Көксу ауданы мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы "Көксу ауданының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 24-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Көксу аудандық мәслихатының 2018 жылғы 1 тамыздағы № 34-1 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2018 жылы 16 тамызда № 4787 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Көксу ауданы мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Көксу ауданы мәслихатының "Көксу ауданының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 24-1 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4475 тіркелген, 2018 жылдың 22 қаңтарында Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 5 649 354 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 103 681 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 5 570 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 23 019 мың теңге;
трансферттер түсімі 5 517 084 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 1 471 600 мың теңге;
нысаналы даму трансферттер 565 404 мың теңге;
субвенциялар 3 480 080 мың теңге;
2) шығындар 5 682 510 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 98 537 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 129 035 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 30 498 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 131 693 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 131 693 мың теңге.".

О внесении изменений в решение маслихата Коксуского района от 22 декабря 2017 года № 24-1 "О бюджете Коксуского района на 2018-2020 годы"
Решение Коксуского районного маслихата Алматинской области от 1 августа 2018 года № 34-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 16 августа 2018 года № 4787
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат Коксуского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Коксуского района "О бюджете Коксуского района на 2018-2020 годы" от 22 декабря 2017 года № 24-1 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4475, опубликован 22 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 5 649 354 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 103 681 тысяча тенге;
неналоговые поступления 5 570 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 23 019 тысяч тенге;
поступления трансфертов 5 517 084 тысячи тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 1 471 600 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 565 404 тысячи тенге;
субвенции 3 480 080 тысяч тенге;
2) затраты 5 682 510 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 98 537 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 129 035 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 30 498 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 131 693 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 131 693 тысячи тенге.".

2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Көксу ауданы мәслихатының "Ауданның экономикалық дамуы, жергілікті бюджет, табиғатты қорғау және ауыл шаруашылығы мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Көксу ауданы мәслихатының
сессия төрағасы Б. Оразбаева
Көксу ауданы
мәслихатының хатшысы А. Досымбеков

2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию маслихата Коксуского района "По экономическому развитию района, местному бюджету, охраны природы и вопросам сельского хозяйства".
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии маслихата
Коксуского района Б. Оразбаева
Секретарь маслихата
Коксуского района А. Досымбеков

Көксу ауданы мәслихатының 2018 жылғы "1" тамыздағы "Көксу ауданы мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы "Көксу ауданының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 24-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 34-1 шешіміне қосымша
Көксу ауданы мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы "Көксу ауданының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 24-1 шешіміне 1-қосымша
2018 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы
(мың тенге)
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы

Приложение к решению маслихата Коксуского района от "1" августа 2018 года № 34-1 "О внесении изменений в решение маслихата Коксуского района от 22 декабря 2017 года № 24-1 "О бюджете Коксуского района на 2018-2020 годы"
Приложение 1 к решению маслихата Коксуского района от 22 декабря 2017 года № 24-1 "О бюджете Коксуского района на 2018-2020 годы"
Районный бюджет на 2018 год
Категория
Сумма
(тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование