бекеті, Қарасу көшесі № 110а, Шамалған бекетіндегі жаңа қазақ орта мектебі (оң жақ қанаты), телефон: 58141.
Шекарасы: Шамалған бекеті, Айманов № 1-ден 39-ға дейін, Әзірбаев № 1-ден 27-ге дейін, Әйтеке би № 1-ден 17-ге дейін, Байжарасов № 1-ден 91-ге дейін, Бөгенбай батыр № 1-ден 35-ке дейін, Достық № 1-ден 33-ке дейін, Жеңіс № 1-ден 8-ге дейін, Жетісу № 1-ден 53-ке дейін, Жұмабаев № 7-ден 29-ға дейін, Көктем № 1-ден 19-ға дейін, Кұрманғалиев № 1-ден 59-ға дейін, Мамыр № 1-ден 26-ға дейін, Молдағұлова № 1-ден 66-ға дейін, Самал № 1-ден 36-ға дейін, Сарыарқа № 1-ден 40-қа дейін, Сәтпаев № 1-ден 61-ге дейін, Шаған № 1-ден 12-ге дейін, Шөладыр № 1-ден 46-ға дейін, Шұғыла № 1-ден 38-ге дейінгі көшелері.
№ 484 сайлау учаскесі.
Орталығы: Шамалған бекеті, Алматы көшесі №1, "Жол пайдалану басқармасы-20" әкімшілік ғимараты (сол жағы), телефон: 58564.
Шекарасы: Шамалған бекеті, Ақиық № 1-ден 11-ге дейін, Әбілда № 1-ден 47-ге дейін, Алатау № 1-ден 37-ге дейін, Алматы № 1-ден 44-ке дейін, Әуезов № 1-ден 34-ке дейін, Домалақ ана № 1-ден 12-ге дейін, Дулатов № 1-ден 20-ға дейін, Ершабай № 1-ден 47-ге дейін, Жұлдыз № 1-ден 37-ге дейін, Жайлау № 1-ден 54-ке дейін, Қабанбай батыр № 1-ден 13-ке дейін, Қазбек би № 1-ден 15-ке дейінгі көшелері.
№ 485 сайлау учаскесі.
Орталығы: Шамалған бекеті, Алматы көшесі №1, "Жол пайдалану басқармасы-20" әкімшілік ғимараты (оң жағы), телефон: 58564.
Шекарасы: Шамалған бекеті, Қарасай батыр № 1-ден 29-ға дейін, Кенесары № 1-ден 60-қа дейін, Қонаев № 2-ден 100-ге дейін (жұп жағы), Құрманғазы № 1-ден 26-ға дейін, Мақатаев № 1-ден 10-ға дейін, Нұрпейісова № 1-ден 16-ға дейін, Райымбек № 1-ден 26-ға дейін, Сүйінбай № 1-ден 32-ге дейін, Темір жол № 1-ден 6-ға дейін, Тілендиев № 1-ден 10-ға дейін, Төле би № 1-ден 73-ке дейін, Тынышбаев № 1-ден 12-ге дейінгі көшелері; Мақатаев тұйық көшесі № 1-ден 5-ке дейінгі; Жыңғылды, Құрқұдық ауылдары.
№ 486 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қошмамбет ауылы, Мәметова көшесі № 2, Қ.Қошмамбетов атындағы орта мектеп (фойе), телефон: 59531.
Шекарасы: Қошмамбет ауылы, Айтбаев көшесі № 1-ден 19-ға дейін, Әдемі № 1-ден 39-ға дейін, Әйшекеев № 1-ден 48-ге дейін, Ақбұлақ № 1-ден 19-ға дейін, Ақорда № 1-ден 20-ға дейін, Алатау № 1-ден 38-ге дейін, Алматы № 1-ден 30-ға дейін, Әсенай № 1-ден 7-ге дейін, Байжарасов № 1-ден 54-ке дейін, Байқоныр № 1-ден 40-қа дейін, Барибаев № 1-ден 67-ге дейін, Баян жүрек № 1-ден 24-ке дейін, Береке № 1-ден 198-ге дейін, Бұхар жырау № 1- ден 8-ге дейін, Жамбыл № 1-ден 125-ке дейін, Жаңа құрылыс № 1-ден 23-ке дейін, Жаңалық № 1-ден 61-ге дейін, Жаңашаруа № 1-ден 70-ке дейін, Жандосов № 1-ден 58-ге дейін, Жастар № 1-ден 23-ке дейін, Желді № 1-ден 89-ға дейін, Қабанбай батыр № 1-ден 7-ге дейін, Қарабұлақ № 1-ден 18-ге дейін, Қарасу № 1-ден 30-ға дейінгі көшелері.
№ 487 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қошмамбет ауылы, Мәметова көшесі № 2, Қ.Қошмамбетов атындағы орта мектеп (спорт залы), телефон: 59531.

Центр: станция Шамалган, улица Карасу № 110а, новая казахская средняя школа станции Шамалган (фойе), телефон: 58141.
В границах: станция Шамалган, улицы: Акжазык с № 1 по 232, Аксу с № 1 по 135, Актерек с № 1 по 21, Актотан с № 1 по 22, Адеми с № 1 по 90, Баласаз с № 1 по 131, Жаналык с № 1 по 45, Жидели с № 1 по 125, Карасу с № 1 по 228, Кахарман с № 1 по 48, Коккайнар с № 1 по 213, Коктас с № 1 по 50, Мадениет с № 1 по 229, Нурлы с № 1 по 47, Улан с № 1 по 79, Ушконыр с № 1 по 58.
Избирательный участок № 483.
Центр: станция Шамалган, улица Карасу № 110а, новая казахская средняя школа станции Шамалган (правое крыло), телефон: 58141.
В границах: станция Шамалган, улицы: Айманова с № 1 по 39, Азербаева с № 1 по 27, Айтеке би с № 1 по 17, Байжарасова с № 1 по 91, Богенбай батыра с № 1 по 35, Достык с № 1 по 33, Женис с № 1 по 8, Жетысу с № 1 до 53, Жумабаева с № 7 по 29, Коктем с № 1 по 19, Курмангалиева с № 1 по 59, Мамыр с № 1 по 26, Молдагуловой с № 1 по 66, Самал с № 1 по 36, Сарыарка с № 1 по 40, Сатпаева с № 1 по 61, Шаган с № 1 по 12, Шоладыр с № 1 по 46, Шугыла с № 1 по 38.
Избирательный участок № 484.
Центр: станция Шамалган, улица Алматы № 1, административное здание "Дорожно-эксплуатационное управление-20" (левая сторона), телефон: 58564.
В границах: станция Шамалган, улицы: Акиык с № 1 по 11, Абильда с № 1 по 47, Алатау с № 1 по 37, Алматы с № 1 по 44, Ауэзова с № 1 по 34, Домалак ана с № 1 по 12, Дулатова с № 1 по 20, Ершабая с № 1 по 47, Жулдыз с № 1 по 37, Жайлау с № 1 по 54, Кабанбай батыра с № 1 по 13, Казбек би с № 1 по 15
Избирательный участок № 485.
Центр: станция Шамалган, улица Алматы № 1, административное здание "Дорожно-эксплуатационное управление-20" (правая сторона), телефон: 58564.
В границах: станция Шамалган, улицы: Карасай батыра с № 1 по 29, Кенесары с № 1 по 60, Кунаева с № 2 по 100 (четная сторона), Курмангазы с № 1 по 26, Макатаева с № 1 по 10, Нурпеисовой с № 1 по 16, Райымбека с № 1 по 26, Суюнбая с № 1 по 32, Темир жолы с № 1 по 6, Тлендиева с № 1 по 10, Толе би с № 1 по 73, Тынышбаева с № 1 по 12; переулок Макатаева с № 1 по 5; села Жынгылды, Куркудык.
Избирательный участок № 486.
Центр: село Кошмамбет, улица Маметовой № 2, средняя школа имени К. Кошмамбетова (фойе), телефон: 59531.
В границах: село Кошмамбет, улицы: Айтбаева с № 1 по 19, Адеми с № 1 по 39, Айшекеева с № 1 по 48 , Акбулак с № 1 по 19, Акорда с № 1 по 20, Алатау с № 1 по 38, Алматы с № 1 по 30, Асенай с № 1 по 7, Байжарасова с № 1 по 54, Байконыр с № 1 по 40, Барибаева с № 1 по 67, Баян журек с № 1 по 24, Береке с № 1 по 198, Бухар жырау с № 1 по 8, Жамбыла с № 1 по 125, Жанакурылыс с № 1 по 23, Жаналык с № 1 по 61, Жанашаруа с № 1 по 70, Жандосова с № 1 по 58, Жастар с № 1 по 23, Желди с № 1 по 89, Кабанбай батыра с № 1 по 7, Карабулак с № 1 по 17 , Карасу с № 1 по 30.
Избирательный участок № 487.
Центр: село Кошмамбет, улица Маметовой № 2, средняя школа имени К. Кошмамбетова (спортивный зал), телефон: 59531

Шекарасы: Қошмамбет ауылы, Жаз № 1-ден 4-ке дейін, Кендала № 1-ден 96-ға дейін, Көбелеков № 1-ден 56-ға дейін, Көксу № 1-ден 21-ге дейін, Қошмамбетов № 1-ден 30-ға дейін, Мамедов № 1-ден 47-ге дейін, Мамыр № 1-ден 44-ке дейін, Масанчи № 1-ден 95-ке дейін, Наурыз № 1-ден 17-ге дейін, Новостройка № 1-ден 118-ге дейін, Панфилов № 1-ден 87-ге дейін, Райымбек № 1-ден № 18-ге дейін, Самсы № 1-ден 23-ке дейін, Сейфуллин № 1-ден 7-ге дейін, Ұлан № 1-ден 22-ге дейін, Үлгілі № 1-ден 36-ға дейін, Шаған № 1-ден 160-қа дейін, Ынтымақ № 1-ден 19-ға дейінгі көшелері; Айдала тұйық көшесі № 1-ден 20-ға дейін; сүт өңдеу зауыты: сүт өңдеу зауыт-1 № 1-ден 24-ке дейін, "Әдемі" № 1-ден 26-ға дейін, "Байқоныр" № 1-ден 36-ға дейін, "Жаңашар" № 1-ден 70-ке дейін, "Жаңашаруа" № 1-ден 63-ке дейін, "Желді" № 1-ден 80-ге дейін, "Қосағаш" № 1-ден 109-ға дейін; "Толқын" бағбандық қоғамдастығы.
№ 488 сайлау учаскесі.
Орталығы: Батан ауылы, Саламатов көшесі № 31, фельдшерлік-акушерлік пункт, телефон: 35842.
Шекарасы: Батан ауылы.
№ 489 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жамбыл ауылы, Жамбыл көшесі № 24, Жамбыл атындағы орта мектеп, телефон: 35337.
Шекарасы: Жамбыл ауылы, Абай көшесі № 1-ден 98-ге дейін, Ақжар 1-ден 22-ге дейін, Ақкент № 1-ден 20-ға дейін, Ақсай № 1-ден 4-ке дейін, Ақтоған № 1-ден 29-ға дейін, Алтынсарин № 1-ден 31-ге дейін, Бейбітшілік № 1-ден 27-ге дейін, Береке № 1-ден 61-ге дейін, Гаджиев № 1-ден 54-ке дейін, Донбаев № 1-ден 65-ке дейін, Жамбыл № 1-ден 165-ке дейін, Жастар № 1-ден 71-ге дейін, Керимбеков № 1-ден 66-ға дейін, Көкжиек № 1-ден 12-ге дейін, Мәметова № 1-ден 60-қа дейін, Молдагулова № 1-ден 29-ға дейін, Наурыз № 1-ден 36-ға дейін, Омаров № 1-ден 37-ге дейін, Сатпаев № 1-ден 22-ге дейін, Сейфуллин № 1-ден 33-ке дейін, Сұлутөбе № 1-ден 16-ға дейінгі көшелері.
№ 490 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жамбыл ауылы, Ақсай көшесі № 40, Жамбыл ауылындағы № 2 орта мектеп, телефон: 35435
Шекарасы: Жамбыл ауылы, Абай көшесі № 99-дан 142-ге дейін, Ақжар № 23-тен 42-ге дейін, Ақкент № 21-ден 35-ке дейін, Ақсай № 5-тен 20-ға дейін, Ақтоған № 30-дан 59-ға дейін, Алтынсарин № 32-ден 51-ге дейін, Бейбітшілік № 28-ден 77-ге дейін, Береке № 62-ден 91-ге дейін, Гаджиев № 55-тен 84-ке дейін, Донбаев № 66-дан 87-ге дейін, Жамбыл № 166-дан 176-ға дейін, Жастар № 72-ден 101-ге дейін, Керимбеков № 67-ден 86-ға дейін, Көкжиек № 13-тен 42-ге дейін, Мәметова № 61-ден 94-ке дейін, Молдағұлова № 30-дан 52-ге дейін, Наурыз № 37-ден 66-ға дейін, Омаров № 38-ден 53-ке дейін, Сатпаев № 23-ден 62-ге дейін, Сейффулин № 34-ден 63-ке дейін, Сұлутөбе № 17-ден 46-ға дейінгі көшелері.
№ 491 сайлау учаскесі.

В границах: село Кошмамбет, улицы: Жаз с № 1 по 4, Кендала с № 1 по 96, Кобелекова с № 1 по 56, Коксу с № 1 по 21, Кошмамбетова с № 1 по 30, Мамедова с № 1 по 47, Мамыр с № 1 по 44, Масанчи с № 1 по 95, Наурыз с № 1 по 17, Новостройка с № 1 по 118, Панфилова с № 1 по 87, Райымбека с № 1 по 18, Самсы с № 1 по 23, Сейфуллина с № 1 по 7, Улан с № 1 по 22, Улгили с № 1 по 36, Шаган с № 1 по 160, Ынтымак с № 1 по 19; переулок Айдала с № 1 по 20; молочно - товарные фермы: молочно - товарная ферма -1 с № 1 по 24, "Адеми" с № 1 по 26, "Байконыр" с № 1 по 36, "Жанашар" с № 1 по 70, "Жанашаруа" с № 1 по 63, "Желди" с № 1 по 80, "Косагаш" с № 1 по № 109; садоводческое общество "Толкын".
Избирательный участок № 488.
Центр: село Батан, улица Саламатова № 31, фельдшерско-акушерский пункт, телефон: 35842.
В границах: село Батан.
Избирательный участок № 489.
Центр: село Жамбыл, улица Жамбыла № 24, средняя школа имени Жамбыла, телефон: 35337.
В границах: село Жамбыл, улицы: Абая с № 1 по № 98, Акжар с № 1 по № 22, Аккент с № 1 по № 20, Аксай с № 1 по № 4, Актоган с № 1 по № 29, Алтынсарина с № 1 по № 31, Бейбитшилик с № 1 по № 27, Береке с № 1 по № 61, Гаджиева с № 1 по № 54, Донбаева с № 1 по № 65, Жамбыла с № 1 по № 165, Жастар с № 1 по № 71, Керимбекова с № 1 по № 66, Кокжиек с № 1 по № 12, Маметовой с № 1 по № 60, Молдагуловой с № 1 по № 29, Наурыз с № 1 по № 36, Омарова с № 1 по 37, Сатпаева с № 1 по № 22, Сейфуллина с № 1 по № 33, Сулутобе с № 1 по № 16.
Избирательный участок № 490.
Центр: село Жамбыл, улица Аксай № 40, средняя школа № 2 села Жамбыл, телефон: 35435.
В границах: cело Жамбыл, улицы: Абая с № 99 по № 142, Акжар с № 23 по № 42, Аккент с № 21 по № 35, Аксай № с 5 по № 20, Актоган с № 30 по № 59, Алтынсарина с № 32 по № 51, Бейбитшилик с № 28 по № 77, Береке с № 62 по № 91, Гаджиева с № 55 по № 84, Донбаева с № 66 по № 87, Жамбыла с № 166 по № 176, Жастар с № 72 по № 101, Керимбекова с № 67 по № 86, Кокжиек с № 13 по № 42, Маметовой с № 61 по № 94, Молдагуловой с № 30 по № 52, Наурыз с № 37 по № 66, Омарова с № 38 по 53, Сатпаева с № 23 по № 62, Сейфуллина с № 34 по № 63, Сулутобе с № 17 по № 46.
Избирательный участок № 491.

Орталығы: Ұлан ауылы, Тегіс көшесі № 14, Ұлан орта мектебі, телефон: 43095.
Шекарасы: Ұлан ауылы.
№ 492 сайлау учаскесі.
Орталығы: Алмалыбақ ауылы, Хабибуллин көшесі № 9, Әл-Фараби атындағы орта мектеп - гимназиясы, телефон: 53939.
Шекарасы: Алмалыбақ ауылы, Басибеков № 1-ден 30-ға дейін, Ерлепесов № 1-ден 56-ға дейін, Жазылбеков № 1-ден 53-ке дейін, Бабаев № 1-ден 45-ке дейін, Мұхамедов № 1-ден 60-қа дейін, Мыңбаев № 1-ден 17-ге дейін, Шегебаев № 1-ден 36-ға дейін, Прянишников № 1-ден 32-ге дейін, Үкі ата № 1-ден 7-ге дейін, Хабибуллин № 1-ден 20-ға дейінгі көшелері; "Юбилейное" бағбандық қоғамдастығы.
№ 493 сайлау учаскесі.
Орталығы: Алмалыбақ ауылы, Хабибуллин көшесі № 7, Алмалыбақ ауылының орта мектеп - гимназиясы, телефон: 55142.
Шекарасы: Алмалыбақ ауылы, Аққайың № 1-ден 38-ге дейін, Алмалы № 1-ден 38-ге дейін, Достық №1-ден 27-ге дейін, Құлтөлеу би №1-ден 45-ке дейін, Ералиев № 1-ден 31-ге дейін, Көктем № 1-ден 30-ға дейін, Жастар № 1-ден 36-ға дейін, Наурыз № 1-ден 26-ға дейін, Сартай батыр № 1-ден 10-ға дейін, Хан Тәңірі № 1-ден 42-ге дейін, Шұғыла № 1-ден 30-ға дейін, Жылыбұлақ № 1-ден 20-ға дейін, Райымбек № 1-ден 45-ке дейін,Үшқайың № 1-ден 5-ке дейін, Бөлтірік би № 1-ден 64-ке дейін, Бәйтерек № 1-ден 33-ке дейінгі көшелері.
№ 494 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жалпақсай ауылы, Тегіс көшесі №1, "Қаскелең тәжірибе шаруашылығы" ЖШС ғимараты (фойе, оң жағы), телефон: 53826.
Шекарасы: Жалпақсай ауылы, Сұлусай № 1-ден 95-ке дейін, Әуезов № 1-ден 54а-ға дейін, Омаров № 1-ден 13-ке дейін, Байгүл № 1-ден 7-ге дейін, Жамбыл № 1-ден 20-ға дейін, Сәтпаев № 1-ден 65-ке дейін, Ардагерлер № 1-ден 31-ге дейін, Сарбасов № 1-ден 77-ге дейін, Тегіс № 1-ден 89-ға дейін, Сейтенов № 1-ден 14-ке дейінгі көшелері.
№ 495 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жалпақсай ауылы, Тегіс көшесі №1, "Қаскелең тәжірибе шаруашылығы" ЖШС ғимараты (фойе, сол жағы), телефон: 53826.
Шекарасы: Жалпақсай ауылы, Керімбеков № 1-ден 39-ға дейін, Шегебаев № 1-ден 60-қа дейін, Жандосов № 1-ден 78-ге дейін, Бұлантай № 1-ден 27-ге дейін, Тілеміс № 1-ден 59-ға дейін, Сейфуллин № 1-ден 10-ға дейін, Бекдайыр № 1-ден 79-ға дейін, Абай № 1-ден 65-ке дейін, Әбдіқадыр № 1-ден 43-ке дейін, Карбышев № 1-ден 28-ге дейінгі көшелері.
№ 496 сайлау учаскесі.
Орталығы: Мерей ауылы, Мектеп көшесі № 1, Макаренко атындағы орта мектеп (фойе, оң жағы), телефон: 35688.
Шекарасы: Мерей ауылы, Қонаев № 1-ден 4-ке дейін, № 10-нан 11-ге дейін, № 13, № 15, Самал 1-ден 24-ке дейін, Көктем 1-ден 12-ге дейін, Ғарышкерлер 1-ден 20-ға дейін, Мектеп 1-ден 5-ке дейін, Бәйтерек 1-ден 6-ға дейінгі көшелері.
№ 497 сайлау учаскесі.
Орталығы: Мерей ауылы, Мектеп көшесі № 1, Макаренко атындағы орта мектеп (фойе, сол жағы), телефон: 35688.

Центр: село Улан, улица Тегиса № 14, средняя школа Улан, телефон: 43095.
В границах: село Улан.
Избирательный участок № 492.
Центр: село Алмалыбак, улица Хабибуллина № 9, средняя школа-гимназия имени Аль-Фараби, телефон: 53939.
В границах: село Алмалыбак, улицы: Басибекова с № 1 по 30, Ерлепесова с № 1 по 56, Жазылбекова с № 1 по 53, Бабаева с № 1 по 45, Мухамедова с № 1 по 60, Мынбаева с № 1 по 17, Шегебаева с № 1 по 36, Прянишникова с № 1 по 32, Уки ата с № 1 по 7, Хабибуллина с № 1 по 20, садоводческое общество "Юбилейное".
Избирательный участок № 493.
Центр: село Алмалыбак, улица Хабибуллина № 12, средняя школа –гимназия села Алмалыбак, телефон: 55142.
В границах: село Алмалыбак, улицы: Аккайын с № 1 по 38, Алмалы с № 1 по 38, Достык с № 1 по 27, Култолеу би с № 1 по 45, Ералиева с № 1 по 31, Коктем с № 1 по 30, Жастар с № 1 по 36, Наурыз с № 1 по 26, Сартай батыра с № 1 по 10, Хан Танири с № 1 по 42, Шугыла с № 1 по 30, Жылыбулак с № 1 по 20, Райымбека с № 1 по 45, Ушкайын с № 1 по 5, Болтирик би с № 1 по 64, Байтерек с № 1 по 33.
Избирательный участок № 494.
Центр: село Жалпаксай, улица Тегиса №1, здание ТОО "Каскеленское опытное хозяйство" (фойе, правая сторона), телефон: 53826.
В границах: село Жалпаксай, улицы: Сулусай с № 1 по 95, Ауэзова с № 1 по 54а, Омарова с № 1 по 13, Байгул с № 1 по 7, Жамбыла с № 1 по 20, Сатпаева с № 1 по 65, Ардагерлер с № 1 по 31, Сарбасова с № 1 по 77, Тегиса с № 1 по 89, Сейтенова с № 1 по 14.
Избирательный участок № 495.
Центр: село Жалпаксай, улица Тегиса № 1, здание ТОО "Каскеленское опытное хозяйство" (фойе, левая сторона), телефон: 53826.
В границах: село Жалпаксай, улицы: Керимбекова с № 1 по 39. Шегебаева с № 1 по 60, Жандосова от № 1 по 78, Булантая с № 1 по 27, Тлемис с № 1 по 59, Сейфуллина с № 1 по 10, Бекдаира с № 1 по 79, Абая с № 1 по 65, Абдыкадыра с № 1 по 43, Карбышева с № 1 по 28.
Избирательный участок № 496.
Центр: село Мерей, улица Мектеп № 1, средняя школа имени Макаренко (фойе, правая сторона), телефон: 35688.
В границах: село Мерей: улицы: Кунаева с № 1 по 4, с № 10 по 11, №13, №15, Жастар с № 1 по 49, Самал с № 1 по 24, Коктем с № 1 по 12, Гарышкерлер с №1 по 20, Мектеп с № 1 по 5, Байтерек с № 1 по 6.
Избирательный участок № 497.
Центр: село Мерей, улица Мектеп № 1, средняя школа имени Макаренко (фойе, левая сторона), телефон: 35688.

Шекарасы: Мерей ауылы, Құсшылар № 1-ден 7-ге дейін, Достық № 1-ден 5-ке дейінгі көшелері; Көлді ауылы.
№ 498 сайлау учаскесі.
Орталығы: Береке ауылы, Алтынсарин көшесі №1, М.Бейсебаев атындағы орта мектебі, телефон: 34141.
Шекарасы: Береке ауылы, Бабаев № 1-ден 158-ге дейін, Алтынсарин № 1-ден 81-ге дейін, Нұрлыбаев № 1-ден 76-ға дейін, Локомотив № 1-ден 89-ға дейін, Птицевод № 1-ден 157-ге дейін, Шоссейная № 1-ден 35-ке дейін, Ынтымақ көшесі № 1-ден 35-ке дейін, Жаңақұрылыс №1-ден 27-ге дейінгі көшелері.
№ 499 сайлау учаскесі.
Орталығы: Береке ауылы, Астана көшесі №40в, Береке орта мектебі, телефон: 31192.
Шекарасы: Береке ауылы, Астана № 1-ден 108-ге дейін, Қарасу № 1-ден 6-ға дейін, Искакова № 1-ден 85-ке дейін, Бейсекбаев № 1-ден 64-ке дейін, Мықтыбеков № 1-ден 87-ге дейін, Байғабатов № 1-ден 137а-ға дейін, Қарасай батыр №1-ден 135-ке дейін, Бәйтерек № 2-ден № 70а-ға дейін, Жастар № 1-ден 5-ке дейінгі көшелері.
№ 500 сайлау учаскесі.
Орталығы: Исаев ауылы, Рысқұлов көшесі № 64, Исаев бастауыш мектебі, телефон: 32483.
Шекарасы: Исаев ауылы.
№ 501 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жармұхамбет ауылы, Қажымұқан көшесі № 19, Жармұхамбет бастауыш мектебі, телефон: 30522.
Шекарасы: Жармұхамбет ауылы.
№ 502 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қаратөбе ауылы, Наурызбай көшесі № 40, Тамабаев атындағы орта мектеп, телефон: 32262.
Шекарасы: Қаратөбе ауылы.
№ 503 сайлау учаскесі.
Орталығы: Көкөзек ауылы, Жандосов көшесі № 16, Көкөзек орта мектебі (фойе, оң жағы), телефон: 5941010.
Шекарасы: Көкөзек ауылы, Ақымжанов № 1-ден 63-ке дейін, Абай № 1-ден 58-ге дейін, Момышұлы № 1-ден 41-ге дейін, Жамбыл № 1-ден 35-ке дейін, Мерей № 1-ден 98-ге дейін, Тәуелсіздік № 1-ден 54-ке дейін, Бейбітшілік № 1-ден 58-ге дейінгі көшелері; Көктоған ауылы.
№ 504 сайлау учаскесі.
Орталығы: Көкөзек ауылы, Жандосов көшесі № 16, Көкөзек орта мектебі (фойе, сол жағы), телефон: 5941010.
Шекарасы: Көкөзек ауылы, Аққайың № 1-ден 59-ға дейін, Бәйтерек № 1-ден 85-ке дейін, Достық № 1-ден 4-ке дейін, Қарасай батыр № 1-ден 138-ге дейін, Наурыз № 1-ден 32-ге дейін, Еркіндік № 1-ден 36-ға дейін, Жібек жолы № 1-ден 39-ға дейінгі көшелері; 71 разъезд, Ақсенгір ауылы.
№ 505 сайлау учаскесі.
Орталығы: Елтай ауылы, Тамабаев көшесі, нөмірісіз, Елтай дәрігерлік амбулаториясы, телефон: 34137.
Шекарасы: Елтай ауылы.
№ 506 сайлау учаскесі.
Орталығы: Абай ауылы, Алтынсарин көшесі № 130, М.Ғабдуллин атындағы орта мектеп, телефон: 3890033.
Шекарасы: Абай ауылы, Әзербаев № 1-ден 23-ке дейін (тақ жағы), Абай № 1-ден 32-ге дейін, Сейфуллин № 1/11-ден 1/13-ке дейін, Домалақ ана № 23а-дан 42-ге дейін, Төле би № 37-ден 117-ге дейін (тақ жағы), № 42-ден 118-ге дейін (жұп жағы), Рысқұлов № 37-ден 149-ға дейін (тақ жағы), № 48-ден 156-ға дейін (жұп жағы), Қонаев № 45-тен 163-ке дейін (тақ жағы), № 32-ден 164-ке дейін (жұп жағы), Райымбек № 35-тен 91-ге дейін (тақ жағы), № 44-тен 110-ға дейін (жұп жағы), Тәуелсіздік-1 № 49-дан 149-ға дейін (тақ жағы), № 52-ден 162-ге дейін (жұп жағы), Алтынсарин № 1-ден 39-ға дейін, Жандосов № 1-ден 29-ға дейін, Қарасай батыр № 1-ден 32-ге дейін, Шаянбаев № 1-ден 23-ке дейінгі көшелері.
№ 507 сайлау учаскесі.

В границах: село Мерей, улицы: Кусшылар с № 1 по 7, Достык с № 1 по 5, село Кольди.
Избирательный участок № 498.
Центр: село Береке, улица Алтынсарина № 1, средняя школа имени Бейсебаева, телефон: 34141.
В границах: село Береке, улицы: Бабаева с № 1 по 158, Алтынсарина с № 1 по 81, Нурлыбаева с № 1 по 76, Локомотивная с № 1 по 89, Птицеводческая с № 1 по 157, Шоссейная с № 1 по 35, Ынтымак с № 1 по 35, Жанакурылыс с № 1 по 27.
Избирательный участок № 499.
Центр: село Береке, улица Астана №40в, средняя школа Береке, телефон: 31192.
В границах: село Береке, улицы: Астана с № 1 по 108, Карасу с № 1 по 6, Искаковой с № 1 по 85, Бейсекбаева с № 1 по 64, Мыктыбекова с № 1 по 87, Байгабатова с № 1 по 137а, Карасай батыра с № 1 по 135, Байтерек с № 2 по 70а, Жастар с № 1 по 5.
Избирательный участок № 500.
Центр: село Исаево, улица Рыскулова № 64, начальная школа Исаево, телефон: 32483.
В границах: село Исаево.
Избирательный участок № 501.
Центр: село Жармухамбет, улица Кажимукана № 19, Жармухамбетская начальная школа, телефон: 30522.
В границах: село Жармухамбет.
Избирательный участок № 502.
Центр: село Каратобе, улица Наурызбая № 40, средняя школа имени Тамабаева, телефон: 32262.
В границах: село Каратобе.
Избирательный участок № 503.
Центр: село Кокозек, улица Жандосова № 16, Кокозекская средняя школа (фойе, правая сторона), телефон: 5941010.
В границах: село Кокозек, улицы: Акымжанова с № 1 по 63, Абая с № 1 по 58, Момышулы с № 1 по 41, Жамбыла с № 1 по 35, Мерей с № 1 по 98, Тауелсиздик с № 1 по 54, Бейбитшилик с № 1 по 58; село Коктоган.
Избирательный участок № 504.
Центр: село Кокозек, улица Жандосова № 16, Кокозекская средняя школа (фойе, левая сторона), телефон: 5941010.
В границах: село Кокозек, улицы: Аккайын с № 1 по 59, Байтерек с 1 по 85, Достык с 1 по 4, Карасай батыра с № 1 по 138, Наурыз с 1 по 32, Еркиндик с № 1 по 36, Жибек жолы с № 1 по 39; 71 разъезд; село Аксенгир.
Избирательный участок № 505.
Центр: село Ельтай, улица Шоссейная, без номера, Ельтайская врачебная амбулатория, телефон: 34137.
В границах: село Ельтай.
Избирательный участок № 506.
Центр: село Абай, улица Алтынсарина № 130, средняя школа имени М. Габдуллина, телефон: 3890033.
В границах: село Абай, улицы: Азербаева с № 1 по 23 (нечетная сторона), Абая с № 1 по 32, Сейфуллина с № 1/11 по 1/13, Домалак ана с № 23а по 42, Толе би с № 37 по 117 (нечетная сторона), с № 42 по 118 (четная сторона), Рыскулова с № 37 по 149 (нечетная сторона), с № 48 по 156 (четная сторона), Кунаева с № 45 по 163 (нечетная сторона), с № 32 по 164 (четная сторона), Райымбека с № 35 по 91 (нечетная сторона), с № 44 по 110 (четная сторона), Тауелсиздик - 1 с № 49 по 149 (нечетная сторона), с № 52 по 162 (четная сторона), Алтынсарина с № 1 по 121, Жандосова с № 1 по 29, Карасай батыра с № 1 по 32, Шаянбаева с № 1 по 23.
Избирательный участок № 507.

Орталығы: Абай ауылы, Мақатаев көшесі № 30, Абай ауылы орта мектебі, телефон: 3890607.
Шекарасы: Абай ауылы, Әзірбаев № 2-ден 22-ге дейін (жұп жағы), Сейфуллин № 1/1-ден 1/10-ға дейін, № 1/12, Домалақ ана № 1/1-ден 22-ге дейін, Төле би № 1-ден 35-ке дейін (тақ жағы), № 2-ден 40-қа дейін (жұп жағы), Рысқұлов № 1-ден 35-ке дейін (тақ жағы), № 2-ден 46-ға дейін (жұп жағы), Қонаев № 1-ден 43-ке дейін (тақ жағы), № 2-ден 30-ға дейін (жұп жағы), Райымбек № 1-ден 33-ке дейін (тақ жағы), № 2-ден 42-ге дейін (жұп жағы), Тәуелсіздік-1 № 1-ден 47-ге дейін (тақ жағы), № 2-ден 50-ге дейін (жұп жағы), Желтоқсан № 1-ден 33-ке дейін, Мақатаев № 1-ден 37-ге дейін, Мақашев № 1-ден 66-ға дейін, Уәлиханов № 1-ден 58-ге дейінгі көшелері.
№ 508 сайлау учаскесі.
Орталығы: Абай ауылы, көшесі Алатау № 23б, Абай ауылындағы № 2 орта мектеп, телефон: 3890607.
Шекарасы: Алтынсарин № 122-ден 249-ға дейін, Құрылыс № 1-ден 25-ке дейін, Бейбітшілік № 1-ден 52-ге дейін, Майлин № 1-ден 39-ға дейін, Молдагулова № 1-ден 30-ға дейін, Алатау № 1-ден 46-ға дейін, Шиелі № 1-ден 57-ге дейін, Тәуелсіздік-2 № 1-ден 288-ге дейін, Төле би №119-дан 146-ға дейінгі көшелері.
№ 509 сайлау учаскесі.
Орталығы: Райымбек ауылы, Түркістан көшесі № 4, Әзірбаев атындағы орта мектеп (фойе, оң жағы), телефон: 34738.
Шекарасы: Райымбек ауылы, Сүйінбай № 1-ден 138-ге дейін, Желтоқсан № 1-ден 87-ге дейін, Аламан № 1-ден 60-қа дейін, Еламан № 1-ден 51-ге дейін, Елшібек № 1-ден 31-ге дейін, Жаркент № 1-ден 35-ке дейін, Сұңқар № 1-ден 29-ға дейін, Аққайнар № 1-ден 18-ге дейін, Арман № 1-ден 23-ке дейін, Батыр Баян № 1-ден 45-ке дейін, Болашақ № 1-ден 35-ке дейін, Бұлақты № 1-ден 32-ге дейін, Тамаша № 1-ден 14-ке дейін, Шабыт № 1-ден 20-ға дейін, Шаңырақ № 1-ден 17-ге дейінгі көшелері.
№ 510 сайлау учаскесі.
Орталығы: Райымбек ауылы, Түркістан көшесі № 4, Әзірбаев атындағы орта мектеп (фойе, сол жағы), телефон: 34738.
Шекарасы: Райымбек ауылы, Алма № 1-ден 15-ке дейін, Барлық № 1-ден 20-ға дейін, Гүлдер № 1-ден 8-ге дейін, Елтай № 1-ден 45-ке дейін, Көкжазық № 1-ден 12-ге дейін, Көлбастау № 1-ден 9-ға дейін, Көлді № 1-ден 50-ге дейін, Диірмен № 1-ден 37-ге дейін, Тұрар № 1-ден 41-ге дейін, Ақжазық № 1-ден 13/2-ге дейін, Бәйшешек № 1-ден 23-ке дейін, Керуен № 1-ден 29-ға дейін, Қайыңды № 1-ден 30-ға дейін, Барқыт бел № 1-ден 19-ға дейін, Қарабөгет № 1-ден 32-ге дейін, Үлгілі № 1-ден 26-ға дейінгі көшелері.
№ 511 сайлау учаскесі.
Орталығы: Райымбек ауылы, Сүйінбай көшесі № 80, Райымбек дәрігерлік амбулаториясы, телефон: 34728.
Шекарасы: Райымбек ауылы, Наурыз № 1-ден 23-ке дейін, Байтұрсын № 1-ден 24-ке дейін, Момышұлы № 1-ден 114-ке дейін, Жамбыл № 1-ден 26-ға дейін, Рысқұлов № 1-ден 31-ге дейін, Абай № 1-ден 28-ге дейін, Ақсай № 1-ден 22-ге дейін, Шарын № 1-ден 36-ға дейін, Бекболат № 1-ден 28-ге дейін, Көлсай № 1-ден 60-қа дейін, Тобыл № 1-ден 36-ға дейін, Алмалы №1-ден 26-ға дейін, Саялы № 1-ден 41-ге дейінгі көшелері; бағбандық қоғамдастығы "Асель".
№ 512 сайлау учаскесі.

Центр: село Абай, улица Макатаева № 30, средняя школа села Абай, телефон: 3890607.
В границах: село Абай, улицы: Азербаева с № 2 по 22 (четная сторона), Сейфуллина с № 1/1 по 1/10, № 1/12, Домалак ана с №1/1 по 22, Толеби с № 1 по 35 (нечетная сторона), с № 2 по 40 (четная сторона), Рыскулова с № 1 по 35 (нечетная сторона), с № 2 по 46 (четная сторона), Кунаева с № 1 по 43 (нечетная сторона), с № 2 по 30 (четная сторона), Райымбека с № 1 по 33 (нечетная сторона), с № 2 по 42 (четная сторона), Тауелсиздик - 1 с № 1 по 47 (нечетная сторона), с № 2 по 50 (четная сторона), Желтоксан с № 1 по 33, Макатаева с № 1 по 37, Макашева с № 1 по 66, Уалиханова с № 1 по 58.
Избирательный участок № 508.
Центр: село Абай, улица Алатау № 23б, средняя школа № 2 села Абай, телефон: 3890607.
В границах: село Абай, улицы: Алтынсарина с № 122 по 249, Курылыс с № 1 по 25, Бейбитшилик с № 1 по 52, Майлина с № 1 по 39, Молдагуловой с № 1 по 30, Алатау с № 1 по 46, Шиели с № 1 по 57, Тауелсиздик - 2 с № 1 по 288, Толе би № 119 по 146.
Избирательный участок № 509.
Центр: село Райымбек, улица Туркестан № 4, средняя школа имени Азербаева (фойе, правая сторона), телефон: 34738.
В границах: село Райымбек, улицы: Суюнбая с № 1 по 138, Желтоксан с № 1 по 87, Аламан с № 1 по 60, Еламан с № 1 по 51, Елшибек с № 1 по 31, Жаркент с № 1 по 35, Сункар с № 1 по 29, Аккайнар с № 1 по 18, Арман с № 1 по 23, Батыр Баян с № 1 по 45, Болашак с № 1 по 35, Булакты с № 1 по 32, Тамаша с № 1 по 14, Шабыт с № 1 по 20, Шанырак с № 1 по 17.
Избирательный участок № 510.
Центр: село Райымбек, улица Туркестан № 4, средняя школа имени Азербаева (фойе, левая сторона), телефон: 34738.
В границах: село Райымбек, улицы: Алма с № 1 по 15, Барлык с № 1 по 20, Гулдер № 1 по 8, Елтай с № 1 по 45, Кокжазык с № 1 по 12, Колбастау с № 1 по 9, Колди с № 1 по 50, Диирмен с № 1 по 37, Турар с № 1 по 41, Акжазык с № 1 по 13/2, Байшешек с № 1 по 23, Керуен с № 1 по 29, Кайынды с № 1 по 30, Баркыт бел с № 1 по 19, Карабогет с № 1 по 32, Улгили с № 1 по 26.
Избирательный участок № 511.
Центр: село Райымбек, улица Суюнбая № 80, Райымбекская врачебная амбулатория, телефон: 34728.
В границах: село Райымбек, улицы: Наурыз с № 1 по 23, Байтурсына с № 1 по 24, Момышулы с № 1 по 114, Жамбыла с № 1 по 26, Рыскулова с № 1 по 31, Абая с № 1 по 28, Аксай с № 1 по 22, Шарын с № 1 по 36, Бекболат с № 1 по 28, Колсай с № 1 по 60, Тобыл с № 1 по 36, Алмалы с № 1 по 26, Саялы с № 1 по 41; садоводческое общество "Асель".
Избирательный участок № 512.

Орталығы: Бұлақты ауылы, Наурыз көшесі № 13, Бұлақты бастауыш мектебі (фойе, оң жағы), телефон: 34855.
Шекарасы: Бұлақты ауылы, Бірлік № 1-ден 67 дейін, Диермен № 1-ден 14-ке дейін, Барлық № 1-ден 9-ға дейін, Достық № 1-ден 49-ға дейін, Еламан № 1-ден 52-ге дейін, Есахмет № 1-ден 33-ке дейін, Жаңа дауір № 1-ден 39-ға дейін, Жастар № 1-ден 21-ге дейін, Жетісу № 1-ден 71-ге дейін, Көкбастау № 1-ден 10-ға дейін, Көкжар № 1-ден 22-ге дейін, Көктем № 1-ден 10-ға дейінгі көшелері.
№ 513 сайлау учаскесі.
Орталығы: Бұлақты ауылы, Наурыз көшесі № 13, Бұлақты бастауыш мектебі (фойе, сол жағы), телефон: 34855.
Шекарасы: Бұлақты ауылы, Қырғауылды № 1-ден 40-қа дейін, Наурыз № 1-ден 39-ға дейін , Самал № 1-ден 92-ге дейін, Сүйінбай № 1-ден 97-ге дейін, Тәуелсіздік № 1-ден 10-ға дейін, Үшқоңыр № 1-ден 90-ға дейін, Ұлан № 1-ден 29-ға дейін, Түркістан № 1-ден 40-қа дейін, Хантәңірі № 1-ден 17-ге дейін, Ынтымақ № 1-ден 14-ке дейін, Көлсай № 1-ден 50-ге дейінгі көшелері.
№ 514 сайлау учаскесі.
Орталығы: Долан ауылы, Достық көшесі № 28, Долан бастауыш мектебі, телефон: 33290.
Шекарасы: Долан, Құмтоған ауылдары.
№ 515 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қырғауылды ауылы, Іңкәрбеков көшесі № 49, Ушинский атындағы орта мектеп, телефон: 3056745.
Шекарасы: Қырғауылды ауылы, Бірлік № 1-ден 99-ға дейін, Алматы № 1-ден 56-ға дейін, Ақтерек № 1-ден 65-ке дейін, Ақши № 1-ден 105-ке дейін, Алтай № 1-ден 106-ға дейін, Шиен № 1-ден 45-ке дейін, Арасан № 1-ден 77-ге дейін, Арна № 1-ден 68-ге дейін, Арай № 1-ден 88-ге дейін, Бурабай № 1-ден 51-ге дейін, Таң нұры № 1-ден 42-ге дейін, Егемен № 1-ден 52-ге дейін, Еңбекші № 1-ден 57-ге дейін, Жазық № 1-ден 52-ге дейін, Жарық № 1-ден 78-ге дейін, Жасұлан № 1-ден 73-ке дейін, Жерұйық № 1-ден 68-ге дейін, Қаратал № 1-ден 72-ге дейін, Қыран № 1-ден 29-ға дейін, Мереке № 1-ден 64-ке дейін, Өркен № 1-ден 46-ға дейін, Шалқар № 1-ден 64-ке дейін, Шымбұлақ № 1-ден 45-ке дейін, Жетісу № 1-ден 32-ке дейін, Тамаша № 1-ден 26-ға дейін, Сарытау № 1-ден 52-ге дейін, Жастар № 1-ден 65-ке дейін, Алатау № 1-ден 90-ға дейін, Таусамалы № 1-ден 100-ге дейін, Көлсай № 1-ден 20-ға дейін, Жетісай № 1-ден 34-ке дейін, Көкжиек № 1-ден 49-ға дейін, Ақжар № 1-ден 58-ге дейінгі көшелері; бағбандық қоғамдастықтар: "Денсаулық", "Ақбота".
№ 516 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қырғауылды ауылы, Наурыз көшесі № 49а, Қырғауылды қазақ орта мектебі (фойе, оң жағы), телефон: 3053025
Шекарасы: Қырғауылды ауылы, Бірлік № 1-ден 100-ге дейін, Тәуелсіздік № 1-ден 48-ге дейін, Іңкәрбеков № 1-ден 87-ге дейін, Рысқұлов № 1-ден 27-ге дейін, Тобылғы № 1-ден 42-ге дейінгі көшелері.
№ 517 сайлау учаскесі.

Центр: село Булакты, улица Наурыз № 13, Булактинская начальная школа (фойе, правая сторона), телефон: 34855.
В границах: село Булакты, улицы: Бирлик с № 1 по 67, Диермен с № 1 по 14, Барлық с № 1 по 9, Достық с № 1 по 49, Еламан с № 1 по 52, Есахмет с № 1 по 33, Жана дауир с № 1 по 39, Жастар с № 1 по 21, Жетысу с № 1 по 71, Кокбастау с № 1 по 10, Кокжар с № 1 по 22, Коктем с № 1 по 10.
Избирательный участок № 513.
Центр: село Булакты, улица Наурыз № 13, Булактинская начальная школа (фойе, левая сторона), телефон: 34855.
В границах: село Булакты, улицы: Кыргауылды с № 1 по 40, Наурыз с № 1 по 39, Самал с № 1 по 92, Суюнбая с № 1 по 97, Тауелсиздик с № 1 по 10, Ушконыр с № 1 по 90, Улан с № 1 по 29, Түркестан с № 1 по 40, Хантенири с № 1 по 17, Ынтымак с № 1 по 14, Колсай с № 1 по 50.
Избирательный участок № 514.
Центр: село Долан, улица Достык № 28, Доланская начальная школа, телефон: 33290.
В границах: села Долан, Кумтоган.
Избирательный участок № 515.
Центр: село Кыргауылды, улица Инкарбекова № 49, средняя школа имени Ушинского, телефон: 3056745.
В границах: село Кыргауылды, улицы: Бирлик с № 1 по 99, Алматы с № 1 по 56, Актерек с № 1 по 65, Акши с № 1 по 105, Алтай с № 1 по 106, Шиен с № 1 по 45, Арасан с № 1 по 77, Арна с № 1 по 68, Арай с № 1 по 88, Бурабай с № 1 по 51, Тан нуры с № 1 по 42, Егемен с № 1 по 52, Енбекши с № 1 по 57, Жазык с № 1 по 52, Жарык с № 1 по 78, Жасулан с № 1 по 73, Жеруйык с № 1 по 68, Каратал с № 1 по 72, Кыран с № 1 по 29, Мереке с № 1 по 64, Оркен с № 1 по 46, Шалкар с № 1 по 64, Шымбулак с № 1 по 45, Жетысу с № 1 по 32, Тамаша с № 1 по 26, Сарытау с № 1 по 52, Жастар с № 1 по 65, Алатау с № 1 по 90, Таусамалы с № 1 по 100, Колсай с № 1 по 20, Жетисай с № 1 по 34, Кокжиек с № 1 по 49, Акжар с № 1 по 58; садоводческие общества: "Денсаулык", "Акбота".
Избирательный участок № 516.
Центр: село Кыргауылды, улица Наурыз № 49а, Кыргауылдинская казахская средняя школа (фойе, правая сторона), телефон: 3053025.
В границах: село Кыргауылды, улицы: Бирлик с № 1 по 100, Тауелсиздик с № 1 по 48, Инкарбекова с № 1 по 87, Рыскулова с № 1 по 27, Тобылгы с № 1 по 42.
Избирательный участок № 517.

Орталығы: Қырғауылды ауылы, Наурыз көшесі № 49а, Қырғауылды қазақ орта мектебі (фойе, сол жағы), телефон: 3053025
Шекарасы: Қырғауылды ауылы, Көктем № 1-ден 49-ға дейін, Наурыз № 1-ден 63-ке дейін, Самал № 1-ден 60-қа дейін, Жаңа № 1-ден 59-ға дейінгі көшелері; бағбандық қоғамдастықтар: "Труд", "Ақсай", "Ақсай-19", "Транспортник".
№ 518 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жаңатұрмыс ауылы, Алтынсарин көшесі № 37, Жаңатұрмыс орта мектебі, телефон: 3051193.
Шекарасы: Жаңатұрмыс ауылы, Нұрпейісова № 1-ден 38-ге дейін, Алтынсарин № 1-ден 81-ге дейін, Аманжолов № 1-ден 85-ке дейін, Байсейітова № 1-ден 151-ге дейін, Көктем № 1-ден 63-ке дейін, Рысқұлбеков № 1-ден 84-ке дейін, Жандосов № 1-ден 157-ге дейінгі көшелері.
№ 519 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жаңатұрмыс ауылы, Нұрпейісова көшесі № 19, Жаңатұрмыс дәрігерлік амбулаториясы, телефон: 3728717.
Шекарасы: Жаңатұрмыс ауылы, Майлин № 1-ден 165-ке дейін, Сәтбаев № 1-ден 139-ға дейін, Арычная № 1-ден 15-ке дейін, Әшімбаев № 1-ден 148-ге дейін, Жаңа арна № 1-ден 38-ге дейін, Жерұйық № 1-ден 129-ға дейін, Тастыөзек № 1-ден 15-ке дейін, Талапты № 1-ден 59-ға дейін, Ынтымақ № 1-ден 36-ға дейін, Әбілқайыр хан № 1-ден 41-ге дейін, Кенесары хан № 1-ден 32-ге дейін, Үлгілі № 1-ден 18-ге дейін, Ұлан № 1-ден 65-ке дейінгі көшелері.

Центр: село Кыргауылды, улица Наурыз № 49а, Кыргауылдинская казахская средняя школа (фойе, левая сторона), телефон: 3053025.
В границах: село Кыргауылды, улицы: Коктем с № 1 по 49, Наурыз с № 1 по 63, Самал с № 1 по 60, Жана с № 1 по 59; садоводческие общества: "Труд", "Аксай", "Транспортник".
Избирательный участок № 518.
Центр: село Жанатурмыс, улица Алтынсарина № 37, Жанатурмысская средняя школа, телефон: 3051193.
В границах: село Жанатурмыс, улицы: Нурпеисовой с № 1 по 38, Алтынсарина с № 1 по 81, Аманжолова с № 1 по 85, Байсеитовой с № 1 по 151, Коктем с № 1 по 63, Рыскулбекова с № 1 по 84, Жандосова с № 1 по 157.
Избирательный участок № 519.
Центр: село Жанатурмыс, улица Нурпеисовой № 19, Жанатурмысская врачебная амбулатория, телефон: 3728717.
В границах: село Жанатурмыс, улицы: Майлина с № 1 по 165, Сатпаева с № 1 по 139, Арычная с № 1 по 15, Ашимбаева с № 1 по 148, Жана арна с № 1 по 38, Жеруйык с № 1 по 129, Тастыозек с № 1 по 15, Талапты с № 1 по 59, Ынтымак с № 1 по 36, Абылхайыр хана с № 1 по 41, Кенесары хана с № 1 по 32, Улгили с № 1 по 18, Улан с № 1 по 65.