Ұйғыр аудандық мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Ұйғыр ауданының ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 6-24-149 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Ұйғыр аудандық мәслихатының 2018 жылғы 30 қарашадағы № 6-41-249 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2018 жылы 4 желтоқсанда № 4918 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Ұйғыр аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ұйғыр аудандық мәслихатының "Ұйғыр ауданының ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2017 жылғы 25 желтоқсандағы № 6-24-149 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4485 тіркелген, 2018 жылдың 06 ақпанында Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14-тармақтары жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған Шонжы ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 323093 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 90672 мың теңге;
трансферттер түсімі 280789 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 82935 мың теңге;
субвенциялар 149486 мың теңге;
2) шығындар 371461 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.";
"2. 2018-2020 жылдарға арналған Сүмбе ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5, 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 74323 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 5819 мың теңге;
трансферттер түсімі 68504 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 6309 мың теңге;
субвенциялар 62195 мың теңге;
2) шығындар 74323 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.";

О внесении изменений в решение Уйгурского районного маслихата от 25 декабря 2017 года № 6-24-149 "О бюджетах сельских округов Уйгурского района на 2018-2020 годы"
Решение Уйгурского районного маслихата Алматинской области от 30 ноября 2018 года № 6-41-249. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 4 декабря 2018 года № 4918
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Уйгурский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Уйгурского районного маслихата "О бюджетах сельских округов Уйгурского района на 2018-2020 годы" от 25 декабря 2017 года № 6-24-149 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4485, опубликован 06 февраля 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункты 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Шонжынского сельского округа на 2018-2020 согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 371461 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 90672 тысячи тенге;
поступления трансфертов 280789 тысячи тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 131303 тысяч тенге;
субвенции 149486 тысяч тенге;
2) затраты 371461 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.";
"2. Утвердить бюджет Сумбинского сельского округа на 2018-2020 согласно приложениям 4, 5, 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 74323 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 5819 тысяч тенге;
поступления трансфертов 68504 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 6309 тысяча тенге;
субвенции 62195 тысяч тенге;
2) затраты 74323 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.";

"3. 2018-2020 жылдарға арналған Қырғызсай ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 7, 8, 9-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 21729 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 3973 мың теңге;
трансферттер түсімі 17756 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 1070 мың теңге;
субвенциялар 16686 мың теңге;
2) шығындар 21729 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.";
"4. 2018-2020 жылдарға арналған Үлкен Ақсу ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 10, 11, 12-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 25507 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 12303 мың теңге;
трансферттер түсімі 13204 мың теңге, оның ішінде;
ағымдағы нысаналы трансферттер 1375 мың теңге;
субвенциялар 11829 мың теңге;
2) шығындар 25507 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтері мен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.";
"5. 2018-2020 жылдарға арналған Ават ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 13, 14, 15-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 19379 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 5218 мың теңге;
трансферттер түсімі 14161 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 875 мың теңге;
субвенциялар 13286 мың теңге;
2) шығындар 19379 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге,оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.";
"6. 2018-2020 жылдарға арналған Тиірмен ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 16, 17, 18-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 65490 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 5511 мың теңге;
трансферттер түсімі 59979 мың теңге, оның ішінде;
ағымдағы нысаналы трансферттер 3875 мың теңге;
субвенциялар 56104 мың теңге;

"3. Утвердить бюджет Кыргызсайского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 7, 8, 9 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 21729 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 3973 тысячи тенге;
поступления трансфертов 17756 тысяча тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 1070 тысяч тенге;
субвенции 16686 тысяч тенге;
2) затраты 21729 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.";
"4. Утвердить бюджет Больше Аксуского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 10, 11, 12 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 25507 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 12303 тысячи тенге;
поступления трансфертов 13204 тысячи тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 1375 тысяч тенге;
субвенции 11829 тысяч тенге;
2) затраты 25507 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.";
"5. Утвердить бюджет Аватского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 13, 14, 15 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 19379 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 5218 тысяч тенге;
поступления трансфертов 14161 тысяча тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 875 тысяч тенге;
субвенции 13286 тысяч тенге;
2) затраты 19379 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.";
"6. Утвердить бюджет Тигерменского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 16, 17, 18 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 65490 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 5511 тысяча тенге;
поступления трансфертов 59979 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 3875 тысяч тенге;
субвенции 56104 тысяч тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Ұйғыр аудандық мәслихатының "Бюджет, экономикалық даму, өнеркәсіп, көлік, құрылыс, байланыс, сауда, туризм, тұрғын үй мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.

5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.".
2. Приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40 к указанному решению изложить в новой редакции согласно Приложения 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Уйгурского районного маслихата "По вопросам бюджета, экономического развития, промышленности, транспорта, строительства, связи, торговли, туризма и жилья".

4. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ұйғыр аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы З.Тохсунов
Ұйғыр аудандық
мәслихатының хатшысы Н. Есжан
Ұйғыр аудандық мәслихатының 2018 жылғы "30" қарашадағы "Ұйғыр аудандық мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Ұйғыр ауданының ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 6-24-149 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 6-41-249 шешіміне 1-қосымша

4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года
Председатель сессии
Уйгурского районного маслихата З.Тохсунов
Секретарь Уйгурского
районного маслихата Н. Есжан
Приложение 1 к решению Уйгурского районного маслихата от "30" ноября 2018 года № 6-41-249 "О внесении изменений решение Уйгурского районного маслихата от 25 декабря 2017 года № 6-24-149 "О бюджетах сельских округов Уйгурского района на 2018-2020 годы"

124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
0
056
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімі аппаратының жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
0

124
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
0
056
Погашение долга аппарата акима города районного значения, села, поселка, сельского округа перед вышестоящим бюджетом
0