Көксу ауданы мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы "Көксу ауданының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 24-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Көксу аудандық мәслихатының 2018 жылғы 5 наурыздағы № 27-1 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2018 жылы 16 наурызда № 4569 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 104-бабының 4-тармағының 5) тармақшасына және 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Көксу ауданы мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Көксу аудандық мәслихатының "Көксу ауданының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 24-1 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4475 тіркелген, 2018 жылдың 22 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын.
1. 2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 5363663 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 103355 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 5259 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 2055 мың теңге;
трансферттер түсімі 5252994 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 1133017 мың теңге;
нысаналы даму трансферттер 639897 мың теңге;
субвенциялар 3480080 мың теңге;
2) шығындар 5396819 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 99372 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 129870 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 30498 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 132528 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 132528 мың теңге.

О внесении изменений в решение маслихата Коксуского района от 22 декабря 2017 года № 24-1 "О бюджете Коксуского района на 2018-2020 годы"
Решение Коксуского районного маслихата Алматинской области от 5 марта 2018 года № 27-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 16 марта 2018 года № 4569
В соответствии с подпунктом 5) пункта 4 статьи 104 и пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат Коксуского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Коксуского района "О бюджете Коксуского района на 2018-2020 годы" от 22 декабря 2017 года № 24-1 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4475, опубликован 22 января 2018 в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) внести следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
1. Утвердить районный бюджет на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 5363663 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 103355 тысяч тенге;
неналоговые поступления 5259 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 2055 тысяч тенге;
поступления трансфертов 5252994 тысячи тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 1133017 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 639897 тысяч тенге;
субвенции 3480080 тысяч тенге;
2) затраты 5396819 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 99372 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 129870 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 30498 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 132528 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 132528 тысяч тенге.

2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Көксу ауданы мәслихатының "Ауданның экономикалық дамуы, жергілікті бюджет, табиғатты қорғау және ауыл шаруашылығы мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Көксу ауданы мәслихатының
сессия төрағасы К. Алпысбаев
Көксу ауданы мәслихатының
хатшысы А.Досымбеков

2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию маслихата Коксуского района "По экономическому развитию района, местному бюджету, охраны природы и вопросам сельского хозяйства".
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии маслихата
Коксуского района К. Алпысбаев
Секретарь маслихата
Коксуского района А. Досымбеков

Көксу ауданы мәслихатының 2018 жылғы "5" наурыздағы "Көксу ауданы мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы "Көксу ауданының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 24-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 27-1 шешіміне қосымша
Көксу ауданы мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы "Көксу ауданының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" №24-1 шешіміне 1-қосымша
2018 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы
(мың тенге)
Сынып
Атауы
Iшкi сынып

Приложение к решению маслихата Коксуского района "5" марта 2018 года № 27-1 "О внесении изменений в решение маслихата Коксуского района от 22 декабря 2017 года № 24-1 "О бюджете Коксуского района на 2018-2020 годы"
Приложение 1 к решению маслихата Коксуского района от 22 декабря 2017 года №24-1 "О бюджете Коксуского района на 2018-2020 годы"
Районный бюджет на 2018 год
Категория
Сумма
(тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование

11400
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткізу
72810
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткізу
2268
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
16000
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
18492
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
288531
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
404070
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
106970
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
105388
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
105388
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1582
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
1582
2
Әлеуметтiк көмек
273163
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
273163
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
124152
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
22726
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
7122
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
15880
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
3496
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
35106
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
33034
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
31647
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
23937
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
23937
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
18305
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1940
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру

11400
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
72810
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
2268
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
16000
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
18492
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
288531
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
404070
1
Социальное обеспечение
106970
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
105388
005
Государственная адресная социальная помощь
105388
464
Отдел образования района (города областного значения)
1582
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
1582
2
Социальная помощь
273163
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
273163
002
Программа занятости
124152
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
22726
006
Оказание жилищной помощи
7122
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
15880
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
3496
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
35106
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
33034
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
31647
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
23937
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
23937
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
18305
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1940
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы