Қаратал аудандық мәслихатының 2017 жылғы 21 желтоқсандағы "Қаратал ауданының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 26-109 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Қаратал аудандық мәслихатының 2018 жылғы 27 ақпандағы № 30-132 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2018 жылы 15 наурызда № 4563 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 104-бабының 4-тармағының 5) тармақшасына және 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Қаратал аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қаратал аудандық мәслихатының "Қаратал ауданының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2017 жылғы 21 желтоқсандағы № 26-109 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4467 тіркелген, 2018 жылдың 19 қаңтарында "Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1, 3-тармақтары жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 5476251 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 170955 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 4000 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 4000 мың теңге;
трансферттер түсімі 5297296 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 1084867 мың теңге;
нысаналы даму трансферттер 709589 мың теңге;
субвенциялар 3502840 мың теңге;
2) шығындар 5476825 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 21114 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 36075 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 14961 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 21688 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 21688 мың теңге.".
"3. 2018 жылға арналған аудандық бюджетте аудандық бюджеттен аудандық маңызы бар қаланың, ауылдық округтердің бюджеттеріне берілетін бюджеттік субвенциялар көлемдері 85315 мың теңге сомасында көзделсін, оның ішінде:
Үштөбе қаласына
Бастөбе ауылдық округіне
793 мың теңге;
19529 мың теңге;
Балпық ауылдық округіне
17270 мың теңге;
Жолбарыс батыр ауылдық округіне
30035 мың теңге;
Ескелді ауылдық округіне
17688 мың теңге.".

О внесении изменений в решение Каратальского районного маслихата от 21 декабря 2017 года№ 26-109 "О бюджете Каратальского района на 2018-2020 годы"
Решение Каратальского районного маслихата Алматинской области от 27 февраля 2018 года № 30-132. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 15 марта 2018 года № 4563
В соответствии с подпунктом 5) пункта 4 статьи 104 и пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Каратальский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Каратальского районного маслихата "О бюджете Каратальского района на 2018-2020 годы" от 21 декабря 2017 года № 26-109 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4467, опубликован 19 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункты 1, 3 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 5476251 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления 170955 тысяч тенге;
неналоговые поступления 4000 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 4000 тысяч тенге;
поступления трансфертов 5297296 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 1084867 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 709589 тысяч тенге;
субвенции 3502840 тысяч тенге;
2) затраты 5476825 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 21114 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 36075 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 14961 тысяча тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 21688 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 21688 тысяч тенге.".
"3. Предусмотреть в районном бюджете на 2018 год объемы бюджетных субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджеты города районного значения, сельских округов, в сумме 85315 тысяч тенге, в том числе:
городу Уштобе
793 тысячи тенге;
Бастобинскому сельскому округу
19529 тысяч тенге;
Балпыкскому сельскому округу
17270 тысяч тенге;
Сельскому округу Жолбарыс батыр
30035 тысяч тенге;
Ескельдинскому сельскому округу
17688 тысяч тенге.".

2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Қаратал аудандық мәслихаттың "Жоспарлау, бюджет, шаруашылық қызмет, құрылыс, жерді пайдалану, табиғат қорғау және табиғи қорды ұтымды пайдалану мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қаратал аудандық маслихатының сессия төрағасы М. Тілеубай
Қаратал аудандық мәслихатының хатшысы Б. Смаилов

2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Каратальского районного маслихата "По вопросам планирования, бюджета, хозяйственной деятельности, строительства, землепользования, охраны природы и рационального использования природных ресурсов".
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии районного маслихата М. Тілеубай
Секретарь Каратальского районного маслихата Б. Смаилов

Қаратал аудандық мәслихатының 2018 жылғы "27" ақпандағы "Қаратал аудандық мәслихатының 2017 жылғы 21 желтоқсандағы "Қаратал ауданының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 26-109 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 30-132 шешіміне қосымша
Қаратал аудандық мәслихатының 2017 жылғы 21 желтоқсандағы "Қаратал ауданының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 26-109 шешіміне 1-қосымша
2018 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы (мың тенге)
Сынып
Атауы
Ішкі сынып

Приложение к решению Каратальского районного маслихата от "27" февраля 2018 года № 30-132 "О внесении изменений в решение Каратальского районного маслихата от 21 декабря 2017 года № 26-109"О бюджете Каратальского района на 2018-2020 годы"
Приложение 1 к решению Каратальского районного маслихата от 21 декабря 2017 года № 26-109 "О бюджете Каратальского района на 2018-2020 годы"
Районный бюджет на 2018 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Наименование
Подкласс