"Әлеуметтік-еңбек саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенттерін бекіту туралы" Жамбыл облысы әкімдігінің 2015 жылғы 27 шілдедегі № 158 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Жамбыл облысы әкімдігінің 2018 жылғы 25 қаңтардағы № 17 қаулысы. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2018 жылғы 20 ақпанда № 3712 болып тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы әкімдігінің 2021 жылғы 19 наурыздағы № 73 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Жамбыл облысы әкімдігінің 19.03.2021 № 73 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде тұпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына және "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы" Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 15 сәуірдегі Заңына сәйкес Жамбыл облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Әлеуметтік–еңбек саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенттерін бекіту туралы" Жамбыл облысы әкімдігінің 2015 жылғы 27 шілдедегі № 158 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2735 болып тіркелген, 2015 жылдың 8 қыркүйегінде "Ақ жол" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген "Өтініш берушінің (отбасының) атаулы әлеуметтік көмек алушыларға тиесілігін растайтын анықтама беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентінде:
1- тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. "Өтініш берушінің (отбасының) атаулы әлеуметтік көмек алушыларға тиесілігін растайтын анықтама беру" мемлекеттік көрсетілетін қызметі (бұдан әрі – мемлекеттік көрсетілетін қызмет) "Әлеуметтік-еңбек саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандарттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 2015 жылғы 28 сәуірдегі № 279 бұйрығымен бекітілген "Өтініш берушінің (отбасының) атаулы әлеуметтік көмек алушыларға тиесілігін растайтын анықтама беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11342 болып тіркелген) (бұдан әрі – стандарт) сәйкес әлеуметтік көмек көрсетуді жүзеге асыратын аудандардың және Тараз қаласының жергілікті атқарушы органдары және кент, ауыл, ауылдық округ әкімдерімен (бұдан әрі - көрсетілетін қызметті беруші) көрсетіледі.
Өтінішті қабылдау және мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесін беру:
1) "Азаматтарға арналған үкімет" Мемлекеттік корпорациясы" коммерциялық емес акционерлік қоғамы (бұдан әрі – Мемлекеттік корпорация);

О внесении изменений и дополнений в постановление акимата Жамбылской области от 27 июля 2015 года № 158 "Об утверждении регламентов государственных услуг в cоциально-трудовой сфере"
Постановление акимата Жамбылской области от 25 января 2018 года № 17. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 20 февраля 2018 года № 3712. Утратило силу постановлением акимата Жамбылской области от 19 марта 2021 года №73
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Жамбылской области от 19.03.2021 № 73 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и Законом Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года "О государственных услугах" акимат Жамбылской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Жамбылской области от 27 июля 2015 года № 158 "Об утверждении регламентов государственных услуг в социально-трудовой сфере" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2735, опубликовано 8 сентября 2015 года в газете "Знамя труда") следующие изменения и дополнения:
в регламенте государственной услуги "Выдача справки, подтверждающей принадлежность заявителя (семьи) к получателям адресной социальной помощи", утвержденном указанным постановлением:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Государственная услуга "Выдача справки, подтверждающей принадлежность заявителя (семьи) к получателям адресной социальной помощи" (далее - государственная услуга) оказывается в соответствии со стандартом государственной услуги "Выдача справки, подтверждающей принадлежность заявителя (семьи) к получателям адресной социальной помощи", утвержденном приказом Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 28 апреля 2015 года № 279 "Об утверждении стандартов государственных услуг в социально-трудовой сфере" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 11342) (далее - стандарт) исполнительными органами районов и города Тараз и акимами поселка, села, сельского округа осуществляющих предоставление социальной помощи (далее – услугодатель).
Прием заявления и выдача результата оказания государственной услуги осуществляются через:
1) некоммерческое акционерное общество "Государственная корпорация "Правительство для граждан" (далее – Государственная корпорация);

2) көрсетілетін қызметті беруші;
3) www.egov.kz "электрондық үкімет" веб-порталы (бұдан әрі – портал);
4) "Халықты жұмыспен қамту орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (бұдан әрі- Орталық) арқылы жүзеге асырылады.";
9- тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"9. Мемлекеттік корпорациясына немесе Орталыққа жүгіну тәртібін, көрсетілетін қызмет алушының өтінішін өңдеу ұзақтығы:
1) Мемлекеттік корпорация қызметкері немесе Орталық қызметкері көрсетілетін қызметті алушы ұсынған құжаттарды - 2 (екі) минут ішінде қабылдайды;
2) Мемлекеттік корпорация қызметкері немесе Орталық қызметкері көрсетілетін қызметті алушы құжаттардың толық топтамасын ұсынбаған жағдайда, өтінішті қабылдаудан бас тарту туралы қолхат береді – 2 (екі) минут ішінде;
3) Мемлекеттік корпорация қызметкері немесе Орталық қызметкері көрсетілетін қызметті берушіге - 2 (екі) минут ішінде құжаттарды жібереді;
4) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы қағаз түрінде анықтаманы дайындайды және көрсетілетін қызметті берушінің басшысына қол қоюға - 2 (екі) минут ішінде жібереді;
5) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы анықтамаға қол қояды және көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысына жібереді - 2 (екі) минут ішінде;
6) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы қағаз түрінде қол қойылған анықтаманы Мемлекеттік корпорация қызметкеріне немесе Орталық қызметкеріне - 2 (екі) минут ішінде жібереді;
7) Мемлекеттік корпорация қызметкері немесе Орталық қызметкері көрсетілетін қызметті алушыға (немесе нотариалды куәландырылған сенім хат бойынша оның өкіліне) атаулы әлеуметтік көмек алушыларға тиесілігін (не тиесілі еместігін) растайтын анықтаманы - 2 (екі) минут ішінде береді.";
регламенттің 2- қосымшасы алынып тасталсын;
осы қаулыға 1- қосымшаға сәйкес "Өтініш берушінің (отбасының) атаулы әлеуметтік көмек алушыларға тиесілігін растайтын анықтама беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті 5-қосымшамен толықтырылсын;
көрсетілген қаулымен бекітілген "Мүгедек балаларды үйде оқытуға жұмсалған шығындарды өтеу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентінде:
1-тармақтың 2)- тармақшасы алынып тасталсын;
5-тармақтың 4)- тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"4) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы электрондық немесе қағаз түрінде жәрдемақыны тағайындау туралы хабарламаны Мемлекеттік корпорацияның маманына жібереді – 20 (жиырма) минуттан аспайды.";
6-тармақтың 4)- тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"4) Мемлекеттік корпорацияның маманына жәрдемақыны тағайындау туралы хабарламаны жіберу.";

2) услугодателя;
3) веб-портал "электронного правительства": www.egov.kz (далее- портал).
4) коммунальное государственное учреждение "Центр занятости населения" (далее- Центр).
пункт 9 изложить в следующей редакции:
"9. Описание порядка обращения в Государственную корпорацию или в Центр, длительность обработки запроса услугополучателя:
1) специалист Государственной корпорации или специалист Центра – в течение 2 (двух) минут принимает документов, предоставленных услугополучателем;
2) в случае предоставления услугополучателем неполного пакета документов, специалистом Государственной корпорации или специалистом Центра выдается расписка об отказе в приеме заявления – в течение 2 (двух) минут;
3) специалист Государственной корпорации или Центра направляет документов услугодателю – в течение 2 (двух) минут;
4) ответственный исполнитель услугодателя готовит справку в бумажном виде и направляет на подпись руководителю услугодателя - в течение 2 (двух) минут;
5) руководитель услугодателя подписывает справку в бумажном виде и направляет ответственному исполнителю услугодателя – в течение 2 (двух) минут;
6) ответственный исполнитель услугодателя передает специалисту Государственной корпорации или специалисту Центра справку в бумажном виде - в течение 2 (двух) минут;
7) специалист Государственной корпорации или Центра выдает услугополучателю (либо его представителю по нотариально заверенной доверенности) справку в бумажном виде, подтверждающую принадлежность (либо отсутствие принадлежности) услугополучателя к получателям адресной социальной помощи – в течение 2 (двух) минут.";
приложение 2 к регламенту исключить;
дополнить приложением 5 к регламенту оказания государственной услуги "Выдача справки, подтверждающей принадлежность заявителя (семьи) к получателям адресной социальной помощи" согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
в регламенте государственной услуги "Возмещение затрат на обучение на дому детей инвалидов", утвержденном указанным постановлением:
подпункт 2)пункта 1 исключить;
подпункт 4) пункта 5 изложить в следующей редакции:
"4) ответственный исполнитель услугодателя выдает специалисту Государственной корпорации уведомление о назначении пособия в электронном или бумажном виде – не более 20 (двадцати) минут.";
подпункт 4) пункта 6 изложить в следующей редакции:
"4) выдача специалисту Государственной корпорации уведомления о назначении пособия.";

8- тармақтың 4)- тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"4) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы электрондық немесе қағаз түрінде жәрдемақыны тағайындау туралы хабарламаны Мемлекеттік корпорацияның маманына жібереді – 20 (жиырма) минуттан аспайды.";
регламенттің 2-қосымшасы алынып тасталсын;
көрсетілген қаулымен бекітілген "Жұмыс берушілерге тиісті әкімшілік-аумақтық бірліктің аумағында еңбек қызметін жүзеге асыру үшін не корпоративішілік ауыстыру шеңберінде шетелдік жұмыс күшін тартуға рұқсат беру және ұзарту" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентінде:
мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентінің тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
"Тиісті әкімшілік-аумақтық бірліктің аумағында немесе корпоративішілік ауыстыру шеңберінде еңбек қызметін жүзеге асыру үшін жұмыс берушілерге шетелдік жұмыс күшін тартуға рұқсат беру және ұзарту";
1- тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. "Тиісті әкімшілік-аумақтық бірліктің аумағында немесе корпоративішілік ауыстыру шеңберінде еңбек қызметін жүзеге асыру үшін жұмыс берушілерге шетелдік жұмыс күшін тартуға рұқсат беру және ұзарту" мемлекеттік көрсетілетін қызметі (бұдан әрі – мемлекеттік көрсетілетін қызмет) "Әлеуметтік-еңбек саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандарттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 2015 жылғы 28 сәуірдегі № 279 бұйрығымен бекітілген "Тиісті әкімшілік-аумақтық бірліктің аумағында немесе корпоративішілік ауыстыру шеңберінде еңбек қызметін жүзеге асыру үшін жұмыс берушілерге шетелдік жұмыс күшін тартуға рұқсат беру және ұзарту" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартына сәйкес (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11342 болып тіркелген) (бұдан әрі - стандарт) "Жамбыл облысы әкімдігінің жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесімен (бұдан әрі - көрсетілетін қызметті беруші) көрсетіледі.
Көрсетілетін қызметті алушыдан (жұмыс берушіден) өтінішті қабылдау және мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесін беру:
1) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесі;
2) www.egov.kz, www.elicense.kz "электрондық үкімет", веб-порталы (бұдан әрі – портал) арқылы жүзеге асырылады.";
регламенттің 1- қосымшасының оң жақтағы жоғарғы бұрышы мынадай редакцияда жазылсын:
"Тиісті әкімшілік-аумақтық бірліктің аумағында немесе корпоративішілік ауыстыру шеңберінде еңбек қызметін жүзеге асыру үшін жұмыс берушілерге шетелдік жұмыс күшін тартуға рұқсат беру және ұзарту" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентіне 1- қосымша";
регламенттің 2- қосымшасының оң жақтағы жоғарғы бұрышы мынадай редакцияда жазылсын:
"Тиісті әкімшілік-аумақтық бірліктің аумағында немесе корпоративішілік ауыстыру шеңберінде еңбек қызметін жүзеге асыру үшін жұмыс берушілерге шетелдік жұмыс күшін тартуға рұқсат беру және ұзарту" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентіне 2- қосымша";
регламенттің 3- қосымшасының оң жақтағы жоғарғы бұрышы мынадай редакцияда жазылсын:
"Тиісті әкімшілік-аумақтық бірліктің аумағында немесе корпоративішілік ауыстыру шеңберінде еңбек қызметін жүзеге асыру үшін жұмыс берушілерге шетелдік жұмыс күшін тартуға рұқсат беру және ұзарту" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентіне 3- қосымша";
регламенттің 4- қосымшасының оң жақтағы жоғарғы бұрышы мынадай редакцияда жазылсын:
"Тиісті әкімшілік-аумақтық бірліктің аумағында немесе корпоративішілік ауыстыру шеңберінде еңбек қызметін жүзеге асыру үшін жұмыс берушілерге шетелдік жұмыс күшін тартуға рұқсат беру және ұзарту" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентіне 4- қосымша";
регламенттің 5- қосымшасының оң жақтағы жоғарғы бұрышы мынадай редакцияда жазылсын:
"Тиісті әкімшілік-аумақтық бірліктің аумағында немесе корпоративішілік ауыстыру шеңберінде еңбек қызметін жүзеге асыру үшін жұмыс берушілерге шетелдік жұмыс күшін тартуға рұқсат беру және ұзарту" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентіне 5- қосымша";
көрсетілген қаулымен бекітілген "Жүріп-тұруы қиын бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту кемістігі бар мүгедектерге ымдау тілі маманының қызметтерін ұсыну үшін мүгедектерге құжатарды ресімдеу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентінде:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

подпункт 4) пункта 8 изложить в следующей редакции:
"4) ответственный исполнитель услугодателя выдает специалисту Государственной корпорации уведомление о назначении пособия в электронном или бумажном виде – не более 20 (двадцати) минут.";
приложение 2 к регламенту исключить;
в регламенте государственной услуги "Выдача и продление разрешения на привлечение иностранной рабочей силы работодателям для осуществления трудовой деятельности на территории соответствующей административно-территориальной единицы, либо в рамках внутрикорпоративного перевода", утвержденном указанным постановлением:
заголовок регламента государственной услуги изложить в следующей редакции:
"Выдача и продление разрешения на привлечение иностранной рабочей силы работодателям для осуществления трудовой деятельности на территории соответствующей административно-территориальной единицы, или в рамках внутрикорпоративного перевода";
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Государственная услуга "Выдача и продление разрешения на привлечение иностранной рабочей силы работодателям для осуществления трудовой деятельности на территории соответствующей административно-территориальной единицы, или в рамках внутрикорпоративного перевода" (далее – государственная услуга) оказывается в соответствии со стандартом государственной услуги "Выдача и продление разрешения на привлечение иностранной рабочей силы работодателям для осуществления трудовой деятельности на территории соответствующей административно-территориальной единицы, или в рамках внутрикорпоративного перевода", утвержденном приказом Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 28 апреля 2015 года № 279 "Об утверждении стандартов государственных услуг в социально-трудовой сфере" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 11342) (далее – стандарт) коммунальным государственным учреждением "Управление координации занятости и социальных программ акимата Жамбылской области" (далее – услугодатель).
Прием заявления от услугополучателя (работодателя) и выдача результата оказания государственной услуги осуществляются через:
1) канцелярию услугодателя;
2) веб-портал "электронного правительства" www.egov.kz, www.elicense.kz (далее – портал).";
правый верхний угол приложения 1 к регламенту изложить в следующей редакции:
"Приложение 1 к регламенту оказания государственной услуги "Выдача и продление разрешения на привлечение иностранной рабочей силы работодателям для осуществления трудовой деятельности на территории соответствующей административно-территориальной единицы, или в рамках внутрикорпоративного перевода";
правый верхний угол приложения 2 к регламенту изложить в следующей редакции:
"Приложение 2 к регламенту оказания государственной услуги "Выдача и продление разрешения на привлечение иностранной рабочей силы работодателям для осуществления трудовой деятельности на территории соответствующей административно-территориальной единицы, или в рамках внутрикорпоративного перевода";
правый верхний угол приложения 3 к регламенту изложить в следующей редакции:
"Приложение 3 к регламенту оказания государственной услуги "Выдача и продление разрешения на привлечение иностранной рабочей силы работодателям для осуществления трудовой деятельности на территории соответствующей административно-территориальной единицы, или в рамках внутрикорпоративного перевода";
правый верхний угол приложения 4 к регламенту изложить в следующей редакции:
"Приложение 4 к регламенту оказания государственной услуги "Выдача и продление разрешения на привлечение иностранной рабочей силы работодателям для осуществления трудовой деятельности на территории соответствующей административно-территориальной единицы, или в рамках внутрикорпоративного перевода";
правый верхний угол приложения 5 к регламенту изложить в следующей редакции:
"Приложение 5 к регламенту оказания государственной услуги "Выдача и продление разрешения на привлечение иностранной рабочей силы работодателям для осуществления трудовой деятельности на территории соответствующей административно-территориальной единицы, или в рамках внутрикорпоративного перевода";
в регламенте государственной услуги "Оформление документов на инвалидов для предоставления им услуги индивидуального помощника для инвалидов первой группы, имеющих затруднение в передвижении, и специалиста жестового языка для инвалидов по слуху", утвержденном указанным постановлением:
пункт 1 изложить в следующей редакции:

"1. "Жүріп-тұруы қиын бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту кемістігі бар мүгедектерге ымдау тілі маманының қызметтерін ұсыну үшін мүгедектерге құжаттарды ресімдеу" мемлекеттік көрсетілетін қызметі (бұдан әрі – мемлекеттік көрсетілетін қызмет) "Әлеуметтік-еңбек саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандарттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 2015 жылғы 28 сәуірдегі № 279 бұйрығымен бекітілген "Жүріп-тұруы қиын бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту кемістігі бар мүгедектерге ымдау тілі маманының қызметтерін ұсыну үшін мүгедектерге құжаттарды ресімдеу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11342 болып тіркелген) (бұдан әрі – стандарт) сәйкес әлеуметтік көмек көрсетуді жүзеге асыратын аудандардың және Тараз қаласының жергілікті атқарушы органдарымен (бұдан әрі - көрсетілетін қызметті беруші) көрсетіледі.
Өтінішті қабылдау және мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесін беру:
1) "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы" коммерциялық емес акционерлік қоғамы (бұдан әрі – Мемлекеттік корпорация);
2) көрсетілетін қызметті беруші арқылы жүзеге асырылады.";
3- тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"3. Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесі: жүріп-тұруы қиын бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту кемістігі бар мүгедектерге ымдау тілі маманының қызметтерін ұсынуға еркін нысандағы құжаттарды рәсімдеу туралы хабарлама.";
4- тараудың тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
"4. "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясымен және (немесе) өзге де көрсетілетін қызметті берушілермен өзара іс-қимыл тәртібін сипаттау";
10- тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"10. Мемлекеттік корпорациясына және (немесе) өзге де көрсетілетін қызметті берушілерге жүгіну тәртібін, көрсетілетін қызметті алушының өтінішін өңдеу ұзақтығы:
1) Мемлекеттік корпорацияның қызметкері құжаттарды қабылдайды және тіркелген күні мен қызметті алу күні көрсетілген қолхат береді, көрсетілетін қызметті алушы құжаттардың толық топтамасын ұсынбаған жағдайда, құжаттарды қабылдаудан бас тарту туралы қолхат береді – 15 (он бес) минуттан аспайды;
2) Мемлекеттік корпорацияның қызметкері құжаттарды көрсетілетін қызметті берушіге жібереді – 1 (бір) жұмыс күні ішінде;
3) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы - 5 (бес) жұмыс күні ішінде құжаттар топтамасын қарайды және мемлекеттік қызмет көрсету туралы қағаз түрінде хабарлама жобасын дайындайды;

"1. Государственная услуга "Оформление документов на инвалидов для предоставления им услуги индивидуального помощника для инвалидов первой группы, имеющих затруднение в передвижении, и специалиста жестового языка для инвалидов по слуху" (далее - государственная услуга), оказывается в соответствии со стандартом государственной услуги "Оформление документов на инвалидов для предоставления им услуги индивидуального помощника для инвалидов первой группы, имеющих затруднение в передвижении, и специалиста жестового языка для инвалидов по слуху", утвержденном приказом Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 28 апреля 2015 года № 279 "Об утверждении стандартов государственных услуг в социально-трудовой сфере" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 11342) (далее - стандарт) исполнительными органами районов и города Тараз, осуществляющих предоставление социальной помощи (далее – услугодатель).
Прием заявления и выдача результата оказания государственной услуги осуществляются через:
1) некоммерческое акционерное общество "Государственная корпорация "Правительство для граждан" (далее – Государственная корпорация);
2) услугодателя.";
пункт 3 изложить в следующей редакции:
"3. Результат оказания государственной услуги: уведомление об оформлении документов в произвольной форме на предоставление услуг индивидуального помощника для инвалидов первой группы, имеющих затруднение в передвижении и специалиста жестового языка для инвалидов по слуху.";
заголовок главы 4 изложить в следующей редакции:
"4. Описание порядка взаимодействия с Государственной корпорацией "Правительство для граждан" и (или) иными услугодателями";
пункт 10 изложить в следующей редакции:
"10. Описание порядка обращения в Государственную корпорацию и (или) к иным услугодателям, длительность обработки запроса услугополучателя:
1) специалист Государственной корпорации принимает документы и выдает талон с указанием даты регистрации и даты получения государственной услуги, в случае неполного пакета документов выдает расписку об отказе в приеме документов – не более 15 (пятнадцати) минут;
2) специалист Государственной корпорации направляет документы услугодателю - в течение 1 (одного) рабочего дня;
3) ответственный исполнитель услугодателя - в течение 5 (пяти) рабочих дней рассматривает пакет документов и готовит в бумажном виде проект уведомления оказания государственной услуги;

4) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы - 1 (бір) жұмыс күні ішінде шешім қабылдайды және мемлекеттік қызмет көрсету туралы қағаз түріндегі хабарлама жобасына қол қояды;
5) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы мемлекеттік қызмет көрсету туралы қағаз түріндегі хабарламаны Мемлекеттік корпорацияның қызметкеріне - 1 (бір) жұмыс күні ішінде жібереді;
6) Мемлекеттік корпорацияның қызметкері көрсетілетін қызметі алушыға мемлекеттік қызмет көрсету туралы қағаз түріндегі хабарламаны - 15 (он бес) минуттың ішінде береді.
Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде рәсімдердің (іс-қимылдардың) ретін, көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимылдарының толық сипаттамасы және Мемлекеттік корпорациясымен өзара іс-қимыл тәртібінің сипаттамасы осы регламенттің 1, 2- қосымшаларына сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығында көрсетіледі.
Мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестері анықтамалығы көрсетілетін қызметті берушінің (http://sobes.zhambyl.kz) және Жамбыл облысы әкімдігінің (http://zhambyl.gov.kz) интернет-ресурсында орналастырылады.";
регламенттің қосымшасының оң жақтағы жоғарғы бұрышы мынадай редакцияда жазылсын:
"Жүріп-тұруы қиын бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту кемістігі бар мүгедектерге ымдау тілі маманының қызметтерін ұсыну үшін мүгедектерге құжаттарды ресімдеу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентіне 1- қосымша";
осы қаулыға 2- қосымшаға сәйкес "Жүріп-тұруы қиын бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту кемістігі бар мүгедектерге ымдау тілі маманының қызметтерін ұсыну үшін мүгедектерге құжаттарды ресімдеу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті 2- қосымшамен толықтырылсын;
көрсетілген қаулымен бекітілген "Мүгедектерді санаторий-курорттық емдеумен қамтамасыз ету" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентінде:
1 - тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. "Мүгедектерді санаторий-курорттық емдеумен қамтамасыз ету" мемлекеттік көрсетілетін қызметі (бұдан әрі – мемлекеттік көрсетілетін қызмет) "Әлеуметтік-еңбек саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандарттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 2015 жылғы 28 сәуірдегі № 279 бұйрығымен бекітілген "Мүгедектерді санаторий-курорттық емдеумен қамтамасыз ету" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11342 болып тіркелген) (бұдан әрі – стандарт) сәйкес әлеуметтік көмек көрсетуді жүзеге асыратын аудандардың және Тараз қаласының жергілікті атқарушы органдарымен (бұдан әрі - көрсетілетін қызметті беруші) көрсетіледі.
Өтінішті қабылдау және мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесін беру:

4) руководитель услугодателя - в течение 1 (одного) рабочего дня принимает решение и подписывает в бумажном виде проект уведомления об оказании государственной услуги;
5) ответственный исполнитель услугодателя направляет в бумажном виде уведомление об оказании государственной услуги специалисту Государственной корпорации - в течение 1 (одного) рабочего дня;
6) специалист Государственной корпорации выдает услугополучателю в бумажном виде уведомление об оказании государственной услуги– в течение 15 (пятнадцати) минут.
Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя и описание порядка взаимодействия с Государственной корпорацией в процессе оказания государственной услуги отражается в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложениям 1, 2 к настоящему регламенту.
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги размещается на интернет–ресурсе услугодателя (http://sobes.zhambyl.kz) и акимата Жамбылской области (http://zhambyl.gov.kz).";
правый верхний угол приложения к регламенту изложить в следующей редакции:
"Приложение 1 к регламенту оказания государственной услуги "Оформление документов на инвалидов для предоставления им услуги индивидуального помощника для инвалидов первой группы, имеющих затруднение в передвижении, и специалиста жестового языка для инвалидов по слуху";
дополнить приложением 2 к регламенту оказания государственной услуги "Оформление документов на инвалидов для предоставления им услуги индивидуального помощника для инвалидов первой группы, имеющих затруднение в передвижении, и специалиста жестового языка для инвалидов по слуху" согласно приложению 2 к настоящему постановлению;
в регламенте государственной услуги "Обеспечение инвалидов санаторно-курортным лечением", утвержденном указанным постановлением:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Государственная услуга "Обеспечение инвалидов санаторно-курортным лечением" (далее - государственная услуга) оказывается в соответствии со стандартом государственной услуги "Обеспечение инвалидов санаторно-курортным лечением", утвержденном приказом Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 28 апреля 2015 года № 279 "Об утверждении стандартов государственных услуг в социально-трудовой сфере" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 11342) (далее - стандарт) исполнительными органами районов и города Тараз, осуществляющих предоставление социальной помощи (далее – услугодатель).
Прием заявления и выдача результата оказания государственной услуги осуществляются через:

осы қаулыға 3- қосымшаға сәйкес "Мүгедектерді санаторий-курорттық емдеумен қамтамасыз ету" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті 2-қосымшамен толықтырылсын;
көрсетілген қаулымен бекітілген "Мүгедектерге кресло-арбалар беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентінде:
1 - тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. "Мүгедектерге кресло-арбалар беру" мемлекеттік көрсетілетін қызметі (бұдан әрі – мемлекеттік көрсетілетін қызмет) "Әлеуметтік-еңбек саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандарттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 2015 жылғы 28 сәуірдегі № 279 бұйрығымен бекітілген "Мүгедектерге кресло-арбалар беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11342 болып тіркелген) (бұдан әрі – стандарт) сәйкес әлеуметтік көмек көрсетуді жүзеге асыратын аудандардың және Тараз қаласының жергілікті атқарушы органдарымен (бұдан әрі - көрсетілетін қызметті беруші) көрсетіледі.
Өтінішті қабылдау және мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесін беру:
1) "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы" коммерциялық емес акционерлік қоғамы (бұдан әрі – Мемлекеттік корпорация);
2) көрсетілетін қызметті беруші арқылы жүзеге асырылады.";
4- тараудың тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
"4. "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясымен және (немесе) өзге де көрсетілетін қызметті берушілермен өзара іс-қимыл тәртібін сипаттау";
10 - тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"10. Мемлекеттік корпорациясына және (немесе) өзге де көрсетілетін қызметті берушілерге жүгіну тәртібін, көрсетілетін қызметті алушының өтінішін өңдеу ұзақтығы:
1) Мемлекеттік корпорацияның қызметкері құжаттарды қабылдайды және тіркелген күні мен қызметті алу күні көрсетілген қолхат береді, көрсетілетін қызметті алушы құжаттардың толық топтамасын ұсынбаған жағдайда, құжаттарды қабылдаудан бас тарту туралы қолхат береді – 15 (он бес) минуттан аспайды;
2) Мемлекеттік корпорацияның қызметкері құжаттарды көрсетілетін қызметті берушіге жібереді – 1 (бір) жұмыс күні ішінде;
3) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы - 5 (бес) жұмыс күні ішінде құжаттар топтамасын қарайды және мемлекеттік қызмет көрсету туралы қағаз түрінде хабарлама жобасын дайындайды;
4) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы - 1 (бір) жұмыс күні ішінде шешім қабылдайды және мемлекеттік қызмет көрсету туралы қағаз түріндегі хабарлама жобасына қол қояды;
5) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы мемлекеттік қызмет көрсету туралы қағаз түріндегі хабарламаны Мемлекеттік корпорацияның қызметкеріне - 1 (бір) жұмыс күні ішінде жібереді;

дополнить приложением 2 к регламенту оказания государственной услуги "Обеспечение инвалидов санаторно-курортным лечением" согласно приложению 3 к настоящему постановлению;
в регламенте государственной услуги "Предоставление инвалидам кресла-колясок", утвержденном указанным постановлением:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Государственная услуга "Предоставление инвалидам кресла-колясок" (далее - государственная услуга) оказывается в соответствии со стандартом государственной услуги "Предоставление инвалидам кресла-колясок", утвержденном приказом Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 28 апреля 2015 года № 279 "Об утверждении стандартов государственных услуг в социально-трудовой сфере" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 11342) (далее - стандарт) исполнительными органами районов и города Тараз, осуществляющих предоставление социальной помощи (далее – услугодатель).
Прием заявления и выдача результата оказания государственной услуги осуществляются через:
1) некоммерческое акционерное общество "Государственная корпорация "Правительство для граждан" (далее – Государственная корпорация);
2) услугодателя.";
заголовок главы 4 изложить в следующей редакции:
"4. Описание порядка взаимодействия с Государственной корпорацией "Правительство для граждан" и (или) иными услугодателями";
пункт 10 изложить в следующей редакции:
"10. Описание порядка обращения в Государственную корпорацию и (или) к иным услугодателям, длительность обработки запроса услугополучателя:
1) специалист Государственной корпорации принимает документы и выдает талон с указанием даты регистрации и даты получения государственной услуги, в случае неполного пакета документов выдает расписку об отказе в приеме документов – не более 15 (пятнадцати) минут;
2) специалист Государственной корпорации направляет документы услугодателю - в течение 1 (одного) рабочего дня;
3) ответственный исполнитель услугодателя - в течение 5 (пяти) рабочих дней рассматривает пакет документов и готовит в бумажном виде проект уведомления оказания государственной услуги;
4) руководитель услугодателя - в течение 1 (одного) рабочего дня принимает решение и подписываетв бумажном виде проект уведомления об оказании государственной услуги;
5) ответственный исполнитель услугодателя направляет в бумажном виде уведомление об оказании государственной услуги специалисту Государственной корпорации - в течение 1 (одного) рабочего дня;

6) Мемлекеттік корпорацияның қызметкері көрсетілетін қызметті алушыға мемлекеттік қызмет көрсету туралы қағаз түріндегі хабарламаны - 15 (он бес) минуттың ішінде береді.
Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде рәсімдердің (іс-қимылдардың) ретін, көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимылдарының толық сипаттамасы және Мемлекеттік корпорациясымен өзара іс-қимыл тәртібінің сипаттамасы осы регламенттің 1, 2- қосымшаларына сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығында көрсетіледі.
Мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестері анықтамалығы көрсетілетін қызметті берушінің (http://sobes.zhambyl.kz) және Жамбыл облысы әкімдігінің (http://zhambyl.gov.kz) интернет-ресурсында орналастырылады.";
регламенттің қосымшасының оң жақтағы жоғарғы бұрышы мынадай редакцияда жазылсын:
"Мүгедектерге кресло-арбалар беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентіне 1- қосымша";
осы қаулыға 4- қосымшаға сәйкес "Мүгедектерге кресло-арбалар беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті 2- қосымшамен толықтырылсын;
көрсетілген қаулымен бекітілген "Мүгедектерді сурдо-тифлотехникалық және міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентінде:
1 - тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. "Мүгедектерді сурдо-тифлотехникалық және міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету" мемлекеттік көрсетілетін қызметі (бұдан әрі – мемлекеттік көрсетілетін қызмет) "Әлеуметтік-еңбек саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандарттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 2015 жылғы 28 сәуірдегі № 279 бұйрығымен бекітілген "Мүгедектерді сурдо-тифлотехникалық және міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11342 болып тіркелген) (бұдан әрі – стандарт) сәйкес әлеуметтік көмек көрсетуді жүзеге асыратын аудандардың және Тараз қаласының жергілікті атқарушы органдарымен (бұдан әрі - көрсетілетін қызметті беруші) көрсетіледі.
Өтінішті қабылдау және мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесін беру:
1) "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы" коммерциялық емес акционерлік қоғамы (бұдан әрі – Мемлекеттік корпорация);
2) көрсетілетін қызметті беруші арқылы жүзеге асырылады.";
4- тараудың тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
"4. "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясымен және (немесе) өзге де көрсетілетін қызметті берушілермен өзара іс-қимыл тәртібін сипаттау";
10- тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

6) специалист Государственной корпорации выдает услугополучателю в бумажном виде уведомление об оказании государственной услуги– в течение 15 (пятнадцати) минут.
Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя и описание порядка взаимодействия с Государственной корпорацией в процессе оказания государственной услуги отражается в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложениям 1, 2 к настоящему регламенту.
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги размещается на интернет–ресурсе услугодателя (http://sobes.zhambyl.kz) и акимата Жамбылской области (http://zhambyl.gov.kz).";
правый верхний угол приложения к регламенту изложить в следующей редакции:
"Приложение 1 к регламенту оказания государственной услуги "Предоставление инвалидам кресла-колясок";
дополнить приложением 2 к регламенту оказания государственной услуги "Предоставление инвалидам кресла-колясок" согласно приложению 4 к настоящему постановлению;
в регламенте государственной услуги "Обеспечение инвалидов сурдо-тифлотехническими и обязательными гигиеническими средствами", утвержденном указанным постановлением:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Государственная услуга "Обеспечение инвалидов сурдо-тифлотехническими и обязательными гигиеническими средствами" (далее - государственная услуга) оказывается в соответствии со стандартом государственной услуги "Обеспечение инвалидов сурдо-тифлотехническими и обязательными гигиеническими средствами", утвержденном приказом Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 28 апреля 2015 года № 279 "Об утверждении стандартов государственных услуг в социально-трудовой сфере" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 11342) (далее –стандарт) исполнительными органами районов и города Тараз осуществляющих предоставление социальной помощи (далее – услугодатель).
Прием заявления и выдача результата оказания государственной услуги осуществляются через:
1) некоммерческое акционерное общество "Государственная корпорация "Правительство для граждан" (далее – Государственная корпорация);
2) услугодателя.";
заголовок главы 4 изложить в следующей редакции:
"4. Описание порядка взаимодействия с Государственной корпорацией "Правительство для граждан" и (или) иными услугодателями";
пункт 10 изложить в следующей редакции:

"1. "Медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) арнаулы әлеуметтік қызмет көрсетуге құжаттар ресімдеу" мемлекеттік көрсетілетін қызметі (бұдан әрі – мемлекеттік көрсетілетін қызмет) "Әлеуметтік-еңбек саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандарттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 2015 жылғы 28 сәуірдегі № 279 бұйрығымен бекітілген "Медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) арнаулы әлеуметтік қызмет көрсетуге құжаттар ресімдеу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11342 болып тіркелген) (бұдан әрі – стандарт) сәйкес әлеуметтік көмек көрсетуді жүзеге асыратын аудандардың және Тараз қаласының жергілікті атқарушы органдарымен (бұдан әрі - көрсетілетін қызметті беруші) көрсетіледі.
Өтінішті қабылдау және мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесін беру:
1) "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы" коммерциялық емес акционерлік қоғамы (бұдан әрі – Мемлекеттік корпорация);
2) көрсетілетін қызметті беруші арқылы жүзеге асырылады.";
4- тараудың тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
"4. "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясымен және (немесе) өзге де көрсетілетін қызметті берушілермен өзара іс-қимыл тәртібін сипаттау";
10- тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"10. Мемлекеттік корпорациясына және (немесе) өзге де көрсетілетін қызметті берушілерге жүгіну тәртібін, көрсетілетін қызметті алушының өтінішін өңдеу ұзақтығы:
1) Мемлекеттік корпорацияның қызметкері құжаттарды қабылдайды және тіркелген күні мен қызметті алу күні көрсетілген қолхат береді, көрсетілетін қызметті алушы құжаттардың толық топтамасын ұсынбаған жағдайда, құжаттарды қабылдаудан бас тарту туралы қолхат береді – 15 (он бес) минуттан аспайды;
2) Мемлекеттік корпорацияның қызметкері құжаттарды көрсетілетін қызметті берушіге жібереді – 1 (бір) жұмыс күні ішінде;
3) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы - 12 (он екі) жұмыс күні ішінде құжаттар топтамасын қарайды және мемлекеттік қызмет көрсету туралы қағаз түрінде хабарлама жобасын дайындайды;
4) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы - 1 (бір) жұмыс күні ішінде шешім қабылдайды және мемлекеттік қызмет көрсету туралы қағаз түріндегі хабарлама жобасына қол қояды;
5) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы мемлекеттік қызмет көрсету туралы қағаз түріндегі хабарламаны Мемлекеттік корпорацияның қызметкеріне - 1 (бір) жұмыс күні ішінде жібереді;
6) Мемлекеттік корпорацияның қызметкері көрсетілетін қызметті алушыға мемлекеттік қызмет көрсету туралы қағаз түріндегі хабарламаны - 15 (он бес) минуттың ішінде береді.

"1. Государственная услуга "Оформление документов на оказание специальных социальных услуг в медико-социальных учреждениях (организациях)" (далее - государственная услуга) оказывается в соответствии со стандартом государственной услуги "Оформление документов на оказание специальных социальных услуг в медико-социальных учреждениях (организациях)", утвержденном приказом Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 28 апреля 2015 года № 279 "Об утверждении стандартов государственных услуг в социально-трудовой сфере" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 11342) (далее - стандарт) исполнительными органами районов и города Тараз, осуществляющих предоставление социальной помощи (далее – услугодатель).
Прием заявления и выдача результата оказания государственной услуги осуществляются через:
1) некоммерческое акционерное общество "Государственная корпорация "Правительство для граждан" (далее – Государственная корпорация);
2) услугодателя.";
заголовок главы 4 изложить в следующей редакции:
"4. Описание порядка взаимодействия с Государственной корпорацией "Правительство для граждан" и (или) иными услугодателями";
пункт 10 изложить в следующей редакции:
"10. Описание порядка обращения в Государственную корпорацию и (или) к иным услугодателям, длительность обработки запроса услугополучателя:
1) специалист Государственной корпорации принимает документы и выдает талон с указанием даты регистрации и даты получения государственной услуги, в случае неполного пакета документов выдает расписку об отказе в приеме документов – не более 15 (пятнадцати) минут;
2) специалист Государственной корпорации направляет документы услугодателю - в течение 1 (одного) рабочего дня;
3) ответственный исполнитель услугодателя - в течение 12 (двенадцать) рабочих дней рассматривает пакет документов и готовит в бумажном виде проект уведомления оказания государственной услуги;
4) руководитель услугодателя - в течение 1 (одного) рабочего дня принимает решение и подписывает в бумажном виде проект уведомления об оказании государственной услуги;
5) ответственный исполнитель услугодателя направляет в бумажном виде уведомление об оказании государственной услуги специалисту Государственной корпорации - в течение 1 (одного) рабочего дня;
6) специалист Государственной корпорации выдает услугополучателю в бумажном виде уведомление об оказании государственной услуги – в течение 15 (пятнадцати) минут.

Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде рәсімдердің (іс-қимылдардың) ретін, көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимылдарының толық сипаттамасы және Мемлекеттік корпорациясымен өзара іс-қимыл тәртібінің сипаттамасы осы регламенттің 1, 2- қосымшаларына сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығында көрсетіледі.
Мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестері анықтамалығы көрсетілетін қызметті берушінің (http://sobes.zhambyl.kz) және Жамбыл облысы әкімдігінің (http://zhambyl.gov.kz) интернет-ресурсында орналастырылады.";
регламенттің қосымшасының оң жақтағы жоғарғы бұрышы мынадай редакцияда жазылсын:
"Медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) арнаулы әлеуметтік қызмет көрсетуге құжаттар ресімдеу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентіне 1- қосымша";
осы қаулыға 6-қосымшаға сәйкес "Медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) арнаулы әлеуметтік қызмет көрсетуге құжаттар ресімдеу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті 2- қосымшамен толықтырылсын;
көрсетілген қаулымен бекітілген "Үйде күтім көрсету жағдайында арнаулы әлеуметтік қызмет көрсетуге құжаттар ресімдеу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентінде:
1 - тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. "Үйде күтім көрсету жағдайында арнаулы әлеуметтік қызмет көрсетуге құжаттар ресімдеу" мемлекеттік көрсетілетін қызметі (бұдан әрі – мемлекеттік көрсетілетін қызмет) "Әлеуметтік-еңбек саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандарттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 2015 жылғы 28 сәуірдегі № 279 бұйрығымен бекітілген "Үйде күтім көрсету жағдайында арнаулы әлеуметтік қызмет көрсетуге құжаттар ресімдеу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11342 болып тіркелген) (бұдан әрі – стандарт) сәйкес әлеуметтік көмек көрсетуді жүзеге асыратын аудандардың және Тараз қаласының жергілікті атқарушы органдарымен (бұдан әрі - көрсетілетін қызметті беруші) көрсетіледі.
Өтінішті қабылдау және мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесін беру:
1) "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы" коммерциялық емес акционерлік қоғамы (бұдан әрі – Мемлекеттік корпорация);
2) көрсетілетін қызметті беруші арқылы жүзеге асырылады.";
4- тараудың тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
"4. "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясымен және (немесе) өзге де көрсетілетін қызметті берушілермен өзара іс-қимыл тәртібін сипаттау";
10- тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя и описание порядка взаимодействия с Государственной корпорацией в процессе оказания государственной услуги отражается в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложениям 1, 2 к настоящему регламенту.
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги размещается на интернет–ресурсе услугодателя (http://sobes.zhambyl.kz) и акимата Жамбылской области (http://zhambyl.gov.kz).";
правый верхний угол приложения к регламенту изложить в следующей редакции:
"Приложение 1 к регламенту оказания государственной услуги "Оформление документов на оказание специальных социальных услуг в медико-социальных учреждениях (организациях)";
дополнить приложением 2 к регламенту оказания государственной услуги "Оформление документов на оказание специальных социальных услуг в медико-социальных учреждениях (организациях)" согласно приложению 6 к настоящему постановлению;
в регламенте государственной услуги "Оформление документов на оказание специальных социальных услуг в условиях ухода на дому", утвержденном указанным постановлением:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Государственная услуга "Оформление документов на оказание специальных социальных услуг в условиях ухода на дому" (далее - государственная услуга) оказывается в соответствии со стандартом государственной услуги "Оформление документов на оказание специальных социальных услуг в условиях ухода на дому", утвержденном приказом Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 28 апреля 2015 года № 279 "Об утверждении стандартов государственных услуг в социально-трудовой сфере" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 11342) (далее - стандарт) исполнительными органами районов и города Тараз, осуществляющих предоставление социальной помощи (далее – услугодатель).
Прием заявления и выдача результата оказания государственной услуги осуществляются через:
1) некоммерческое акционерное общество "Государственная корпорация "Правительство для граждан" (далее – Государственная корпорация);
2) услугодателя.";
заголовок главы 4 изложить в следующей редакции:
"4. Описание порядка взаимодействия с Государственной корпорацией "Правительство для граждан" и (или) иными услугодателями";
пункт 10 изложить в следующей редакции:

"1. "Мүгедектерге протездік-ортопедиялық көмек үсыну үшін оларға құжаттарды ресімдеу" мемлекеттік көрсетілетін қызметі (бұдан әрі – мемлекеттік көрсетілетін қызмет) "Әлеуметтік-еңбек саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандарттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 2015 жылғы 28 сәуірдегі № 279 бұйрығымен бекітілген "Мүгедектерге протездік-ортопедиялық көмек үсыну үшін оларға құжаттарды ресімдеу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11342 болып тіркелген) (бұдан әрі – стандарт) сәйкес әлеуметтік көмек көрсетуді жүзеге асыратын аудандардың және Тараз қаласының жергілікті атқарушы органдарымен (бұдан әрі - көрсетілетін қызметті беруші) көрсетіледі.
Өтінішті қабылдау және мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесін беру:
1) "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы" коммерциялық емес акционерлік қоғамы (бұдан әрі – Мемлекеттік корпорация);
2) көрсетілетін қызметті беруші арқылы жүзеге асырылады.";
4- тараудың тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
"4. "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясымен және (немесе) өзге де көрсетілетін қызметті берушілермен өзара іс-қимыл тәртібін сипаттау";
10- тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"10. Мемлекеттік корпорациясына және (немесе) өзге де көрсетілетін қызметті берушілерге жүгіну тәртібін, көрсетілетін қызметті алушының өтінішін өңдеу ұзақтығы:
1) Мемлекеттік корпорацияның қызметкері құжаттарды қабылдайды және тіркелген күні мен қызметті алу күні көрсетілген қолхат береді, көрсетілетін қызметті алушы құжаттардың толық топтамасын ұсынбаған жағдайда, құжаттарды қабылдаудан бас тарту туралы қолхат береді – 15 (он бес) минуттан аспайды;
2) Мемлекеттік корпорацияның қызметкері құжаттарды көрсетілетін қызметті берушіге жібереді – 1 (бір) жұмыс күні ішінде;
3) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы - 5 (бес) жұмыс күні ішінде құжаттар топтамасын қарайды және мемлекеттік қызмет көрсету туралы қағаз түрінде хабарлама жобасын дайындайды;
4) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы - 1 (бір) жұмыс күні ішінде шешім қабылдайды және мемлекеттік қызмет көрсету туралы қағаз түріндегі хабарлама жобасына қол қояды;
5) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы мемлекеттік қызмет көрсету туралы қағаз түріндегі хабарламаны Мемлекеттік корпорацияның қызметкеріне - 1 (бір) жұмыс күні ішінде жібереді;
6) Мемлекеттік корпорацияның қызметкері көрсетілетін қызметті алушыға мемлекеттік қызмет көрсету туралы қағаз түріндегі хабарламаны - 15 (он бес) минуттың ішінде береді.

"1. Государственная услуга "Оформление документов на инвалидов для предоставления им протезно-ортопедической помощи" (далее – государственная услуга) оказывается в соответствии со стандартом государственной услуги "Оформление документов на инвалидов для предоставления им протезно-ортопедической помощи", утвержденном приказом Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 28 апреля 2015 года № 279 "Об утверждении стандартов государственных услуг в социально-трудовой сфере" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 11342) (далее – стандарт) исполнительными органами районов и города Тараз, осуществляющих предоставление социальной помощи (далее – услугодатель).
Прием заявления и выдача результата оказания государственной услуги осуществляются через:
1) некоммерческое акционерное общество "Государственная корпорация
"Правительство для граждан" (далее – Государственная корпорация);
2) услугодателя.";
заголовок главы 4 изложить в следующей редакции:
"4. Описание порядка взаимодействия с Государственной корпорацией "Правительство для граждан" и (или) иными услугодателями";
пункт 10 изложить в следующей редакции:
"10. Описание порядка обращения в Государственную корпорацию и (или) к иным услугодателям, длительность обработки запроса услугополучателя:
специалист Государственной корпорации принимает документы и выдает талон с указанием даты регистрации и даты получения государственной услуги, в случае неполного пакета документов выдает расписку об отказе в приеме документов – не более 15 (пятнадцати) минут;
2) специалист Государственной корпорации направляет документы услугодателю - в течение 1 (одного) рабочего дня;
3) ответственный исполнитель услугодателя - в течение 5 (пяти) рабочих дней рассматривает пакет документов и готовит в бумажном виде проект уведомления оказания государственной услуги;
4) руководитель услугодателя – в течение 1 (одного) рабочего дня принимает решение и подписывает в бумажном виде проект уведомления об оказании государственной услуги;
5) ответственный исполнитель услугодателя направляет в бумажном виде уведомление об оказании государственной услуги специалисту Государственной корпорации - в течение 1 (одного) рабочего дня;
6) специалист Государственной корпорации выдает услугополучателю в бумажном виде уведомление об оказании государственной услуги– в течение 15 (пятнадцати) минут.

Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде рәсімдердің (іс-қимылдардың) ретін, көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимылдарының толық сипаттамасы және Мемлекеттік корпорациясымен өзара іс-қимыл тәртібінің сипаттамасы осы регламенттің 1, 2- қосымшаларына сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығында көрсетіледі.
Мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестері анықтамалығы көрсетілетін қызметті берушінің (http://sobes.zhambyl.kz) және Жамбыл облысы әкімдігінің (http://zhambyl.gov.kz) интернет-ресурсында орналастырылады.";
регламенттің қосымшасының оң жақтағы жоғарғы бұрышы мынадай редакцияда жазылсын:
"Мүгедектерге протездік-ортопедиялық көмек ұсыну үшін оларға құжаттарды ресімдеу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентіне 1- қосымша";
осы қаулыға 8- қосымшаға сәйкес "Мүгедектерге протездік-ортопедиялық көмек ұсыну үшін оларға құжаттарды ресімдеу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті 2- қосымшамен толықтырылсын;
көрсетілген қаулымен бекітілген "Оралман мәртебесін беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентінде:
1 - тармақтың 2)- тармақшасы алынып тасталсын;
5- тармақтың 2)- тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"2) көрсетілетін қызметті берушінің басшысымен (орынбасарымен) - 2 (екі) сағаттың ішінде құжаттарды қарау және бөлім басшысына жіберу;";
5-тармақтың 4)- тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"4) бөлімнің жауапты орындаушысымен мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесін - 1 (бір) жұмыс күні ішінде дайындау және оны көрсетілетін қызметті берушінің басшысына (орынбасарына) қол қоюға жіберу;";
5- тармақтың 5)- тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"5) көрсетілетін қызметті берушінің басшысымен (орынбасарымен) - 2 (екі) сағаттың ішінде мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесіне қол қою және оны көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкеріне тіркеуге жіберу;";
5- тармақтың 7)- тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"7) бөлім басшысымен - 10 (он) минуттың ішінде мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесін Мемлекеттік корпорация қызметкеріне жолдайды.";
6- тармақтың 7)- тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"7) бөлім басшысымен мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесін Мемлекеттік корпорация қызметкеріне жолдау.";
8- тармақтың 2)- тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"2) көрсетілетін қызметті берушінің басшысымен (орынбасарымен) - 2 (екі) сағаттың ішінде құжаттарды қарау және бөлім басшысына жіберу;";
8- тармақтың 4)- тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"4) бөлімнің жауапты орындаушысы мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесін - 1 (бір) жұмыс күні ішінде дайындайды және оны көрсетілетін қызметті берушінің басшысына (орынбасарына) қол қоюға жібереді;";

Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя и описание порядка взаимодействия с Государственной корпорацией в процессе оказания государственной услуги отражается в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложениям 1, 2 к настоящему регламенту.
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги размещается на интернет–ресурсе услугодателя (http://sobes.zhambyl.kz) и акимата Жамбылской области (http://zhambyl.gov.kz).";
правый верхний угол приложения к регламенту изложить в следующей редакции:
"Приложение 1 к регламенту оказания государственной услуги "Оформление документов на инвалидов для предоставления им протезно-ортопедической помощи";
дополнить приложением 2 к регламенту оказания государственной услуги "Оформление документов на инвалидов для предоставления им протезно-ортопедической помощи" согласно приложению 8 к настоящему постановлению;
в регламенте государственной услуги "Присвоение статуса оралмана", утвержденном указанным постановлением:
подпункт 2) пункта 1 исключить;
подпункт 2) пункта 5 изложить в следующей редакции:
"2) рассмотрение руководителем (заместителем) услугодателя - в течение 2 (двух) часов предоставленных документов и передача их руководителю отдела;";
подпункт 4) пункта 5 изложить в следующей редакции:
"4) подготовка ответственным исполнителем отдела результата оказания государственной услуги - в течение1 (одного) рабочего дня и его передача для подписания руководителю (заместителю) услугодателя;";
подпункт 5) пункта 5 изложить в следующей редакции:
"5) подписание руководителем (заместителем) услугодателя результата оказания государственной услуги - в течение 2 (двух) часов и его передача сотруднику канцелярии услугодателя для регистрации;";
подпункт 7) пункта 5 изложить в следующей редакции:
"7) передача результата оказания государственной услуги руководителем отдела - в течение 10 (десяти) минут специалисту Государственной корпорации.";
подпункт 7) пункта 6 изложить в следующей редакции:
"7) передача результата оказания государственной услуги руководителем отдела специалисту Государственной корпорации.";
подпункт 2) пункта 8 изложить в следующей редакции:
"2) рассмотрение руководителем (заместителем) услугодателя - в течение 2 (двух) часов предоставленных документов и передача их руководителю отдела;";
подпункт 4) пункта 8 изложить в следующей редакции:
"4) подготовка ответственным исполнителем отдела результата оказания государственной услуги - в течение1 (одного) рабочего дня и его передача для подписания руководителю (заместителю) услугодателя;";

8- тармақтың 5)- тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"5) көрсетілетін қызметті берушінің басшысымен (орынбасарымен) - 2 (екі) сағаттың ішінде мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесіне қол қою және оны көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкеріне тіркеуге жіберу;";
8- тармақтың 6)- тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"6) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкері - 10 (он) минуттың ішінде мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесін тіркеу;";
8- тармақ мынадай мазмұндағы 7)- тармақшамен толықтырылсын:
"7) бөлім басшысымен мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесін Мемлекеттік корпорация қызметкеріне жолдау.";
регламенттің 1- қосымшасы алынып тасталсын;
көрсетілген қаулымен бекітілген "Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек тағайындау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентінде:
1 - тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. "Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек тағайындау" мемлекеттік көрсетілетін қызметі (бұдан әрі – мемлекеттік көрсетілетін қызмет) "Әлеуметтік-еңбек саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандарттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 2015 жылғы 28 сәуірдегі № 279 бұйрығымен бекітілген "Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек тағайындау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11342 болып тіркелген) (бұдан әрі – стандарт) сәйкес әлеуметтік көмек көрсетуді жүзеге асыратын аудандардың және Тараз қаласының жергілікті атқарушы органдарымен (бұдан әрі - көрсетілетін қызметті беруші) көрсетіледі.
Өтінішті қабылдау және мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесін беру:
1) "Халықты жұмыспен қамту орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекеме (бұдан әрі - Орталық);
2) тұрғылықты жері бойынша Орталық болмаған жағдайда – кент, ауыл, ауылдық округ әкімі (бұдан әрі – ауылдық округ әкімі) арқылы жүзеге асырылады.";
5- тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"5. Мемлекеттік қызметті көрсету процесінің құрамына кіретін әрбір рәсімнің (іс-қимылдың) мазмұны, оның орындалу ұзақтығы көрсетілетін қызметті беруші арқылы:
1) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы Орталық қызметкерінен құжаттарды қабылдайды – 30 (отыз) минут ішінде;
2) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы учаскелік комиссияға зерттеуге және қорытынды дайындау үшін құжаттарды жолдайды – 1 (бір) жұмыс күні ішінде;
3) учаскелік комиссия зерттейді және материалдық тұрмыс жағдайы туралы нәтижені көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысына жолдайды – 2 (екі) жұмыс күні ішінде;

подпункт 5) пункта 8 изложить в следующей редакции:
"5) подписание руководителем (заместителем) услугодателя результата оказания государственной услуги - в течение 2 (двух) часов и его передача сотруднику канцелярии услугодателя для регистрации;";
подпункт 6) пункта 8 изложить в следующей редакции:
"6) сотрудник канцелярии услугодателя регистрирует результат оказания государственной услуги - в течение 10 (десяти) минут;";
пункт 8 дополнить пунктом 7) следующего содержания:
"7) передача результата оказания государственной услуги руководителем отдела специалисту Государственной корпорации.";
приложение 1 к регламенту исключить;
в регламенте государственной услуги "Назначение государственной адресной социальной помощи", утвержденном указанным постановлением:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Государственная услуга "Назначение государственной адресной социальной помощи" (далее - государственная услуга) оказывается в соответствии со стандартом государственной услуги "Назначение государственной адресной социальной помощи", утвержденном приказом Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 28 апреля 2015 года № 279 "Об утверждении стандартов государственных услуг в социально-трудовой сфере" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 11342) (далее - стандарт) исполнительными органами районов и города Тараз, осуществляющих предоставление социальной помощи (далее – услугодатель).
Прием заявления и выдача результата оказания государственной услуги осуществляются через:
1) коммунальное государственное учреждение "Центр занятости населения" (далее - Центр);
2) акима поселка, села, сельского округа (далее – аким сельского округа) – в случае отсутствия Центра - по месту жительства.";
пункт 5 изложить в следующей редакции:
"5. Содержание каждой процедуры (действия), входящей в состав процесса оказания государственной услуги через услугодателя, длительность его выполнения:
1) ответственный исполнитель услугодателя принимает документы от работника Центра - в течение 30 (тридцати) минут;
2) ответственный исполнитель услугодателя направляет документы в участковую комиссию для обследования и подготовки заключения - в течение 1 (одного) рабочего дня;
3) участковая комиссия обследует и направляет заключение о материально-бытовом положении заявителя ответственному исполнителю услогодателя - в течение 2-х (двух) рабочих дней;

4) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы қағаз түрінде тағайындау (тағайындаудан бас тарту) туралы хабарламаны дайындайды және көрсетілетін қызметті берушінің басшысына - 2 (екі) жұмыс күні ішінде қол қоюға жібереді;
5) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы қағаз түрінде тағайындау (тағайындаудан бас тарту) туралы хабарламаға қол қояды және көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысына - 2 (екі) сағаттың ішінде жібереді;
6) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы қағаз түрінде тағайындау (тағайындаудан бас тарту) туралы хабарламаны Орталық қызметкеріне - 15 (он бес) минут ішінде береді.";
6- тармақтың 1)- тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"1) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысымен құжаттарды қабылдау;";
6- тармақтың 6)- тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"6) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысымен Орталық қызметкеріне тағайындау (тағайындаудан бас тарту) туралы хабарламаны беру.";
8- тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"8. Әрбір рәсімнің (іс-қимылдың) ұзақтығын көрсете отырып, құрылымдық бөлімшелер (қызметкерлер) арасындағы рәсімдердің (іс-қимылдардың) реттілігін сипаттау көрсетілетін қызметті беруші арқылы:
1) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы Орталық қызметкерінен құжаттарды қабылдайды – 30 (отыз) минут ішінде;
2) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы учаскелік комиссияға зерттеуге және қорытынды дайындау үшін құжаттарды жолдайды – 1 (бір) жұмыс күні ішінде;
3) учаскелік комиссия зерттейді және материалдық тұрмыс жағдайы туралы нәтижені көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысына жолдайды – 2 (екі) жұмыс күні ішінде;
4) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы қағаз түрінде тағайындау (тағайындаудан бас тарту) туралы хабарламаны дайындайды және көрсетілетін қызметті берушінің басшысына - 2 (екі) жұмыс күні ішінде қол қоюға жібереді;
5) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы қағаз түрінде тағайындау (тағайындаудан бас тарту) туралы хабарламаға қол қояды және көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысына - 2 (екі) сағаттың ішінде жібереді;
6) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы қағаз түрінде тағайындау (тағайындаудан бас тарту) туралы хабарламаны Орталық қызметкеріне - 15 (он бес) минут ішінде береді.";
9- тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"9. Орталыққа және (немесе) өзге де көрсетілетін қызметті берушілерге жүгіну тәртібін, көрсетілетін қызметті алушының өтінішін өңдеу ұзақтығы:
1) Орталық қызметкері көрсетілетін қызметті алушының құжаттарын қабылдайды және тіркелген күні мен қызметті алу күні көрсетілген талон береді, құжаттардың толық топтамасын ұсынбаған жағдайда, құжаттарды қабылдаудан бас тарту туралы қолхат береді – 20 (жиырма) минут ішінде;

4) ответственный исполнитель услугодателя готовит уведомление о назначении (отказе в назначении) в бумажном виде и направляет на подпись руководителю услугодателя - в течение 2-х (двух) рабочих дней;
5) руководитель услугодателя подписывает уведомление о назначении (отказе в назначении) в бумажном виде и направляет ответственному исполнителю услугодателя - в течение 2-х (двух) часов;
6) ответственный исполнитель услугодателя выдает работнику Центра уведомление о назначении (отказе в назначении) – в течение 15 (пятнадцати) минут.";
подпункт 1) пункта 6 изложить в следующей редакции:
"1) прием документов ответственным исполнителем услугодателя;";
подпункт 6) пункта 6 изложить в следующей редакции:
"6) выдача ответственным исполнителем услугодателя уведомления о назначении (отказе в назначении) работнику Центра.";
пункт 8 изложить в следующей редакции:
"8. Описание последовательности процедур (действий) между структурными подразделениями (работниками) с указанием длительности каждой процедуры (действия) через услугодателя:
1) ответственный исполнитель услугодателя принимает документы от работника Центра - в течение 30 (тридцати) минут;
2) ответственный исполнитель услугодателя направляет документы в участковую комиссию для обследования и подготовки заключения - в течение 1 (одного) рабочего дня;
3) участковая комиссия обследует и направляет заключение о материально-бытовом положении заявителя ответственному исполнителю услогодателя - в течение 2-х (двух) рабочих дней;
4) ответственный исполнитель услугодателя готовит уведомление о назначении (отказе в назначении) в бумажном виде и направляет на подпись руководителю услугодателя - в течение 2-х (двух) рабочих дней;
5) руководитель услугодателя подписывает уведомление о назначении (отказе в назначении) в бумажном виде и направляет ответственному исполнителю услугодателя - в течение 2-х (двух) часов;
6) ответственный исполнитель услугодателя выдает работнику Центра уведомление о назначении (отказе в назначении) – в течение 15 (пятнадцати) минут.";
пункт 9 изложить в следующей редакции:
"9. Описание порядка обращения в Центр и (или) к иным услугодателям, длительность обработки запроса услугополучателя:
1) работник Центра принимает документы и выдает талон с указанием даты регистрации и даты получения государственной услуги, в случае неполного пакета документов выдает расписку об отказе в приеме документов – в течение 20 (двадцати) минут;

2) Орталық қызметкері көрсетілетін қызмет берушіге құжаттарды - 1(бір) жұмыс күні ішінде жібереді;
3) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы учаскелік комиссияға зерттеуге және қорытынды дайындау үшін құжаттарды жолдайды – 1 (бір) жұмыс күні ішінде;
4) учаскелік комиссия зерттейді және материалдық тұрмыс жағдайы туралы нәтижені көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысына жолдайды – 2 (екі) жұмыс күні ішінде;
5) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы қағаз түрінде тағайындау (тағайындаудан бас тарту) туралы хабарламаны дайындайды және көрсетілетін қызметті берушінің басшысына - 2 (екі) жұмыс күні ішінде қол қоюға жібереді;
6) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы қағаз түрінде тағайындау (тағайындаудан бас тарту) туралы хабарламаға қол қояды және көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысына - 2 (екі) сағаттың ішінде жібереді;
7) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы қағаз түрінде тағайындау (тағайындаудан бас тарту) туралы хабарламаны Орталық қызметкеріне - 15 (он бес) минут ішінде береді.";
8) Орталық қызметкері көрсетілетін қызметті алушыға тағайындау (тағайындаудан бас тарту) туралы хабарламаны - 20 (жиырма) минут ішінде береді.";
регламенттің 1, 3- қосымшалары алынып тасталсын;
осы қаулыға 9- қосымшаға сәйкес "Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек тағайындау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті 4- қосымшамен толықтырылсын;
2. "Жамбыл облысы әкімдігінің жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулының мемлекеттік тіркеуден өткеннен кейін он күнтізбелік күн ішінде оны ресми жариялауға жіберуді;
3) осы қаулының Жамбыл облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын;
4) осы қаулыдан туындайтын басқа да шаралардың қабылдануын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің бірінші орынбасары Б.Орынбековке жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі А.Мырзахметов
Жамбыл облысы әкімдігінің
2018 жылғы 25 қаңтардағы
№ 17 қаулысына 1- қосымша
"Өтініш берушінің (отбасының)
атаулы әлеуметтік
көмек алушыларға тиесілігін
растайтын анықтама беру"
мемлекеттік көрсетілетін қызмет
регламентіне 5- қосымша
Мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің "Өтініш берушінің (отбасының) атаулы әлеуметтік алушыларға тиесілігінрастайтын анықтама беру" Мемлекеттік корпорация немесе "Халықты жұмыспен қамту орталығы" арқылы
Шартты белгілер:
Жамбыл облысы әкімдігінің
2018 жылғы 25 қаңтардағы
№ 17 қаулысына 2- қосымша
"Жүріп-тұруы қиын бірінші
топтағы мүгедектерге жеке
көмекшінің және есту кемістігі
бар мүгедектерге ымдау
тілі маманының қызметтерін
ұсыну үшін мүгедектерге
құжаттарды ресімдеу"
мемлекеттік көрсетілетін қызмет
регламентіне 2- қосымша
Мемлекеттік корпорация арқылы "Жүріп-тұруы қиын бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту кемістігі бар мүгедектерге ымдау тілі маманының қызметтерін ұсыну үшін мүгедектерге құжаттарды ресімдеу" мемлекеттік көрсетілетін қызметті көрсету бизнес-процестерінің анықтамалығы
Шартты белгілер:
Жамбыл облысы әкімдігінің
2018 жылғы 25 қаңтардағы
№ 17 қаулысына 3- қосымша
"Мүгедектерді санаторий-
курорттық емдеумен
қамтамасыз ету"
мемлекеттік көрсетілетін қызмет
регламентіне 2- қосымша
Мемлекеттік корпорация арқылы "Мүгедектерді санаторий-курорттық емдеумен қамтамасыз ету" мемлекеттік көрсетілетін қызметті көрсету бизнес-процестерінің анықтамалығы
Шартты белгілер:
Жамбыл облысы әкімдігінің
2018 жылғы 25 қаңтардағы
№ 17 қаулысына 4- қосымша
"Мүгедектерге кресло-арбалар
беру" мемлекеттік көрсетілетін
қызмет регламентіне
2- қосымша
Мемлекеттік корпорация арқылы "Мүгедектерге кресло-арбалар беру" мемлекеттік көрсетілетін қызметті көрсету бизнес-процестерінің анықтамалығы
Шартты белгілер:
Жамбыл облысы әкімдігінің
2018 жылғы 25 қаңтардағы
№ 17 қаулысына 5- қосымша
"Мүгедектерді сурдо-
тифлотехникалық және міндетті
гигиеналық құралдармен
қамтамасыз ету" мемлекеттік
көрсетілетін қызмет
регламентіне 2- қосымша
Мемлекеттік корпорация арқылы "Мүгедектерді сурдо-тифлотехникалық және міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету" мемлекеттік көрсетілетін қызметті көрсету бизнес-процестерінің анықтамалығы
Шартты белгілер:
Жамбыл облысы әкімдігінің
2018 жылғы 25 қаңтардағы
№ 17 қаулысына 6- қосымша
"Медициналық-әлеуметтік
мекемелерде (ұйымдарда)
арнаулы әлеуметтік қызмет
көрсетуге құжаттар ресімдеу"
мемлекеттік көрсетілетін қызмет
регламентіне 2- қосымша
Мемлекеттік корпорация арқылы "Медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) арнаулы әлеуметтік қызмет көрсетуге құжаттар ресімдеу" мемлекеттік көрсетілетін қызметті көрсету бизнес-процестерінің анықтамалығы
Шартты белгілер:
Жамбыл облысы әкімдігінің
2018 жылғы 25 қаңтардағы
№ 17 қаулысына 7- қосымша
"Үйде күтім көрсету
жағдайында арнаулы әлеуметтік
қызмет көрсетуге құжаттар
ресімдеу" мемлекеттік
көрсетілетін қызмет
регламентіне 2- қосымша
Мемлекеттік корпорация арқылы "Үйде күтім көрсету жағдайында арнаулы әлеуметтік қызмет көрсетуге құжаттар ресімдеу" мемлекеттік көрсетілетін қызметті көрсету бизнес-процестерінің анықтамалығы
Шартты белгілер:
Жамбыл облысы әкімдігінің
2018 жылғы 25 қаңтардағы
№ 17 қаулысына 8 - қосымша
"Мүгедектерге протездік-
ортопедиялық көмек ұсыну үшін
оларға құжаттарды ресімдеу"
мемлекеттік көрсетілетін қызмет
регламентіне 2 - қосымша
Мемлекеттік корпорация арқылы "Мүгедектерге протездік-ортопедиялық көмек ұсыну үшін оларға құжаттарды ресімдеу" мемлекеттік көрсетілетін қызметті көрсету бизнес-процестерінің анықтамалығы
Шартты белгілер:
Жамбыл облысы әкімдігінің
2018 жылғы 25 қаңтардағы
№ 17 қаулысына 9- қосымша
"Мемлекеттік атаулы
әлеуметтік көмек
тағайындау" мемлекеттік
көрсетілетін қызмет
регламентіне 4- қосымша
"Халықты жұмыспен қамту орталығы" арқылы "Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек тағайындау" мемлекеттік көрсетілетін қызметті көрсету бизнес-процестерінің анықтамалығы
Шартты белгілер:

2) работник Центра направляет документов услугодателю - в течение 1 (одного) рабочего дня;
3) ответственный исполнитель услугодателя направляет документы в участковую комиссию для обследования и подготовки заключения - в течение1 (одного) рабочего дня;
4) участковая комиссия обследует и направляет заключение о материально-бытовом положении заявителя ответственному исполнителю услогодателя - в течение 2-х (двух) рабочих дней;
5) ответственный исполнитель услугодателя готовит уведомление о назначении (отказе в назначении) в бумажном виде и направляет на подпись руководителю услугодателя - в течение 2-х (двух) рабочих дней;
6) руководитель услугодателя подписывает уведомление о назначении (отказе в назначении) в бумажном виде и направляет ответственному исполнителю услугодателя - в течение 2-х (двух) часов;
7) ответственный исполнитель услугодателя выдает работнику Центра уведомление о назначении (отказе в назначении) – в течение 15 (пятнадцати) минут.";
8) работник Центра выдает услугополучателю уведомление о назначении (отказе в назначении) - в течение 20 (двадцати) минут.";
приложение 1, 3 к регламенту исключить;
дополнить приложением 4 к регламенту оказания государственной услуги "Назначение государственной адресной социальной помощи" согласно приложению 9 к настоящему постановлению;
2. Коммунальному государственному учреждению "Управление координации занятости и социальных программ акимата Жамбылской области"в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего постановления его направление на официальное опубликование;
3) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Жамбылской области;
4) принятие иных мер, вытекающих из настоящего постановления.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на первого заместителя акима области Б.Орынбекова.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области А. Мырзахметов
Приложение 1 к постановлению
акимата Жамбылской области
от 25 января 2018 года №17
Приложение 5 к регламенту
оказания государственной
услуги "Выдача справки,
подтверждающей
принадлежность заявителя
(семьи) к получателям адресной
социальной помощи"
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги "Выдача справки, подтверждающей принадлежность заявителя (семьи) к получателям адресной социальной помощи" через Государственную корпорацию или Центр занятости населения
Условные обозначения:
Приложение 2
к постановлению акимата
Жамбылской области от 25 января 2018 года № 17
Приложение 2 к регламенту
оказания государственной
услуги "Оформление
документов на инвалидов для
предоставления им услуги
индивидуального помощника
для инвалидов первой группы,
имеющих затруднение в
передвижении, и специалиста
жестового языка для инвалидов
по слуху"
Справочник бизнес-процессов оказание государственной услуги "Оформление документов на инвалидов для предоставления им услуги индивидуального помощника для инвалидов первой группы, имеющих затруднение в передвижении, и специалиста жестового языка для инвалидов по слуху" через Государственную корпорацию
Условные обозначения:
Приложение 3
к постановлению акимата
Жамбылской области
от 25 января 2018 года
№ 17
Приложение 2 к регламенту
оказания государственной
услуги "Обеспечение инвалидов
санаторно-курортным
лечением"
Справочник бизнес-процессов оказание государственной услуги "Обеспечение инвалидов санаторно-курортным лечением" через Государственную корпорацию
Условные обозначения:
Приложение 4
к постановлению акимата
Жамбылской области
от 25 января 2018 года
№ 17
Приложение 2 к регламенту
оказания государственной
услуги "Предоставление
инвалидам кресла-колясок"
Справочник бизнес-процессов оказание государственной услуги "Предоставление инвалидам кресла-колясок" через Государственную корпорацию
Условные обозначения:
Приложение 5
к постановлению акимата
Жамбылской области
от 25 января 2018 года
№ 17
Приложение 2 к регламенту
оказания государственной
услуги "Обеспечение инвалидов
сурдо-тифлотехническими и
обязательными гигиеническими средствами"
Справочник бизнес-процессов оказание государственной услуги"Обеспечение инвалидов сурдо-тифлотехническими и обязательными гигиеническими средствами" через Государственную корпорацию
Условные обозначения:
Приложение 6
к постановлению акимата
Жамбылской области
от 25 января 2018 года
№ 17
Приложение 2 к регламенту
оказания государственной
услуги "Оформление
документов на оказание
специальных социальных услуг
в медико-социальных
учреждениях (организациях)"
Справочник бизнес-процессов оказание государственной услуги "Оформление документов на оказание специальных социальных услуг в медико-социальных учреждениях (организациях)" через Государственную корпорацию
Условные обозначения:
Приложение 7
к постановлению акимата
Жамбылской области
от 25 января 2018 года
№ 17
Приложение 2 к регламенту
оказания государственной
услуги "Оформление
документов на оказание
специальных социальных услуг
в условиях ухода на дому"
Справочник бизнес-процессов оказание государственной услуги "Оформление документов на оказание специальных социальных услуг в условиях ухода на дому" через Государственную корпорацию
Условные обозначения:
Приложение 8
к постановлению акимата
Жамбылской области
от 25 января 2018 года
№ 17
Приложение 2 к регламенту
оказания государственной
услуги "Оформление
документов на инвалидов для
предоставления им протезно-
ортопедической помощи"
Справочник бизнес-процессов оказание государственной услуги "Оформление документов на инвалидов для предоставления им протезно-ортопедической помощи" через Государственную корпорацию
Условные обозначения:
Приложение 9 к постановлению
акимата Жамбылской области
от 25января 2018 года № 17
Приложение 4 к регламенту
оказания государственной
услуги "Назначение
государственной адресной
социальной помощи"
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги "Назначение государственной адресной
социальной помощи" через "Центр занятости населения"
Условные обозначения: