Райымбек аудандық мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Райымбек ауданының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 29-140 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Райымбек аудандық мәслихатының 2018 жылғы 8 тамыздағы № 42-200 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2018 жылы 4 қыркүйекте № 4810 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Райымбек аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Райымбек аудандық мәслихатының "Райымбек ауданының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2017 жылғы 25 желтоқсандағы № 29-140 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4478 тіркелген, 2018 жылдың 6 ақпанында Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1, 2, 6-тармақтары жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 9827495 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 301495 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 9403 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер 10534 мың теңге;
трансферттер түсімі 9506063 мың теңге, оның ішінде:
аудандық маңызы бар қалалардың, ауылдардың, кенттердің, ауылдық округтердің бюджеттерінен аудандық (облыстық маңызы бар қала) бюджеттің ысырабын өтеуге арналған трансферттер түсімдері 1187 мың теңге;
ағымдағы нысаналы трансферттер 2234537 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 980194 мың теңге;
субвенциялар 6290145 мың теңге;
2) шығындар 9885694 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 35706 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 72150 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 36444 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 93905 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 93905 мың теңге.";
"2. 2018 жылға арналған аудандық бюджетте аудандық бюджеттен ауылдық округтердің бюджеттеріне берілетін бюджеттік субвенциялар көлемдері 145474 мың теңге сомасында көзделсін, оның ішінде:
Жамбыл ауылдық округіне 16235 мың теңге;
Қайнар ауылдық округіне 16195 мың теңге;
Қақпақ ауылдық округіне 14903 мың теңге;
Қарасаз ауылдық округіне 15542 мың теңге;
Нарынқол ауылдық округіне 7267 мың теңге;
Сарыжаз ауылдық округіне 18536 мың теңге;
Сүмбе ауылдық округіне 14069 мың теңге;
Текес ауылдық округіне 12611 мың теңге;
Ұзақ батыр ауылдық округіне 15348 мың теңге;
Шәлкөде ауылдық округіне 14768 мың теңге.";

О внесении изменений в решение Райымбекского районного маслихата от 25 декабря 2017 года № 29-140 "О бюджете Райымбекского района на 2018-2020 годы"
Решение Райымбекского районного маслихата Алматинской области от 8 августа 2018 года № 42-200. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 4 сентября 2018 года № 4810
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Райымбекский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Райымбекского районного маслихата от 25 декабря 2017 года № 29-140 "О бюджете Райымбекского района на 2018-2020 годы" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4478, опубликован от 6 февраля 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункты 1, 2, 6 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 9827495 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 301495 тысяч тенге;
неналоговые поступления 9403 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала 10534 тысячи тенге;
поступления трансфертов 9506063 тысячи тенге, в том числе:
поступления трансфертов из бюджетов городов районного значения, сел, поселков, сельских округов на компенсацию потерь районного (города областного значения) бюджета 1187 тысяч тенге;
целевые текущие трансферты 2234537 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 980194 тысячи тенге;
субвенции 6290145 тысяч тенге;
2) затраты 9885694 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 35706 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 72150 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 36444 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 93905 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 93905 тысяч тенге.";
"2. Предусмотреть в районном бюджете на 2018 год объемы бюджетных субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджеты сельских округов, в сумме 145474 тысячи тенге, в том числе:
Жамбылскому сельскому округу 16235 тысяч тенге;
Кайнарскому сельскому округу 16195 тысяч тенге;
Какпакскому сельскому округу 14903 тысячи тенге;
Карасазскому сельскому округу 15542 тысячи тенге;
Нарынкольскому сельскому округу 7267 тысяч тенге;
Сарыжазскому сельскому округу 18536 тысяч тенге;
Сумбинскому сельскому округу 14069 тысяч тенге;
Текесскому сельскому округу 12611 тысяча тенге;
Узак батырскому сельскому округу 15348 тысяч тенге;
Шалкодинскому сельскому округу 14768 тысяч тенге.";

"6. 2018 жылға арналған аудандық бюджетте жергілікті өзін-өзі басқару органдарына берілетін трансферттер осы шешімнің 5–қосымшасына сәйкес 1027 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
Ауылдық округтер әкімдері жергілікті өзін-өзі басқарудың қолма-қол ақшаны бақылау шотына түсетін бюджет қаражатының тиімді пайдаланылуын қамтамасыз етсін.".
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.

"6. Учесть, что в районном бюджете на 2018 год предусмотрены трансферты органам местного самоуправления в сумме 1027 тысяч тенге согласно приложению 5 к настоящему решению.
Акимам сельских округов обеспечить эффективное использование бюджетных средств, поступающих на контрольный счет наличности местного самоуправления.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.

3. Көрсетілген шешімнің 5-қосымшасы осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылау Райымбек аудандық мәслихаттың "Жергілікті өзін-өзі басқару, әлеуметтік және экономикалық даму, бюджет, сауда, тұрмыстық қызмет көрсету, шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту, туризм жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
5. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Райымбек аудандық
мәслихатының сессия төрағасы Н. Алиев
Райымбек аудандық
мәслихатының хатшысы Е. Кудабаев

3. Приложение 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему решению.
4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Райымбекского районного маслихата "По местному самоуправлению, социальному и экономическому развитию, бюджету, торговле, оказанию бытовых услуг, развитию малого и среднего предпринимательства, туризму".
5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии
Райымбекского районного
маслихата Н. Алиев
Секретарь Райымбекского
районного маслихата Е. Кудабаев

Райымбек аудандық мәслихатының 2018 жылғы 8 тамыздағы "Райымбек аудандық мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Райымбек ауданының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 29-140 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 42-200 шешіміне қосымша
Райымбек аудандық мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Райымбек ауданының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 29-140 шешімімен бекітілген 1-қосымша
2018 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы
(мың теңге)
Сынып
Ішкі сынып
Атауы
I. Кірістер

Приложение к решению Райымбекского районного маслихата от 8 августа 2018 года № 42-200 "О внесении изменений в решение Райымбекского районного маслихата от 25 декабря 2017 года № 29-140 "О бюджете Райымбекского района на 2018-2020 годы"
Приложение 1 утвержденное решением Райымбекского районного маслихата от 25 декабря 2017 года № 29-140 "О бюджете Райымбекского района на 2018-2020 годы"
Районный бюджет на 2018 год
Категория
Сумма
(тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
І. Доходы