Ұйғыр аудандық мәслихатының 2017 жылғы 20 желтоқсандағы "Ұйғыр ауданының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 6-23-141 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Ұйғыр аудандық мәслихатының 2018 жылғы 6 тамыздағы № 6-35-215 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2018 жылы 28 тамызда № 4803 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Ұйғыр аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ұйғыр аудандық мәслихатының "Ұйғыр ауданының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2017 жылғы 20 желтоқсандағы № 6-23-141 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4456 тіркелген, 2018 жылдың 30 қаңтарында Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 7555092 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер 1569561 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 5865 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 78577 мың теңге;
трансферттер түсімі 5901089 мың теңге, соның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 1402215 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 535594 мың теңге;
субвенциялар 3963280 мың теңге;
2) шығындар 7692208 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 13384 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер 36075 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 22691 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;

О внесении изменений в решение Уйгурского районного маслихата от 20 декабря 2017 года № 6-23-141 "О бюджете Уйгурского района на 2018-2020 годы"
Решение Уйгурского районного маслихата Алматинской области от 6 августа 2018 года № 6-35-215. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 28 августа 2018 года № 4803
В соответствии с подпунктом пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Уйгурский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Уйгурского районного маслихата "О бюджете Уйгурского района на 2018-2020 годы" от 20 декабря 2017 года № 6-23-141 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4456, опубликован 30 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативно правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 7555092 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 1569561 тысяча тенге;
неналоговые поступления 5865 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 78577 тысяч тенге;
поступления трансфертов 5901089 тысяч тенге; в том числе:
целевые текущие трансферты 1402215 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 535594 тысячи тенге;
субвенции 3963280 тысяч тенге;
2) затраты 7692208 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 13384 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 36075 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 22691 тысяча тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 150500 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 150500 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Ұйғыр аудандық мәслихатының "Бюджет, экономикалық даму, өнеркәсіп, көлік, құрылыс, байланыс, сауда, туризм және тұрғын үй мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.

5) дефицит (профицит) бюджета (-) 150500 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 150500 тысяч тенге.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Уйгурского районного маслихата "По вопросам бюджета, экономического развития, промышленности, транспорта, строительства, связи, торговли, туризма и жилья".

4. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ұйғыр аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы Б. Юлдашева
Ұйғыр аудандық
мәслихатының хатшысы Н. Есжан
Ұйғыр аудандық мәслихатының 2018 жылғы 06 тамыздағы "Ұйғыр аудандық мәслихатының 2017 жылғы 20 желтоқсандағы "Ұйғыр ауданының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 6-23-141 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 6-35-215 шешіміне қосымша
Ұйғыр аудандық мәслихатының 2017 жылғы 20 желтоқсандағы "Ұйғыр ауданының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешімімен бекітілген 1-қосымша
2018 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы
(мың
теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
I. Кірістер

4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года
Председатель сессии
Уйгурского районного
маслихата Б. Юлдашева
Секретарь Уйгурского
районного маслихата Н. Есжан
Приложение к решению Уйгурского районного маслихата от 06 августа 2018 годаи № 6-35-215 "О внесении изменений в решение Уйгурского районного маслихата от 20 декабря 2017 года № 6-23-141 "О бюджете Уйгурского района на 2018-2020 годы"
Приложение 1 утвержденное решением Уйгурского районного маслихата от 20 декабря 2017 года №6-23-141 "О бюджете Уйгурского района на 2018-2020 годы"
Районный бюджет на 2018 год
Категория
Сумма
(тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. Доходы

51342
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
129961
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
375
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
19300
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
129860
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
74176
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
552667
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
151286
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
151286
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
151286
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
0
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
0
2
Әлеуметтiк көмек
368523
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
368523
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
127369
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
37100
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
39900
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
8233
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
6993
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
62195
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
41630
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
45103
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
32858
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
32858
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
25230
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
3561
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
375
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру

51342
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
129961
012
Капитальные расходы государственного органа
375
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
19300
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
129860
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
74176
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
552667
1
Социальное обеспечение
151286
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
151286
005
Государственная адресная социальная помощь
151286
464
Отдел образования района (города областного значения)
0
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
0
2
Социальная помощь
368523
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
368523
002
Программа занятости
127369
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
37100
006
Оказание жилищной помощи
39900
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
8233
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
6993
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
62195
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
41630
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
45103
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
32858
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
32858
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
25230
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
3561
021
Капитальные расходы государственного органа
375
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов