Талғар аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы "Талғар ауданының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 22-113 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Талғар аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 февраля № 25-128 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2018 жылы 15 наурызда № 4565 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 104-бабының 4-тармағының 5) тармақшасына және 106-бабының 4-тармағына, Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Талғар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Талғар аудандық мәслихатының "Талғар ауданының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 22-113 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4465 тіркелген, 2018 жылғы 24 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1 және 3-тармақтары жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 14 417 210 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 1 910 987 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 99 764 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 800 000 мың теңге;
трансферттердің түсімдері 10 389 257 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 2 921 722 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 911 185 мың теңге;
субвенциялар 6 556 350 мың теңге;
2) шығындар 14 962 612 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 108 519 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 126 263 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 17 744 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 653 921 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 653 921мың теңге.";
"3. 2018 жылға арналған аудандық бюджетте аудандық маңызы бар қала, ауылдық округтердің бюджеттерінен аудандық бюджетке бюджеттік алып қоюлардың көлемдері 1 217 202 мың теңге сомасында көзделсін, оның ішінде:
Талғар қаласы
Алатау ауылдық округі
Белбұлақ ауылдық округі
Бесағаш ауылдық округі
Бесқайнар ауылдық округі
Гүлдала ауылдық округі
Кеңдала ауылдық округі
Қайнар ауылдық округі
Нұра ауылдық округі
Панфилов ауылдық округі
Тұздыбастау ауылдық округі
542 400 мың теңге;
99 714 мың теңге;

О внесении изменений в решение Талгарского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 22-113 "О бюджете Талгарского района на 2018-2020 годы"
Решение Талгарского районного маслихата Алматинской области от 28 февраля 2018 года № 25-128. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 15 марта 2018 года № 4565
В соответствии с подпунктом 5) пункта 4 статьи 104 и пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Талгарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Талгарского районного маслихата "О бюджете Талгарского района на 2018-2020 годы" от 22 декабря 2017 года № 22-113 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4465, опубликован 24 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 и 3 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2018-2020 годы, согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1)доходы 14 417 210 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 1 910 987 тысяч тенге;
неналоговые поступления 99 764 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала 800 000 тысяч тенге;
поступление трансфертов 10 389 257 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 2 921 722 тысячи тенге;
целевые трансферты на развитие 911 185 тысяч тенге;
субвенции 6 556 350 тысяч тенге;
2) затраты 14 962 612 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 108 519 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 126 263 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов 17 744 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 653 921 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 653 921 тысяча тенге.";
"3. Предусмотреть в районном бюджете на 2018 год объемы бюджетных изьятий из бюджетов города районного значения, сельских округов, в районный бюджет в сумме 1 217 202 тысячи тенге, в том числе:
город Талгар
Алатауский сельский округ
Белбулакский сельский округ
Бесагашский сельский округ
Бескайнарский сельский округ
Гулдалинский сельский округ
Кендалинский сельский округ
Кайнарский сельский округ
Нуринский сельский округ
Панфиловский сельский округ
Туздыбастауский сельский округ
542 400 тысяч тенге;
99 714 тысяч тенге;

84 279 мың теңге;
101 724 мың теңге;
1 704 мың теңге;
61 470 мың теңге
59 122 мың теңге;
26 165 мың теңге;
54 061 мың теңге;
46 382 мың теңге;
140 181 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Талғар аудандық мәслихатының "Әлеуметтік-экономикалық дамыту, тарифтік саясат, шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту және бюджет мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.

84 279 тысяч тенге;
101 724 тысячи тенге;
1 704 тысячи тенге;
61 470 тысяч тенге;
59 122 тысячи тенге;
26 165 тысяч тенге;
54 061 тысяча тенге;
46 382 тысячи тенге;
140 181 тысяча тенге.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Талгарского районного маслихата "По вопросам социально-экономического развития, тарифной политики, развития малого и среднего предпринимательства и бюджета".

4. Осы шешім 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Талғар аудандық
мәслихатының сессия
төрағасы А. Сембаев
Талғар аудандық
Мәслихат хатшысы Ж. Еңкебайұлы
Талғар аудандық мәслихатының 2018 жылғы "28" ақпандағы "Талғар аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы "Талғар ауданының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 22-113 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 25-128 шешіміне қосымша
Талғар аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы "Талғар ауданының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 22-113 шешімімен бекітілген 1-қосымша
2018 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы

4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии
Талгарского районного
маслихата А. Сембаев
Секретарь
Талгарского районного
маслихата Ж. Енкебайулы
Приложение к решению Талгарского районного маслихата от "28" февраля 2018 года № 25-128 "О внесений изменений в решение Талгарского районного маслихата "О бюджете Талгарского района на 2018-2020 годы"
Приложение 1 утвержденное решением Талгарского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 22-113 "О бюджете Талгарского района на 2018-2020 годы"
Районный бюджет на 2018 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование