Шымкент қаласында есептеу аспаптары жоқ тұтынушылар үшін жылумен жабдықтау жөніндегі коммуналдық көрсетілетін қызметтерді тұтыну нормаларын бекіту туралы
Шымкент қаласы әкімдігінің 2018 жылғы 26 қарашадағы № 265 қаулысы. Шымкент қаласының Әділет департаментінде 2018 жылғы 30 қарашада № 4 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 27-бабы, 1-тармағының 34) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2015 жылғы 13 қаңтардағы № 15 бұйрығымен бекітілген Есептеу аспаптары жоқ тұтынушылар үшін электрмен жабдықтау және жылумен жабдықтау бойынша коммуналдық қызметтерді тұтыну нормаларын есептеудің үлгі қағидаларына сәйкес нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 10313 болып тіркелген, Шымкент қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Шымкент қаласында есептеу аспаптары жоқ тұтынушылар үшін жылумен жабдықтау жөніндегі коммуналдық көрсетілетін қызметтерді тұтыну нормалары осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. "Шымкент қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулыны аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркеуді;
2) осы қаулы мемлекеттік тіркелген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін баспа және электронды түрде қазақ және орыс тілдерінде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберуді;
3) осы қаулы мемлекеттік тіркелген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін ресми жариялау үшін Шымкент қаласында таралатын мерзімді баспасөз басылымдарына жіберуді;

Об утверждении норм потребления коммунальных услуг по теплоснабжению для потребителей, не имеющих приборы учета в городе Шымкент
Постановление акимата города Шымкент от 26 ноября 2018 года № 265. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Шымкент 30 ноября 2018 года № 4.
В соответствии с подпунктом 34) пункта 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и Типовых правил расчета норм потребления коммунальных услуг по электроснабжению и теплоснабжению для потребителей не имеющих приборов учета, утвержденных приказом Министра национальной экономики Республики Казахстан от 13 января 2015 года № 15 зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 10313, акимат города Шымкент ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить нормы потребления коммунальных услуг по теплоснабжению для потребителей, не имеющих приборы учета в городе Шымкент согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима города Шымкент" в порядке, установленном законодательными актами Республики Казахстан, обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
2) в течении десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего постановления акимата направить его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) в течении десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего постановления направить его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемые на территории города Шымкент;

4) осы қаулыны оны ресми жариялағаннан кейін Шымкент қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Шымкент қаласы әкімінің орынбасары Н.Ергешбекке жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі Ғ.Әбдірахымов
Шымкент қаласы әкімдігінің
2018 жылғы ____ қарашадағы
қаулысына қосымша
Шымкент қаласында есептеу аспаптары жоқ тұтынушылар үшін жылумен жабдықтау жөніндегі коммуналдық көрсетілетін қызметтерді тұтыну нормалары
Тұтынушылар атауы
Өлшем бірлігі
Мағынасы
1
Көп пәтерлі және жеке меншік тұрғын үйлердің 1 шаршы метрге жылу қуатының нормасы,
оның ішінде:
Гкал/м2

4) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата города Шымкент после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Шымкент Н.Ергешбек.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Г.Абдрахимов
Приложение к постановлению
акимата города Шымкент
от ____ ноября 2018 года
Нормы потребления коммунальных услуг по теплоснабжению для потребителей, не имеющих приборы учета в городе Шымкент
Наименование потребителей
Единица измерения
Значение
1
Норма на отопление многоквартирных и индивидуальных жилых домов на 1 квадратный метр,
из них:
Гкал/м2