"2018 жылға ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтар үшін және бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды, пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" Тараз қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 25 желтоқсандағы № 935 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Тараз қаласы әкімдігінің 2018 жылғы 31 мамырдағы № 1154 қаулысы. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2018 жылғы 26 маусымда № 3876 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде тұпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37-бабына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 9, 27-баптарына сәйкес, Тараз қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "2018 жылға ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтар үшін және бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды, пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" Тараз қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 25 желтоқсандағы №935 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №3681 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2018 жылдың 26 қаңтарында жарияланған) келесідей өзгерістер енгізілсін:
аталған қаулының 2-қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Тараз қаласы әкімдігінің жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулының мемлекеттік тіркеуден өткеннен кейін он күнтізбелік күн ішінде оны ресми жариялауға жіберілуін;

О внесении изменений в постановление акимата города Тараз от 25 декабря 2017 года № 935 "Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования и для лиц, освобожденных из мест лишения свободы, лиц, состоящих на учете службы пробации на 2018 год"
Постановление акимата города Тараз Жамбылской области от 31 мая 2018 года № 1154. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 26 июня 2018 года № 3876
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и статьями 9, 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения", акимат города Тараз ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Тараз от 25 декабря 2017 года №935 "Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования и для лиц, освобожденных из мест лишения свободы, лиц, состоящих на учете службы пробации на 2018 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №3681, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 26 января 2018 года) следующие изменения:
приложение 2 указанного постановления изложить в новой редакции согласно приложения настоящего постановления:
2. Коммунальному государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ акимата города Тараз" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего постановления его направление на официальное опубликование;

3) осы қаулының Тараз қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын;
4) осы қаулыдан туындайтын басқа да шаралардың қабылдауын қамтамасыз етсін.
3. "Тараз қаласы әкімдігінің халықты жұмыспен қамту орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды және бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру квотасын ұйымдастыруды қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындауын бақылау Тараз қаласы әкімінің орынбасары К.Олжабайға жүктелсін.

3) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата города Тараз;
4) принятие иных мер возникающих из настоящего постановления.
3. Коммунальному государственному учреждению "Центр занятости населения акимата города Тараз" обеспечить организацию квотирования рабочих мест для лиц, освобожденных из мест лишения свободы и лиц, состоящих на учете службы пробации.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Тараз К.Олжабай.

5. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі Ғ. Әбдірайымов
Тараз қаласы әкімдігінің
2018 жылғы 31 мамырдағы
№1154 қаулысына қосымша
2018 жылға бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды, пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квоталар
Ұйымның атауы
Жыл басындағы қызметкер лердің тізімдік саны (адам)
Белгіленген квота мөлшері
Бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар
Пробация қызметінің есебінде тұрған адамдар
Жұмыскер лердің тізімдік санынан %
Жұмыс орындары ның саны (бірлік)
Жұмыскерлер дің тізімдік санынан %
Жұмыс орындары ның саны (бірлік)
1
"Эльба" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
32
3,1%
1
3,1%
1
2
"Жасыл Ел-Тараз" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі

5. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Г. Абдраймов
Приложение к постановлению
акимата города Тараз
от 31 мая 2018 года №1154
Квоты рабочих мест для трудоустройства лиц освобожденных из мест лишения свободы, лиц состоящих на учете службы пробации на 2018 год
Наименование организации
Списочная численность работников на начало года (человек)
Размер установленной квоты
Для лиц освобожденных из мест лишения свободы
Для лиц состоящих на учете службы пробации
% от списочной численности работников
Количество рабочих мест (единиц)
% от списочной численности работников
Количество рабочих мест (единиц)
1
Товарищество с ограниченной ответственностью "Эльба"
32
3,1%
1
3,1%
1
2
Товарищество с ограниченной ответственностью "Жасыл Ел-Тараз"