Қаратал аудандық мәслихатының 2017 жылғы 21 желтоқсандағы "Қаратал ауданының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 26-109 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Қаратал аудандық мәслихатының 2018 жылғы 8 тамыздағы № 38-153 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2018 жылы 28 тамызда № 4802 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Қаратал аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қаратал аудандық мәслихатының "Қаратал ауданының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2017 жылғы 21 желтоқсандағы № 26-109 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4467 тіркелген, 2018 жылдың 19 қаңтарында Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1, 3-тармақтары жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 6321951 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 195760 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 4000 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 4000 мың теңге;
трансферттер түсімі 6118191 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 1763555 мың теңге;
нысаналы даму трансферттер 851796 мың теңге;
субвенциялар 3502840 мың теңге;
2) шығындар 6352647 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 19910 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 34871 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 14961 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 50606 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 50606 мың теңге.";
"3. 2018 жылға арналған аудандық бюджетте аудандық бюджеттен аудандық маңызы бар қаланың, ауылдық округтердің бюджеттеріне берілетін бюджеттік субвенциялар көлемдері 104992 мың теңге сомасында көзделсін, оның ішінде:
Үштөбе қаласына 26339 мың теңге;
Бастөбе ауылдық округіне 18747 мың теңге;
Балпық ауылдық округіне 16407 мың теңге;
Жолбарыс батыр ауылдық округіне 29053 мың теңге;
Ескелді ауылдық округіне 14446 мың теңге.".

О внесении изменений в решение Каратальского районного маслихата от 21 декабря 2017 года № 26-109 "О бюджете Каратальского района на 2018-2020 годы"
Решение Каратальского районного маслихата Алматинской области от 8 августа 2018 года № 38-153. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 28 августа 2018 года № 4802
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Каратальский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Каратальского районного маслихата "О бюджете Каратальского района на 2018-2020 годы" от 21 декабря 2017 года № 26-109 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4467, опубликован 19 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункты 1, 3 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 6321951 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления 195760 тысяч тенге;
неналоговые поступления 4000 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала 4000 тысячи тенге;
поступления трансфертов 6118191 тысяча тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 1763555 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 851796 тысяч тенге;
субвенции 3502840 тысяч тенге;
2) затраты 6352647 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 19910 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 34871 тысяча тенге;
погашение бюджетных кредитов 14961 тысяча тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 50606 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 50606 тысяч тенге.";
"3. Предусмотреть в районном бюджете на 2018 год объемы бюджетных субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджеты города районного значения, сельских округов, в сумме 104992 тысячи тенге, в том числе:
городу Уштобе 26339 тысяч тенге;
Бастобинскому сельскому округу 18747 тысяч тенге;
Балпыкскому сельскому округу 16407 тысяч тенге;
Сельскому округу Жолбарыс батыр 29053 тысячи тенге;
Ескельдинскому сельскому округу 14446 тысяч тенге.".

2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Қаратал аудандық мәслихатының "Жоспарлау, бюджет, шаруашылық қызмет, құрылыс, жерді пайдалану, табиғат қорғау және табиғи қорды ұтымды пайдалану мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қаратал аудандық маслихатының сессия төрағасы Т. Цой
Қаратал аудандық мәслихатының хатшысы Б. Смаилов

2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Каратальского районного маслихата "По вопросам планирования, бюджета, хозяйственной деятельности, строительства, землепользования, охраны природы и рационального использования природных ресурсов".
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии Каратальского районного маслихата Т. Цой
Секретарь Каратальского районного маслихата Б. Смаилов

Қаратал аудандық мәслихатының 2018 жылғы 8 тамыздағы "Қаратал аудандық мәслихатының 2017 жылғы 21 желтоқсандағы "Қаратал ауданының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 26-109 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 38-153 шешіміне қосымша
Қаратал аудандық мәслихатының 2017 жылғы 21 желтоқсандағы "Қаратал ауданының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 26-109 шешіміне 1-қосымша
2018 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы (мың тенге)
Сынып
Атауы
Ішкі сынып

Приложение к решению Каратальского районного маслихата от 8 августа 2018 года № 38-153 "О внесении изменений в решение Каратальского районного маслихата от 21 декабря 2017 года № 26-109 "О бюджете Каратальского района на 2018-2020 годы"
Приложение 1 к решению Каратальского районного маслихата от 21 декабря 2017 года № 26-109 "О бюджете Каратальского района на 2018-2020 годы"
Районный бюджет на 2018 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Наименование
Подкласс