Тұздыбастау ауылдық округінің Тұздыбастау ауылындағы жаңа көшелеріне атаулар беру туралы
Алматы облысы Талғар ауданы Тұздыбастау ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 12 желтоқсандағы № 7 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2019 жылы 9 қаңтарда № 4991 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына сәйкес, Тұздыбастау ауылдық округінің Тұздыбастау ауылы халқының пікірін ескере отырып және Алматы облысының ономастикалық комиссиясының 2018 жылғы 26 наурыздағы қорытындысы негізінде, Талғар ауданының Тұздыбастау ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Тұздыбастау ауылдық округінің Тұздыбастау ауылындағы жаңа көшелеріне келесі атаулар берілсін:
1) Тұздыбастау ауылының солтүстік-шығысында орналасқан жиырма төртінші көшеге "Қорқыт ата", жиырма бесінші көшеге "Қазақстан", жиырма алтыншы көшеге "Нұрғиса Тілендиев", жиырма жетінші көшеге "Өзбекәлі Жәнібеков", жиырма сегізінші көшеге "Талхиз", жиырма тоғызыншы көшеге "Ермұхан Бекмаханов";
2) Тұздыбастау ауылының солтүстігінде орналасқан бірінші көшеге "Сырым Датұлы", екінші көшеге "Асанқайғы", үшінші көшеге "Асанбай Асқаров", төртінші көшеге "Ұлы дала";
3) Тұздыбастау ауылының солтүстік-батысында орналасқан тоғызыншы көшеге "Әлкей Марғұлан", оныншы көшеге "Ілияс Есенберлин";
4) Тұздыбастау ауылының оңтүстік-шығысында орналасқан он үшінші көшеге "Жәнібек хан", он төртінші көшеге "Қазтуған жырау", он бесінші көшеге "Ахмет Байтұрсынұлы", он алтыншы көшеге "Ғабит Мүсірепов", он жетінші көшеге "Нұрлы жол", он сегізінші көшеге "Мәңгілік ел", он тоғызыншы көшеге "Мәшһүр Жүсіп Көпейұлы", жиырмасыншы көшеге "Күлтегін", жиырма бірінші көшеге "Қожа Ахмет Яссауи".
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Тұздыбастау ауылдық округі әкімінің орынбасары Р. Акатовқа жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Талғар ауданының
Тұздыбастау ауылдық округі
әкімінің міндетін атқарушы М. Баймолданов

О присвоении наименований новым улицам в селе Туздыбастау Туздыбастауского сельского округа
Решение акима Туздыбастауского сельского округа Талгарского района Алматинской области от 12 декабря 2018 года № 7. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 9 января 2019 года № 4991
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения села Туздыбастау Туздыбастауского сельского округа и на основании заключения ономастической комиссии Алматинской области от 26 марта 2018 года, аким Туздыбастауского сельского округа Талгарского района РЕШИЛ:
1. Присвоить следующие наименования новым улицам в селе Туздыбастау Туздыбастауского сельского округа:
1) двадцать четвҰртой улице "Коркыт ата", двадцать пятой улице "Казахстан", двадцать шестой улице "Нургиса Тилендиев", двадцать седьмой улице "Озбекали Жанибеков", двадцать восьмой улице "Талхиз", двадцать девятой улице "Ермухан Бекмаханов", расположенных на северо-востоке села Туздыбастау.
2) первой улице "Сырым Датулы", второй улице "Асанкайгы", третьей улице "Асанбай Аскаров", чертвҰртой улице "Улы дала", расположенных на севере села Туздыбастау.
3) девятой улице "Алкей Маргулан", десятой улице "Илия Есенберлин", расположенных на северо-западе села Туздыбастау;
4) тринадцатой улице "Жанибек хан", четырнадцатой улице "Казтуган жырау", пятнадцатой улице "Ахмет Байтурсынулы", шестнадцатой улице "Габит Мусирепов", семнадцатой улице "Нурлы жол", восемнадцатой улице "Мангилик ел", девятнадцатой улице "Машхур Жусип Копейулы", двадцатой улице "Култегин", двадцать первой улице "Кожа Ахмет Яссауи", расположенных на юго-востоке села Туздыбастау.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима Туздыбастауского сельского округа Р. Акатова.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности Акима
Туздыбастауского сельского округа
Талгарского района М. Баймолданов