Жамбыл облысы Байзақ ауданының Бурыл, Ботамойнақ, Үлгілі, Сарыкемер және Бәйтерек ауылдық округтерінің шекараларын (шегін) өзгерту туралы
Бірлескен Жамбыл облысы әкімдігінің 2018 жылғы 21 маусымдағы № 126 қаулысы және Жамбыл облысы мәслихатының 2018 жылғы 29 маусымдағы № 24-8 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2018 жылғы 13 шілдеде № 3906 болып тіркелді.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде тұпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына және "Қазақстан Республикасының әкiмшiлiк-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңына сәйкес Жамбыл облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Жамбыл облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы нормативтік құқықтық актінің 1, 2, 3, 4, 5 қосымшаларына сәйкес экспликация бойынша мемлекеттік жер қоры, меншік иелері және жер пайдаланушылар жерлері есебінен:
1) 192,6759 гектар қосылуымен Жамбыл облысы Байзақ ауданының Бурыл ауылдық округінің;
2) 119,4265 гектар қосылуымен Жамбыл облысы Байзақ ауданының Ботамойнақ ауылдық округінің;
3) 180,5 гектар қосылуымен Жамбыл облысы Байзақ ауданының Үлгілі ауылдық округінің;
4) 170,0 гектар қосылуымен Жамбыл облысы Байзақ ауданының Сарыкемер ауылдық округінің;
5) алынып тасталды - Жамбыл облысы әкімдігінің 12.04.2021 № 86 қаулысымен және Жамбыл облыстық мәслихатының 12.04.2021 № 4-4 (алғаш ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Осы нормативтік құқықтық актінің орындалуын бақылау Жамбыл облысы мәслихатының агроөнеркәсіпті дамыту, экология және табиғатты пайдалану мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына және Жамбыл облысы әкімінің орынбасары М.Мұсаевқа жүктелсін.
3. Осы нормативтік құқықтық акт әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс Әкімі Облыстық мәслихаттың
А. Мырзахметов сессиясының төрағасы
. М. Сәрсенов
Облыстық мәслихаттың
хатшысы
Б. Қарашолақов
Жамбыл облысы әкімдігінің

Об изменении границы (черты) Бурылского, Ботамойнакского, Улгулинского, Сарыкемерского и Байтерекского сельских округов Байзакского района Жамбылской области
Совместное постановление акимата Жамбылской области от 21 июня 2018 года № 126 и решение маслихата Жамбылской области от 29 июня 2018 года № 24-8. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 13 июля 2018 года № 3906.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и Законом Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" акимат Жамбылской области ПОСТАНОВЛЯЕТ и Жамбылский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Изменить границы (черты) за счет земель государственного земельного фонда, собственников и землепользователей по экспликации, согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5 к настоящему нормативному правовому акту:
1) присоединением 192,6759 гектаров в Бурылский сельский округ Байзакского района Жамбылской области;
2) присоединением 119,4265 гектаров в Ботамойнакский сельский округ Байзакского района Жамбылской области;
3) присоединением 180,5 гектаров в Улгулинский сельский округ Байзакского района Жамбылской области;
4) присоединением 170,0 гектаров в Сарыкемерский сельский округ Байзакского района Жамбылской области;
5) исключен постановлением акимата Жамбылской области от 12.04.2021 № 86 и решением маслихата Жамбылской области от 12.04.2021 № 4-4 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Контроль за исполнением данного нормативного правового акта возложить на постоянную комиссию Жамбылского областного маслихата по вопросам развития агропромышленности, экологии и природопользования и на заместителя акима Жамбылской области М.Мусаева.
3. Настоящий нормативный правовой акт вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области Председатель сессии
А.Мырзахметов областного маслихата
. М.Сарсенов
Секретарь
областного маслихата
Б .Карашолаков
Приложение 1
к постановлению акимата Жамбылской

71,20
610,67
6,10
Жамбыл облысы әкімдігінің
2018 жылғы 21 маусымдағы
№ 126 қаулысы мен Жамбыл
облысы мәслихатының 2018
жылғы 29 маусымдағы № 24-8
шешіміне 5 қосымша
Жамбыл облысы Байзақ ауданы Бәйтерек ауылдық округінің ЭКСПЛИКАЦИЯСЫ
Ескерту. 5 қосымша алынып тасталды - Жамбыл облысы әкімдігінің 12.04.2021 № 86 қаулысымен және Жамбыл облыстық мәслихатының 12.04.2021 № 4-4 (алғаш ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

71,20
610, 67
6,10
Приложение 5
к постановлению акимата Жамбылской
области от 21 июня 2018 года № 126 и
решению Жамбылского областного
маслихата от 29 июня 2018 года № 24-8
ЭКСПЛИКАЦИЯ
Байтерекского сельского округа Байзакского района Жамбылской области
Сноска. Приложение 5 исключено постановлением акимата Жамбылской области от 12.04.2021 № 86 и решением маслихата Жамбылской области от 12.04.2021 № 4-4 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).