Қаратал аудандық мәслихатының 2017 жылғы 21 желтоқсандағы "Қаратал ауданының Үштөбе қаласы мен ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 26-110 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Қаратал аудандық мәслихатының 2018 жылғы 27 ақпандағы № 30-133 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2018 жылы 15 наурызда № 4564 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Қаратал аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қаратал аудандық мәслихатының "Қаратал ауданының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2017 жылғы 21 желтоқсандағы № 26-110 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4492 тіркелген, 2018 жылдың 29 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1, 2, 3, 4, 5-тармақтары жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған Үштөбе қаласының бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 129918 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 129125 мың теңге;
трансферттер түсімі 793 мың теңге;
2) шығындар 129918 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.";
"2. 2018-2020 жылдарға арналған Бастөбе ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5, 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 24779 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 5250 мың теңге;
трансферттер түсімі 19529 мың теңге;
2) шығындар 24779 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.";
"3. 2018-2020 жылдарға арналған Балпық ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 7, 8, 9-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 19607 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 2337 мың теңге;
трансферттер түсімі 17270 мың теңге;
2) шығындар 19607 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;

О внесении изменений в решение Каратальского районного маслихата от 21 декабря 2017 года № 26-110 "О бюджетах города Уштобе и сельских округов Каратальского района на 2018-2020 годы"
Решение Каратальского районного маслихата Алматинской области от 27 февраля 2018 года № 30-133. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 15 марта 2018 года № 4564
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Каратальский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Каратальского районного маслихата "О бюджете Каратальского района на 2018-2020 годы" от 21 декабря 2017 года № 26-110 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4492, опубликован 29 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункты 1, 2, 3, 4, 5 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Уштобе на 2018-2020 годы, согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 129918 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 129125 тысяч тенге;
поступления трансфертов 793 тысячи тенге;
2) затраты 129918 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.";
"2. Утвердить бюджет Бастобинского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 4, 5, 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 24779 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 5250 тысяч тенге;
поступления трансфертов 19529 тысячи тенге;
2) затраты 24779 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.";
"3. Утвердить бюджет Балпыкского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 7, 8, 9 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 19607 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 2337 тысяч тенге;
поступления трансфертов 17270 тысяч тенге;
2) затраты 19607 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;

4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.";
"4. 2018-2020 жылдарға арналған Жолбарыс батыр ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 10, 11, 12-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 31465 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 1430 мың теңге;
трансферттер түсімі 30035 мың теңге;
2) шығындар 31465 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.";
"5. 2018-2020 жылдарға арналған Ескелді ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 13, 14, 15-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 20128 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 2440 мың теңге;
трансферттер түсімі 17688 мың теңге;
2) шығындар 20128 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;

4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.";
"4. Утвердить бюджет сельского округа Жолбарыс батыра на 2018-2020 годы согласно приложениям 10, 11, 12 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 31465 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 1430 тысяч тенге;
поступления трансфертов 30035 тысяч тенге;
2) затраты 31465 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.";
"5. Утвердить бюджет Ескельдинского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 13, 14, 15 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 20128 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 2440 тысяч тенге;
поступления трансфертов 17688 тысяч тенге;
2) затраты 20128 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;

4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13-қосымшалары тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Қаратал аудандық мәслихаттың "Жоспарлау, бюджет, шаруашылық қызмет, құрылыс, жерді пайдалану, табиғат қорғау және табиғи қорды ұтымды пайдалану мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.

4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.".
2. Приложение 1, 4, 7, 10, 13 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5 к настоящему решению соответственно.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Каратальского районного маслихата "По вопросам планирования, бюджета, хозяйственной деятельности, строительства, землепользования, охраны природы и рационального использования природных ресурсов".

4. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қаратал аудандық маслихатының сессия төрағасы М. Тілеубай
Қаратал аудандық мәслихатының хатшысы Б. Смаилов
Қаратал аудандық мәслихатының 2018 жылғы "27" ақпандағы "Қаратал ауданының Үштөбе қаласы мен ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 26-110 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 30-133 шешіміне 1-қосымша

4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии Каратальского
районного маслихата М. Тилеубай
Секретарь Каратальского районного маслихата Б. Смаилов
Приложение 1 к решению Каратальского районного маслихата от "27" февраля 2018 года № 30-133 "О внесении изменений в решение Каратальского районного маслихата от 21 декабря 2017 года № 26-109 "О бюджетах города Уштобе и сельских округов Каратальского района на 2018-2020 годы"

5. Бюджет тапшылығы (профициті)
0
6. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
0
Функционалдық топ
Сомасы (мың теңге)
Кіші функция
Атауы
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Қарыздарды өтеу
0
Қаратал аудандық мәслихатының 2018 жылғы "27" ақпандағы "Қаратал ауданының Үштөбе қаласы мен ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 26-110 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 30-133 шешіміне 2-қосымша

5. Дефицит (профицит) бюджета
0
6. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
0
Функциональная группа
Сумма (тысяч тенге)
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
Погашение займов
0
Приложение 2 к решению Каратальского районного маслихата от "27" февраля 2018 года № 30-133 "О внесении изменений в решение Каратальского районного маслихата от 21 декабря 2017 года № 26-109 "О бюджетах города Уштобе и сельских округов Каратальского района на 2018-2020 годы"