Кербұлақ аудандық мәслихатының 2017 жылғы 21 желтоқсандағы "Кербұлақ ауданының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 22-123 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Кербұлақ аудандық мәслихатының 2018 жылғы 22 қарашадағы № 41-219 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2018 жылы 23 қарашада № 4875 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Кербұлақ аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Кербұлақ аудандық мәслихатының "Кербұлақ ауданының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2017 жылғы 21 желтоқсандағы № 22-123 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4472 тіркелген, 2018 жылдың 24 қаңтарында Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1, 4-тармақтары жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 8 092 833 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 299 915 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 6 685 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 10 787 мың теңге;
трансферттер түсімі 7 775 446 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 1 723 676 мың теңге;
нысаналы даму трансферттер 1 319 010 мың теңге;
субвенциялар 4 732 760 мың теңге;
2) шығындар 8 114 612 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 33 581 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 61 328 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 27 747 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 55 360 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 55 360 мың теңге.";
"4. 2018 жылға арналған аудандық бюджетте ауылдық округтердің бюджеттеріне аудандық бюджеттен берілетін бюджеттік субвенциялар көлемдері 216 877 мың теңге сомасында көзделсін, оның ішінде:
Талдыбұлақ ауылдық округіне 10 496 мың теңге;
Алтынемел ауылдық округіне 14 697 мың теңге;
Қоғалы ауылдық округіне 28 673 мың теңге;
Көксу ауылдық округіне 13 863 мың теңге;
Шұбар ауылдық округіне 15 049 мың теңге;

О внесении изменений в решение Кербулакского районного маслихата от 21 декабря 2017 года № 22-123 "О бюджете Кербулакского района на 2018-2020 годы"
Решение Кербулакского районного маслихата Алматинской области от 22 ноября 2018 года № 41-219. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 23 ноября 2018 года № 4875
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Кербулакский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кербулакского районного маслихата "О бюджете Кербулакского района на 2018-2020 годы" от 21 декабря 2017 года № 22-123 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4472, опубликован 24 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункты 1, 4 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 8 092 833 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 299 915 тысяч тенге;
неналоговые поступления 6 685 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 10 787 тысяч тенге;
поступление трансфертов 7 775 446 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 1 723 676 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 1 319 010 тысяч тенге;
субвенции 4 732 760 тысяч тенге;
2) затраты 8 114 612 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 33 581 тысяча тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 61 328 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 27 747 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 55 360 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 55 360 тысячи тенге.";
"4. Предусмотреть в районном бюджете на 2018 год объемы бюджетных субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджеты сельских округов, в сумме 216 877 тысяч тенге, в том числе:
Талдыбулакскому сельскому округу 10 496 тысяч тенге;
Алтынемелскому сельскому округу 14 697 тысяч тенге;
Когалинскому сельскому округу 28 673 тысячи тенге;
Коксускому сельскому округу 13 863 тысячи тенге;
Шубарскому сельскому округу 15 049 тысяч тенге;

Қарашоқы ауылдық округіне 36 148 мың теңге;
Басши ауылдық округіне 23 510 мың теңге;
Шанханай ауылдық округіне 17 860 мың теңге;
Сарыөзек ауылдық округіне 40 897 мың теңге;
Жайнақ батыр ауылдық округіне 15 684 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың "Аудан экономикасы мен бюджеті, салық, кіші және орта кәсіпкерлікті қолдау, коммуналдық шаруашылық, көгалдандыру және халыққа қызмет көрсету жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.

Карашокинскому сельскому округу 36 148 тысяч тенге;
Басшийскому сельскому округу 23 510 тысяч тенге;
Шанханайскому сельскому округу 17 860 тысяч тенге;
Сарыозекскому сельскому округу 40 897 тысяч тенге;
Жайнак батырскому сельскому округу 15 684 тысячи тенге.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата "По экономике и бюджету района, налогу, поддержке малого и среднего предпринимательства, коммунального хозяйства, озеленению и оказанию услуг населению".

4. Осы шешім 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кербұлақ аудандық
мәслихатының сессия төрағасы Е. Самылтыров
Кербұлақ аудандық
мәслихатының хатшысы Б. Рысбеков
Кербұлақ аудандық мәслихатының 2018 жылғы "22" қарашадағы "Кербұлақ аудандық мәслихатының 2017 жылғы 21 желтоқсандағы "Кербұлақ ауданының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 22-123 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 41-219 шешіміне қосымша

4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии
Кербулакского районного
маслихата Е. Самылтыров
Секретарь Кербулакского
районного маслихата Б. Рысбеков
Приложение к решению Кербулакского районного маслихата от "22" ноября 2018 года № 41-219 "О внесении изменений в решение Кербулакского районного маслихата от 21 декабря 2017 года № 22-123 "О бюджете Кербулакского района на 2018-2020 годы"