"2018 - 2020 жылдарға арналған Байзақ ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Байзақ аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 23-7 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Байзақ аудандық мәслихатының 2018 жылғы 24 сәуірдегі № 28-2 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2018 жылғы 25 сәуірде № 3802 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін–өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2018 – 2020 жылдарға арналған Байзақ ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Байзақ аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 23-7 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерде мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3659 болып тіркелген, 2018 жылғы 5 қаңтардағы аудандық "Ауыл жаңалығы – Сельская новь" газетінде жарияланған) келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 қосымшасы:
1-15. Қызыл жұлдыз ауылдық округі 2018 жылға:
1) тармақшада:
"99 371" сандары "101 941" сандарымен ауыстырылсын;
"9 645" сандары "12 120" сандарымен ауыстырылсын;
"1 918" сандары "2 013" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"99 371" сандары "101 941" сандарымен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Байзақ аудандық мәслихатының "Аумақты экономикалық дамыту, қаржы, бюджет, әкімшілік аумақтық құрылым, адам құқығын қорғау мәселелері және жер учаскелерін сатып алу туралы шарттар жобаларын қарау" жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2018 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы А. Жамишжанов
Аудандық мәслихат
хатшысы Н. Тлепов
Байзақ аудандық мәслихатының
2018 жылғы 24 сәуірдегі
№ 28-2 шешіміне 1 қосымша
Байзақ аудандық мәслихатының
2017 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 23-7 шешіміне 1 қосымша
Санаты
сомасы мың теңге
Жалғызтөбе ауылдық округі
Дихан ауылдық округі
Мырзатай ауылдық округі
Темірбек ауылдық округі
Түймекент ауылдық округі
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
I. Кірістер

О внесении изменений в решение Байзакского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 23-7 "О бюджете сельских округов Байзакского района на 2018-2020 годы"
Решение Байзакского районного маслихата Жамбылской области от 24 апреля 2018 года № 28-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 25 апреля 2018 года № 3802.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Байзакского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 23-7 "О бюджете сельских округов Байзакского района на 2018-2020 годы" (Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3659 и опубликовано в районной газете "Ауыл жаңалығы – Сельская новь" 5 января 2018 года) следующие изменения:
в пункте 1:
1-15. Кызылжулдызский сельский округ на 2018 год:
в подпункте 1):
цифры "99 371" заменить цифрами "101 941" ;
цифры "9 645" заменить цифрами "12 120" ;
цифры "1 918" заменить цифрами "2 013" ;
в подпункте 2):
цифры "99 371" заменить цифрами "101 941".
Приложения 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Байзакского районного маслихата по вопросам территориального экономического развития, финансов, бюджета, административного территориальной структуре, защиты прав человека и рассмотрение проектов договоров закупов участков земли.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии
районного маслихата А. Жамишжанов
Секретарь
районного маслихата Н. Тлепов
Приложение 1 к решению
Байзакского районного маслихата
№ 28-2 от 24 апреля 2018 года
Приложение 1 к решению
Байзакского районного маслихата
№ 23-7 от 22 декабря 2017 года
Категория
сумма тыс. тенге
Жалгытюбинский сельский округ
Диханский сельский округ
Мырзатайский сельский округ
Темирбекский сельский округ
Тюймекентский сельский округ
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
I. ДОХОДЫ