"2018-2020 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2017 жылғы 11 желтоқсандағы № 18-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облыстық мәслихатының 2018 жылғы 5 наурыздағы № 21-2 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2018 жылғы 7 наурызда № 3726 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде тұпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабына сәйкес облыстық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2018-2020 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2017 жылғы 11 желтоқсандағы № 18-3 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3622 болып тіркелген, 2017 жылғы 28 желтоқсандағы №146 "Ақ жол" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"208 080 747" сандары "208 102 412" сандарымен ауыстырылсын;
"186 340 539" сандары "186 362 204" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"206 573 810" сандары "207 130 871" сандарымен ауыстырылсын;
3) тармақшада:
"5 531 080" сандары "6 296 949" сандарымен ауыстырылсын;
"9 618 976" сандары "10 218 976" сандарымен ауыстырылсын;
"4 087 896" сандары "3 922 027" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
"-4 300 455" сандары "-5 601 720" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
"4 300 455" сандары "5 601 720" сандарымен ауыстырылсын.

О внесении изменений в решение Жамбылского областного маслихата от 11 декабря 2017 года № 18-3 "Об областном бюджете на 2018-2020 годы"
Решение Жамбылского областного маслихата от 5 марта 2018 года № 21-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 7 марта 2018 года № 3726
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жамбылского областного маслихата от 11 декабря 2017 года №18-3 "Об областном бюджете на 2018-2020 годы" (Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №3622, опубликованно в газете "Знамя труда" от 28 декабря 2017 года №145) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "208 080 747" заменить цифрами "208 102 412";
цифры "186 340 539" заменить цифрами "186 362 204;
в подпункте 2):
цифры "206 573 810" заменить цифрами "207 130 871";
в подпункте 3):
цифры "5 531 080" заменить цифрами "6 296 949";
цифры "9 618 976" заменить цифрами "10 218 976";
цифры "4 087 896" заменить цифрами "3 922 027";
в подпункте 5):
цифры "-4 300 455" заменить цифрами "-5 601 720";
в подпункте 6):
цифры "4 300 455" заменить цифрами "5 601 720".
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

2. Аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
Осы шешімнің орындалуына бақылау алтыншы шақырылған облыстық мәслихаттың экономика, бюджет, салық және жергілікті өзін-өзі басқару мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2018 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Облыстық мәслихаттың Облыстық мәслихаттың
сессия төрағасы хатшысы
М. Ескендіров Б. Қарашолақов
Жамбыл облыстық мәслихатының

2. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию шестого созыва областного маслихата по вопросам экономики, бюджета, налога и местного самоуправления.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии Секретарь
областного маслихата областного маслихата
М. Искандиров Б. Карашолаков
Приложение
к решению Жамбылского
областного маслихата

39 237
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
3 662 722
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
149 364
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС-тің алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
174 482
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
28 769
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
95 595
023
Ауылдық жерлерге жұмыс істеуге жіберілген медициналық және фармацевтикалық қызметкерлерді әлеуметтік қолдау
51 200
028
Жаңадан іске қосылатын денсаулық сақтау объектілерін күтіп-ұстау
34 024
030
Мемлекеттік денсаулық сақтау органдарының күрделі шығыстары
2 500
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
3 032 551
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
94 237
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
8 405 459
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
4 179 334
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
728 809
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
711 265
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
353 966
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
272 018
049
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2 012 752
056
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Халықты жұмыспен қамту орталықтарына әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистенттерді енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
100 524
261
Облыстың білім басқармасы
486 967
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
367 719
037
Әлеуметтік сауықтандыру
119 248
281
Облыстың құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
11 011
014
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін салу және реконструкциялау

39 237
253
Управление здравоохранения области
3 662 722
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
149 364
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
174 482
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
28 769
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
95 595
023
Социальная поддержка медицинских и фармацевтических работников, направленных для работы в сельскую местность
51 200
028
Содержание вновь вводимых объектов здравоохранения
34 024
030
Капитальные расходы государственных органов здравоохранения
2 500
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
3 032 551
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
94 237
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
8 405 459
256
Управление координации занятости и социальных программ области
4 179 334
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
728 809
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
711 265
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
353 966
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
272 018
049
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на выплату государственной адресной социальной помощи
2 012 752
056
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в Центрах занятости населения
100 524
261
Управление образования области
486 967
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
367 719
037
Социальная реабилитация
119 248
281
Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
11 011
014
Строительство и реконструкция объектов социального обеспечения

11 011
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
672 050
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау
664 948
055
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін арнайы жұмыс орындарын құруға жұмыс берушінің шығындарын субсидиялауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
7 102
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
2 942 957
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
123 550
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
14 018
018
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
68 284
019
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде, еңбек нарығын дамытуға бағытталған, ағымдағы іс-шараларды іске асыру
2 394
028
Күш көрсету немесе күш көрсету қауіпі салдарынан қиын жағдайларға тап болған тәуекелдер тобындағы адамдарға қызметтер
49 163
037
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде, еңбек нарығын дамытуға бағытталған, іс-шараларын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2 018 992
044
Жергілікті деңгейде көші-қон іс-шараларын іске асыру
2 859
045
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
416 871
046
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
27 960
053
Кохлеарлық импланттарға дәлдеп сөйлеу процессорларын ауыстыру және келтіру бойынша қызмет көрсету
46 800
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
31 061
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
141 005
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
26 780
077
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
26 780
270
Облыстың еңбек инспекциясы бойынша басқармасы
79 150
001
Жергілікті деңгейде еңбек қатынасын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
64 250
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
14 900
281
Облыстың құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы

11 011
256
Управление координации занятости и социальных программ области
672 050
003
Социальная поддержка инвалидов
664 948
055
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на субсидирование затрат работодателя на создание специальных рабочих мест для трудоустройства инвалидов
7 102
256
Управление координации занятости и социальных программ области
2 942 957
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
123 550
007
Капитальные расходы государственного органа
14 018
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
68 284
019
Реализация текущих мероприятий, направленных на развитие рынка труда, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
2 394
028
Услуги лицам из групп риска, попавшим в сложную ситуацию вследствие насилия или угрозы насилия
49 163
037
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию мероприятий, направленных на развитие рынка труда, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
2 018 992
044
Реализация миграционных мероприятий на местном уровне
2 859
045
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
416 871
046
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
27 960
053
Услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам
46 800
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
31 061
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
141 005
263
Управление внутренней политики области
26 780
077
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
26 780
270
Управление по инспекции труда области
79 150
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования трудовых отношений на местном уровне
64 250
003
Капитальные расходы государственного органа
14 900
281
Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области

7 210
076
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
7 210
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
16 673 610
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
22 672
008
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға және (немесе) жайластыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
22 672
281
Облыстың құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
8 240 765
012
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға және (немесе) салуға, реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттері
3 907 967
048
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға және (немесе) жайластыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
4 332 798
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
2 319 868
001
Жергілікті деңгейде энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
87 129
005
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
5 798
010
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
931 174
032
Ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздерi болып табылатын сумен жабдықтаудың аса маңызды топтық және жергілікті жүйелерiнен ауыз су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялау
13 391
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
730 075
114
Жергілікті бюджеттерден берілетін нысаналы даму трансферттері
552 301
281
Облыстың құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
6 090 305
068
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне елді мекендерді сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
6 090 305
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
8 682 675
273
Облыстың мәдениет, архивтер және құжаттама басқармасы
1 256 200
005
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
344 585
007
Тарихи-мәдени мұраны сақтауды және оған қолжетімділікті қамтамасыз ету
306 187
008
Театр және музыка өнерін қолдау
605 428
281
Облыстың құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
1 606 252
028
Cпорт объектілерін дамыту
1 606 252
285
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы

7 210
076
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
7 210
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
16 673 610
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
22 672
008
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
22 672
281
Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
8 240 765
012
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование и (или) строительство, реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда
3 907 967
048
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
4 332 798
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
2 319 868
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и жилищно-коммунального хозяйства
87 129
005
Капитальные расходы государственного органа
5 798
010
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения
931 174
032
Субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения
13 391
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
730 075
114
Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов
552 301
281
Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
6 090 305
068
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
6 090 305
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
8 682 675
273
Управление культуры, архивов и документации области
1 256 200
005
Поддержка культурно-досуговой работы
344 585
007
Обеспечение сохранности историко-культурного наследия и доступа к ним
306 187
008
Поддержка театрального и музыкального искусства
605 428
281
Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
1 606 252
028
Развитие объектов спорта
1 606 252
285
Управление физической культуры и спорта области

631 209
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
2 959 229
070
Жылу-энергетикалық жүйені дамыту
48 900
071
Газ тасымалдау жүйесін дамыту
2 910 329
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
16 418 781
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
11 980 100
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
196 276
002
Тұқым шаруашылығын қолдау
559 940
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
10 017
018
Пестицидтерді (улы химикаттарды) залалсыздандыру
1 584
019
Инновациялық тәжірибені тарату және енгізу жөніндегі қызметтер
30 000
020
Басым дақылдарды өндіруді субсидиялау арқылы өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды және көктемгі егіс пен егін жинау жұмыстарын жүргізуге қажетті жанар-жағармай материалдары мен басқа да тауар-материалдық құндылықтардың құнын арзандатуды субсидиялау
3 000 000
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс- шаралар
14 299
041
Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге өсімдіктерді қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын арзандату
57 245
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау
80 000
046
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алуға және тіркеу
453
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
800 000
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
1 624 142
053
Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігі мен сапасын арттыруды субсидиялау
3 500 000
054
Агроөнеркәсіптік кешен саласындағы дайындаушы ұйымдарға есептелген қосылған құн салығы шегінде бюджетке төленген қосылған құн салығының сомасын субсидиялау
108 730
055
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қаржылық сауықтыру жөніндегі бағыт шеңберінде кредиттік және лизингтік міндеттемелер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
284 082
056
Ауыл шаруашылығы малын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуға кредит беру, сондай-ақ лизинг кезінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялау
552 909
057
Мал шаруашылығы саласында терең қайта өңдеуден өткізілетін өнімдерді өндіру үшін ауыл шаруашылығы өнімін сатып алуға жұмсайтын өңдеуші кәсіпорындардың шығындарын субсидиялау

631 209
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
2 959 229
070
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие газотранспортной системы
48 900
071
Развитие газотранспортной системы
2 910 329
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
16 418 781
255
Управление сельского хозяйства области
11 980 100
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
196 276
002
Поддержка семеноводства
559 940
003
Капитальные расходы государственного органа
10 017
018
Обезвреживание пестицидов (ядохимикатов)
1 584
019
Услуги по распространению и внедрению инновационного опыта
30 000
020
Субсидирование повышения урожайности и качества продукции растениеводства, удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур
3 000 000
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
14 299
041
Удешевление сельхозтоваропроизводителям стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений
57 245
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
80 000
046
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
453
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
800 000
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
1 624 142
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
3 500 000
054
Субсидирование заготовительным организациям в сфере агропромышленного комплекса суммы налога на добавленную стоимость, уплаченного в бюджет, в пределах исчисленного налога на добавленную стоимость
108 730
055
Субсидирование процентной ставки по кредитным и лизинговым обязательствам в рамках направления по финансовому оздоровлению субъектов агропромышленного комплекса
284 082
056
Субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования
552 909
057
Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки в сфере животноводства

419 730
058
Өсімдік шаруашылығы саласында терең қайта өңдеуден өткізілетін өнімдерді өндіру үшін ауыл шаруашылығы өнімін сатып алуға жұмсайтын өңдеуші кәсіпорындардың шығындарын субсидиялау
480 845
059
Ауыл шаруашылығы кооперативтерінің тексеру одақтарының ауыл шаруашылығы кооперативтерінің ішкі аудитін жүргізуге арналған шығындарын субсидиялау
12 508
060
Нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағадарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру
215 616
061
Нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағадарламасы шеңберінде микроқаржы ұйымдарының операциялық шығындарын субсидиялау
31 724
719
Облыстың ветеринария басқармасы
593 643
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
41 282
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
74 846
028
Уақытша сақтау пунктына ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша қызметтер
3 000
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру
374 924
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
99 591
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
71 065
002
Су қорғау аймақтары мен су объектiлерi белдеулерiн белгiлеу
6 128
003
Коммуналдық меншіктегі су шаруашылығы құрылыстарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
37 095
004
Ерекше авариялы су шаруашылығы құрылыстары мен гидромелиорациялық жүйелердi қалпына келтiру
27 842
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
900 368
005
Ормандарды сақтау, қорғау, молайту және орман өсiру
892 968
006
Жануарлар дүниесін қорғау
7 400
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
1 026 083
001
Жергілікті деңгейде қоршаған ортаны қорғау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
81 904
008
Қоршаған ортаны қорғау бойынша іс-шаралар
40 953
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
23 600
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
879 626
251
Облыстың жер қатынастары басқармасы
1 568 663
001
Облыс аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
68 523
010
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
140
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 500 000
725
Облыстың жердiң пайдаланылуы мен қорғалуын бақылау басқармасы

419 730
058
Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки в сфере растениеводства
480 845
059
Субсидирование затрат ревизионных союзов сельскохозяйственных кооперативов на проведение внутреннего аудита сельскохозяйственных кооперативов
12 508
060
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
215 616
061
Субсидирование операционных затрат микрофинансовых организаций в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
31 724
719
Управление ветеринарии области
593 643
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
41 282
003
Капитальные расходы государственного органа
74 846
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
3 000
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
374 924
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
99 591
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
71 065
002
Установление водоохранных зон и полос водных объектов
6 128
003
Обеспечение функционирования водохозяйственных сооружений, находящихся в коммунальной собственности
37 095
004
Восстановление особо аварийных водохозяйственных сооружений и гидромелиоративных систем
27 842
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
900 368
005
Охрана, защита, воспроизводство лесов и лесоразведение
892 968
006
Охрана животного мира
7 400
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
1 026 083
001
Услуги по реализации государственной политики в сфере охраны окружающей среды на местном уровне
81 904
008
Мероприятия по охране окружающей среды
40 953
013
Капитальные расходы государственного органа
23 600
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
879 626
251
Управление земельных отношений области
1 568 663
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории области
68 523
010
Капитальные расходы государственного органа
140
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
1 500 000
725
Управление по контролю за использованием и охраной земель области

6 282
052
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне "Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамытуға берiлетiн нысаналы даму трансферттерi
207 546
257
Облыстың қаржы басқармасы
434 804
012
Облыстық жергілікті атқарушы органының резервi
434 804
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
3 762 256
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
3 762 256
266
Облыстың кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық даму басқармасы
147 425
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық қызметті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
84 099
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
21 417
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
41 909
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
164 819
084
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне моноқалаларда бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
164 819
14
Борышқа қызмет көрсету
12 857
257
Облыстың қаржы басқармасы
12 857
004
Жергілікті атқарушы органдардың борышына қызмет көрсету
12 857
15
Трансферттер
95 581 461
257
Облыстың қаржы басқармасы
95 581 461
007
Субвенциялар
90 991 495
011
Нысаналы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) трансферттерді қайтару
123 285
024
Заңнаманы өзгертуге байланысты жоғары тұрған бюджеттің шығындарын өтеуге төменгі тұрған бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер
4 457 592
051
Жергілікті өзін-өзі басқару органдарына берілетін трансферттер
8 400
053
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен республикалық бюджеттен бөлінген пайдаланылмаған (түгел пайдаланылмаған) нысаналы трансферттердің сомасын қайтару
689
III. Таза бюджеттік кредиттеу
6 296 949
Бюджеттік кредиттер
10 218 976
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
533 425
266
Облыстың кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық даму басқармасы
533 425
006
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде кәсіпкерлікті дамытуға жәрдемдесу үшін бюджеттік кредиттер беру
533 425
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
5 017 528
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы

6 282
052
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
207 546
257
Управление финансов области
434 804
012
Резерв местного исполнительного органа области
434 804
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
3 762 256
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
3 762 256
266
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития области
147 425
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и индустриально-инновационной деятельности
84 099
003
Капитальные расходы государственного органа
21 417
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
41 909
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
164 819
084
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в моногородах
164 819
14
Обслуживание долга
12 857
257
Управление финансов области
12 857
004
Обслуживание долга местных исполнительных органов
12 857
15
Трансферты
95 581 461
257
Управление финансов области
95 581 461
007
Субвенции
90 991 495
011
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
123 285
024
Целевые текущие трансферты в вышестоящие бюджеты в связи с передачей функций государственных органов из нижестоящего уровня государственного управления в вышестоящий
4 457 592
051
Трансферты органам местного самоуправления
8 400
053
Возврат сумм неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов, выделенных из республиканского бюджета за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
689
III. Чистое бюджетное кредитование
6 296 949
Бюджетные кредиты
10 218 976
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
533 425
266
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития области
533 425
006
Предоставление бюджетных кредитов для содействия развитию предпринимательства в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
533 425
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
5 017 528
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области