"2018-2020 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" Тараз қалалық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы №27-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Тараз қалалық мәслихатының 2018 жылғы 10 тамыздағы № 34-3 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2018 жылғы 16 тамызда № 3928 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде тұпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына сәйкес Тараз қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2018-2020 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" Тараз қалалық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы №27-3 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде №3650 болып тіркелген, 2017 жылдың 29 желтоқсанында "Жамбыл Тараз" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшадағы "46 827 390" сандары "47 187 390" сандарымен ауыстырылсын;
"8 111 851" сандары "8 400 351" сандарымен ауыстырылсын;
"138 681" сандары "193 181" сандарымен ауыстырылсын;
"2 279 204" сандары "2 296 204" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы "47 289 717" сандары "46 715 939" сандарымен ауыстырылсын;
4) тармақшадағы "1 153 051" сандары "2 086 829" сандарымен ауыстырылсын;

О внесении изменений в решение Таразского городского маслихата от 22 декабря 2017 года №27-3 "О городском бюджете на 2018-2020 годы"
Решение Таразского городского маслихата Жабылской области от 10 августа 2018 года № 34-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 16 августа 2018 года № 3928
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Таразский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Таразского городского маслихата от 22 декабря 2017 года №27-3 "О городском бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №3650, опубликовано 29 декабря 2017 года в газете "Жамбыл Тараз") следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1) цифры "46 827 390" заменить цифрами "47 187 390";
цифры "8 111 851" заменить цифрами "8 400 351";
цифры "138 681" заменить цифрами "193 181";
цифры "2 279 204" заменить цифрами "2 296 204";
в подпункте 2) цифры "47 289 717" заменить цифрами "46 715 939";
в подпункте 4) цифры "1 153 051" заменить цифрами "2 086 829";

"1 153 051" сандары "2 086 829" сандарымен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа басылымда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуына бақылау және интернет-ресурстарында жариялауды қалалық мәслихаттың бюджет және қаланың әлеуметтік-экономикалық дамуы жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2018 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Тараз қалалық мәслихат Тараз қалалық
сессиясының төрайымы мәслихатының хатшысы
Ж.Орынбаева Б. Кулекеев
Тараз қалалық мәслихатының
2018 жылғы 10 тамыздағы
№ 34-3 шешіміне 1-қосымша Тараз қалалық мәслихатының
2017 жылғы 22 желтоқсандағы
№27-3 шешіміне 1-қосымша
Тараз қаласының 2018 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
1
2
3
І. КІРІСТЕР

цифры "1 153 051" заменить цифрами "2 086 829".
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением и публикацию на интернет-ресурсе данного решения возложить на постоянную комиссию городского маслихата по бюджету и социально-экономическому развитию города.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии Секретарь Таразского
Таразского городского маслихата городского маслихата
Ж. Орынбаева Б. Кулекеев
Приложение 1 к решению
Таразского городского
маслихата № 34-3 от 10 августа
2018 года
Приложение 1 к решению
Таразского городского
маслихата №27-3 от 22 декабря
2017 года
Бюджет города Тараза на 2018 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
I. ДОХОДЫ

102015
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
143238
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
237656
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
78345
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
292415
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
80280
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1160
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2730
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
199429
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
4200
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
4616
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
7210
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
7210
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
15842180
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1502602
002
Мемлекеттiк қажеттiлiктер үшiн жер учаскелерiн алып қою, соның iшiнде сатып алу жолымен алып қою және осыған байланысты жылжымайтын мүлiктi иелiктен айыру
1480349
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыру
20920
033
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
1333
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
327875
016
Мемлекет мұқтажы үшін жер учаскелерін алу
327875
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
187686
026
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу
187686
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
9798611
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
6263572
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру

102015
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
143238
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
237656
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
78345
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
292415
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
80280
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1160
021
Капитальные расходы государственного органа
2730
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
199429
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
4200
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
4616
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
7210
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
7210
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
15842180
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1502602
002
Изъятие, в том числе путем выкупа земельных участков для государственных надобностей и связанное с этим отчуждение недвижимого имущества
1480349
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
20920
033
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1333
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
327875
016
Изъятие земельных участков для государственных нужд
327875
464
Отдел образования района (города областного значения)
187686
026
Ремонт объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
187686
467
Отдел строительства района (города областного значения)
9798611
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
6263572
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры