Панфилов аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы "Панфилов ауданының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 6-27-173 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Панфилов аудандық мәслихатының 2018 жылғы 20 қарашадағы № 6-44-278 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2018 жылы 22 қарашада № 4869 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Панфилов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Панфилов аудандық мәслихатының "Панфилов ауданының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 6-27-173 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4454 тіркелген, 2018 жылдың 27 қаңтарында Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1, 2, 5-тармақтары жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 15248686 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 2143551 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 24675 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 115557 мың теңге;
трансферттер түсімі 12964903 мың теңге;
2) шығындар 15335801 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 67360 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 82973 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 15613 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 мың теңге;

О внесении изменений в решение Панфиловского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 6-27-173 "О бюджете Панфиловского района на 2018-2020 годы"
Решение Панфиловского районного маслихата Алматинской области от 20 ноября 2018 года № 6-44-278. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 22 ноября 2018 года № 4869
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Панфиловский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Панфиловского районного маслихата "О бюджете Панфиловского района на 2018-2020 годы" от 22 декабря 2017 года № 6-27-173 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4454, опубликован 27 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункты 1, 2, 5 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2018-2020 годы, согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 15248686 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 2143551 тысяча тенге;
неналоговые поступления 24675 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 115557 тысяч тенге;
поступления трансфертов 12964903 тысячи тенге;
2) затраты 15335801 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 67360 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 82973 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов 15613 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тысяч тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 154475 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 154475 мың теңге.";
"2. 2018 жылға арналған аудандық бюджетте Жаркент қаласы бюджетінен аудандық бюджетке бюджеттік алып қоюдың көлемі 272950 мың теңге сомасында көзделсін.";
"5. Панфилов ауданы әкімдігінің 2018 жылға арналған резерві 13960 мың теңге сомасында бекітілсін.".
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.

5) дефицит (профицит) бюджета (-) 154475 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 154475 тысяч тенге.";
"2. Предусмотреть в районном бюджете на 2018 год объем бюджетных изъятий из бюджета города Жаркент в районной бюджет в сумме 272950 тысяч тенге.";
"5. Утвердить резерв акимата Панфиловского района на 2018 год в сумме 13960 тысяч тенге.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Панфилов аудандық мәслихатының "Бюджет, экономика, аграрлық, кәсіпкерлік, өндіріс, автокөлік жолдары және құрылыс мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Панфилов аудандық мәслихатының
сессия төрағасы Қ. Ахметқалиев
Панфилов аудандық
мәслихатының хатшысы Е. Шоқпаров
Панфилов аудандық мәслихатының 2018 жылғы "20" қарашадағы "Панфилов аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы "Панфилов ауданының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 6-27-173 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 6-44-278 шешіміне қосымша

3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Панфиловского районного маслихата "По вопросам бюджета, экономики, аграрным, предпринимательства, производства, автомобильных дорог и строительства".
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии
Панфиловского районного
маслихата К. Ахметкалиев
Секретарь Панфиловского
районного маслихата Е. Шокпаров
Приложение к решению Панфиловского районного маслихата от "20" ноября 2018 года № 6-44-278 "О внесении изменений в решение Панфиловского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 6-27-173 "О бюджете Панфиловского района на 2018-2020 годы"

788264
024
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
788264
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
1264114
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1264114
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
22318
004
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
34200
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
257629
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
420
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынғы ақшалай қаражат төлемі
34339
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
475243
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
439965
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
718677
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
200761
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
195315
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
195315
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
5446
031
Жетім балаларды және ата-аналарының қамқорынсыз қалған, отбасылық үлгідегі балалар үйлері мен асыраушы отбасыларындағы балаларды мемлекеттік қолдау
5446
2
Әлеуметтiк көмек
474941
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
474941
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
237875
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
33870
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
95
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
10640
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
6766
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
60693
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
78312
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
46690
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
42975
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
42975
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

788264
024
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
788264
9
Прочие услуги в области образования
1264114
464
Отдел образования района (города областного значения)
1264114
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
22318
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
34200
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
257629
012
Капитальные расходы государственного органа
420
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
34339
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
475243
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
439965
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
718677
1
Социальное обеспечение
200761
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
195315
005
Государственная адресная социальная помощь
195315
464
Отдел образования района (города областного значения)
5446
031
Государственная поддержка по содержанию детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, в детских домах семейного типа и приемных семьях
5446
2
Социальная помощь
474941
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
474941
002
Программа занятости
237875
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
33870
006
Оказание жилищной помощи
95
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
10640
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
6766
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
60693
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
78312
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
46690
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
42975
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
42975
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения