Көксу ауданы бойынша мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы
Алматы облысы Көксу ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 30 наурыздағы № 120 қаулысы. Алматы облысы Әділет департаментінде 2018 жылы 16 сәуірде № 4641 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Көксу ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 29 қазандағы № 382 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Көксу ауданы әкімдігінің 29.10.2021 № 382 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Білім туралы" 2007 жылғы 27 шілдедегі Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 4-тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес, Көксу ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы по Коксускому району
Постановление акимата Коксуского района Алматинской области от 30 марта 2018 года № 120. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 16 апреля 2018 года № 4641. Утратило силу постановлением акимата Коксуского района Алматинской области от 29 октября 2021 года № 382
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Коксуского района Алматинской области от 29.10.2021 № 382 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", акимат Коксуского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Көксу ауданы бойынша мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшері осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Көксу ауданы әкімдігінің "Көксу ауданы бойынша мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы" 2017 жылғы 24 қаңтардағы № 23 қаулысының (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4112 тіркелген, 2017 жылдың 13 наурызында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.

1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы по Коксускому району согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Признать утратившим силу постановление акимата Коксуского района "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы по Коксускому району" от 24 января 2017 года № 23 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4112, опубликован 13 марта 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).

3. "Көксу ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулының Алматы облысы Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулы мемлекеттік тіркелген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның қазақ және орыс тілдеріндегі қағаз және электронды түрдегі көшірмелерін Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу және ресми жариялау үшін "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқықындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорына жіберілуін;

3. Государственному учреждению "Отдел образования Коксуского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Департаменте юстиции Алматинской области;
2) в течении десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего постановления направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;

3) осы қаулыны Көксу ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында оның ресми жарияланғаннан кейін орналастыруын;
4) осы қаулы мемлекеттік тіркелген күннен кейін он жұмыс күні ішінде Көксу ауданы әкімі аппаратының мемлекеттік-құқықтық бөліміне осы тармақтың 1), 2), 3) тармақшаларында қарастырылған іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметерді ұсынуды қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Ұ. Досымбековке жүктелсін.

3) размещение настоящего постановление на интернет-ресурсе акимата Коксуского района после его официального опубликования;
4) в течении десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего постановления представление в государственно-правовой отдел аппарата акима Коксуского района сведений об исполнений мероприятий, предусмотренных подпунктами 1), 2), 3) настоящего пункта.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района У. Досымбекова.

5. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Көксу ауданы әкімінің
міндетін атқарушы Н. Кененбаев
Көксу ауданы әкімдігінің 2018 жылғы "30" наурыздағы "Көксу ауданы бойынша мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы" № 120 қаулысына қосымша
Көксу ауданы бойынша мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының атауы
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарындағы тәрбиелен-ушілердің саны
Мектепке дейінгі ұйымдардағы ата-ананың бір айдағы төлемақы мөлшері (тенге)
3-жасқа дейін

5. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима Коксуского района Н. Кененбаев
Приложение к постановлению акимата Коксуского района от "30" марта 2018 года № 120 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы по Коксускому району"
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы по Коксускому району
Наименование организаций дошкольного воспитания и обучения
Количество воспитанников в организациях дошкольного воспитания и обучения
Размер родительской платы в организациях
дошкольного воспитания и обучения в месяц (тенге)
до 3-х лет

3-6 (7) жас
аралығында
1
"Көксу ауданының Балпық ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Алпамыс" бөбек жай-бала бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны
240
7500
8000
2
"Көксу ауданының Еңбекші ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Айгөлек" бөбек жай-бала бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны
75
7500
8000
3
"Көксу ауданының Лабасы ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Ер Төстік" бөбек жай-бала бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны
100
7500
8000
4
"Көксу ауданының Жарлыөзек ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Балдырған" бөбек жай-бала бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны
75
7500
8000
5
"Көксу ауданының Мұқыры ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Қызғалдақ" бөбек жай-бала бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны
110
7500
8000
6
"Көксу ауданының Балпық ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Жұлдыз" бөбек жай-бала бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны
220
7500
8000
7
"Көксу ауданының Алғабас ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Балауса" бөбек жай-бала бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны
100
7500
8000
8
"Көксу ауданының Мұқаншы ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Күншуақ" бөбек жай-бала бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны
50
7500
8000
9
"Көксу ауданының Лабасы ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Балбөбек" бөбек жай-бала бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны
60
7500
8000
10
"Көксу ауданының Лабасы ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Еркем-ай" бөбек жай-бала бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны
50
7500
8000
11
"Көксу ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Кәусар" бөбек жай-бала бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны
50
7500
8000
12
"Көксу ауданының Балпық ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Куаныш" бөбек жай-бала бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны
140
7500
8000
13
"Көксу ауданының Балпық ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Балдәурен" бөбек жай- бала бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны
140
7500
8000
14
"Көксу ауданының Мұқыры ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Таңшолпан" бөбек жай-бала бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны
50
7500
8000
15
ЖШС "Нұр Аллан" жеке бала бақшасы
20
-

с 3- до 6 (7) лет
1
Коммунальное государственное казенное предприятие "ясли-детский сад "Алпамыс" государственного учреждения "Аппарат акима Балпыкского сельского округа Коксуского района"
240
7500
8000
2
Коммунальное государственное казенное предприятие "ясли-детский сад "Айгөлек" Государственного учреждения "Аппарат акима Енбекшинского сельского округа Коксуского района"
75
7500
8000
3
Коммунальное государственное казенное предприятие "ясли-детский сад "Ер Төстік" государственного учреждения "Аппарат акима Лабасинского сельского округа Коксуского района"
100
7500
8000
4
Коммунальное государственное казенное предприятие "ясли-детский сад "Балдырған" государственного учреждения "Аппарат акима Жарлыозекского сельского округа Коксуского района"
75
7500
8000
5
Коммунальное государственное казенное предприятие "ясли-детский сад "Қызғалдақ" государственного учреждения "Аппарат акима Мукринского сельского округа Коксуского района"
110
7500
8000
6
Коммунальное государственное казенное предприятие "ясли-детский сад "Жулдыз" Государственного учреждения "Аппарат акима Балпыкского сельского округа Коксуского района"
220
7500
8000
7
Коммунальное государственное казенное предприятие "ясли-детский сад "Балауса" государственного учреждения "Аппарат акима Алгабасского сельского округа Коксуского района"
100
7500
8000
8
Коммунальное государственное казенное предприятие "ясли-детский сад "Күншуақ" государственного учреждения "Аппарат акима Муканчинского сельского округа Коксуского района"
50
7500
8000
9
Коммунальное государственное казенное предприятие "ясли-детский сад "Балбобек" государственного учреждения "Аппарат акима Лабасинского сельского округа Коксуского района"
60
7500
8000
10
Коммунальное государственное казенное предприятие "ясли-детский сад "Еркем-ай" государственного учреждения "Аппарат акима Лабасинского сельского округа Коксуского района"
50
7500
8000
11
Коммунальное государственное казенное предприятие "ясли-детский сад "Кәусар" государственного учреждения "Отдел образования Коксуского района"
50
7500
8000
12
Коммунальное государственное казенное предприятие "ясли-детский сад "Қуаныш" государственного учреждения "Аппарат акима Балпыкского сельского округа Коксуского района"
140
7500
8000
13
Коммунальное государственное казенное предприятие "ясли-детский сад "Балдәурен" государственного учреждения "Аппарат акима Балпыкского сельского округа Коксуского района"
140
7500
8000
14
Коммунальное государственное казенное предприятие "ясли - детский сад "Таңшолпан" государственного учреждения "Аппарат акима Мукринского сельского округа Коксуского района"
50
7500
8000
15
ТОО "Частный детский сад "Нур Аллан"
20
-

10000
Толық күн болу
16
"Көксу ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Мектепке дейінгі шағын орталығы бар № 5 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
25
-
7500
17
"Көксу ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Мектепке дейінгі шағын орталығы бар Қызыларық орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
50
-
7500
18
"Көксу ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Мектепке дейінгі шағын орталығы бар Мұқаншы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
50
-
7500
19
"Көксу ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Мектеп жанында шағын орталығы бар Злиха Тамшибай атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекетік мекемесі
20
-
7500
20
"Көксу ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Мұсабек атындағы мектепке дейінгі шағын орталығы бар орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
20
-
7500
21
"Көксу ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Сындыбала Қырықбаева атындағы мектепке дейінгі шағын орталығы бар орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
15
-
7500
22
"Көксу ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ақын Қабан Жырау атындағы мектепке дейінгі шағын орталығы бар орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
50
7000
7500
23
"Көксу ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Темірғали Исабаев атындағы мектепке дейінгі шағын орталығы бар орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
25
-
7500
Жарты күн болу
24
"Көксу ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Мектепке дейінгі шағын орталығы бар Бесқайнар орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
25
-
-
25
"Көксу ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Жамбыл атындағы мектепке дейінгі шағын орталығы бар орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
25
-
-
26
"Көксу ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Биғайша Құндақбаева атындағы № 1 орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің жедел басқаруындағы "Мектепке дейінгі шағын орталығы бар Қаратал бастауыш мектебі"
15
-
-
Ескертпе:

10000
Полного дня пребывания
16
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 5 с пришкольным мини-центром" государственного учреждения "Отдел
образования Коксуского района"
25
-
7500
17
Коммунальное государственное учреждение "Кызыларыкская средняя школа с пришкольным мини-центром" государственного учреждения "Отдел образования Коксуского района"
50
-
7500
18
Коммунальное государственное учреждение "Муканчинская средняя школа с пришкольным мини-центром" государственного учреждения "Отдел образования Коксуского района"
50
-
7500
19
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа имени Злихи Тамшибай с пришкольным мини-центром" государственного учреждения "Отдел образования Коксуского района"
20
-
7500
20
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа имени Мусабека с пришкольным мини-центром" государственного учреждения "Отдел образования Коксуского района"
20
-
7500
21
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа имени Сындыбалы Кырыкбаевой с пришкольным мини-центром" государственного учреждения "Отдел образования Коксуского района"
15
-
7500
22
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа имени Акына Кабан Жырау с пришкольным мини-центром" государственного учреждения "Отдел образования Коксуского района"
50
7000
7500
23
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа имени Темиргали Исабаева с пришкольным мини-центром" государственного учреждения "Отдел образования Коксуского района"
25
-
7500
Неполного дня пребывания
24
Коммунальное государственное учреждение "Бескайнарская средняя школа с пришкольным мини-центром" государственного учреждения "Отдел образования Коксуского района"
25
-
-
25
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа имени Жамбыла с пришкольным мини-центром" государственного учреждения "Отдел образования Коксуского района"
25
-
-
26
"Начальная школа Каратал с пришкольным мини-центром" находится на оперативном управлении Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа №1 имени Бигайша Кундакбаевой" государственного учреждения "Отдел образования Коксуского района"
15
-
-
Примечание:

1) мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорындарының ұйымдық-құқықтық нысанында құрылған мемлекеттік мектепке дейінгі ұйымдарда баланың жасына қарамастан тамақтануға кететін шығынның 100 пайызын құрайды;
2) мемлекеттік білім беру тапсырысы орналастырылғандарды қоспағанда, жекеменшік мектепке дейінгі ұйымдарда мектепке дейінгі ұйымның құрылтайшысы белгілейді.

1) размер ежемесячной оплаты, взимаемой с родителей или законных предстваителей за содержание ребенка в государственных дошкольных организациях, созданных в организационно-правовой форме коммунальных государственных казенных предприятий, составляет 100 процентов затрат на питание, независимо от возраста;
2) в частных дошкольных организациях устанавливается учредителем дошкольной организаций, за исключением тех, в которых размещен государственный образовательный заказ.