Райымбек ауданы бойынша 2018-2019 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі жоспарды бекіту туралы
Алматы облысы Райымбек аудандық мәслихатының 2018 жылғы 16 ақпандағы № 31-150 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2018 жылы 6 наурызда № 4536 болып тіркелді
"Жайылымдар туралы" 2017 жылғы 20 ақпандағы Қазақстан Республикасы Заңының 8-бабының 1) тармақшасына сәйкес, Райымбек аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Райымбек ауданы бойынша 2018-2019 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі жоспар осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7-қосымшаларына сәйкес бекітілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Райымбек аудандық мәслихатының "Заңдылық және азаматтардың құқықтары жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа еңгізіледі.
Райымбек аудандық мәслихатының
кезектен тыс сессиясының төрағасы Е. Бестібаев
Райымбек аудандық
мәслихатының хатшысы Е. Құдабаев
Райымбек аудандық маслихатының 2018 жылғы 16 ақпандағы "Райымбек ауданы бойынша 2018-2019 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі жоспарын бекіту туралы" № 31-150 шешіміне 1-қосымша
Құқық белгілейтін құжаттар негізінде жер санаттары, жер учаскелерінің меншік иелері және жер пайдаланушылар бөлінісінде Райымбек ауданының аумағында жайылымдардың орналасу схемасы (картасы)
Райымбек аудандық маслихатының 2018 жылғы 16 ақпандағы "Райымбек ауданы бойынша 2018-2019 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі жоспарын бекіту туралы" № 31-150 шешіміне 2-қосымша
Жайылым айналымдарының қолайлы схемалары
Райымбек аудандық маслихатының 2018 жылғы 16 ақпандағы "Райымбек ауданы бойынша 2018-2019 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі жоспарын бекіту туралы" № 31-150 шешіміне 3-қосымша
Жайылымдардың, оның ішінде маусымдық жайылымдардың сыртқы және ішкі шекаралары мен алаңдары, жайылымдық инфрақұрылым объектілері белгіленген картасы
Райымбек аудандық маслихатының 2018 жылғы 16 ақпандағы "Райымбек ауданы бойынша 2018-2019 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі жоспарын бекіту туралы" № 31-150 шешіміне 4-қосымша
Жайылым пайдаланушылардың су тұтыну нормасына сәйкес жасалған су көздерiне (көлдерге, өзендерге, тоғандарға, апандарға, суару немесе суландыру каналдарына, құбырлы немесе шахталы құдықтарға) қол жеткізу схемасы

Об утверждении Плана по управлению пастбищами и их использованию по Райымбекскому району на 2018-2019 годы
Решение Райымбекского районного маслихата Алматинской области от 16 февраля 2018 года № 31-150. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 6 марта 2018 года № 4536
В соответствии с подпунктом 1) статьи 8 Закона Республики Казахстан от 20 февраля 2017 года "О пастбищах", Райымбекский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить План по управлению пастбищами и их использованию по Райымбекскому району на 2018-2019 годы согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Райымбекского районного маслихата "По законности и правам граждан".
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель внеочередной сессии
Райымбекского районного маслихата Е. Бестибаев
Секретарь Райымбекского
районного маслихата Е. Кудабаев
Приложение 1 к решению Райымбекского районного маслихата от 16 февраля 2018 года № 31-150 "Об утверждении Плана по управлению пастбищами и их использованию по Райымбекскому району на 2018-2019 годы"
Схема (карта) расположения пастбищ на территории Райымбекского района в разрезе категорий земель, собственников земельных участков и землепользователей на основании правоустанавливающих документов
Приложение 2 к решению Райымбекского районного малихата от 16 февраля 2018 года № 31-150 "Об утверждении Плана по управлению пастбищами и их использованию по Райымбекскому району на 2018-2019 годы"
Приемлемые схемы пастбищеоборотов
Приложение 3 к решению Райымбекского районного маслихата от 16 февраля 2018 года № 31-150 "Об утверждении Плана по управлению пастбищами и их использованию по Райымбекскому району на 2018-2019 годы"
Карта с обозначением внешних и внутренних границ и площадей пастбищ, в том числе сезонных, объектов пастбищной инфраструктуры
Приложение 4 к решению Райымбекского районного маслихата от 16 февраля 2018 года № 31-150 "Об утверждении Плана по управлению пастбищами и их использованию по Райымбекскому району на 2018-2019 годы"
Схема доступа пастбищепользователей к водоисточникам (озерам, рекам, прудам, копаням, оросительным или обводнительным каналам, трубчатым или шахтным колодцам) составленную согласно норме потребления воды

Райымбек аудандық маслихатының 2018 жылғы 16 ақпандағы "Райымбек ауданы бойынша 2018-2019 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі жоспарын бекіту туралы" № 31-150 шешіміне 5-қосымша
Жайылымы жоқ жеке және (немесе) заңды тұлғалардың ауыл шаруашылығы жануарларының мал басын орналастыру үшін жайылымдарды қайта бөлу және оны берілетін жайылымдарға ауыстыру схемасы
Райымбек аудандық маслихатының 2018 жылғы 16 ақпандағы "Райымбек ауданы бойынша 2018-2019 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі жоспарын бекіту туралы" № 31-150 шешіміне 6-қосымша
Ауыл, ауылдық округ маңында орналасқан жайылымдармен қамтамасыз етілмеген жеке және (немесе) заңды тұлғалардың ауыл шаруашылығы жануарларының мал басын шалғайдағы жайылымдарға орналастыру схемасы
Райымбек аудандық маслихатының 2018 жылғы 16 ақпандағы "Райымбек ауданы бойынша 2018-2019 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі жоспарын бекіту туралы" № 31-150 шешіміне 7-қосымша
Ауыл шаруашылығы жануарларын жаюдың және айдаудың маусымдық маршруттарын белгілейтін жайылымдарды пайдалану жөніндегі күнтізбелік графигі
Жылдар
Жайылымдарға малдарды айдап шығару және жайылымдардан қайтару мерзімдер
Көктем
Жаз
Күз
Қыс
2018
Наурыз айының І-ші он күндігі
Мамыр айының ІІ-ші он күндігі
Мамыр айының ІІ-ші он күндігі
Қазан айының ІІ-ші он күндігі
Қазан айының ІІ-ші он күндігі
Қараша айының ІІІ-ші он күндігі
Қараша айының ІІІ-ші он күндігі
Наурыз айының ІІ-ші он күндігі
2019
Наурыз айының І-ші он күндігі
Мамыр айының ІІ-ші он күндігі
Мамыр айының ІІ-ші он күндігі
Қазан айының ІІ-ші он күндігі
Қазан айының ІІ-ші он күндігі
Қараша айының ІІІ-ші он күндігі
Қараша айының ІІІ-ші он күндігі
Наурыз айының І-ші он күндігі

Приложение 5 к решению Райымбекского районного маслихата от 16 февраля 2018 года № 31-150 "Об утверждении Плана по управлению пастбищами и их использованию по Райымбекскому району на 2018-2019 годы"
Схема перераспределения пастбищ для размещения поголовья сельскохозяйственных животных физических и (или) юридических лиц, у которых отсутствуют пастбища, и перемещения его на предоставляемые пастбища
Приложение 6 к решению Райымбекского районного маслихата от 16 февраля 2018 года № 31-150 пастбищами и их использованию по Райымбекскому району на 2018-2019 годы"
Схема размещения поголовья сельскохозяйственных животных на отгонных пастбищах физических и (или) юридических лиц, не обеспеченных пастбищами, расположенными при селе, сельском округе "Об утверждении Плана по управлению
Приложение 7 к решению Райымбекского районного маслихата от 16 февраля 2018 года № 31-150 "Об утверждении Плана по управлению пастбищами и их использованию по Райымбекскому району на 2018-2019 годы"
Календарный график по использованию пастбищ, устанавливающий сезонные маршруты выпаса и передвижения сельскохозяйственных животных
Годы
Сроки перегона скота на пастбища и возврата скота из пастбищ
Весна
Лето
Осень
Зима
2018
І-декада марта
ІІ-декада мая
ІІ-декада мая
ІІ-декада октября
ІІ-декада октября
ІІІ-декада ноября
ІІІ-декада ноября
І-декада марта
2019
ІІ-декада марта
ІІ-декада мая
ІІ-декада мая
ІІ-декада октября
ІІ-декада октября
ІІІ-декада ноября
ІІІ-декада ноября
І-декада марта