Көксу ауданы мәслихатының 2018 жылғы 5 сәуірдегі "Көксу ауданы бойынша 2018-2019 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі жоспарды бекіту туралы" № 29-3 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Алматы облысы Көксу аудандық мәслихатының 2018 жылғы 21 қарашадағы № 38-5 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2018 жылы 30 қарашада № 4912 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Көксу ауданы мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Көксу ауданы мәслихатының "Көксу ауданы бойынша 2018-2019 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі жоспарды бекіту туралы" 2018 жылғы 5 сәуірдегі № 29-3 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4666 тіркелген, 2018 жылдың 22 мамырында Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Көксу ауданы мәслихаты аппаратының басшысы Кожабергенов Айдар Кожабековичке жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Көксу ауданы мәслихаты
хатшысының міндетін атқарушы,
сессия төрағасы К. Жунусов

О признании утратившим силу решения маслихата Коксуского района от 5 апреля 2018 года № 29-3 "Об утверждении Плана по управлению пастбищами и их использованию по Коксускому району на 2018-2019 годы"
Решение Коксуского районного маслихата Алматинской области от 21 ноября 2018 года № 38-5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 30 ноября 2018 года № 4912
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", маслихат Коксуского района РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решения маслихата Коксуского района "Об утверждении Плана по управлению пастбищами и их использованию по Коксускому району на 2018-2019 годы" от 5 апреля 2018 года № 29-3 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4666, опубликован 22 мая 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата маслихата Коксуского района Кожабергенова Айдара Кожабековича.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
секретаря маслихата
Коксуского района,
председатель сессии К. Жунусов