"2018-2020 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" Тараз қалалық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы №27-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Тараз қалалық мәслихатының 2018 жылғы 24 мамырдағы № 31-3 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2018 жылғы 24 мамырда № 3828 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде тұпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына сәйкес Тараз қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2018-2020 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" Тараз қалалық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы №27-3 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде №3650 болып тіркелген, 2017 жылдың 29 желтоқсанында №52 "Жамбыл Тараз" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшадағы "45 383 514" сандары "46 827 390" сандарымен ауыстырылсын;
"8 011 851" сандары "8 111 851" сандарымен ауыстырылсын;
"34 953 778" сандары "36 297 654" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы "45 469 133" сандары "47 289 717" сандарымен ауыстырылсын;
4) тармақшадағы "1 529 759" сандары "1 153 051" сандарымен ауыстырылсын;
"1 529 759" сандары "1 153 051" сандарымен ауыстырылсын;
2 тармақта "79 128" сандары "57 628" сандарымен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа басылымда мазмұндалсын.

О внесении изменений в решение Таразского городского маслихата от 22 декабря 2017 года №27-3 "О городском бюджете на 2018-2020 годы"
Решение Таразского городского маслихата Жамбылской области от 24 мая 2018 года № 31-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 24 мая 2018 года № 3828
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Таразский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Таразского городского маслихата от 22 декабря 2017 года №27-3 "О городском бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №3650, опубликовано 29 декабря 2017 года в газете "Жамбыл Тараз" №52) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1) цифры "45 383 514" заменить цифрами "46 827 390";
цифры "8 011 851" заменить цифрами "8 111 851";
цифры "34 953 778" заменить цифрами "36 297 654";
в подпункте 2) цифры "45 469 133" заменить цифрами "47 289 717";
в подпункте 4) цифры "1 529 759" заменить цифрами "1 153 051";
цифры "1 529 759" заменить цифрами "1 153 051";
в пункте 2 цифры "79 128" заменить цифрами "57 628".
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

2. Осы шешімнің орындалуына бақылау және интернет-ресурстарында жариялауды қалалық мәслихаттың бюджет және қаланың әлеуметтік-экономикалық дамуы жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2018 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Тараз қалалық Тараз қалалық
мәслихаты сессиясының мәслихаты хатшысының
төрағасы міндетін атқарушы
С. Берікқожа Ж.Жексембиев
Тараз қалалық мәслихатының
2018 жылғы 14 желтоқсандағы
№29-5 шешіміне 1-қосымша Тараз қалалық мәслихатының
2017 жылғы 22 желтоқсандағы
№27-3 шешіміне 1-қосымша
Тараз қаласының 2018 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
1
2
3
І. КІРІСТЕР

2. Контроль за исполнением и публикацию на интернет-ресурсе данного решения возложить на постоянную комиссию городского маслихата по бюджету и социально-экономическому развитию города.
3. Настоящее решение вступает в силу с момента государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии Исполняющий обязанности
Таразского городского секретаря Таразского
маслихата городского маслихата
С.Бериккожа Ж.Жексембиев
Приложение 1 к решению
Таразского городского
маслихата №31-3 от 24 мая 2018
года
Приложение 1 к решению
Таразского городского
маслихата №27-3 от 22 декабря
2017 года
Бюджет города Тараза на 2018 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
I. ДОХОДЫ

101211
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
137238
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
237656
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
78345
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
284363
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
78580
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1160
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1294
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
199429
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
3000
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
900
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
7210
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
7210
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
15942316
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1663453
002
Мемлекеттiк қажеттiлiктер үшiн жер учаскелерiн алып қою, соның iшiнде сатып алу жолымен алып қою және осыған байланысты жылжымайтын мүлiктi иелiктен айыру
1649253
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыру
14200
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
665388
016
Мемлекет мұқтажы үшін жер учаскелерін алу
665388
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
187686
026
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу
187686
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
9745900
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
6213572
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
3532328
479
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй инспекциясы бөлімі

101211
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
137238
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
237656
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
78345
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
284363
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
78580
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1160
021
Капитальные расходы государственного органа
1294
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
199429
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
3000
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
900
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
7210
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
7210
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
15942316
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1663453
002
Изъятие, в том числе путем выкупа земельных участков для государственных надобностей и связанное с этим отчуждение недвижимого имущества
1649253
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
14200
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
665388
016
Изъятие земельных участков для государственных нужд
665388
464
Отдел образования района (города областного значения)
187686
026
Ремонт объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
187686
467
Отдел строительства района (города областного значения)
9745900
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
6213572
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
3532328
479
Отдел жилищной инспекции района (города областного значения)