Шу ауданы бойынша әлеуметтік маңызы бар қатынастардың тізбесін айқындау туралы
Жамбыл облыстық мәслихатының 2018 жылғы 6 сәуірдегі № 22-7 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2018 жылғы 12 сәуірде № 3786 болып тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облыстық мәслихатының 2022 жылғы 14 желтоқсандағы № 23-9 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Жамбыл облыстық мәслихатының 14.12.2022 № 23-9 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi) шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде тұпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қантардағы Заңына және "Автомобиль көлігі туралы" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 4 шілдедегі Заңының 14-бабы 1 тармағының 5) тармақшасына сәйкес Жамбыл облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шу ауданы бойынша әлеуметтік маңызы бар қатынастардың тізбесі осы шешімнің қосымшасына сәйкес айқындалсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Жамбыл облыстық мәслихатының өнеркәсіп салаларын, құрылысты, энергетиканы, көлікті, байланыс пен кәсіпкерлікті дамыту мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы нормативтік құқықтық акт әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыстық мәслихаттың Облыстық мәслихаттың
сессия төрайымы хатшысы
Г. Нұрымова Б. Қарашолақов
Жамбыл облыстық мәслихатының
2018 жылғы 6 сәуірдегі
№22-7 шешіміне қосымша
Шу ауданы бойынша әлеуметтік маңызы бар қатынастардың тізбесі
Елді мекендердің атауы
Қатынас
1.
Шу қаласы
Төле би - Қант зауыты
2.
Шу қаласы
Автобекет - Тоғай

Об определении перечня социально значимых сообщений по Шускому району
Решение Жамбылского областного маслихата от 6 апреля 2018 года № 22-7. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 12 апреля 2018 года № 3786. Утратило силу решением маслихата Жамбылской области от 14 декабря 2022 года № 23-9
Сноска. Утратило силу решением маслихата Жамбылской области от 14.12.2022 № 23-9 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и подпунктом 5) пункта 1 статьи 14 Закона Республики Казахстан от 4 июля 2003 года "Об автомобильном транспорте" Жамбылский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Определить перечень социально значимых сообщений по Шускому району согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением данного нормативного правового акта возложить на постоянную комиссию Жамбылского областного маслихата по вопросам развития отраслей промышленности, строительства, энергетики, транспорта, связи и предпринимательства.
3. Настоящий нормативный правовой акт вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Секретарь
областного маслихата областного маслихата
Г. Нурумова Б. Карашолаков
Приложение к решению
Жамбылского областного
маслихата от 6 апреля 2018 года
№22-7
Перечень социально значимых сообщений по Шускому району
Наименование населенных пунктов
Сообщения
1.
Город Шу
Толе би - Сахарный завод
2.
Город Шу
Автовокзал - Тогай