"2018-2020 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" Тараз қалалық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 27-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Тараз қалалық мәслихатының 2018 жылғы 23 қарашадағы № 38-3 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2018 жылғы 27 қарашада № 3990 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде тұпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына сәйкес Тараз қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2018-2020 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" Тараз қалалық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы №27-3 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде №3650 болып тіркелген, 2017 жылдың 29 желтоқсанында "Жамбыл-Тараз" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшадағы "47 343 850" сандары "47 100 749" сандарымен ауыстырылсын;
"8 700 351" сандары "8 638 226" сандарымен ауыстырылсын;
"217 613" сандары "220 599" сандарымен ауыстырылсын;
"2 271 772" сандары "2 139 718" сандарымен ауыстырылсын;
"36 154 114" сандары "36 102 206" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы "47 291 045" сандары "46 524 040" сандарымен ауыстырылсын;
3) тармақшадағы "1 786 548" сандары "1 762 628" сандарымен ауыстырылсын;
"1 786 548" сандары "1 762 628" сандарымен ауыстырылсын;
4) тармақшадағы "2 393 765" сандары "2 917 669" сандарымен ауыстырылсын;
"2 393 765" сандары "2 917 669" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшадағы "-4 127 508" сандары "-4 103 588" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшадағы "4 127 508" сандары "4 103 588" сандарымен ауыстырылсын;
"5 743 110" сандары "5 719 190" сандарымен ауыстырылсын;

О внесении изменений в решение Таразского городского маслихата от 22 декабря 2017 года № 27-3 "О городском бюджете на 2018-2020 годы"
Решение Таразского городского маслихата Жамбылской области от 23 ноября 2018 года № 38-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 27 ноября 2018 года № 3990
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Таразский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Таразского городского маслихата от 22 декабря 2017 года №27-3 "О городском бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №3650, опубликовано 29 декабря 2017 года в газете "Жамбыл-Тараз") следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1) цифры "47 343 850" заменить цифрами "47 100 749";
цифры "8 700 351" заменить цифрами "8 638 226";
цифры "217 613" заменить цифрами "220 599";
цифры "2 271 772" заменить цифрами "2 139 718";
цифры "36 154 114" заменить цифрами "36 102 206";
в подпункте 2) цифры "47 291 045" заменить цифрами "46 524 040";
в подпункте 3) цифры "1 786 548" заменить цифрами "1 762 628";
цифры "1 786 548" заменить цифрами "1 762 628";
в подпункте 4) цифры "2 393 765" заменить цифрами "2 917 669";
цифры "2 393 765" заменить цифрами "2 917 669";
в подпункте 5) цифры "-4 127 508" заменить цифрами "-4 103 588";
в подпункте 6) цифры "4 127 508" заменить цифрами "4 103 588";
цифры "5 743 110" заменить цифрами "5 719 190";

2 тармақта "45 887" сандары "41 436" сандарымен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа басылымда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуына бақылау және интернет-ресурстарында жариялауды қалалық мәслихаттың бюджет және қаланың әлеуметтік-экономикалық дамуы жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2018 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Тараз қалалық мәслихат Тараз қалалық
сессиясының төрағасы мәслихатының хатшысы
М.Смаилов Б. Кулекеев
Тараз қалалық мәслихатының
2018 жылғы 23 қарашадағы
№38-3 шешіміне 1-қосымша Тараз қалалық мәслихатының
2017 жылғы 22 желтоқсандағы
№27-3 шешіміне 1-қосымша
Тараз қаласының 2018 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
1
2
3
І. КІРІСТЕР

в пункте 2 цифры "45 887" заменить цифрами "41 436".
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением и публикацию на интернет-ресурсе данного решения возложить на постоянную комиссию городского маслихата по бюджету и социально-экономическому развитию города.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии Секретарь Таразского
Таразского городского маслихата городского маслихата
М.Смаилов Б.Кулекеев
Приложение 1 к решению
Таразского городского
маслихата №38-3 от 23 ноября
2018 года
Приложение 1 к решению
Таразского городского
маслихата №27-3 от 22 декабря
2017 года
Бюджет города Тараза на 2018 год
Категория
Сумма, тыс. тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
I. ДОХОДЫ

152996
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
21846
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
102015
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
143238
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
232088
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
79018
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
269773
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
80850
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1160
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3138
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
177324
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
1572
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
5729
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
2964
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
2964
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
15754734
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1043100
002
Мемлекеттiк қажеттiлiктер үшiн жер учаскелерiн алып қою, соның iшiнде сатып алу жолымен алып қою және осыған байланысты жылжымайтын мүлiктi иелiктен айыру
1020190
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыру
19910
033
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
3000
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
291019
016
Мемлекет мұқтажы үшін жер учаскелерін алу
291019
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
182143
026
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу
182143
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
10281030
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау

152996
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
21846
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
102015
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
143238
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
232088
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
79018
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
269773
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
80850
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1160
021
Капитальные расходы государственного органа
3138
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
177324
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
1572
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
5729
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
2964
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
2964
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
15754734
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1043100
002
Изъятие, в том числе путем выкупа земельных участков для государственных надобностей и связанное с этим отчуждение недвижимого имущества
1020190
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
19910
033
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
3000
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
291019
016
Изъятие земельных участков для государственных нужд
291019
464
Отдел образования района (города областного значения)
182143
026
Ремонт объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
182143
467
Отдел строительства района (города областного значения)
10281030
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда

1610
468
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет және қала құрылысы бөлімі
214778
001
Жергілікті деңгейде сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
205837
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
8941
12
Көлiк және коммуникация
1643106
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1643106
022
Көлік инфрақұрылымын дамыту
867397
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
84910
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
690799
13
Басқалар
110581
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
48445
055
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
48445
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
41436
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
41436
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
20700
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
20700
14
Борышқа қызмет көрсету
19261
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
19261
013
Жергілікті атқарушы органдардың облыстық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
19261
15
Трансферттер
785528
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
785528
006
Пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансферттерді қайтару
9726
024
Заңнаманы өзгертуге байланысты жоғары тұрған бюджеттің шығындарын өтеуге төменгі тұрған бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер
775801
054
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен республикалық бюджеттен бөлінген пайдаланылмаған (түгел пайдаланылмаған) нысаналы трансферттердің сомасын қайтару
1
Ш. Таза бюджеттік кредиттеу
1762628
Бюджеттік кредиттер
1762628
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1762628
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1762628
053
Жылу, сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін реконструкция және құрылыс үшін кредит беру

1610
468
Отдел архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
214778
001
Услуги по реализации государственной политики в области архитектуры и градостроительства на местном уровне
205837
004
Капитальные расходы государственного органа
8941
12
Транспорт и коммуникации
1643106
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1643106
022
Развитие транспортной инфраструктуры
867397
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
84910
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
690799
13
Прочие
110581
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
48445
055
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
48445
452
Отдел финансов района (города областного значения)
41436
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
41436
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
20700
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
20700
14
Обслуживание долга
19261
452
Отдел финансов района (города областного значения)
19261
013
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из областного бюджета
19261
15
Трансферты
785528
452
Отдел финансов района (города областного значения)
785528
006
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
9726
024
Целевые текущие трансферты из нижестоящего бюджета на компенсацию потерь вышестоящего бюджета в связи с изменением законодательства
775801
054
Возврат сумм неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов, выделенных из республиканского бюджета за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
1
III. Чистое бюджетное кредитование
1762628
Бюджетные кредиты
1762628
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1762628
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1762628
053
Кредитование на реконструкцию и строительство систем тепло-, водоснабжения и водоотведения