"2018 - 2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Байзақ аудандық мәслихатының 2017 жылғы 14 желтоқсандағы № 22-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Байзақ аудандық мәслихатының 2018 жылғы 26 қарашадағы № 35-3 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2018 жылғы 27 қарашада № 3988 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде тұпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2018 – 2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Байзақ аудандық мәслихатының 2017 жылғы 14 желтоқсандағы №22-2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерде мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №3649 болып тіркелген, 2017 жылғы 27 желтоқсандағы аудандық "Ауыл жаңалығы – Сельская новь" газетінде жарияланған) келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"13 725 583" сандары "13 795 102" сандарымен ауыстырылсын;
"1 239 555" сандары "1 165 584" сандарымен ауыстырылсын;
"7 587" сандары "9 604" сандарымен ауыстырылсын;
"51 100" сандары "59 822" сандарымен ауыстырылсын;
"12 427 341" сандары "12 560 092" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"13 742 932" сандары "13 812 451" сандарымен ауыстырылсын;
3) тармақшада:
"15 331" сандары "12 090" сандарымен ауыстырылсын;
"25 494" сандары "25 253" сандарымен ауыстырылсын;
"10 163" сандары "13 163" сандарымен ауыстырылсын;
4) тармақшада:
"-32 680" сандары "-29 439" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
"32 680" сандары "29 439" сандарымен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің 1, 5 және 6 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Байзақ аудандық мәслихатының "Аумақты экономикалық дамыту, қаржы, бюджет, әкімшілік аумақтық құрылым, адам құқығын қорғау мәселелері және жер учаскелерін сатып алу туралы шарттар жобаларын қарау" жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.

О внесении изменений в решение Байзакского районного маслихата от 14 декабря 2017 года № 22-2 "О районном бюджете на 2018-2020 годы"
Решение Байзакского районного маслихата Жамбылской области от 26 ноября 2018 года № 35-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 27 ноября 2018 года № 3988
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Байзакского районного маслихата от 14 декабря 2017 года №22-2 "О районном бюджете на 2018 – 2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3649 и опубликовано в районной газете "Ауыл жаңалығы – Сельская новь" 27 декабря 2017 года) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "13 725 583" заменить цифрами "13 795 102";
цифры "1 239 555" заменить цифрами "1 165 584";
цифры "7 587" заменить цифрами "9 604";
цифры "51 100" заменить цифрами "59 822";
цифры "12 427 341" заменить цифрами "12 560 092";
в подпункте 2):
цифры "13 742 932" заменить цифрами "13 812 451";
в подпункте 3):
цифры "15 331" заменить цифрами "12 090";
цифры "25 494" заменить цифрами "25 253";
цифры "10 163" заменить цифрами "13 163";
в подпункте 5):
цифры "-32 680" заменить цифрами "-29 439";
в подпункте 6):
цифры "32 680" заменить цифрами "29 439".
Приложения 1, 5 и 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Байзакского районного маслихата по вопросам территориального экономического развития, финансов, бюджета, административной территориальной структуре, защиты прав человека и рассмотрение проектов договоров закупов участков земли.

2018 жылғы 26 қарашадағы
№ 35-3 шешіміне 3 қосымша
Байзақ аудандық мәслихатының
2017 жылғы 14 желтоқсандағы
№ 22-2 шешіміне 5 қосымша
2018 жылға арналған Сазтерек ауылдық (селолық) округінің бюджеттік бағдарламаларының тізбесі
мың теңге
Ауылдық округі
Бағдарлама атауы
001 "Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл ауылдық округ әкімінің аппаратының қызметін қамтамасыз ету"
005 "Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру"
022 "Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары"
040 "Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде өңірлердің экономикалық дамуына жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
"Сазтерек ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі

маслихата от 26 ноября 2018
года № 35-3
Приложение 6 к решению
Байзакского районного
маслихата от 14 декабря 2017
года № 22-2
Перечень бюджетных программ на 2018 год по Сазтерекскому сельскому округу Байзакского района
тысяч тенге
Наименование сельских округов
001 "Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула, аульного округа"
005 "Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в аульной местности"
022 "Капитальные расходы государственных органов"
040. Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Сазтерекского сельского округа"