"2018 - 2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Байзақ аудандық мәслихатының 2017 жылғы 14 желтоқсандағы №22-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Байзақ аудандық мәслихатының 2018 жылғы 7 қыркүйектегі № 33-2 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2018 жылғы 12 қыркүйекте № 3945 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде тұпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына және "2018-2020 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2017 жылғы 11 желтоқсандағы №18-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2018 жылғы 25 тамыздағы №26-2 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №3933 болып тіркелген) негізінде аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2018 – 2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Байзақ аудандық мәслихатының 2017 жылғы 14 желтоқсандағы №22-2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерде мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №3649 болып тіркелген, 2017 жылғы 27 желтоқсандағы аудандық "Ауыл жаңалығы – Сельская новь" газетінде жарияланған) келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"13 681 204" сандары "13 725 583" сандарымен ауыстырылсын;
"1 203 601" сандары "1 239 555" сандарымен ауыстырылсын;
"12 418 916" сандары "12 427 341" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"13 698 553" сандары "13 742 932" сандарымен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің 1 және 6 қосымшалары осы шешімнің 1 және 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Байзақ аудандық мәслихатының "Аумақты экономикалық дамыту, қаржы, бюджет, әкімшілік аумақтық құрылым, адам құқығын қорғау мәселелері және жер учаскелерін сатып алу туралы шарттар жобаларын қарау" жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.

О внесении изменений в решение Байзакского районного маслихата от 14 декабря 2017 года №22-2 "О районном бюджете на 2018-2020 годы"
Решение Байзакского районного маслихата Жамбылской области от 7 сентября 2018 года № 33-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 12 сентября 2018 года № 3945
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и на основании решения Жамбылского областного маслихата от 25 августа 2018 года №26-2 "О внесении изменений в решение Жамбылского областного маслихата от 11 декабря 2017 года №18-3 "Об областном бюджете на 2018 - 2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №3933) районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Байзакского районного маслихата от 14 декабря 2017 года №22-2 "О районном бюджете на 2018 – 2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3649 и опубликовано в районной газете "Ауыл жаңалығы – Сельская новь" 27 декабря 2017 года) следующие изменения:
в пункте 1
в подпункте 1)
цифры "13 681 204" заменить цифрами "13 725 583";
цифры "1 203 601" заменить цифрами "1 239 555";
цифры "12 418 916" заменить цифрами "12 427 341";
в подпункте 2)
цифры "13 698 553" заменить цифрами "13 742 932".
Приложения 1 и 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Байзакского районного маслихата по вопросам территориального экономического развития, финансов, бюджета, административной территориальной структуре, защиты прав человека и рассмотрение проектов договоров закупов участков земли.

008
Жергілікті атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
10163
Байзақ аудандық мәслихатының
2018 жылғы 7 қыркүйектегі
№33-2 шешіміне 6 қосымша
Байзақ аудандық мәслихатының
2017 жылғы 14 желтоқсандағы
№22-2 шешіміне 6 қосымша
2018 жылға арналған Сазтерек ауылдық округінің бюджеттік бағдарламаларының тізбесі
Ауылдық округі
Бағдарлама атауы
001 "Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл ауылдық округ әкімінің аппаратының қызметін қамтамасыз ету"
005 "Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру"
022 "Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары"
040 "Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде өңірлердің экономикалық дамуына жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
"Сазтерек ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі

008
Погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом
10163
Приложение 6 к решению
Байзакского районного
маслихата от 7 сентября
2018 года №33-2
Приложение 6 к решению
Байзакского районного
маслихата от 14 декабря
2017 года №22-2
Перечень бюджетных программ на 2018 год по Сазтерекскому сельскому округу Байзакского района
тысяч тенге
Наименование сельских округов
001 "Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула, аульного округа"
005 "Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в аульной местности"
022 "Капитальные расходы государственных органов"
040. Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Сазтерекского сельского округа"