Талғар аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы "Талғар ауданының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 22-113 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Талғар аудандық мәслихатының 2018 жылғы 22 қарашадағы № 36-170 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2018 жылы 27 қарашада № 4886 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Талғар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Талғар аудандық мәслихатының "Талғар ауданының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 22-113 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4465 тіркелген, 2018 жылғы 24 қаңтарында Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 18 117 968 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 2 111 703 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 18 798 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 550 320 мың теңге;
трансферттердің түсімдері 15 437 147 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферт тер 6 486 869 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 2 393 928 мың теңге;
субвенциялар 6 556 350 мың теңге;
2) шығындар 18 663 456 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 108 432 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 126 176 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 17 744 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 653 920 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 653 920 мың теңге.".

О внесении изменений в решение Талгарского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 22-113 "О бюджете Талгарского района на 2018-2020 годы"
Решение Талгарского районного маслихата Алматинской области от 22 ноября 2018 года № 36-170. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 27 ноября 2018 года № 4886
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Талгарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Талгарского районного маслихата "О бюджете Талгарского района на 2018-2020 годы" от 22 декабря 2017 года № 22-113 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4465, опубликован 24 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2018-2020 годы, согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 18 117 968 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 2 111 703 тысячи тенге;
неналоговые поступления 18 798 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 550 320 тысяч тенге;
поступление трансфертов 15 437 147 тысяча тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 6 486 869 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 2 393 928 тысяч тенге;
субвенции 6 556 350 тысяч тенге;
2) затраты 18 663 456 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 108 432 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 126 176 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов 17 744 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 653 920 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 653 920 тысяча тенге.".

2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Талғар аудандық мәслихатының "Әлеуметтік-экономикалық дамыту, тарифтік саясат, шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту және бюджет мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Талғар аудандық
мәслихатының сессия
төрағасы Б. Құдабаев
Талғар аудандық
мәслихатының хатшысы Ж. Еңкебайұлы

2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Талгарского районного маслихата "По вопросам социально-экономического развития, тарифной политики, развития малого и среднего предпринимательства и бюджета".
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии
Талгарского районного маслихата Б. Кудабаев
Секретарь
Талгарского районного
маслихата Ж. Енкебайулы

Талғар аудандық мәслихатының 2018 жылғы "22" қарашадағы "Талғар аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы "Талғар ауданының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 22-113 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 36-170 шешіміне қосымша
Талғар аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы "Талғар ауданының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 22-113 шешіміне 1-қосымша
2018 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы

Приложение к решению Талгарского районного маслихата от "22" ноября 2018 года № 36-170 "О внесений изменений в решение районного маслихата О районном бюджете Талгарского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 22-113 "О бюджете Талгарского района на 2018-2020 годы"
Приложение 1 к решению Талгарского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 22-113 "О бюджете Талгарского района на 2018-2020 годы"
Районный бюджет на 2018 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование