Райымбек аудандық мәслихатының 2017 жылғы 27 желтоқсандағы "Райымбек ауданының ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 30-148 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Райымбек аудандық мәслихатының 2018 жылғы 20 тамыздағы № 43-202 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2018 жылы 17 қыркүйекте № 4832 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Райымбек аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Райымбек аудандық мәслихатының "Райымбек ауданының ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2017 жылғы 27 желтоқсандағы № 30-148 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4481 тіркелген, 2018 жылдың 16 ақпанында Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 3, 10, 11, 12, 13, 14-тармақтары жаңа редакцияда баяндалсын:
"3. 2018-2020 жылдарға арналған Жамбыл ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 7, 8, 9-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 65765 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 4956 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 796 мың теңге;
трансферттер түсімдері 60013 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 43778 мың теңге;
субвенциялар 16235 мың теңге;
2) шығындар 65765 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.";
"10. 2018-2020 жылдарға арналған Нарынқол ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 28, 29, 30-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 147114 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 23584 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 48 мың теңге;
трансферттердің түсімдері 123482 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 116215 мың теңге;
субвенциялар 7267 мың теңге;
2) шығындар 147114 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.";
"11. 2018-2020 жылдарға арналған Сарыжаз ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 31, 32, 33-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

О внесении изменений в решение Райымбекского районного маслихата от 27 декабря 2017 года № 30-148 "О бюджетах сельских округов Райымбекского района на 2018-2020 годы"
Решение Райымбекского районного маслихата Алматинской области от 20 августа 2018 года № 43-202. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 17 сентября 2018 года № 4832
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Райымбекский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Райымбекского районного маслихата "О бюджетах сельских округов Райымбекского района на 2018-2020 годы" от 27 декабря 2017 года № 30-148 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4481, опубликован 16 февраля 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункты 3, 10, 11, 12, 13, 14 указанного решения изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет Жамбылского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 7, 8, 9 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 65765 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 4956 тысяч тенге;
неналоговые поступления 796 тысяч тенге;
поступления трансфертов 60013 тысячи тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 43778 тысяч тенге;
субвенции 16235 тысяч тенге;
2) затраты 65765 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.";
"10. Утвердить бюджет Нарынкольского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 28, 29, 30 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 147114 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 23584 тысячи тенге;
неналоговые поступления 48 тысяч тенге;
поступления трансфертов 123482 тысячи тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 116215 тысяч тенге;
субвенции 7267 тысяч тенге;
2) затраты 147114 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.";
"11. Утвердить бюджет Сарыжазского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 31, 32, 33 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:

1) кірістер 32894 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 7358 мың теңге;
трансферттер түсімдері 25536 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 7000 мың теңге;
субвенциялар 18536 мың теңге;
2) шығындар 32894 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.";
"12. 2018-2020 жылдарға арналған Сүмбе ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 34, 35, 36-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 28120 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 8314 мың теңге;
трансферттер түсімдері 19806 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 5737 мың теңге;
субвенциялар 14069 мың теңге;
2) шығындар 28120 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.";
"13. 2018–2020 жылдарға арналған Текес ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 37, 38, 39–қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 66144 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 8027 мың теңге;
трансферттер түсімдері 58117 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 45506 мың теңге;
субвенциялар 12611 мың теңге;
2) шығындар 66144 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.";
"14. 2018-2020 жылдарға арналған Ұзақ батыр ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 40, 41, 42-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 19742 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 4386 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 8 мың теңге;
трансферттер түсімдері 15348 мың теңге, оның ішінде:
субвенциялар 15348 мың теңге;
2) шығындар 19742 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1, 2, 4, 5, 9, 15, 17-тармақтары алынып тасталсын.
3. Көрсетілген шешімнің 7-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
4. Көрсетілген шешімнің 28-қосымшасы осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.

1) доходы 32894 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 7358 тысяч тенге;
поступления трансфертов 25536 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 7000 тысяч тенге;
субвенции 18536 тысяч тенге;
2) затраты 32894 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.";
"12. Утвердить бюджет Сумбинского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 34, 35, 36 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 28120 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 8314 тысяч тенге;
поступления трансфертов 19806 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 5737 тысяч тенге;
субвенции 14069 тысяч тенге;
2) затраты 28120 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.";
"13. Утвердить бюджет Текесского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 37, 38, 39 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 66144 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 8027 тысяч тенге;
поступления трансфертов 58117 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 45506 тысяч тенге;
субвенции 12611 тысяч тенге;
2) затраты 66144 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.";
"14. Утвердить бюджет Узак батырского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 40, 41, 42 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 19742 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 4386 тысяч тенге;
неналоговые поступления 8 тысяч тенге;
поступления трансфертов 15348 тысяч тенге, в том числе:
субвенции 15348 тысяч тенге;
2) затраты 19742 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.".
2. Пункты 1, 2, 4, 5, 9, 15, 17 указанного решения исключить.
3. Приложение 7 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
4. Приложение 28 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему решению.

5. Көрсетілген шешімнің 31-қосымшасы осы шешімнің 3-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
6. Көрсетілген шешімнің 34-қосымшасы осы шешімнің 4-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
7. Көрсетілген шешімнің 37-қосымшасы осы шешімнің 5-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
8. Көрсетілген шешімнің 40-қосымшасы осы шешімнің 6-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
9. Осы шешімнің орындалуын бақылау Райымбек аудандық мәслихатының "Жергілікті өзін-өзі басқару, әлеуметтік және экономикалық даму, бюджет, сауда, тұрмыстық қызмет көрсету, шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту, туризм жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.

5. Приложение 31 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 3 к настоящему решению.
6. Приложение 34 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 4 к настоящему решению.
7. Приложение 37 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 5 к настоящему решению.
8. Приложение 40 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 6 к настоящему решению.
9. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Райымбекского районного маслихата "По местному самоуправлению, социальному и экономическому развитию, бюджету, торговле, оказанию бытовых услуг, развитию малого и среднего предпринимательства, туризму".

10. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Райымбек аудандық
мәслихатының сессия төрағасы Д. Ерназарұлы
Райымбек аудандық
мәслихатының хатшысы Е. Кудабаев
Райымбек аудандық мәслихатының 2018 жылғы 20 тамыздағы "Райымбек аудандық мәслихатының 2017 жылғы 27 желтоқсандағы "Райымбек ауданының ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 30-148 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 43-202 шешіміне 1-қосымша

10. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии
Райымбекского районного
маслихата Д. Ерназарұлы
Секретарь Райымбекского
районного маслихата Е. Кудабаев
Приложение 1 к решению Райымбекского районного маслихата от 20 августа 2018 года № 43-202 "О внесении изменений в решение Райымбекского районного маслихата от 27 декабря 2017 года № 30-148 "О бюджетах сельских округов Райымбекского района на 2018-2020 годы"

124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
0
056
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімі аппаратының жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
0
Райымбек аудандық мәслихатының 2018 жылғы 20 тамыздағы "Райымбек аудандық мәслихатының 2017 жылғы 27 желтоқсандағы "Райымбек ауданының ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 30-148 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 43-202 шешіміне 2-қосымша
Райымбек аудандық мәслихатының 2017 жылғы 27 желтоқсандағы "Райымбек ауданының ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 30-148 шешіміне 28-қосымша
2018 жылға арналған Нарынқол ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
І. Кірістер

124
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
0
056
Погашение долга аппарата акима города районного значения, села, поселка, сельского округа перед вышестоящим бюджетом
0
Приложение 2 к решению Райымбекского районного маслихата от 20 августа 2018 года № 43-202 "О внесении изменений в решение Райымбекского районного маслихата от 27 декабря 2017 года № 30-148 "О бюджетах сельских округов Райымбекского района на 2018-2020 годы"
Приложение 28 к решению Райымбекского районного маслихата от 27 декабря 2017 года № 30-148 "О бюджетах сельских округов Райымбекского района на 2018-2020 годы"
Бюджет Нарынкольского сельского округа на 2018 год
Категория
Сумма
(тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
І. Доходы