Талғар аудандық мәслихатының 2017 жылғы 27 желтоқсандағы "Талғар ауданының Талғар қаласы мен ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 23-121 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Талғар аудандық мәслихатының 2018 жылғы 30 қарашадағы № 37-173 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2018 жылы 6 желтоқсанда № 4925 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Талғар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Талғар аудандық мәслихатының "Талғар ауданының Талғар қаласы мен ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2017 жылғы 27 желтоқсандағы № 23-121 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4486 тіркелген, 2018 жылғы 01 ақпанында Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11-тармақтары жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған Талғар қаласының бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 786 350 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 766 588 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 460 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 19 302 теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 19 302 теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
2) шығындар 786 350 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 тенге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.";
"2. 2018-2020 жылдарға арналған Алатау ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5, 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 150 643 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 120 500 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 30 143 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 30 143 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
2) шығындар 150 643 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;

О внесении изменений в решение Талгарского районного маслихата от 27 декабря 2017 года № 23-121 "О бюджетах города Талгар и сельских округов Талгарского района на 2018- 2020 годы"
Решение Талгарского районного маслихата Алматинской области от 30 ноября 2018 года № 37-173. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 6 декабря 2018 года № 4925
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Талгарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Талгарского районного маслихата "О бюджетах города Талгар и сельских округов Талгарского района на 2018-2020 годы" от 27 декабря 2017 года № 23-121 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4486, опубликован 01 февраля 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункты 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Талгар на 2018-2020 годы, согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 786 350 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 766 588 тысяч тенге;
неналоговые поступления 460 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступление трансфертов 19 302 тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 19 302 тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
2) затраты 786 350 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.";
"2. Утвердить бюджет Алатауского сельского округа на 2018-2020 годы, согласно приложениям 4, 5, 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 150 643 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 120 500 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступление трансфертов 30 143 тысячи тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 30 143 тысячи тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
2) затраты 150 643 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31-қосымшалары тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Талғар аудандық мәслихатының "Әлеуметтік-экономикалық дамыту, тарифтік саясат, шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту және бюджет мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.".
2. Приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 к настоящему решению соответственно.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Талгарского районного маслихата "По вопросам социально-экономического развития, тарифной политики, развития малого и среднего предпринимательства и бюджета".

4. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Талғар аудандық мәслихатының
сессия төрағасы Б. Құдабаев
Талғар аудандық
мәслихатының хатшысы Ж. Еңкебайұлы
Талғар аудандық мәслихатының 2018 жылғы "30" қарашадағы "Талғар аудандық мәслихатының 2017 жылғы 27 желтоқсандағы "Талғар ауданының Талғар қаласы мен ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 23-121 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 37-173 шешіміне 1-қосымша

4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии Талгарского
районного маслихата Б. Кудабаев
Секретарь Талгарского
районного маслихата Ж. Енкебайулы
Приложение 1 к решению Талгарского районного маслихата от "30" ноября 2018 года № 37-173 "О внесении изменений в решение Талгарского районного маслихата от 27 декабря 2017 года № 23-121 "О бюджетах города Талгар и сельских округов Талгарского района на 2018-2020 годы"

452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
0
008
Жергілікті атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
0
Талғар аудандық мәслихатының 2018 жылғы "30" қарашадағы "Талғар аудандық мәслихатының 2017 жылғы 27 желтоқсандағы "Талғар ауданының Талғар қаласы мен ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 23-121 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 37-173 шешіміне 6-қосымша
Талғар аудандық мәслихатының 2017 жылғы 27 желтоқсандағы "Талғар ауданының Талғар қаласы мен ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 23-121 шешіміне 16-қосымша
2018 жылға арналған Гүлдала ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы

452
Отдел финансов района (города областного значения)
0
008
Погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом
0
Приложение 6 к решению Талгарского районного маслихата от "30" ноября 2018 года № 37-173 "О внесении изменений в решение Талгарского районного маслихата от 27 декабря 2017 года № 23-121 "О бюджетах города Талгар и сельских округов Талгарского района на 2018-2020 годы"
Приложение 16 к решению Талгарского
районного маслихата от 27 декабря 2017 года № 23-121 "О бюджетах города Талгар и сельских округов Талгарского района на 2018-2020 годы"
Бюджет Гулдалаинского сельского округа на 2018 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование