Райымбек аудандық мәслихатының 2017 жылғы 27 желтоқсандағы "Райымбек ауданының ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 30-148 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Райымбек аудандық мәслихатының 2018 жылғы 5 мамырдағы № 39-184 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2018 жылы 18 мамырда № 4711 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Райымбек аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Райымбек аудандық мәслихатының "Райымбек ауданының ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2017 жылғы 27 желтоқсандағы № 30-148 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4481 тіркелген, 2018 жылдың 16 ақпанында Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 10-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"10. 2018-2020 жылдарға арналған Нарынқол ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 28, 29, 30-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 159198 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 23584 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 48 мың теңге;
трансферттердің түсімдері 135566 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 128299 мың теңге;
субвенциялар 7267 мың теңге;
2) шығындар 159198 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.".

О внесении изменений в решение Райымбекского районного маслихата от 27 декабря 2017 года № 30-148 "О бюджетах сельских округов Райымбекского района на 2018–2020 годы"
Решение Райымбекского районного маслихата Алматинской области от 5 мая 2018 года № 39-184. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 18 мая 2018 года № 4711
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Райымбекский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Райымбекского районного маслихата "О бюджетах сельских округов Райымбекского района на 2018-2020 годы" от 27 декабря 2017 года № 30-148 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4481, опубликован 16 февраля 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 10 указанного решения изложить в новой редакции:
"10. Утвердить бюджет Нарынкольского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 28, 29, 30 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 159198 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления 23584 тысячи тенге;
неналоговые поступления 48 тысяч тенге;
поступления трансфертов 135566 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 128299 тысячи тенге;
субвенции 7267 тысячи тенге;
2) затраты 159198 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.".

2. Көрсетілген шешімнің 28-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Райымбек аудандық мәслихатының "Жергілікті өзін-өзі басқару, әлеуметтік және экономикалық даму, бюджет, сауда, тұрмыстық қызмет көрсету, шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту, туризм жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Райымбек аудандық
мәслихатының сессия төрағасы Н. Алиев
Райымбек аудандық
мәслихатының хатшысы Е. Кудабаев

2. Приложение 28 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Райымбекского районного маслихата "По местному самоуправлению, социальному и экономическому развитию, бюджету, торговле, оказанию бытовых услуг, развитию малого и среднего предпринимательства, туризму".
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии
Райымбекского районного
маслихата Н. Алиев
Секретарь Райымбекского
районного маслихата Е. Кудабаев

Райымбек аудандық мәслихатының 2018 жылғы 5 мамырдағы "Райымбек аудандық мәслихатының 2017 жылғы 27 желтоқсандағы "Райымбек ауданының ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 30-148 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 39-184 шешіміне қосымша
Райымбек аудандық мәслихатының 2017 жылғы 27 желтоқсандағы "Райымбек ауданының ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 30-148 шешіміне 28-қосымша
2018 жылға арналған Нарынқол ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы
(мың теңге)
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
І. Кірістер

Приложение к решению Райымбекского районного маслихата от 5 мая 2018 года № 39-184 "О внесении изменений в решение Райымбекского районного маслихата от 27 декабря 2017 года № 30-148 "О бюджетах сельских округов Райымбекского района на 2018-2020 годы"
Приложение 28 к решению Райымбекского районного маслихата от 27 декабря 2017 года № 30-148 "О бюджетах сельских округов Райымбекского района на 2018-2020 годы"
Бюджет Нарынкольского сельского округа на 2018 год
Категория
Сумма
(тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
І. Доходы

124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
0
056
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімі аппаратының жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
0

124
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
0
056
Погашение долга аппарата акима города районного значения, села, поселка, сельского округа перед вышестоящим бюджетом
0