Ұйғыр аудандық мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Ұйғыр ауданының ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 6-24-149 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Ұйғыр аудандық мәслихатының 2018 жылғы 25 сәуірдегі № 6-32-195 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2018 жылы 11 мамырда № 4698 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Ұйғыр аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ұйғыр аудандық мәслихатының "Ұйғыр ауданының ауылдық округтерінің2018-2020 жылдарға арналғанбюджеттері туралы" 2017 жылғы 25 желтоқсандағы № 6-24-149 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4485 тіркелген, 2018 жылдың 06 ақпанындаҚазақстан РеспубликасыНормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1,11, 12, 13, 14-тармақтары жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған Шонжы ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 300290 мың теңге,оның ішінде
салықтық түсімдер 90672мың теңге;
трансферттер түсімі 209618мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 60132 мың теңге;
субвенциялар 149486 мың теңге;
2) шығындар 300290 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге,оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттіккредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойнша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті)(-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.".
"11. 2018-2020 жылдарға арналған Калжат ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 31, 32, 33-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 24535 мың теңге,оның ішінде
салықтық түсімдер 5717 мың теңге;
трансферттер түсімі 18818 мың теңге, оның ішінде;
ағымдағы нысаналы трансферттер 4032 мың теңге
субвенциялар 14786 мың теңге.
2) шығындар 24535 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге,оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттіккредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті)(-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.".
"12. 2018-2020 жылдарға арналған Бахар ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 34, 35, 36-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

О внесении изменений в решение Уйгурского районного маслихата от 25 декабря 2017 года № 6-24-149 "О бюджетах сельских округов Уйгурского района на 2018-2020 годы"
Решение Уйгурского районного маслихата Алматинской области от 25 апреля 2018 года № 6-32-195. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 11 мая 2018 года № 4698
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Уйгурский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Уйгурского районного маслихата "О бюджетах сельских округов Уйгурского района на 2018-2020 годы" от 25 декабря 2017 года № 6-24-149 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4485, опубликован 06 февраля 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативно правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункты 1, 11, 12, 13, 14 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Шонжынского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 300290 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 90672 тысячи тенге;
поступления трансфертов 209618 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 60132 тысячи тенге;
субвенции 149486 тысяч тенге;
2) затраты 300290 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.".
"11. Утвердить бюджет Калжатского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 31, 32, 33 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 24535 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 5717 тысяч тенге;
поступления трансфертов 18818 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 4032 тысячи тенге;
субвенции 14786 тысяч тенге;
2) затраты 24535 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.".
"12. Утвердить бюджет Бахарского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 34, 35, 36 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:

1) кірістер 68366 мың теңге, оның ішінде
салықтық түсімдер 7695 мың теңге;
трансферттер түсімі 60671 мың теңге, оның ішінде;
ағымдағы нысаналы трансферттер 46464 мың теңге;
субвенциялар 14207 мың теңге.
2) шығындар 68366 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге,оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтері мен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.".
"13. 2018-2020 жылдарға арналған Тасқарасу ауылдық округінің бюджеті тиісіншеосы шешімнің 37, 38, 39-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 22044 мың теңге,оның ішінде
салықтық түсімдер 4207 мың теңге;
трансферттер түсімі 17837 мың теңге;оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 4078 мың теңге;
субвенциялар 13759 мың теңге.
2) шығындар 22044 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.".
"14. 2018-2020 жылдарға арналған Шарын ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 40, 41, 42-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 45199 мың теңге, оның ішінде
салықтық түсімдер 11354 мың теңге;
трансферттер түсімі 33845 мың теңге, оның ішінде;
ағымдағы нысаналы трансферттер 21400 мың теңге;
субвенциялар 12445 мың теңге.
2) шығындар 45199 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтері мен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;

1) доходы 68366 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 7695 тысяч тенге;
поступления трансфертов 60671 тысяча тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 46464 тысячи тенге;
субвенции 14207 тысяч тенге;
2) затраты 68366 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.".
"13. Утвердить бюджет Таскарасуского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 37, 38, 39 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 22044 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 4207 тысяч тенге;
поступления трансфертов 17837 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 4078 тысяч тенге;
субвенции 13759 тысяч тенге;
2) затраты 22044 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.".
"14. Утвердить бюджет Шарынского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 40, 41, 42 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 45199 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 11354 тысячи тенге;
поступления трансфертов 33845 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 21400 тысяч тенге;
субвенции 12445 тысяч тенге;
2) затраты 45199 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті)(-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге".
2. Көрсетілген шешімнің 1,31, 34, 37, 40-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Ұйғыр аудандық мәслихатының "Бюджет, экономикалық даму, өнеркәсіп, көлік, құрылыс, байланыс, сауда, туризм, тұрғын үй мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.

5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.".
2. Приложения Приложения 1, 31, 34, 37, 40 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Уйгурского районного маслихата "По вопросам бюджета, экономического развития, промышленности, транспорта, строительства, связи, торговли, туризма и жилья".

4. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ұйғыр аудандық мәслихатының
сессия төрағасы Б.Юлдашева
Ұйғыр аудандық мәслихатының
хатшысы Н. Есжан
Ұйғыр аудандық мәслихатының 2018 жылғы "25" сәуірдегі "Ұйғыр аудандық мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Ұйғыр ауданының ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 6-24-149 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 6-32-195 шешіміне 1-қосымша

4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года
Председатель сессии
Уйгурского районного маслихата Б.Юлдашева
Секретарь Уйгурского
районного маслихата Н. Есжан
Приложение 1 к решению Уйгурского районного маслихата от "25" апреля 2018 года № 6-32-195 "О внесении изменений решение Уйгурского районного маслихата от 25 декабря 2017 года № 6-24-149 "О бюджетах сельских округов Уйгурского района на 2018-2020 годы"