Сарқан аудандық мәслихатының "Сарқан ауданы бойынша 2018-2019 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі жоспарды бекіту туралы" 2018 жылғы 16 мамырдағы № 39-168 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Алматы облысы Сарқан аудандық мәслихатының 2018 жылғы 7 желтоқсандағы № 51-213 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2018 жылы 11 желтоқсанда № 4938 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Сарқан аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сарқан аудандық мәслихатының "Сарқан ауданы бойынша 2018-2019 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі жоспарды бекіту туралы" 2018 жылғы 16 мамырдағы № 39-168 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4729 тіркелген, 2018 жылдың 8 маусымындағы Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Сарқан аудандық мәслихаты аппаратының басшысы Разбеков Бейсенбай Мерекебаевичке жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сарқан аудандық мәслихатының
сессия төрағасы М. Мадьяров
Сарқан аудандық
мәслихатының хатшысы К. Абдрахманов

О признании утратившим силу решения Сарканского районного маслихата от 16 мая 2018 года № 39-168 "Об утверждении Плана по управлению пастбищами и их использованию по Сарканскому району на 2018-2019 годы"
Решение Сарканского районного маслихата Алматинской области от 7 декабря 2018 года № 51-213. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 11 декабря 2018 года № 4938
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Сарканский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решения Сарканского районного маслихата "Об утверждении Плана по управлению пастбищами и их использованию по Сарканскому району на 2018-2019 годы" от 16 мая 2018 года № 39-168 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4729, опубликован 8 июня 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата Сарканского районного маслихата Разбекова Бейсенбай Мерекебаевича.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
Сарканского районного
маслихата Е. Мадьяров
Секретарь Сарканского
районного маслихата К. Абдрахманов