Сарқан аудандық мәслихатының 2017 жылғы 21 желтоқсандағы "Сарқан ауданының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 29-126 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Сарқан аудандық мәслихатының 2018 жылғы 7 тамыздағы № 41-175 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2018 жылы 24 тамызда № 4794 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Сарқан аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сарқан аудандық мәслихатының "Сарқан ауданының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2017 жылғы 21 желтоқсандағы № 29-126 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4462 тіркелген, 2018 жылдың 27 қаңтарында Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 6 523 853 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 295 493 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 45 697 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 22 033 мың теңге;
трансферттер түсімі 6 160 630 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 1 039 897 мың теңге;
нысаналы даму трансферттер 1 350 943 мың теңге;
субвенциялар 3 769 790 мың теңге;
2) шығындар 6 569 717 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 25 622 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 45 155 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 16 533 мың теңге;
4)қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 71 486 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 71 486 мың теңге.".

О внесении изменений в решение Сарканского районного маслихата от 21 декабря 2017 года № 29-126 "О бюджете Сарканского района на 2018-2020 годы"
Решение Сарканского районного маслихата Алматинской области от 7 августа 2018 года № 41-175. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 24 августа 2018 года № 4794
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Сарканский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сарканского районного маслихата "О бюджете Сарканского района на 2018-2020 годы" от 21 декабря 2017 года № 29-126 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4462, опубликован 27 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1)доходы 6 523 853 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 295 493 тысячи тенге;
неналоговые поступления 45 697 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 22 033 тысячи тенге;
поступления трансфертов 6 160 630 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 1 039 897 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 1 350 943 тысячи тенге;
субвенции 3 769 790 тысяч тенге;
2) затраты 6 569 717 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 25 622 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 42 155 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 16 533 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 71 486 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 71 486 тысяч тенге.".

2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Сарқан аудандық мәслихатының "Экономика саласы, қаржы, салық және бюджет, шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту, аграрлық мәселелер, экология жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сарқан аудандық мәслихатының
сессия төрағасы Т. Догоманов
Сарқан аудандық
мәслихатының хатшысы К. Абдрахманов

2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Сарканского районного маслихата "По сфере экономики, финансов, налогов и бюджета, развития малого и среднего предпринимательства, аграрных вопросов, экологии".
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии
Сарканского районного маслихата Т. Догоманов
Секретарь Сарканского
районного маслихата К. Абдрахманов

Сарқан аудандық мәслихатының 2018 жылғы "7" тамыздағы "Сарқан аудандық мәслихатының 2017 жылғы 21 желтоқсандағы "Сарқан ауданының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 29-126 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 41-175 шешіміне қосымша
Сарқан аудандық мәслихатының 2017 жылғы 21 желтоқсандағы "Сарқан ауданының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 29-126 шешіміне 1-қосымша
2018 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы
(мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
І. Кірістер

Приложение к решению Сарканского районного маслихата от "7" августа 2018 года № 41-175 "О внесении изменении в решение Сарканского районного маслихата от 21 декабря 2017 года № 29-126 "О бюджете Сарканского района на 2018-2020 годы"
Приложение 1 к решению Сарканского районного маслихата от 21 декабря 2017 года № 29-126 "О бюджете Сарканского района на 2018-2020 годы"
Районный бюджет на 2018 год
Категория
Сумма
(тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

751 399
024
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
751 399
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
516 590
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
516 590
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12 026
004
Ауданның (областык маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
11 400
005
Ауданның (областык маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
80 709
007
Аудандық (қалалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
2 189
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
334
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
17 840
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
285 612
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
106 480
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
399 146
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
39 742
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
39 742
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
39 742
2
Әлеуметтiк көмек
329 340
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
329 340
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
154 581
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
13 403
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
26 749
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
10 603
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
2 914
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
37 934
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
46 486
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
36 670
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
30 064
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
30 064
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

751 399
024
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
751 399
9
Прочие услуги в области образования
516 590
464
Отдел образования района (города областного значения)
516 590
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
12 026
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
11 400
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
80 709
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
2 189
012
Капитальные расходы государственного органа
334
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
17 840
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
285 612
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
106 480
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
399 146
1
Социальное обеспечение
39 742
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
39 742
005
Государственная адресная социальная помощь
39 742
2
Социальная помощь
329 340
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
329 340
002
Программа занятости
154 581
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
13 403
006
Оказание жилищной помощи
26 749
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
10 603
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
2 914
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
37 934
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
46 486
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
36 670
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
30 064
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
30 064
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения