Тараз қаласының көшесі мен бұрылыстарын қайта атау туралы
Жамбыл облысы әкімдігінің 2018 жылғы 11 желтоқсандағы № 253 қаулысы және Жамбыл облыстық мәслихатының 2018 жылғы 13 желтоқсандағы № 30-8 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2018 жылғы 29 желтоқсанда № 4075 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, "Қазақстан Республикасының әкiмшiлiк-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңына сәйкес, тиісті аумақ халқының пікірін ескере отырып және Қазақстан Республикасы Үкіметінің жанындағы Республикалық ономастика комиссиясының 2018 жылғы 9 қарашадағы қорытындысы негізінде Жамбыл облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Жамбыл облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Тараз қаласының Ленин көшесі және Ленин көшесінің 1, 2 бұрылыстары Бейбітшілік көшесі және Бейбітшілік көшесінің 1, 2 бұрылыстары болып қайта аталсын.
2. Осы нормативтік құқықтық актінің орындалуын бақылау облыстық мәслихаттың экономика, бюджет, салық және жергілікті өзін-өзі басқару мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына және жетекшілік ететін облыс әкімінің орынбасарына жүктелсін.
3. Осы нормативтік құқықтық акті әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімінің міндетін атқарушы Б. Орынбеков
Облыстық мәслихат сессиясының төрағасы М. Төлепберген
Облыстық мәслихаттың хатшысы Б. Қарашолақов

О переименовании улицы и переулков города Тараз
Постановление акимата Жамбылской области от 11 декабря 2018 года № 253 и решение Жамбылского областного маслихата от 13 декабря 2018 года № 30-8. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 29 декабря 2018 года № 4075
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения соответствующей территории и на основании заключения Республиканской ономастической комиссии при Правительстве Республики Казахстан от 9 ноября 2018 года акимат Жамбылской области ПОСТАНОВЛЯЕТ и Жамбылский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Переименовать улицу Ленина и 1, 2 переулки улицы Ленина на улицу Бейбитшилик и 1, 2 переулки улицы Бейбитшилик города Тараз.
2. Контроль за исполнением данного нормативного правового акта возложить на постоянную комиссию областного маслихата по вопросам экономики, бюджета, налога и местного самоуправления и на курирующего заместителя акима области.
3. Настоящий нормативный правовой акт вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима области Б. Орынбеков
Председатель сессии областного маслихата М. Тулепберген
Секретарь областного маслихата Б. Карашолаков