Байзақ ауылындағы көше атауын өзгерту туралы
Жамбыл облысы Байзақ ауданы Ботамойнақ ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 27 маусымдағы № 41 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2018 жылғы 11 шілдеде № 3897 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін–өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35 бабына, "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14 бабының 4) тармақшасына сәйкес, Жамбыл облысы әкімдігі жанындағы ономастика комиссиясының 2017 жылғы 24 қарашадағы қорытындысы негізінде және тиісті аумақ халқының пікірін ескере отырып, ауылдық округ әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ботамойнақ ауылдық округінің Байзақ ауылының көше атаулары өзгертілсін:
1) ТСФ көшесі Жеңіс көшесіне;
2) МТШ көшесі Жеті төбе көшесіне;
3) Талас көшесінің 2 бұрылысын Ақбұлақ көшесіне.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Ботамойнақ ауылдық округі әкімінің орынбасары Байдилдаева Толкынай Амирбековнаға жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғаш ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ауылдық округінің әкімі Е. Заурбеков

О переименовании улиц села Байзак
Решение акима Ботамойнакского сельского округа Байзакского района Жамбылской области от 27 июня 2018 года № 41. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 11 июля 2018 года № 3897
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 35 Закон Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 08 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", на основании заключения ономастической комиссии при акимате Жамбылской области от 24 ноября 2017 года и с учетом мнения населения соответствующей территории, аким сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать улицы села Байзак Ботамойнакского сельского округа:
1) улицу ТСФ на улицу Жеңіс;
2) улицу МТШ на улицу Жеті төбе;
3) 2 переулок Таласская на улицу Ақбұлақ.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима Ботамойнакского сельского округа Байдилдаевой Толкынай Амирбековне.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа Е. Заурбеков