Қаратал аудандық мәслихатының 2017 жылғы 21 желтоқсандағы "Қаратал ауданының Үштөбе қаласы мен ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 26-110 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Қаратал аудандық мәслихатының 2018 жылғы 27 қарашадағы № 45-172 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2018 жылы 29 қарашада № 4899 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Қаратал аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қаратал аудандық мәслихатының "Қаратал ауданының Үштөбе қаласы мен ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2017 жылғы 21 желтоқсандағы № 26-110 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4492 тіркелген, 2018 жылдың 29 қаңтарында Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1, 2, 3, 4, 5-тармақтары жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған Үштөбе қаласының бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 145573 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 101015 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 10105 мың теңге;
трансферттер түсімі 34453 мың теңге;
2) шығындар 145573 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.";
"2. 2018-2020 жылдарға арналған Бастөбе ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5, 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 25316 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 5916 мың теңге;
трансферттер түсімі 19400 мың теңге;
2) шығындар 25316 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.";
"3. 2018-2020 жылдарға арналған Балпық ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 7, 8, 9-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 19317 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 2337 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 49 мың теңге;
трансферттер түсімі 16931 мың теңге;

О внесении изменений в решение Каратальского районного маслихата от 21 декабря 2017 года № 26-110 "О бюджетах города Уштобе и сельских округов Каратальского района на 2018-2020 годы"
Решение Каратальского районного маслихата Алматинской области от 27 ноября 2018 года № 45-172. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 29 ноября 2018 года № 4899
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Каратальский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Каратальского районного маслихата "О бюджетах города Уштобе и сельских округов Каратальского района на 2018-2020 годы" от 21 декабря 2017 года № 26-110 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4492, опубликован 29 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункты 1, 2, 3, 4, 5 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Уштобе на 2018-2020 годы, согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 145573 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 101015 тысяч тенге;
неналоговые поступления 10105 тысяч тенге;
поступления трансфертов 34453 тысяч тенге;
2) затраты 145573 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.";
"2. Утвердить бюджет Бастобинского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 4, 5, 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 25316 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 5916 тысяч тенге;
поступления трансфертов 19400 тысяч тенге;
2) затраты 25316 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.";
"3. Утвердить бюджет Балпыкского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 7, 8, 9 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 19317 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 2337 тысяч тенге;
неналоговые поступления 49 тысяч тенге;
поступления трансфертов 16931 тысяча тенге;

2) шығындар 19317 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.";
"4. 2018-2020 жылдарға арналған Жолбарыс батыр ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 10, 11, 12-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 31026 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 1383 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 343 мың теңге;
трансферттер түсімі 29300 мың теңге;
2) шығындар 31026 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.";
"5. 2018-2020 жылдарға арналған Ескелді ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 13, 14, 15-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 19209 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 3426 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 1264 мың теңге;
трансферттер түсімі 14519 мың теңге;
2) шығындар 19209 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;

2) затраты 19317 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.";
"4. Утвердить бюджет сельского округа Жолбарыс батыра на 2018-2020 годы согласно приложениям 10, 11, 12 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 31026 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 1383 тысячи тенге;
неналоговые поступления 343 тысячи тенге;
поступления трансфертов 29300 тысяч тенге;
2) затраты 31026 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.";
"5. Утвердить бюджет Ескельдинского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 13, 14, 15 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 19209 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 3426 тысяч тенге;
неналоговые поступления 1264 тысячи тенге;
поступления трансфертов 14519 тысяч тенге;
2) затраты 19209 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;

4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13-қосымшалары тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Қаратал аудандық мәслихатының "Жоспарлау, бюджет, шаруашылық қызмет, құрылыс, жерді пайдалану, табиғат қорғау және табиғи қорды ұтымды пайдалану мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.

4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.".
2. Приложения 1, 4, 7, 10, 13 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5 к настоящему решению соответственно.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Каратальского районного маслихата "По вопросам планирования, бюджета, хозяйственной деятельности, строительства, землепользования, охраны природы и рационального использования природных ресурсов".

4. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қаратал аудандық мәслихатының сессия төрағасы Г. Куйкалакова
Қаратал аудандық мәслихатының хатшысы Б. Смаилов
Қаратал аудандық мәслихатының 2018 жылғы 27 қаршадағы "Қаратал ауданының Үштөбе қаласы мен ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 26-110 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 45-172 шешіміне 1-қосымша

4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии Каратальского районного маслихата Г. Куйкалакова
Секретарь Каратальского районного маслихата Б. Смаилов
Приложение 1 к решению Каратальского районного маслихата от 27 ноября 2018 года № 45-172 "О внесении изменений в решение Каратальского районного маслихата от 21 декабря 2017 года № 26-110 "О бюджетах города Уштобе и сельских округов Каратальского района на 2018-2020 годы"

5. Бюджет тапшылығы (профициті)
0
6. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
0
Функционалдық топ
Сомасы (мың теңге)
Кіші функция
Атауы
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Қарыздарды өтеу
0
Қаратал аудандық мәслихатының 2018 жылғы 27 қарашадағы "Қаратал ауданының Үштөбе қаласы мен ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 26-110 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 45-172 шешіміне 2-қосымша

5. Дефицит (профицит) бюджета
0
6. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
0
Функциональная группа
Сумма (тысяч тенге)
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
Погашение займов
0
Приложение 2 к решению Каратальского районного маслихата от 27 ноября 2018 года № 45-172 "О внесении изменений в решение Каратальского районного маслихата от 21 декабря 2017 года № 26-110 "О бюджетах города Уштобе и сельских округов Каратальского района на 2018-2020 годы"