Көксу ауданы мәслихатының 2017 жылғы 26 желтоқсандағы "Көксу ауданының ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 25-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Көксу аудандық мәслихатының 2018 жылғы 10 тамыздағы № 35-1 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2018 жылы 7 қыркүйекте № 4817 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Көксу ауданы мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Көксу ауданы мәслихатының "Көксу ауданының ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2017 жылғы 26 желтоқсандағы № 25-1 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4498 тіркелген, 2018 жылдың 23 қаңтарында Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7-тармақтары жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған Балпық ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 343 462 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 97 745 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер 952 мың теңге;
трансферттер түсімі 244 765 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі 217 328 мың теңге;
субвенциялар 27 437 мың теңге;
2) шығындар 343 462 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 мың теңге.";
"2. 2018-2020 жылдарға арналған Жарлыөзек ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5, 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 58 682 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 4 166 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер 24 мың теңге;
трансферттер түсімі 54 492 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі 38 693 мың теңге;
субвенциялар 15 799 мың теңге;
2) шығындар 58 682 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 мың теңге.";
"3. 2018-2020 жылдарға арналған Лабасы ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 7, 8, 9-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

О внесении изменений в решение маслихата Коксуского района от 26 декабря 2017 года № 25-1 "О бюджетах сельских округов Коксуского района на 2018-2020 годы"
Решение Коксуского районного маслихата Алматинской области от 10 августа 2018 года № 35-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 7 сентября 2018 года № 4817
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат Коксуского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Коксуского района "О бюджетах сельских округов Коксуского района на 2018-2020 годы" от 26 декабря 2017 года № 25-1 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4498, опубликован 23 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункты 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Балпыкского сельского округа на 2018-2020 годы, согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 343 462 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 97 745 тысяч тенге;
неналоговые поступления 952 тысячи тенге;
поступления трансфертов 244 765 тысяч тенге, в том числе:
поступления целевых текущих трансфертов 217 328 тысяч тенге;
субвенция 27 437 тысяч тенге;
2) затраты 343 462 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тысяч тенге.";
"2. Утвердить бюджет Жарлыозекского сельского округа на 2018-2020 годы, согласно приложениям 4, 5, 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 58 682 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 4 166 тысяч тенге;
неналоговые поступления 24 тысячи тенге;
поступления трансфертов 54 492 тысячи тенге, в том числе:
поступления целевых текущих трансфертов 38 693 тысячи тенге;
субвенция 15 799 тысяч тенге;
2) затраты 58 682 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тысяч тенге.";
"3. Утвердить бюджет Лабасинского сельского округа на 2018-2020 годы, согласно приложениям 7, 8, 9 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:

1) кірістер 78 596 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 8 340 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер 269 мың теңге;
трансферттер түсімі 69 987 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі 56 870 мың теңге;
субвенциялар 13 117 мың теңге;
2) шығындар 78 596 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 мың теңге.";
"4. 2018-2020 жылдарға арналған Мұқыры ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 10, 11, 12-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 155 206 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 5 201 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер 145 мың теңге;
трансферттер түсімі 149 860 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі 134 864 мың теңге;
субвенциялар 14 996 мың теңге;
2) шығындар 155 206 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 мың теңге.";
"5. 2018-2020 жылдарға арналған Мұқаншы ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 13, 14, 15-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 45 238 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 6 434 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер 72 мың теңге;
трансферттер түсімі 38 732 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі 25 477 мың теңге;
субвенциялар 13 255 мың теңге;
2) шығындар 45238 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 мың теңге.";
"6. 2018-2020 жылдарға арналған Алғабас ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 16, 17, 18-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 37 493 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 2 956 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер 526 мың теңге;
трансферттер түсімі 34 011 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі 20 438 мың теңге;
субвенциялар 13 573 мың теңге;
2) шығындар 37 493 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 мың теңге;

1) доходы 78 596 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 8 340 тысяч тенге;
неналоговые поступления 269 тысяч тенге;
поступления трансфертов 69 987 тысяч тенге, в том числе:
поступления целевых текущих трансфертов 56 870 тысяч тенге;
субвенция 13 117 тысяч тенге;
2) затраты 78 596 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тысяч тенге.";
"4. Утвердить бюджет Мукрынского сельского округа на 2018-2020 годы, согласно приложениям 10, 11, 12 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 155 206 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 5 201 тысяча тенге;
неналоговые поступления 145 тысяч тенге;
поступления трансфертов 149 860 тысяч тенге, в том числе:
поступления целевых текущих трансфертов 134 864 тысячи тенге;
субвенция 14 996 тысяч тенге;
2) затраты 155 206 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тысяч тенге.";
"5. Утвердить бюджет Муканчинского сельского округа на 2018-2020 годы, согласно приложениям 13, 14, 15 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 45 238 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 6 434 тысячи тенге;
неналоговые поступления 72 тысячи тенге;
поступления трансфертов 38 732 тысячи тенге, в том числе:
поступления целевых текущих трансфертов 25 477 тысяч тенге;
субвенция 13 255 тысяч тенге;
2) затраты 45 238 тысяч37493 тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тысяч тенге.";
"6. Утвердить бюджет Алгабасского сельского округа на 2018-2020 годы, согласно приложениям 16, 17, 18 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 37 493 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 2 956 тысяч тенге;
неналоговые поступления 526 тысяч тенге;
поступления трансфертов 34 011 тысяч тенге, в том числе:
поступления целевых текущих трансфертов 20 438 тысяч тенге;
субвенция 13 573 тысячи тенге;
2) затраты 37 493 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тысяч тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 мың теңге.";
"7. 2018-2020 жылдарға арналған Еңбекші ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 19, 20, 21-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 44 724 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 3 870 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер 28 мың теңге;
трансферттер түсімі 40 826 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі 25 083 мың теңге;
субвенциялар 15 743 мың теңге;
2) шығындар 44 724 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 мың теңге.".

5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тысяч тенге.";
"7. Утвердить бюджет Енбекшинского сельского округа на 2018-2020 годы, согласно приложениям 19, 20, 21 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 44 724 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 3 870 тысячи тенге;
неналоговые поступления 28 тысяч тенге;
поступления трансфертов 40 826 тысяч тенге, в том числе:
поступления целевых текущих трансфертов 25 083 тысячи тенге;
субвенция 15 743 тысячи тенге;
2) затраты 44 724 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджет 0 тысяч тенге.".

2. Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19-қосымшалары тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Көксу ауданы мәслихатының "Ауданның экономикалық дамуы, жергілікті бюджет, табиғатты қорғау және ауыл шаруашылығы мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Көксу ауданы мәслихатының
сессия төрағасы Б. Оразбаева
Көксу ауданы
мәслихатының хатшысы А. Досымбеков

2. Приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 к настоящему решению соответственно.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию маслихата Коксуского района "По экономическому развитию района, местному бюджету, охраны природы и вопросам сельского хозяйства".
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии
маслихата Коксуского района Б. Оразбаева
Секретарь маслихата
Коксуского района А. Досымбеков

Көксу ауданы мәслихатының 2018 жылғы "10" тамыздағы "Көксу ауданы мәслихатының 2017 жылғы 26 желтоқсандағы "Көксу ауданының ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 25-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 35-1 шешіміне 1-қосымша
Көксу ауданы мәслихатының 2017 жылғы 26 желтоқсандағы "Көксу ауданының ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 25-1 шешіміне 1-қосымша
2018 жылға арналған Балпық ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы
(мың тенге)
Сыныбы
Кішi сыныбы
Атауы

Приложение 1 к решению маслихата Коксуского района от "10" августа 2018 года № 35-1 "О внесении изменений в решение маслихата Коксуского района от 26 декабря 2017 года № 25-1 "О бюджетах сельских округов Коксуского района на 2018-2020 годы"
Приложение 1 к решению маслихата Коксуского района от 26 декабря 2017 года № 25-1 "О бюджетах сельских округов Коксуского района на 2018-2020 годы"
Бюджет Балпыкского сельского округа на 2018 год
Категория
Сумма
(тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование

4. Қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо
0
Санаты
Сомасы
(мың тенге)
Сыныбы
Кішi сыныбы
Атауы
5. Бюджет тапшылығы (профициті)
0
6. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
0
Көксу ауданы мәслихатының 2018 жылғы "10" тамыздағы "Көксу ауданы мәслихатының 2017 жылғы 26 желтоқсандағы "Көксу ауданының ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 25-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 35-1 шешіміне 2-қосымша

4. Сальдо по операциям с финансовыми активами
0
Категория
Сумма
(тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
5. Дефицит (профицит) бюджета
0
6. Финансирование дефицита (использование профицита ) бюджета
0
Приложение 2 к решению маслихата Коксуского района от "10" августа 2018 года № 35-1 "О внесении изменений в решение маслихата Коксуского района от 26 декабря 2017 года № 25-1 "О бюджетах сельских округов Коксуского района на 2018-2020 годы"

452
011
Елді мекендерді абаттандыру және көгалдандыру
127
13
Басқалар
2676
9
Басқалар
2676
124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
2676
040
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыруға ауылдық елді мекендерді жайластыруды шешуге арналған іс-шараларды іске асыру
2676
Санаты
Сомасы
(мың тенге)
Сынып
Iшкi сынып
Атауы
3.Таза бюджеттік кредиттеу
0
Функционалдық топ
Сомасы
(мың теңге)
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
4. Қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо
0
Санаты
Сомасы
(мың тенге)
Сынып
Атауы
Iшкi сынып
5. Бюджет тапшылығы (профициті)
0
6. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
0
Көксу ауданы мәслихатының 2018 жылғы "10" тамыздағы "Көксу ауданы мәслихатының 2017 жылғы 26 желтоқсандағы "Көксу ауданының ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 25-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 35-1 шешіміне 4-қосымша
Көксу ауданы мәслихатының 2017 жылғы 26 желтоқсандағы "Көксу ауданының ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 25-1 шешіміне 10-қосымша
2018 жылға арналған Мұқыры ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы
(мың тенге)
Сыныбы
Атауы
Кішi сыныбы

452
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
127
13
Прочие
2676
9
Прочие
2676
124
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
2676
040
Реализация мероприятий для решения вопросов обустройства населенных пунктов в реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года
2676
Категория
Сумма
(тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
3. Чистое бюджетное кредитование
0
Функциональная группа
Сумма
(тысяч тенге)
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
4. Сальдо по операциям с финансовыми активами
0
Категория
Сумма
(тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
5. Дефицит (профицит) бюджета
0
6. Финансирование дефицита (использование профицита ) бюджета
0
Приложение 4 к решению маслихата Коксуского района от "10" августа 2018 года № 35-1 "О внесении изменений в решение маслихата Коксуского района от 26 декабря 2017 года № 25-1 "О бюджетах сельских округов Коксуского района на 2018-2020 годы"
Приложение 10 к решению маслихата Коксуского района от 26 декабря 2017 года № 25-1 "О бюджетах сельских округов Коксуского района на 2018-2020 годы"
Бюджет Мукрынского сельского округа на 2018 год
Категория
Сумма
(тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование